Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
tas ir labi ka man septemrī jau ir jāliek nost makšķeres un jāsāk gaidīt ledus? nu nedomāju gan!
2.janvāris 2010, 23:39 | links
 
pārstāv? viņi man ir kko prasījuši vai es atļauju sevi pārstāvēt? :)))
lai vispirms kāds no viņiem noķer kaut maili vasarā un tad es atļaušu sevi pārstāvēt!
2.janvāris 2010, 23:38 | links
 
Aigaigars,par ko Tu tur streso, viss ir kārtībā jo lielāks aizlieguma laiks tavās apkārtnes grāvjos jo labāk.
2.janvāris 2010, 23:37 | links
 
nav tas trakākais? tā ir vienīgā vieta kur manā pusē var pacopēt kad paceļas līmenis rudenī
un tas mums tiek liegts
tātad no sptembra beigām jau var likt copenes nost un gaidīt ledu
ahujenna labi! :)))
2.janvāris 2010, 23:36 | links
 
To es paskaidrot nevaru. Ir tāda organizācija kā LMA kas kā paši skaidro pārstāv visus Latvijas makšķerneikus
2.janvāris 2010, 23:35 | links
 
Rudens liegums mazajās upes nav pats trakākais,jo it kā 2 pakāpes upēs nārsto taimiņi.Apliecību gan neliec galdā,par to tik vien sapņo visādi dižgalvji.Vajadzētu rakstīt it kā ar lielo burtu bet roka neceļas.
2.janvāris 2010, 23:34 | links
 
bebra kungs tad varbūt jūs kā izbijis inspektors varat paskaidrot - kāpēc mazajās upēs itkā lašu laikā vajag aizliegt vispār copēt? laši uz balto ņem kad iebaro? un tajās upēs vispār straume nav un viss aizaudzis kāpēc lai tur laši ietu? :DDD
2.janvāris 2010, 23:29 | links
 
Es biju sabiedriskais inspektors. Tā kā man ir absolūti nepieņemi daži jauno noteikumu punkti(šķērsenes ziemā, rudens liegums mazajās upēs) es savas apliecības termiņu nepagarināju.
Par svešām kartēm - varbūt kāda ir bijusi bet noskaidrot to nav bijušas iespējas.
2.janvāris 2010, 23:07 | links
 
Bebrs,vai Jūs gadienā nav ziv inspektors,un vai Jums bieži nācies sastapties ar svešām MK?
2.janvāris 2010, 22:57 | links
 
"un dokuments, kas ļauj identificēt personu (vārds, uzvārds un personas kods"
Punkts iespējams pieņemt tāpēc lai inspektoram pie upes būtu iespēja vieglāk(bieži tā arī būs vienīgā iespēja) noskaidrot makšķernieka personību. Jo iepriekš lielas grūtības sagādāja fakts kad bija jānoskaidro makšķernieka personība, jāpārbauda vai ir tā persona par ko uzdodas.
Šis punkts pieļauj puslīdz brīvu variēšanu nepieciešamā dokumenta ziņā(vai tās būtu tiesības, pase, kopmītnes caurlaide vai jebkas cits). Normatīvajos aktos šādai nekonkrētībai nevajag būt jo tas novedīs pie tā ka inspektori un makšķernieki noteikumus tulkos kā grib, noteikumiem jābūt vienkāršiem un skaidri saprotamiem
2.janvāris 2010, 22:54 | links
 
Pļac, es kaut ko nesaprotu. Parasti pie jūras man abi kāti stāv apmēram 1.5 m viens no otra. Vienu iemet bišku pa labi, otru bišku pa kreisi? Kāda vietas aizņemšana, kādi 4 kāti??? Kakovo hrena??
2.janvāris 2010, 22:42 | links
 
Paklau, Kilka.. Ņeumņjičai, ja?
:)))
2.janvāris 2010, 22:38 | links
 
Šogad rudenī Salmo veikaliem drošvien pienāks liela partija ar jūras kātiem. Tāka noietu vajag nācās pieņem jaunus noteikumus ka jūrā drīkst ar 4)
2.janvāris 2010, 22:38 | links
 
Bums un citi - interesanti, kas patreiz (pareizāk teikt - pagājušo gadu) liedz kaut 8 kātus gar jūras malu saspraust??? Un copēt ar 2 no tiem??
2.janvāris 2010, 22:32 | links
 
Viepli,ar četriem kātiem vai četriem rīkiem?Izrādās ,ka Bacardi ar Schweppes ir baigi labi.
2.janvāris 2010, 22:28 | links
 
vieplis
tā vairs nebūs copp.bet tas jau būs darbs!:(
2.janvāris 2010, 22:26 | links
 
ļoti labi par jūras 4 kātiem saspraud visus zemē pat spoles vari klāt nelikt un ar vienu vai diviem copē vismaz blakus zona būs brīva jo to sargās jūsu saspraustie un neizmantotie kāti
2.janvāris 2010, 22:24 | links
 
Laikam rīt jālaiž copēt.
2.janvāris 2010, 22:22 | links
 
Urmaas, teikšu godīgi. Ja sadomāšu sevi sodīt, vilkšos uz jūru copēt ar 4 kātiem. Nopietni.
:)
2.janvāris 2010, 22:20 | links
 
Nu par tam 4 makšķerēm vienkārši super tagat jau vieta pie jūras nebija'nezin gan kurš to izdomāja un kāds tam bij pamatojums??
2.janvāris 2010, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager