Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
bums, diezvai Dripe ir cerējis tos noteikumus, jo Braslā,lejpus slūžām 1000 metrus ,nevar tagad copēt cauru gadu. tad tās viņa iemīļotās vietas atrodas tais liegtos metrosiekšā:)
30.decembris 2009, 21:28 | links
 
urmaas, es jau acis izbolījis esmu n-tās reizes pārlasot tos noteikumus un neatrodot to pavasara liegumu! tad tik toč jāmočī!
30.decembris 2009, 21:23 | links
 
Rindas un Stendes upēs var copēt,bet Ostupē un Raķupē nevar:)))) kas zin,tie sapratīs!!!
30.decembris 2009, 21:20 | links
 
Laika likumus cerējuši bijušie maliķi ar Dripi priekšpusē :DDD
30.decembris 2009, 21:14 | links
 
Līdaku nārsta laikā ar zemūdens šauteni labāk nekā ar žubīti Tālāk var aizsniegt .DDDDDD
30.decembris 2009, 21:12 | links
 
pat rudenī var močīt.tik jāizmanto džigs,kuram uzvērta dzīvā ēsmas zivtiņa.i viss notiek.rudenī tik aizliegts ar mākslīgajām ēsmām!:D
30.decembris 2009, 21:12 | links
 
redz arī kaut ko labu atradāt vai nu tie āpši nolohojušies ??
30.decembris 2009, 21:09 | links
 
Jaunajos noteikumos super rakstīts

15.5. zemūdens medību rīkus atļauts izmantot zivju ieguvei tikai zem ūdens;

Itkā zivis var iegūt citur!!
Pieļauju ka bija domāts ka ar draudot ar harpūnu atņem lomu citam makšķerniekam!!!! :))
un cilvēki par likumu izstrādi algu saņem!! āksti
30.decembris 2009, 21:08 | links
 
kapraci
tiešām neko par pavasara liegumu Gaujā neatradu.tātad jāmočī.
30.decembris 2009, 21:07 | links
 

Nesaprotu par ko uztraukties laikam es arī sākšu ķert ar šķērsenēm Nogrieziet abus nekustīgos āķus un uz priekšu ,jo pārsvarā visas copes ir uz vidējo kustīgo trīsžuburi Runāju ar šķerseņu specu viņš nosmīnēja un teica ,ka labākās šķersenes ir tieši bez abiem nekustīgajiem āķiem Asari pārsvarā mīl vidējo it sevišķi ja vēl aprīkots ar pērlītēm.Ates āķi gan iesaka nogriezt ar fleksa vai šmirģļripas palīdzību lai nesamaitātu astīti.Spēle pat esot intresantāka un dabiskāka ,par lomiem viņš arī nesūdzējās.Starp citu Ventas guru
30.decembris 2009, 20:53 | links
 
eu, atcelts pavasara liegums Gaujas baseinā??? vai arī es nemāku ieraudzīt???
30.decembris 2009, 19:28 | links
 
urmaas Nu es jau te tikai tā paspriedelēt un pakašķēties par tiem MN.Cieši pie sirds jau to visu neņemu:)))
30.decembris 2009, 18:30 | links
 
Andi
izķidā un sadali reizinātājos.neviens inspektors nenoteiks lielumu!
30.decembris 2009, 18:22 | links
 
Nu nemocieties ar virtuālu prātošanu
◦12.3. mākslīgo ēsmu, kas abos galos aprīkota ar nekustīgiem āķiem un ar vēl vienu āķi (vai bez āķa) vidū starp tiem, ja makšķerē upēs ledus periodā;
es uzlikšu uz katra āķa pat veselus divus baltos tārpus un makšķerēšu ar DABĪGO ēsmu. Ja kādam nepatiks lai raksta man protokolu, pārsūdzot tas tiks anulēts.
30.decembris 2009, 17:30 | links
 
Nu man te lasot tos MN uzmanību pievērsa šis punkts34.2.3. ja pārsniedz atļauto loma lielumu un pieļaujamo garumu īpaši aizsargājamo ierobežoti izmantojamo sugu zivīm – alatām, lašiem, salatēm (meža vimbām), sīgām, taimiņiem, kā arī strauta forelēm.ta sanāk ja noķeršu meženi 50cm. man būs sods 5kāršā apmērā,jo pārsniedz pieļaujamo garumu.ka nu tie inspektori pareizi saprot šos noteikumus;)))
30.decembris 2009, 17:23 | links
 
tāpēc noknieb vienu no nekustīgajiem āķiem un nebūs pie kā pie.isties!:)))
30.decembris 2009, 17:20 | links
 
Jā urmaas,tā tas tomēr ir kā tu saki!!!
30.decembris 2009, 17:16 | links
 
Veči, par ko jūs cepjaties? Karpists kazimirs copē un copēs ar 6 kātiem un uzdirš MN. Mācieties!
:DD
30.decembris 2009, 17:06 | links
 
un kas tavā skatijumā tad ir murmulis?:)
ja copē ar čortiku,tad mākslīgā esma,ja uzliec motili tad tak copē ar dabīgo ēsmu.vai ne tā!:)))
30.decembris 2009, 16:56 | links
 
Nu man jau liekas ka ar to tārpu uzduršanu cauri netiks, jo pats balansieris ir tā mākslīgā ēsma ar āķiem galos.Pa manam arī plika mormiška mākslīgā ēsma vien ir.
30.decembris 2009, 16:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager