Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Viepli,es jau nestrīdos par dokumenta nosaukumu,bet par nekorektu juridisko terminu tūlkojumu.
Vispār , es pagājušogad trīs reizes pret savu gribu pabiju ūdenī un ja nu būtu bijuši šie dokumenti līdzi?Cik esmu copējis, vispār ne reizi pie ūdens neēsmu saticis varas pārstāvi.
2.janvāris 2010, 21:12 | links
 
banka pietiek ar tiesibam tad tiem inspektoriem nepietiks,un vispar ta makskernieku aplieciba viens suda gabala papirs vien ir bez bildes un personas kod ka latvija
2.janvāris 2010, 21:11 | links
 
Viepli
Gaidu ar nepacietību mūsu aso domu apmaiņu pie lielās sarkana dzeriena ar bagatigo augļu devas glāzes:))))
2.janvāris 2010, 21:06 | links
 
man tā vien liekas, ka kāda, jau zināma biedrība,aizpildīs tukšo biznesnišu
2.janvāris 2010, 21:03 | links
 
Grozs, 4dien mums būs nepatīkama saruna.
:)))
2.janvāris 2010, 21:02 | links
 
Vot šodien biju uz ledus bez jaunās MK.
A ko???!
Nevarēju nopirkt.
Pasts nebija pa ceļam.
Copes veikali izslaucīti :)

P.S. Zinu, ka stulba atruna:)
2.janvāris 2010, 21:01 | links
 
vieplis
tad jau tev ir puse no vinnes!:DDD
2.janvāris 2010, 20:58 | links
 
Urmaas!
:DDD
2.janvāris 2010, 20:58 | links
 
Un vispār! Kopš apzinīgi copēju, esmu saticis un MK parādījis 2 (diviem) inspektoriem. Un nav pārliecības, ka tuvākajā 10gadē šī statistika varētu uzlaboties. Varētu apsvērt iespēju nepirkt karti, bet nekā - atradu zem eglītes.
:)))
2.janvāris 2010, 20:57 | links
 
vai tad jums kādreiz ir prasijuši kādu dokumentu uzrādot MK.man dzīvē tik 3 vai 4 reizes ir uzprasijuši MK,un ne reizi no tām nav prasijuši personu apliecinošu dokumentu.pašlaik inspektoru štati ir tik dramatiski samazināti,ka šaubos vai vispār kāds prasīs pat MK.ja nu gadijumā jums laimējas ieraudzīt inspektoru,tad uzskatat ka esat vinnējuši lohatronā!:)))
2.janvāris 2010, 20:54 | links
 
Katram savs trūkums)
2.janvāris 2010, 20:52 | links
 
JāniSS, tu esi provokators!
:DD
2.janvāris 2010, 20:51 | links
 
32.1. makšķerēšanas vietā uzrādīt kontrolei makšķerēšanas kartes, licences un citus dokumentus saskaņā ar šiem noteikumiem, kā arī makšķerēšanas rīkus un lomu;

atcerieties ka jūsu kabatās, kastēs , ķešās un mašīnās kontrole nevar līst))) kaste nav rīks tas ir ķeblis Rīks ir instruments ar ko kautkādā veidā iegūst zivis. Līšana makšķernieku kastē būtu salīdzināma ja kāds kontrlieris aizietu pie jums apskatīt kas jums mājās ledusskapī)))
2.janvāris 2010, 20:45 | links
 
Ar tadiem jautajumiem jaiet pie juristiem :D... bet ja nopietni,, deres noteikti ari vaditaja aplieciba... pie ta neviens nekasisies... ja vispar neka nebus.. tad cita lieta... kuriem nav tas makskernieka kartes tiem ari navajag par personas apliecinosu dokumentu domat... :D
2.janvāris 2010, 20:37 | links
 
JA kautkas jau līdzi jāņem ar karti būs par īsu, bet nu principa ja ne tiesības ne cits dokuments nav līdz , tad tur jābūt pilnīgam ēzelim lai sodu uzliktu)))
Gan jau pietiks ar karti vienu pašu.
2.janvāris 2010, 20:33 | links
 
JaniSS, vadītāja apliecība ir dokuments?
2.janvāris 2010, 20:30 | links
 
un dokuments
2.janvāris 2010, 20:26 | links
 
"...2.Makšķerēt Latvijas Republikas ūdeņos ir tiesības fiziskām personām (turpmāk – makšķernieki), kurām makšķerēšanas laikā ir klāt derīga makšķerēšanas karte, kurā norādīts makšķernieka vārds, uzvārds un personas kods, un dokuments, kas ļauj identificēt personu (vārds, uzvārds un personas kods)."...
2.janvāris 2010, 20:26 | links
 
Viepli izlasi kārtīgi
2.janvāris 2010, 20:25 | links
 
"...2.Makšķerēt Latvijas Republikas ūdeņos ir tiesības fiziskām personām (turpmāk – makšķernieki), kurām makšķerēšanas laikā ir klāt derīga makšķerēšanas karte, kurā norādīts makšķernieka vārds, uzvārds un personas kods, un dokuments, kas ļauj identificēt personu (vārds, uzvārds un personas kods)." ...

Veči, kur MK ir rakstīts, ka līdz ir jānēsā personu apliecinošs dokuments?
2.janvāris 2010, 20:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager