Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Es domā ,ka mēs noteikti neesam pazīstami,lai gan visādi brīnumi notiek.
22.aprīlis 2016, 16:02 | links
 
Tu mani nesaproti.nav nekāda naida ir tikai sausa faktu konstatācija.Ko vēl Tev vajag ,ka suņas par kuru interesēm arī Tu iestājies tagad paziņo ,ka viņu patiesais uzdevums bija graut šo noteikumu izstrādi.Audzēju var tikai izgriezt viņu nevar izārstēt.Lai gan var jau uzrasties metastāzes.
22.aprīlis 2016, 15:57 | links
 
akmens, mēs diez vai esam pazīstami. Tā kā Jums šķiet, ka ar vienu sūdīgu pasākumu dzīve beidzas, tā nav. Atkārtošu vēlreiz: tikai muļķi atkārto vienas un tās pašas kļūdas vairākkārt. Šobrīd neredzu, ka vēsture būtu Jums ko mācījusi, jo kāpjat uz tiem pašiem grābekļiem, lecot naida kamanās.
22.aprīlis 2016, 15:39 | links
 
Redzi Puuks,kamēr Tu izdomāji ka ir vajadzīgs rīcības plāns vilciens ir aizgājis.Ko darīt tālāk?Vai tik Tu nebiji viens no tiem apmuļķotajiem kurš lēja uz kretīnu dzirnavām ūdeni.Ieej skābbarības tornī un palūkojies uz šo saraksti(tas tēlaini)varbūt tad sapratīsi kapēc mēs esam tur kur esam.
22.aprīlis 2016, 15:26 | links
 
Akmens. Tu kā tāds kalpa dvēsele, bez saimniekiem nevari?
22.aprīlis 2016, 14:57 | links
 
Nu atkal Jūs te "utojaties", tā vietā, lai nonāktu pie slēdziena, ka vajadzīgs kaut kāds rīcības plāns (vismaz no pāris p-tiem ar vienu mērķu). Savādāk Jūs kā tādus muļķīšus sadala naidīgās grupiņās un manipulē kā vien tīk. Secinājums: šobrīd Jūs (Mēs) esat vāji.
22.aprīlis 2016, 14:17 | links
 
Protams ,tad kad saimnieks svarīgajam biedram iedeva komandu FAS.
22.aprīlis 2016, 14:11 | links
 
Bračiņ. Lūk Tu nonāci pie atzinuma-tad kad MN ir pieņemti tad ari sākās. Ne vella-viss sākās 4 gadus atpakaļ.
22.aprīlis 2016, 14:09 | links
 
Sasodīts! Tā rādās, ka ar MN ir tā pat kā ar visu mūsu Latvijā. Ja cilvēks ir godīgs un ar galvu uz pleciem, tad viņam likuma esamība vai neesamība uzvedību nemaina. Likums ir uzvedības ierobežotājs, tātad visnepieciešamākais cīņā ar tiem, kas pašsaprotamas lietas pārkāpj savas alkatības, egocentrisma un prastas degradēšanās dēļ.
Problēma, mīļie tautieši, ir tajā, ka mūsu - makšķernieku intereses nepārstāv mūsu vēlēti priekšstāvji vai pilnvarotie, bet gan dažādas interešu grupiņas, kuras varu un zināmu ietekmi ir uzurpējušas, tas ir, paši sevi iecēluši par priekšniekiem. Un tā tas gadiem maitā dzīvi visās jomās un nozarēs. Kas vainīgs?? Lielākoties augšminētās gnīdas, lai gan NE BEZ MŪSU KŪTRUMA palīdzības.
22.aprīlis 2016, 14:06 | links
 
Un tu urmaas uzskati ,ka tev šīs zināšanas ir.Da ne velna tev viņu nav,Jūs strādājāt svarīga biedra apmuļķoti un zemisku tieksmju vadīti.
22.aprīlis 2016, 14:02 | links
 
Bračiņ. Lai kautko komentētu ir vajadzīgas vismaz minimālās zināšanas par notiekošo. Ja nav zināšanu, tad no taviem tekstiem nav ari nekādas dižās jēgas. Tev bij iespēja visu notiekošo uzzināt un sekot līdzi. Tu to iespēju neizmantoji. Tad kāda jēga klausīties tavos "a kā būtu ja būtu".

urmaas, 22.aprīlis 2016, 13:50


Zināšanu par ko ? Par baumām ,par intrigām ,par personīgām peripētijām . Man viņas nekad nav interesējušas un neinteresēs .
22.aprīlis 2016, 14:00 | links
 
Tik kategoriski Urmās gan nevajag . MN iedziļināties visi sāk tikai tad kad jau tie ir pieņemti.Tas nozīmē ka ir slikti strādāts pie viņu izstrādes un bijusi slikta domu apmaiņa . Tas ir akmens visu organizāciju lauciņā. Akm arī pareizi pateica - savāktas ir tikai 600 balsis par rūpnieciskās zvejas aizliegšanu iekšzemē . Tādi mēs esam -ahūnie aktīvisti .
22.aprīlis 2016, 13:57 | links
 
Ko tu Urmaas vāvuļo par makšķernieku noteikumiem.Personīgi Tev un vēl diviem organizācijas biedriem kuras nosaukumā ir kaut kas saistīts ar makšķerēšanu bija dots no svarīga biedra saimnieka darīt visu lai netiktu pieņemti sakarīgi noteikumi.Par metodēm runāsim vēlāk.Ne velti saka ,ka viss apslēptais ar laiku atklājas.Ja vēl vāvuļosi šajā tēma būšu spiests publicēt no sava arhīva tavas domu pērles.
22.aprīlis 2016, 13:56 | links
 
Bračiņ. Lai kautko komentētu ir vajadzīgas vismaz minimālās zināšanas par notiekošo. Ja nav zināšanu, tad no taviem tekstiem nav ari nekādas dižās jēgas. Tev bij iespēja visu notiekošo uzzināt un sekot līdzi. Tu to iespēju neizmantoji. Tad kāda jēga klausīties tavos "a kā būtu ja būtu".
22.aprīlis 2016, 13:50 | links
 
MN tāpēc jau ir tik SŪDĪGI ka dažiem labiem, balodim ar rakstnieķeli, nebij pieņemamas citu idejas. Svarīgākas bij pesonīgās ambīcijas. Man personīgi būtu galīgi pie kājas, kurš-Jānis,Pēteris, vai Voldemārs izstrādā MN. Bet nekad nebūs vienalga, ja šie personĀži MN centīsies pārvērst par savu biznesu nevis cīnīsies MAKŠĶERNIEKU labā.
22.aprīlis 2016, 13:42 | links
 
Patin nu add atpakaļ, kur šie paši zēni līksmoja - ka MOSP ieteiktais neiziet cauri, kāda viņiem nu ir ietekme. Kāds atkal jau nezināms personāžs ieteica man padomāt, kāpēc MOSP tik nesekmīgas idejas.

Tie paši tagad iedomājas rādīt uz vainīgo gala rezultātam,
Taču izredzes mazas, ka izdosies.

Akmens_Viesis, 22.aprīlis 2016, 11:15


Akmens_Viesim

Ja saražotā automašīna ar nosaukumu “Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumi” ir atvainojos sūdīga, ar to ir grūti braukt to lietotājiem, un pats ražotājs nav spējīgs paskaidrot kā to lietot, mums ir pilnīgi vienalga ar kādām grūtībām Jūs to auto ražojat.
Es no Latgales kur dzīvē 98% sarunā jāizmanto krievu valodu, sakarīgu vārdnīcu lai iztulkotu Jūsu palagus atrast grūti, tāpēc liels lūgums rakstīt īsāk un saprotamāk.

Ar cieņu.
22.aprīlis 2016, 13:18 | links
 
tagad katram copmanim pa copes beisbola mietam un uz copi!
22.aprīlis 2016, 13:17 | links
 
Patin nu add atpakaļ, kur šie paši zēni līksmoja - ka MOSP ieteiktais neiziet cauri, kāda viņiem nu ir ietekme. Kāds atkal jau nezināms personāžs ieteica man padomāt, kāpēc MOSP tik nesekmīgas idejas.


Akmens_Viesis, 22.aprīlis 2016, 11:15


Nedomāju, ka personāžs, kas liek visiem domāt un padomāt ir tik nezināms.
Reku links grāmatiņai Makšķerēsim un domāsim kopā, kur pat bērniem iesaka "padomāt" galvenais ko tas personāžs saprot zem vārda "padomāt", jo pārāk bieži visiem viņš to iesaka. Varbūt rekomendē darīt citiem, kas pašam nesanāk?
22.aprīlis 2016, 12:12 | links
 
Add: Lai abi domā . Abi nesmuki uzvedas brīžiem.

Urmās es tajā organizācijā gāju ar domu ka varētu kaut kādu uzlabojumu vai izmaiņas dot visai lielai makšķernieku saimei . Tur ir daudz gudru ,interesantu ,talantīgu cilvēku kuri kā makšķernieki un cilvēki varētu daudz ko izdarīt kopējam labumam sadarbībā ar citām makšķernieku organizācijām . Sava loma ir protams izdarīta - kaut kādas neapstiprinātas shēmas jau saknē ir paceltas un nepieļautas .Tas ir labs rezultāts. Savu artavu es neizejot no mājas un neklausoties Gunčas dzēruma murgos ar varu dot ,kaut vai esot šeit. Tā ir pat labāk ,jo redzu lietas neietekmējoties no emocijām klātienē.
22.aprīlis 2016, 12:07 | links
 
Sveiki. Vai kads varetu man ieteikt kur es varu izlasit makskeresanas noteikumus?

Denis123, 22.aprīlis 2016, 11:55

Noteikumi

Flakais, 22.aprīlis 2016, 11:59


Jaunie noteikumi
22.aprīlis 2016, 12:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager