Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Personu identificējošam dokumentam nav jāsatur viss tas informācijas lēvenis, kurš ir personu apliecinošā dokumentā (pasē).
2.janvāris 2010, 19:40 | links
 
Akmens, MK ir kā trolejbusa vai kino biļete.
2.janvāris 2010, 19:37 | links
 
Urmaas,ja Jūs runājat par makšķernieku karti,tad tas nav papīrīts,bet dokuments kas atbrīvo no atbildības vai dod tiesības tātad oficiāls dokuments.
2.janvāris 2010, 19:34 | links
 
uz šķūnīša ar bij rakstīts PĪ,bet tur iekšā bij malka!:)))
2.janvāris 2010, 19:30 | links
 
Viepli,kāda starpība starp personu identificējoša dokumenta un personu apliecinoša dokumenta?
2.janvāris 2010, 19:30 | links
 
Aigar, kas tev ir saistošāk - apdrukātā papīrītī vai likumā rakstītais?
:DD
2.janvāris 2010, 19:15 | links
 
kam ticēt - tam kas raxtīts uz kartiņas vai noteikumiem? :DDD
nu tāpat viss paliek pa vecam es pasi NEKAD līdzi neņemu, ja nepietik ar lasītāja karti lai iet meklēt citu muļķi!
2.janvāris 2010, 19:14 | links
 
vispār veči paņemat un uz kartiņas paskataties - kas jāzin makšķerniekam
1. bla bla bla
tāka vieplis pārlieku ātri nomierināja visus :)
2.janvāris 2010, 19:12 | links
 
Vieplis - malacis :)
2.janvāris 2010, 19:09 | links
 
urmas,četri kāti,tas ir labais !Iedomājies,aizbraucu vējenēs uz Liepājas molu.Izlieku visus četrus ik pēc 3m.,copēju ar vienu,bet vismaz vietas man pietiekoši.Kas nevar piecelties laicīgi,pats vainīgs.Protams brēka būs liela,bet likums manā pusē.
2.janvāris 2010, 19:05 | links
 
hehe Viepli,labs:D:D:D:
2.janvāris 2010, 19:02 | links
 
Ašukaini, Urmaas arī tikai nupat uzzināja, ka ar pasi copēt nav jādodas.
:DD
2.janvāris 2010, 18:56 | links
 
Urmaas Tu un veel dazhi mani ar panerrroja, es jau gandriz saku dristies ar inspektoriem Juuusu, gufrinieku Pasu lietaaas deelj:D:D:D
2.janvāris 2010, 18:54 | links
 
vieplis
tpfu vellos.neļāvi mazo nepieklājīgo puisīti panerrot!:)))
2.janvāris 2010, 18:52 | links
 
"...2.Makšķerēt Latvijas Republikas ūdeņos ir tiesības fiziskām personām (turpmāk – makšķernieki), kurām makšķerēšanas laikā ir klāt derīga makšķerēšanas karte, kurā norādīts makšķernieka vārds, uzvārds un personas kods, un dokuments, kas ļauj identificēt personu (vārds, uzvārds un personas kods)."...

Veči, kur MK ir rakstīts, ka līdz ir jānēsā personu apliecinošs dokuments?
2.janvāris 2010, 18:51 | links
 
MN prasa personAS apliecinošu dokumentu-PASI.to kad inspektori nav tik punktuāli šajā jautājumā,tas ir tikai apsveicami.jo es ar netaisos uz katru copi jemt līdzi pasi!:)))
2.janvāris 2010, 18:50 | links
 
nu pase man vecuma ziņā jau pāris gadus ir!
un pasi uz copi NEKAD neņemšu lai inspektors kaut pliks ap ezeru skraida :D
nav man lieki 25ls reizi mēnesī ko samaxāt par jaunu pasi! un nejau es sodu maxāšu par to ka man nav līdzi hāāāaaa
ja nepietiek ar to bibliotēkas karti kur ir viss ko vajag lai pierādītu tad lai iepūš!!! :)))
2.janvāris 2010, 18:49 | links
 
Urmaas es uzprasiju pazistamam inspektoram- vins uzzinaaja-teica ka ar studenta aplieciibu pietikshot!
2.janvāris 2010, 18:48 | links
 
kolya
vad apliecība nu nekādīgi nevar būt personu apliecinošs dokuments.vad apl ir diploms par pietiekami apgūtām zināšanām un iemaņām tr-rta līdzekļa vadīšanai!:)))
2.janvāris 2010, 18:46 | links
 
Aigariņ
personu apliecinošs dokuments vajadzīgs.LV personu apliecinošs dokuments ir PASE.ja tev vēl tādas nav,tad izņem.es pat savam skuķim ņēmu kad bij jābrauc ārpus latvijas.jo viņa tad vēl nebij sasniegusi tos gadiņus kad pasi izsniedz!!!:)))
2.janvāris 2010, 18:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager