Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
inspektors varēja neko nekostatēt un nerakstīt, vienreiz redzēju, ka šie strādā - "uzraksti, ka vainai piekrīti un būs mīkstākais sods " ! nu Tu tak savu vainu atzīsti !
Šitā rīcība ir inspektora sevis morāla attaisnošana šim darbam, jo laikam citu neko neprot!
18.aprīlis 2016, 16:55 | links
 
Vai tad inspektors pieņem lēmumu par soda apmēru?
Inspektoram ir jākonstatē fakts, bet lēmums no administratīvās komisijas.
Ar cieņu.

Ja par situāciju ko minēja otinjsh. Pie Mans iekš' to Vent' ar ciemojās VVD. Kamēr pa krauju šamie tovojās, tikām viņu acu priekšā pārnormu atlaidu. Neko nekomentēja, bet domājams, ka varēja. Tāpat būtu atlaidis un to iespējams sajuta ar kādu 8-o maņu.
Varbūt tad VVD darbiniekiem skatoties uz lietām kontekstā, varēja un pie staba piekasīties.
18.aprīlis 2016, 16:35 | links
 
Inspektoram, protams, formāli bija taisnība, bet pēc šāda soda uzlikšanas, viņam vismaz vienu mēnesi gar upes krastu būtu jāstaigā zeķubiksēs, nu tā , lai ārējais izskats atbilst būtībai.
18.aprīlis 2016, 15:59 | links
 
MN ir virs Satvermes un sab. insp. ir upju šerifs :)
Bet viennozīmīgi ir jāpārsūdz, lai citiem neliktos, ka sodīt var par 'tik krutu pārkāpumu, a kur inspektora tolerance attiecībā pret copmani :)
Tādi frukti tik rada vēl lielāku cieņu pret visiem upju šerifiem !
18.aprīlis 2016, 15:40 | links
 
DD
Inspektors ir pret Satversmes 110 p.
18.aprīlis 2016, 15:27 | links
 
DD
Atslēgas vārds ir vīrs ar sievu-laulātie.
,,Viss, ko laulības laikā laulātie iegūst kopīgi vai viens no viņiem, bet ar abu laulāto līdzekļiem vai ar otra laulātā darbības palīdzību, ir abu laulāto kopīga manta; šaubu gadījumā jāpieņem, ka šī manta pieder abiem līdzīgās daļās.,,
18.aprīlis 2016, 15:21 | links
 
Domāju te uzsvars uz "atļauts uzglabāt".

18. Vienā makšķerēšanas reizē vienam makšķerniekam lomā atļauts uzglabāt un paturēt:
...
...P.S. Kur ir nodefinēta "paturēšana lomā"?
Takš, kad zivis ir tīkliņā, viņas ir "sagūstītas". Es viņas turu gūstā. :)
Lomā es viņas paturu tad, kad ietešu pa pauri un iebāžu maisā, lai aizvestu mājās. Sekojoši, man var būt 200 zivis tīklā, no kurām es izvēlos 5, lai aizvestu mājās.
Palabojiet, vai norādiet, lūdzu, punktu, kur tas ir atrunāts.

drl-, 18.aprīlis 2016, 13:34
18.aprīlis 2016, 15:09 | links
 
=== 20. Katra persona savas iegūtās zivis uzglabā atsevišķi, izņemot gadījumu, ja vairāku personu kopējais loms nepārsniedz vienai personai atļauto loma lielumu. ===

Dīvaini ! Ja tiešām bija 10 zivis uz abiem, domāju, var un vajag apstrīdēt uzlikto sodu!
Atslēgas vārds manuprāt : kopējais

bushmans, 18.aprīlis 2016, 14:46

Atslēgas vārdi ir ,,iegūt,, un ,,paturēt,,
http://www.tezaurs.lv/llvv/
18.aprīlis 2016, 15:09 | links
 
=== 20. Katra persona savas iegūtās zivis uzglabā atsevišķi, izņemot gadījumu, ja vairāku personu kopējais loms nepārsniedz vienai personai atļauto loma lielumu. ===

Dīvaini ! Ja tiešām bija 10 zivis uz abiem, domāju, var un vajag apstrīdēt uzlikto sodu!
Atslēgas vārds manuprāt : kopējais
18.aprīlis 2016, 14:46 | links
 
Redz' divas dažādas pieejas. Pie Mans iekš' to Vent' ar ciemojās VVD. Kamēr pa krauju šamie tovojās, tikām viņu acu priekšā pārnormu atlaidu. Neko nekomentēja, bet domājams, ka varēja. Tāpat būtu atlaidis un to iespējams sajuta ar kādu 8-o maņu.
Es arī aicinu VVD darbiniekus skatīties uz lietām kontekstā.
Bet kam gan tie noteikumi ir domāti, ja cilvēkam brīžiem tā domāšana tāda slimīga?
Piem: Pirms div' dienām tikai skaties, kā gan mūsu bāliņi, gan pretējā krasta leiši, noķerot kārtējo lomu stiepj uz auto vai slēpj kur krūmos vai zālē utml. un ķer tālāk. Paldies Dievam lielākais vairums māk ķert kad ir razdāča.
Lab', ja cilvāks pa visu gadu šajā razdāčā pazaudē galvu un visu sastiepj auto, tad tāds vainu mīkstinošs apstāklis. Bet ir jau tādi trennētie, kuri ņem visu ko noķer. Un šajā laikā ķer bieži un daudz.
Skumīgi paliek...
o.
18.aprīlis 2016, 14:23 | links
 
viena tante teica man! bet no otras puses, ja pie manis tā pi-p-stos, tad nezinu, kas būtu tālāk, bet ganjau tas gudrīts pats uzrausies uz foršas kompānijas, vai .......!
18.aprīlis 2016, 13:59 | links
 
Sveicināti.

Visas "inspektori" tēmas ir slēgtas, tādēļ ierakstīšu šeit.

5dien, būdams pie Mēmeles, Skaistkalnes rajonā, izdzirdēju par to, ka Esot Parādījies Inspektors!!!

Sēž, copē vīrs ar sievu, zolīdi, abiem ir kartes, viss kārtībā.
Dabiski, ka sviež zivis vienā uzglabājamajā ķeselē. Kopā 10 vimbas uz 2. Tak - viena ģimene, tāpat pēc tam viss nonāks vienā maisā.

Inspektors - laimīgs. Pārkāpti noteikumi par to, ka zivis jāglabā katram atsevišķi.
Neskatoties uz to, ka šie 5 zivis atlaida - tikuntā iegrieza 30€ sodu.

Es vot - nesaprotu. Jā, noteikumi ir pārkāpti, bet vai tiešām likums ir jāinterpretē tik gnīdiski...
Pie tam, sieviete bija viena no "alatām".

-d.

P.S. Kur ir nodefinēta "paturēšana lomā"?
Takš, kad zivis ir tīkliņā, viņas ir "sagūstītas". Es viņas turu gūstā. :)
Lomā es viņas paturu tad, kad ietešu pa pauri un iebāžu maisā, lai aizvestu mājās. Sekojoši, man var būt 200 zivis tīklā, no kurām es izvēlos 5, lai aizvestu mājās.
Palabojiet, vai norādiet, lūdzu, punktu, kur tas ir atrunāts.

drl-, 18.aprīlis 2016, 13:34



http://likumi.lv/ta/id/279205-makskeresanas-vezosanas-un-zemudens-medibu-noteikumi

21. Iegūto zivi, ko nepatur lomā, saudzīgi uztver, atbrīvo no āķa un nekavējoties atlaiž. Ja no zivs āķi nevar izņemt saudzīgi, to atstāj, auklu nogriež un zivi atlaiž.

22. Lomā paturamās zivis nogalina:

22.1. makšķerējot neaizsalušos ūdeņos – uzreiz pēc zivju noķeršanas, izņemot, ja zivis uzglabā ūdenī dzīvas, peldus stāvoklī, bez aizāķēšanas un piesiešanas. Šādas zivis nogalina uzreiz pēc makšķerēšanas beigām;

Attiecīgi tev tīklā var būt tikai tas, ko tu paturi.
Inspektors nesēdēs tev blakus līdz copes beigām un negaidīs kamēr tās 200 zivis atlaid.
18.aprīlis 2016, 13:53 | links
 
Sveicināti.

Visas "inspektori" tēmas ir slēgtas, tādēļ ierakstīšu šeit.

5dien, būdams pie Mēmeles, Skaistkalnes rajonā, izdzirdēju par to, ka Esot Parādījies Inspektors!!!

Sēž, copē vīrs ar sievu, zolīdi, abiem ir kartes, viss kārtībā.
Dabiski, ka sviež zivis vienā uzglabājamajā ķeselē. Kopā 10 vimbas uz 2. Tak - viena ģimene, tāpat pēc tam viss nonāks vienā maisā.

Inspektors - laimīgs. Pārkāpti noteikumi par to, ka zivis jāglabā katram atsevišķi.
Neskatoties uz to, ka šie 5 zivis atlaida - tikuntā iegrieza 30€ sodu.

Es vot - nesaprotu. Jā, noteikumi ir pārkāpti, bet vai tiešām likums ir jāinterpretē tik gnīdiski...
Pie tam, sieviete bija viena no "alatām".

-d.

P.S. Kur ir nodefinēta "paturēšana lomā"?
Takš, kad zivis ir tīkliņā, viņas ir "sagūstītas". Es viņas turu gūstā. :)
Lomā es viņas paturu tad, kad ietešu pa pauri un iebāžu maisā, lai aizvestu mājās. Sekojoši, man var būt 200 zivis tīklā, no kurām es izvēlos 5, lai aizvestu mājās.
Palabojiet, vai norādiet, lūdzu, punktu, kur tas ir atrunāts.
18.aprīlis 2016, 13:34 | links
 
Šajā posmā drīkt makšķerēt pavasarī?

15.aprīlis 2016, 10:46 | links
 
Paldies, iedošu polim lai mācās. Polijā esot pat eksāmens jāliek.
11.aprīlis 2016, 21:41 | links
 
krieviski, izmeklējos, oficiāli tulkojuma nav!
Arī, viens kolēģisis palūdza atrast, atradu šo,,izstās normāli pārtulkots (nav gan notariāli apstiprināts) !

http://www.ribak.lv/viewtopic.php?f=11&t=5697&sid=b920a20fcb4fddd680281439b4cd6663
11.aprīlis 2016, 21:35 | links
 
Paldies, urmaas! Tūlīt paskatīšos.
11.aprīlis 2016, 21:32 | links
 
Labvakar, vai kaut kur ir redzēti jaunie makšķerēšanas noteikumi krievu vai angļu valodā?
Viens Latvijā strādājoš polis ļoti grib makšķerēt.

klibais, 11.aprīlis 2016, 21:13

http://likumi.lv/ta/id/279205

Labajā aukšējā stūrī vari izvēlēties valodu.
11.aprīlis 2016, 21:26 | links
 
Labvakar, vai kaut kur ir redzēti jaunie makšķerēšanas noteikumi krievu vai angļu valodā?
Viens Latvijā strādājoš polis ļoti grib makšķerēt.
11.aprīlis 2016, 21:13 | links
 
var ar spiningu no krasta kert asarus? Nepiesies man klat ka es lidakas keru ? runa ir tiesi par someenesi

kaspars22, 12.marts 2016, 20:35
gan var, gan nevar, jeb nedrīkst, kā mums var ienākt prātā kur to taisies darīt, lasi noteikumus.

usis, 12.marts 2016, 20:42

šopēcpusdien, braucot pāri Murjāņu tiltam, Gaujā vairāki copmaņi spiningoja asarus :D Laikam baigi labā vieta, mošk no Bauskas jāpārceļas'uz turieni :D

Bebrs, 12.marts 2016, 21:49


Droši Bebr pārcelies. Kopā bariņā aplauziens būs jautrāks :) Nava šodien nekā . Duļķis , zāles ,starume .
12.marts 2016, 22:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager