Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Ar aliņu būs par īsu , te jāņem puslitrs :) !
Lai gan jāpiekrīt tiem kas saka , tagad kulakus vicināt ir par vēlu :( !
22.aprīlis 2016, 17:55 | links
 
Jeeska. Man ari tāda doma par to šauro elitāro loku bij. Jo tur cilvēki vairāk domāja par to copes veidu,ar kuru paši vairāk nodarbojās, kā par visiem kopumā. Ir sanācis tas kas sanāca. Ir cerība, ka tos pārskatīs. Vismaz kautkad tas notiks.
22.aprīlis 2016, 17:54 | links
 
akmens.. ieeju mātē Googlē, ierakstu : MRK statūti.
Nu viss OK, (vienpadsmit labas pārvaldības punkti),,, kur tā dalīšanās,,iekš ko???
Tik lūdzu nerullējam lūpu, nekā personīga, jo es, copmanis vulgaris ! Tik satrauc šīs *dīvainās* laipnību apmaiņas :)
22.aprīlis 2016, 17:53 | links
 
Sveicināti.

Visas "inspektori" tēmas ir slēgtas, tādēļ ierakstīšu šeit.

5dien, būdams pie Mēmeles, Skaistkalnes rajonā, izdzirdēju par to, ka Esot Parādījies Inspektors!!!

Sēž, copē vīrs ar sievu, zolīdi, abiem ir kartes, viss kārtībā.
Dabiski, ka sviež zivis vienā uzglabājamajā ķeselē. Kopā 10 vimbas uz 2. Tak - viena ģimene, tāpat pēc tam viss nonāks vienā maisā.

Inspektors - laimīgs. Pārkāpti noteikumi par to, ka zivis jāglabā katram atsevišķi.
Neskatoties uz to, ka šie 5 zivis atlaida - tikuntā iegrieza 30€ sodu.

Es vot - nesaprotu. Jā, noteikumi ir pārkāpti, bet vai tiešām likums ir jāinterpretē tik gnīdiski...
Pie tam, sieviete bija viena no "alatām".

-d.

P.S. Kur ir nodefinēta "paturēšana lomā"?
Takš, kad zivis ir tīkliņā, viņas ir "sagūstītas". Es viņas turu gūstā. :)
Lomā es viņas paturu tad, kad ietešu pa pauri un iebāžu maisā, lai aizvestu mājās. Sekojoši, man var būt 200 zivis tīklā, no kurām es izvēlos 5, lai aizvestu mājās.
Palabojiet, vai norādiet, lūdzu, punktu, kur tas ir atrunāts.

drl-, 18.aprīlis 2016, 13:34

Katrs makšķernieks noķertās zivis uzglabā atsevišķi, izņemot gadījumus, ja vairāku makšķernieku kopējais loms nepārsniedz vienam makšķerniekam atļautā loma lielumu.
Tātad tīkliņā nedrīkstēja būt vairāk par 10. Ja bija 10 vai mazāk un inspektors sarakstīja papīrus, tad tas inspektors nebija lasījis jaunos MN :D Ja tik tiešām situācija bija tāda kā aprakstīts tad sods jāpārsūdz, anulēs "vienos vērtos"

Par pārējo - pilnmēness atkal, vai ne :D ?
P.s. Urmas, es par Tevi :)
P.s. Akm, nolaid tak tvaiku :)

Bebrs, 22.aprīlis 2016, 16:43

Divas ,,remarkas,, :
Un kas par to ka no ,,alatām,, !? Tak vēl jo vairāk vajadzēja tak zināt noteikumus kas pieņemti.
Par Bebra komentu : Nu nav labāku un skolotāku maliķu par bijušajiem sabiedriskajiem inspektoriem. :)))))
22.aprīlis 2016, 17:53 | links
 
akmens vari nepūlēties, tu esi tukša vieta!!!
22.aprīlis 2016, 17:50 | links
 
personības dalīšanās.
22.aprīlis 2016, 17:44 | links
 
urmaas
Bračiņ.
Es kuro reizi jau atkārtošos-MRK pārstāv sava kluba biedru intereses. MRK nekad nav apņēmušies strādāt visu makšķernieku vārdā.
urmaas
Tad kāpēc kādu tirliņu pēc būtu jācieš makšķerniekam vulgaris?
Tagad pasakiet,vai šim kungam ir personības (tāpat kā svarīgajam)vai ne?
Te arī rodama atbilde Jeeska teiktajam.
22.aprīlis 2016, 17:43 | links
 
Noteikumi ir uztaisīti vienam nelielam elitāram lokam(paldies dievam ka viss tas murgs neizgāja cauri), kuriem pofig par pārējiem. Otra noteikumu rašanās stadija .....divu vadoņu cīņa...kurš kuru, makšķernieki netiek ņemti vērā
22.aprīlis 2016, 17:29 | links
 
Par asariem-piekrītu-jeeskam..ja silta vasaras diena-jau pēcpusdienā var izmest ja netīra...
Nu nav tie noteikumi apdomāti..
Liekas ka domāti tiem,kuri copē maksas dīķos..
22.aprīlis 2016, 17:26 | links
 
Tirliņ,tad kapēc jūs visu sasipāt?Tad jums bija būtiski noskaidrot homoseksuālus sakarus,maliķu piesegšanu,eirofondu izsaimniekošanu,alhokolismu u.t.t.
22.aprīlis 2016, 17:22 | links
 
Urmaas
Vecie arī bija sviests, bet pieradām.:-)

Pa lielam jau nekas nav mainijies (uz makšķerēšanu), ja neskaita tos dažus nevajadzīgos punktus (čakarē smadzenes....būšu pārkāpis vai nepieķers), kurus vajadzēja izsviest- āķu ierobežojumu vizuļiem, āķu skaitu apvienot jūru/iekšējos(kaut vidējo), i to īsāk un saprotamāk sanāktu.
Jā es arī cerēju ka būs labāki, bet kad sākās šitas balagāns......makšķerēju kā man patīk.;-)
22.aprīlis 2016, 17:18 | links
 
Tad kāpēc kādu tirliņu pēc būtu jācieš makšķerniekam vulgaris? Vajag sakārtot noteikumus un tad tikai domāt par to drukāšanu grāmatiņās. Savādāk atkal izmesta nauda. Kā jau LV pierasts.
22.aprīlis 2016, 17:16 | links
 
Ko iesaku....neparakstīt protokolu;-)., Vai pateik ka tās nav mūsu zivis:-), ja metat vienā ķeselē (sūdīgāk laivā). Nu ja paņem ciet ejot krastā ar nomušītu virsnormu (katram ģimenes loceklim jābūt savam maisiņam)....tad piedodiet.....nepareizā laikā, nepareizā vietā trāpijāties?
Baidos arī ka daļa inspektori neko nesaprot, bet aktīvākie var ķert uz muļķi un plusiņus priekšnieku priekšā pelnīt.
22.aprīlis 2016, 17:11 | links
 
Ja vecie noteikumi bij jau daudzmaz saprotami, tad jaunajos velns kāju nolauzīs. Un jaunie esot vienkāršāki/saprotamāki? Vismaz tādi, mosp teicās būšot.
22.aprīlis 2016, 17:06 | links
 
Tā pat.....3kāršais un 5 kāršais soda apmērs.
Līdz šim brīdim neesmu sapratis kad piemēro pamattaksi.
Nebūtu vienkāršāk kārtējo reizi Igauņu piemēru.......sods par 1 vienību (1 zivs=.....EUR)
22.aprīlis 2016, 17:01 | links
 
:) ja nu vienīgi, mencai tā galva liela, daudz vietas aizņem, mazāk var sabāzt :)

bushmans, 22.aprīlis 2016, 16:56

Parasti copē izgāzu iekšas un izgriezu žaunas. Tad putika kastē un līdz mājām viņas ir svaigas. Ja to neizdara, tad izbraucot krastā jau var izbarot kaķiem-smird kā maitas.
22.aprīlis 2016, 16:59 | links
 
ok, *nahren* !
sarakstam visus iespējamos un neiespējamos apsipiena variantus uz papīra un ar izslēgšanas metodi nonākam līdz punktam, bez kura,,,nu nekādi :)
22.aprīlis 2016, 16:57 | links
 
urmaas ,,ja izņem žaunu un iekšas,,,kāda gan aukstumkastē šķirba, cik biezā slānī saldēt ?

bushmans, 22.aprīlis 2016, 16:54

9. Aizliegts iegūtās zivis līdz to ieguves beigām sadalīt vai citādā veidā mainīt to veselumu, izņemot to zivju ķidāšanu, kurām ir noteikts loma skaita ierobežojums, un šo noteikumu 16.8. apakšpunktā minēto zivju ķidāšanu un sadalīšanu. Zivju ieguves laikā nav atļauts ķidāt to sugu zivis, kurām ir noteikts loma svara ierobežojums (asarus, plekstes un salakas).
22.aprīlis 2016, 16:57 | links
 
Šos dažus punktus es vienkārši nevaru nepārkāpt. Pēdējā copes reizē arī vimbu izvilku aiz spuras ar 12 nummura āķīti.
Varu vasarā pēc copes asarus izgāst krastā....jo lietojami viņi nebūs:-)
22.aprīlis 2016, 16:57 | links
 
:) ja nu vienīgi, mencai tā galva liela, daudz vietas aizņem, mazāk var sabāzt :)
22.aprīlis 2016, 16:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager