Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Sveicināti COPES LIETAS visi juridiskie prāti !
Lasot Makšķerēšanas noteikumus radās jautājums kā izprast un pareizi iztulkot :

Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā:

* 11.1. divus makšķerēšanas rīkus iekšējos ūdeņos, ja katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi;

UN jautājums ir šāds - JA KATRAM RĪKAM IR VIENS ĀĶIS TAD ES VARU MAKŠĶERĒT AR SEŠIEM MAKŠĶERĒŠANAS RĪKIEM ????
19.janvāris 2010, 23:24 | links
 
Jaunajos noteikumos nekur neatradu punktu par spiningošanu pavasarī... Bija tak liegums līdz kādam tur datumam... Tagad drīkst,vai?
13.janvāris 2010, 18:47 | links
 
Vispār kādi licenizētie tīkli un murdi upēs un ezeros, mums nav tik lielas ūdens platības lai šitā varētu kāst. Pīcku rokā un uz priekšu cik noķer tik noķer.
7.janvāris 2010, 15:04 | links
 
neatradu diskusiju par balansieri - proti - aizliegumu lietot to upēs..ģīmis tāds pagalam bēdīgs palika izlasot...laikam jau nāksies kniebt vienu āķi nost :D:D
7.janvāris 2010, 13:28 | links
 
piekrītu jaanisss teiktajam. Ogres upe pilnīgi tiek izčakarēta, nafig man maksāt par licenzi, ja zivju nav?!
5.janvāris 2010, 10:04 | links
 
akmens, ko tad es netā atkal pateicu? kko neievēroju gan ka ko būtu sliktu tev teicis!
3.janvāris 2010, 16:17 | links
 
te palasijos diskusiju var apurineeties :D:D:D
3.janvāris 2010, 09:04 | links
 
vieplis
tu bij domājis šito;
odin raz ne ..taras!:DDD
beidziet tak puikiņu nerrot.viņam tā jau grūti-pirmais un vienīgais čalis ciemā!!!:)))
3.janvāris 2010, 08:08 | links
 
Driz del tam pumpainajam zivim mums te vispar piegriezis skabekli.Ogres upe,manaa milakajaa posmaa,ielida ar savaam licensem.Vini jau pasi neivero likumus,nodarbojas ar malu zveiniecibu,tapec jau pienem likumus,lai mes nemaisamies pa kaajam)))
3.janvāris 2010, 07:21 | links
 
Aigaigar,tu ir mulke es gribēju kā labāk sanāk kā vienmēr.Man ar Tev nav ko dalīt ,bet ja Tu paliks galīg dumjš ,.es brauks uz Tav Anc ciemā
3.janvāris 2010, 00:31 | links
 
Pirmā reize neskaitās, tas tāpat, kā ar zāles pīpēšanu - tu rausties, jo nezini, kas tevi gaida.
:DD
3.janvāris 2010, 00:27 | links
 
veči tik no krēsla nenoveļaties!!! :D
man aug gudrības zobi, varbūt prātā pieņemšos! :D
3.janvāris 2010, 00:15 | links
 
vienreiz savā kaķa mūžā esmu, vairāk neprasās! :))
3.janvāris 2010, 00:14 | links
 
es te laikam vienīgais no dzīves atpalicis :(
kāds varbūt būtu tik laipns un vismaz uz pareizām domām uzvedinās
kas ir domāts ar tiem ķebļiem un adoptēšanu?
3.janvāris 2010, 00:13 | links
 
Aigar, bet varbūt vajadzētu tev vienreiz pielieties.
:DD
3.janvāris 2010, 00:13 | links
 
Aigaram Jehovs neļauj cepumā kost:)
Viepli, striķis caur ebay būs lētāk :)
3.janvāris 2010, 00:12 | links
 
bebr nē
irbes baseina kkādas tur pietekas vai kā nu tur viņas tika godātas
akmens - es piedzēries? tādus brīnumus tev neredzēt!
3.janvāris 2010, 00:10 | links
 
Vieplis,nav vērts,nav nekas trakāks kā piedzēries pusaudzis .Varbūt pēc gadiem šis arī nav,pēc domāšanas noteikti pusaudzis.
3.janvāris 2010, 00:08 | links
 
Aigar, vienā no šitām upītēm?
Mellupītē, Valgalē, no ietekas Abavā augšup pret straumi līdz tiltam Valgales ciemā, Virbupē
Es kādreiz diezgan cītīgi makšķerēju Šķēdes upē. Tagad rudenī ir 2 mēnešu liegums makšķerēt vispār visā tās garumā. Neviens pat nav kartē apskatījies ka uz tās upītes ir 2 HESI un virs tiem neviens pumpainasi kuru tur praktiski nav, uz augšu netiek.
3.janvāris 2010, 00:08 | links
 
ā pareizi :)))
lasis tak iet upēs baroties nu kā es to varēju aizmirst
vai arī viņam traucē ka mazais mušu kāpuriņš viņa ģimenes uzdzīvi redzēs? :DDD
3.janvāris 2010, 00:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager