Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
nu pase man vecuma ziņā jau pāris gadus ir!
un pasi uz copi NEKAD neņemšu lai inspektors kaut pliks ap ezeru skraida :D
nav man lieki 25ls reizi mēnesī ko samaxāt par jaunu pasi! un nejau es sodu maxāšu par to ka man nav līdzi hāāāaaa
ja nepietiek ar to bibliotēkas karti kur ir viss ko vajag lai pierādītu tad lai iepūš!!! :)))
2.janvāris 2010, 18:49 | links
 
Urmaas es uzprasiju pazistamam inspektoram- vins uzzinaaja-teica ka ar studenta aplieciibu pietikshot!
2.janvāris 2010, 18:48 | links
 
kolya
vad apliecība nu nekādīgi nevar būt personu apliecinošs dokuments.vad apl ir diploms par pietiekami apgūtām zināšanām un iemaņām tr-rta līdzekļa vadīšanai!:)))
2.janvāris 2010, 18:46 | links
 
Aigariņ
personu apliecinošs dokuments vajadzīgs.LV personu apliecinošs dokuments ir PASE.ja tev vēl tādas nav,tad izņem.es pat savam skuķim ņēmu kad bij jābrauc ārpus latvijas.jo viņa tad vēl nebij sasniegusi tos gadiņus kad pasi izsniedz!!!:)))
2.janvāris 2010, 18:44 | links
 
Viennozimigi nee.... Latvija par personas apliecinosu dokumentu skaitas pase un vaditaja tiesibas...
2.janvāris 2010, 18:41 | links
 
veči izpalīdzat :))
tas dokuments kam jābūt līdzi copējot ar kartiņu var būt bibliotēkas lasītāja karte? uz tās ir gan personas kods gan mana fočene!
2.janvāris 2010, 18:39 | links
 
Kaut kā visi tagad skaita reiķina-nu tad vot.Makšķernieku kartes uz 70% nu nevar dabūt sauksim vecgada nedēļā,Labi pērku pēc jaungada,bet šoreiz saglabāju čeku un nakam gad jebio copēju līdz 3-2 janvārim-jo karte derīga uz gadu,un ja gudrās galvas nau pie fiksējušas to likumā tad ,ja mani noķer es griežos patērātājos-tak ir tā veči vai nav?
31.decembris 2009, 16:34 | links
 
urmas...ļoti pareizi teikts.Es arī ar vienu kātu ātrāk atrodu zivi nekā ar diviem....Par šķērsenēm.Es pats viņas taisu un uz viņām arī copēju,bet apakšējo āķi nelietoju,jo labā žorā baigā čakare ar apakšējā āķa izkabināšanu no rīkles.Bez apakšējā štelle iet divreiz ātrāk.Astīti es lieku no lapsas spalvas,tāka arī skaitās dabīgā ēsma. Vispār jau savos 40 copes gados ar inspektoriem esmu saticies tikai vienu reizi,tākā nau ko ņemt galvā...Visiem kārtīgiem copmaņiem labu copi 2010.gadā,Ne asakas!!!
31.decembris 2009, 11:12 | links
 
tājau arī ir! ja bute ir tad pietiek ar diviem kātiem a ja viņa nau tad nau vērts četrus taisīt,vienīgi kādā pauzes brīdī var ar trešo kātu pastaigāt un pameklēt pa sāniem vai attālumu pamainīt! Bet ja butes smuki barojas tad es pat nespēju iedomāties kā 4 katus var apkalpot,janu vienīgi tagad var ņemt čomu līdz bez makšķerēšanas kartes un viņa 2 kātus uzdot par savējiem ja inspektōri intresējas!
31.decembris 2009, 10:25 | links
 
aigar
es ātrāk atradīšu ar vienu kātu,kā tu ar četriem.kamēr tu izpakosi visus četrus es jau būšu ar vienu apcopējis krietnu akvatoriju.un iespējams jau atradis šamējo tusēšanās vietu!:)))
31.decembris 2009, 08:47 | links
 
toties necopes laikā tu 2x ātrāk zivis atradīsi
31.decembris 2009, 08:45 | links
 
ko jūrjā var darīt ar 4 kātiem?pie normālas copes ar diviem ir ko pasvīst!padomājiet to cik pie jūras makšķernieku,domāts butes ķer.piebraucot brīvdienās,jau nav kur nostāties.ko darīsiet ja būs katram 4 kāti???
31.decembris 2009, 08:33 | links
 
Juuraa 4 kaaati...piekriitu:)
bet foreles driikst patureet tikai no 30-40 cm....ineresanti!!!
30.decembris 2009, 23:44 | links
 
Es Bumam pilnīgi piekrītu, apskatieties Āķa ielikto video par asaru zemūdens filmēšanu, tur taisni smuki parādīts, ka ašuki ņem tieši apakšējo trijžuburi.
30.decembris 2009, 21:55 | links
 
aakkis
kokam divi gali!izdomāsim visu,lai itiotiskos likuma punktus apietu.:)))
30.decembris 2009, 21:53 | links
 
nu tad vienkārši visā latvijā uz 10gadiem aizliedz pilnīgi visa veida copi un zveju un tad 2020.gadā varēs pat tīklus likt liela skāde nebūs :D
30.decembris 2009, 21:51 | links
 
Kur ir definējums?Mākslīgs,dabīgs,ja uz āķa ir sakaltuša slieka,kāda ir šī kombinācija?Ja uzsieta muša ar putna spalvām,spalvas jau dabīgas,tās jau nav plastmasas!Un tt.Vēl jau vajadzēja ;ēsma ar pulsu!!!!!!!!!
30.decembris 2009, 21:49 | links
 
tad jau aprilī ar var spiningot tikai vizulim uz āķa jāuzliek slieka?
30.decembris 2009, 21:33 | links
 
kapracis.
un rudenī vairs nav vispārējs liegums copēt.liegums ir tikai uz mākslīgajiem mānekļiem!:)))
30.decembris 2009, 21:29 | links
 
bums, diezvai Dripe ir cerējis tos noteikumus, jo Braslā,lejpus slūžām 1000 metrus ,nevar tagad copēt cauru gadu. tad tās viņa iemīļotās vietas atrodas tais liegtos metrosiekšā:)
30.decembris 2009, 21:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager