Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Ja kādai partijai būtu mērķis izskaust tīklus un murdus iekšējos ūdeņos un uzlabot konroli, noteiktu nobalsotu par viņiem.

Alcans, 22.aprīlis 2016, 22:20

Cik gadus prasu, lai kāds man lauku pāķim apskaidro, kāpēc jādod tikai makšķerniekam tiesības ķert zivis, bet pārējie no ūdeņiem jāpadzen????Nu kaut kā neviens to nevar apskaidrot, vienīgais kur nonācām, zivij pie vienas vietas kas viņu noķer ;D
22.aprīlis 2016, 23:15 | links
 
90-to gadu sākumā, kad laupija tūristu autobusus,, tak arī nevarēja tjip neko padarīt,,,ha...tikai tapē, ka kādam tas bija vajadzīgs!
Bet risinājuims vienkāršs,,sasēdina pilnu autobusu ar miličiem (tai laikā, vēl bija miliči) un palaiž pīli, ka brauc *biezais reiss*.... un tai pašā Polijā pirmos, kas to autobusu notur - *NOŠAUT* ...ar to arī viss beigtos :)
Līdzīgi arī ar MN,,,labi vai slikti, bet nepārprotami,,,lai nav 101 interpretācija !!!
22.aprīlis 2016, 22:27 | links
 
Ja kādai partijai būtu mērķis izskaust tīklus un murdus iekšējos ūdeņos un uzlabot konroli, noteiktu nobalsotu par viņiem.
22.aprīlis 2016, 22:20 | links
 
Atkal maldīga tēze.Ar vairākiem MRK biedriem esmu personīgi pazīstams,esam pat kopējā copē bijuši.Jā,pa lielam ir nepatika pret trīs biedriem.Kapēc?Lasi uzmanīgāk,šodien jau rakstiju.
22.aprīlis 2016, 22:11 | links
 
Tad atbildi Akmens.Kāpēc Tev tik ļoti nepatīk MRK?
Bet ar konkrētiem piemēriem,vienkārši un skaidri,bez gariem palagiem.Par ko.Es netaisos nevienu šeit aizvainot vai ko tamlīdzīgu.Vienkārši gribu izprast šo nepatiku vienam pret otru.Un jūsu nemšanas atgādina Saeimas partijas pie lielās ministriju portfeļu dalīšanas.
22.aprīlis 2016, 21:48 | links
 
Marciņš,es nepärstāvu nevienu pusi,vienkärši monitorēju šeit notiekošo.Ja Tev liekas ,ka es kādu nomelnoju mini konkrētus faktus.
22.aprīlis 2016, 21:34 | links
 
Tad jau tā kā skaidrs,kāpēc nesaņēmu atbildi uz uzdoto jautājumu.Un vēl priekšlikums.Abām karojošām pusēm.Ja ņematies ar viens otra nomelnošanu,tad pasakiet skaidri:Ko,kas,ar ko,par ko,ko lika darīt,kas lika, u.t.t. Citādi te jau izskatās pēc:"Tu muļķis,pats tāds."

marcinsch, 22.aprīlis 2016, 21:24


Par kļūdām neviens neatbildēs . Ja būtu veiksmīgi tad gan skanētu slavas dziesmas .
22.aprīlis 2016, 21:33 | links
 
Un visas šīs partijas sola celt valstī labklajību un darboties vēlětāju interesěs.Kura no viņām darbojas Tavās interesēs.
22.aprīlis 2016, 21:31 | links
 
Tad jau tā kā skaidrs,kāpēc nesaņēmu atbildi uz uzdoto jautājumu.Un vēl priekšlikums.Abām karojošām pusēm.Ja ņematies ar viens otra nomelnošanu,tad pasakiet skaidri:Ko,kas,ar ko,par ko,ko lika darīt,kas lika, u.t.t. Citādi te jau izskatās pēc:"Tu muļķis,pats tāds."
22.aprīlis 2016, 21:24 | links
 
.. akmen, es tak par to pašu,, esmu skatijies partiju programmas un viņas visas (pa lielam) ir vienādas !
Tapē arī jautājums : vai tiešām tik ļoti atšķiras statūti no katra biedra individuālajām interesēm,,,,jo nevar tak statūtos rakstīt (un parakstīt vienu),,bet reāli gribēt un propogandēt, kko pilnīgi citu !!!
22.aprīlis 2016, 21:20 | links
 
Bushmans,ja ieiesi Google un paskatīsies jebkuras politiskas partijas (kura ir Saeimā)statūtus brīnisies vēl vairāk.
Ja par personības dalīšanos.Vienu brīdi lai paceltu un apmuļķotu vienkāršo makšķernieku tiek kliegts,mēs domājam par makšķernieku interesēm.Otrajā gadijumā,mēs pārstāvam kluba biedru intereses.Te varētu ilgi un dikti raksturot tos kluba biedrus kurus viņi pārstāv bet laikam Tev nesaprast.Ja gribi varu paskaidrot individuāli.
22.aprīlis 2016, 20:58 | links
 
Noteikti, bet šai gadījumā ar galvu vismaz trīs reizes pret asfaltu jāatsitās. Nekā personiska , bet šī valsts ar līšanu pakaļā ES, diemžēl esmu vīlies līdz mielēm.
Docents- nav labāka inspektora par bijušo maliķi ;D

Malikis2011, 22.aprīlis 2016, 18:13
22.aprīlis 2016, 19:49 | links
 
Maliķi..pārfrāzējot : ..nav labāka burlaka, par bijušo milici (inspektoru, direktoru utt) korporatīvās saites ibio :)
22.aprīlis 2016, 19:33 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=Zs0yaBR6m5A#t=64

Rekur ir viģiks par sačokā turēšanu....
22.aprīlis 2016, 18:53 | links
 
Docents- nav labāka inspektora par bijušo maliķi ;D
22.aprīlis 2016, 18:13 | links
 
Ar aliņu būs par īsu , te jāņem puslitrs :) !
Lai gan jāpiekrīt tiem kas saka , tagad kulakus vicināt ir par vēlu :( !
22.aprīlis 2016, 17:55 | links
 
Jeeska. Man ari tāda doma par to šauro elitāro loku bij. Jo tur cilvēki vairāk domāja par to copes veidu,ar kuru paši vairāk nodarbojās, kā par visiem kopumā. Ir sanācis tas kas sanāca. Ir cerība, ka tos pārskatīs. Vismaz kautkad tas notiks.
22.aprīlis 2016, 17:54 | links
 
akmens.. ieeju mātē Googlē, ierakstu : MRK statūti.
Nu viss OK, (vienpadsmit labas pārvaldības punkti),,, kur tā dalīšanās,,iekš ko???
Tik lūdzu nerullējam lūpu, nekā personīga, jo es, copmanis vulgaris ! Tik satrauc šīs *dīvainās* laipnību apmaiņas :)
22.aprīlis 2016, 17:53 | links
 
Sveicināti.

Visas "inspektori" tēmas ir slēgtas, tādēļ ierakstīšu šeit.

5dien, būdams pie Mēmeles, Skaistkalnes rajonā, izdzirdēju par to, ka Esot Parādījies Inspektors!!!

Sēž, copē vīrs ar sievu, zolīdi, abiem ir kartes, viss kārtībā.
Dabiski, ka sviež zivis vienā uzglabājamajā ķeselē. Kopā 10 vimbas uz 2. Tak - viena ģimene, tāpat pēc tam viss nonāks vienā maisā.

Inspektors - laimīgs. Pārkāpti noteikumi par to, ka zivis jāglabā katram atsevišķi.
Neskatoties uz to, ka šie 5 zivis atlaida - tikuntā iegrieza 30€ sodu.

Es vot - nesaprotu. Jā, noteikumi ir pārkāpti, bet vai tiešām likums ir jāinterpretē tik gnīdiski...
Pie tam, sieviete bija viena no "alatām".

-d.

P.S. Kur ir nodefinēta "paturēšana lomā"?
Takš, kad zivis ir tīkliņā, viņas ir "sagūstītas". Es viņas turu gūstā. :)
Lomā es viņas paturu tad, kad ietešu pa pauri un iebāžu maisā, lai aizvestu mājās. Sekojoši, man var būt 200 zivis tīklā, no kurām es izvēlos 5, lai aizvestu mājās.
Palabojiet, vai norādiet, lūdzu, punktu, kur tas ir atrunāts.

drl-, 18.aprīlis 2016, 13:34

Katrs makšķernieks noķertās zivis uzglabā atsevišķi, izņemot gadījumus, ja vairāku makšķernieku kopējais loms nepārsniedz vienam makšķerniekam atļautā loma lielumu.
Tātad tīkliņā nedrīkstēja būt vairāk par 10. Ja bija 10 vai mazāk un inspektors sarakstīja papīrus, tad tas inspektors nebija lasījis jaunos MN :D Ja tik tiešām situācija bija tāda kā aprakstīts tad sods jāpārsūdz, anulēs "vienos vērtos"

Par pārējo - pilnmēness atkal, vai ne :D ?
P.s. Urmas, es par Tevi :)
P.s. Akm, nolaid tak tvaiku :)

Bebrs, 22.aprīlis 2016, 16:43

Divas ,,remarkas,, :
Un kas par to ka no ,,alatām,, !? Tak vēl jo vairāk vajadzēja tak zināt noteikumus kas pieņemti.
Par Bebra komentu : Nu nav labāku un skolotāku maliķu par bijušajiem sabiedriskajiem inspektoriem. :)))))
22.aprīlis 2016, 17:53 | links
 
akmens vari nepūlēties, tu esi tukša vieta!!!
22.aprīlis 2016, 17:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager