Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Pa brīvdienām - būs tās atļautās divas jāiemērc !
:)))
Neatbalstu pēc būtības šādu padarīšanu, bet šova pēc - jāpamēģina !
26.februāris 2010, 11:15 | links
 
Vieglāk ir uzjautāt, nevis 2x peli noklikšķināt :)
24.februāris 2010, 22:30 | links
 
BalTNēģeri, vai pašam grūti MN ieskatīties?
24.februāris 2010, 21:59 | links
 
22.3. līdakas – no 1.marta līdz 30.aprīlim;
24.februāris 2010, 21:48 | links
 
No kura datuma aizliegts kert liidakas?
24.februāris 2010, 21:46 | links
 
LMSF ir cerīgāka organizācija, moš varētu tad no viņiem sūtīt, ar daudzu cilvēku parakstiem. Bet nu par to ir jāvienojas ar pašiem LMSFiešiem.
24.februāris 2010, 18:08 | links
 
LMSF tacu bij reali pret daziem stulbiem punktiem Noteikumos.
24.februāris 2010, 18:04 | links
 
Nu bet ministrus tacu iecel Saeima?
Tas nekas,kura partija gribes ko izbidit,ta ari izbidis.
Bet savukart LMA ir autoritativa vadiba.Kad jutus ko sliktu,vienkarsi pienems lemumu jaunus biedrus vairak nepienemt.
Viglak veidot kaut vai CLK-2 klubu un staties lidzas LMA likumu rakstisana. Tada mana doma.Starp citu LMSF
24.februāris 2010, 18:03 | links
 
Nav jēgas velti visu uz apli malt! Tāpat katram taisnība sava! Bet es tik un tā uzskatu- ja noteikumos prasīts dokuments (vārds, uzvārds, pers kods), tad ar to arī būtu jāpietiek!
24.februāris 2010, 17:51 | links
 
ehh Heino, tāpēc ka LV viss ir jāregulē, lai regulētu vajag naudu, tāpēc jāmaksā arī par 1 makšķeri.
Saeimas vēlēšanas rudenī, Saeimā nekas nebūs līdzēts, makšķerēšanu regulē Ministru kabinets. Turklāt daudzi grozījumi ir pēc LMA ieteikuma, bet kādi nu tie noteikumi ir tādi ir. vienkāršāk būtu sastāties LMA un pārvēlēt valdi :D
24.februāris 2010, 17:45 | links
 
Kad bus nakosas Saemas velesanas?Makskernieku tacu ir pietiekami daudz lai tur ieklutu?
24.februāris 2010, 17:39 | links
 
Bet kapec ar Latvija nederetu sads variants?
24.februāris 2010, 17:37 | links
 
atvainojiet piedodiet, ja nevajag atļauju, protams, ka nevajag arī ID. vainīgs.
24.februāris 2010, 17:20 | links
 
eerglis
klops Igaunijā tā kvīts bez pases arī nav derīga :D
Eestposiem pietiek ar viņu ID :)
ID vajadzīgs jebkurā variantā.
Šodien, 07:47


Atrodi savu kludu?
!1)Var gan bez kvits atļaujas gan dokumenta
Makšķerēšana ar makšķeri

Ikvienam ir tiesības par brīvu un bez makšķerēšanas atļaujas makšķerēt ar vienu parasto makšķeri valsts un vietējās pašvaldības ūdenstilpēs un ūdenstecēs, kā arī privātīpašniekam piederošos ūdens objektos, kas paredzēti sabiedriskai lietošanai, no saullēkta līdz saulrietam, ņemot vērā makšķerēšanas laika, vietas un zivju veidu ziņā noteiktos ierobežojumus.
24.februāris 2010, 17:15 | links
 
moš kaut kādi kreisie, uzprasās domā ka savāks 10 un pazudīs :)
24.februāris 2010, 16:03 | links
 
bums
...paveicās jaunekļiem, ka dembeļu metodes nepielietoji - kas tā par stāju, kāpēc nav sveiciena, uzruna, pogas aizpogāt, jostu savilkt...
24.februāris 2010, 15:57 | links
 
Tā ka man viss ir pilnīgā kārtībā vienkārši paprasija lai viņi uzrāda savas apliecības .Atbilde bija Vai tad formas neredzu.Man jūsu formas ir dziļi vienaldzīgas kaut ar plikiem oriņiem varat staigāt DOKUMENT lūdzu .Finišā atmeta ar roku un aizgāja vairs neko nevajadzēja.Varbūt nebija riktīgie -nezinu ,bet klanīties un slavas dziesmas dziedāt viņiem netaisos.
24.februāris 2010, 15:41 | links
 
"field testingā" uz lielupes robežsargam pietika, ka es nosaucu p.k. pirmo daļu, jo paskaidroju viņam, ka tiesības ir, bet dziļi pri dziļi iepakotas...a koda otro daļu no galvas neatceros :))

visticamāk viņu pozitīvi ietekmēja mana draudzīgā attieksme un soc. inženērija, jo es viņu uzslavēju, ka vismaz kāds tās kartes pārbauda... :))
24.februāris 2010, 15:33 | links
 
es nevienu necenšos te aizvainot vai kā citādi ietekmēt. Vienkārši pirms lamāt likumus un valdību nepieciešams reāli pasēdēt un padomāt, kas ir kas un kas, kāpēc radies. parasti ir tā, ka cepšanās ne par ko.

VĒLREIZ lai nebūtu problēmu līdzi jābūt autovadītāja apliecībai vai pasei (derīgas) var arī citu dokumentu, bet tad viss atkarīgs no inspektora, ņems vērā vai nē. Ja gribās čakarēt sev copi un inspektoram dzīvi var iet kaut vai ar točkā iesniegtu parādzīmi.
24.februāris 2010, 15:25 | links
 
Field testing ar vidusskolas diplomu un MK (bez AV apliecības), ar sekojošu testa atstāstu šajā tēmā, točna saliktu visu pa plauktiņiem :DDDDDDDDDDDDD
24.februāris 2010, 14:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager