Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
var ar spiningu no krasta kert asarus? Nepiesies man klat ka es lidakas keru ? runa ir tiesi par someenesi

kaspars22, 12.marts 2016, 20:35
gan var, gan nevar, jeb nedrīkst, kā mums var ienākt prātā kur to taisies darīt, lasi noteikumus.

usis, 12.marts 2016, 20:42

šopēcpusdien, braucot pāri Murjāņu tiltam, Gaujā vairāki copmaņi spiningoja asarus :D Laikam baigi labā vieta, mošk no Bauskas jāpārceļas'uz turieni :D

Bebrs, 12.marts 2016, 21:49

ja spiningot driks,tad ko tur cepties.un bez asariem var ari ljoti labus sapalus dabut.tagad ari labi pumpainie njem,tie kas jau atpakal nak.un tadus ari jalaiz atpakal,jo edami vinji nav. p.s kam patik spiningot lai to dara.tikai nepaturam to kas ir aizliegts.
12.marts 2016, 21:59 | links
 
var ar spiningu no krasta kert asarus? Nepiesies man klat ka es lidakas keru ? runa ir tiesi par someenesi

kaspars22, 12.marts 2016, 20:35
gan var, gan nevar, jeb nedrīkst, kā mums var ienākt prātā kur to taisies darīt, lasi noteikumus.

usis, 12.marts 2016, 20:42


šopēcpusdien, braucot pāri Murjāņu tiltam, Gaujā vairāki copmaņi spiningoja asarus :D Laikam baigi labā vieta, mošk no Bauskas jāpārceļas'uz turieni :D
12.marts 2016, 21:49 | links
 
var ar spiningu no krasta kert asarus? Nepiesies man klat ka es lidakas keru ? runa ir tiesi par someenesi

kaspars22, 12.marts 2016, 20:35

gan var, gan nevar, jeb nedrīkst, kā mums var ienākt prātā kur to taisies darīt, lasi noteikumus.
12.marts 2016, 20:42 | links
 
var ar spiningu no krasta kert asarus? Nepiesies man klat ka es lidakas keru ? runa ir tiesi par someenesi
12.marts 2016, 20:35 | links
 
imantion - paldies par aizstāvību, administratoriņam ir tikai savs subjektīvs viedoklis par visu, kurš citreiz nesakrīt ar citu viedokli, bet šeit forumā viņš ir pielīdzināms valdībai, bet, kur šis forums būtu bez viņa lietotājiem zin visi admins arī ! :)
12.marts 2016, 19:00 | links
 
Esmu palūdzis izdzēst lietotāju zvaigzne un dzenitis, lai Jums visiem veicas.

Zvaigzne, 12.marts 2016, 09:36

ja Jus ienakat vienam no temam,tad ludzu runajat pa to.biezji vien viss aiziet savstarpejos apvainojumos.tad varbut tie gudrakie varetu CL ieteikt ka ar tadiem cinities?jo gudro te netrukst.
12.marts 2016, 16:05 | links
 
Zvaigzne
Esmu palūdzis izdzēst lietotāju zvaigzne un dzenitis, lai Jums visiem veicas.
----------------------
Jautājums CL adm.
Vai arī man ir iespēja palūgt izdzēst šo zvaigzni? Ja nav - lūdzu pamatot?
12.marts 2016, 12:59 | links
 
Viennozīmīgi atzīstu, ka esmu bijis rupeklis daudzos citos postos un man pienāktos bans, kas saprotams man radītu neizbēgamu morālo traumu un imations2 lietotāja dzimšanu. Bet, uzbraukt Zvaigznem un Oposumam nav šoreiz taisnīgi, jo viņi nepārkāpa čata vispārpieņemtās publiskās robežas.
Būtu nepieciešams ieviest brīdinājuma noilguma principus, piemēram, kādus sešus mēnešus, tad vienkārši brīdinājums dzēšas gluži kā sodāmība.

Jā par cik es te nerakstu par MN un apgalvoju, ka visi ir mudaki lūdzu izsakiet aizrādījumu !!!

imations, 11.marts 2016, 23:15

Par noilguma termiņu ir laba doma
12.marts 2016, 09:42 | links
 
Esmu palūdzis izdzēst lietotāju zvaigzne un dzenitis, lai Jums visiem veicas.
12.marts 2016, 09:36 | links
 
Copes lietā!

Kā jau paredzēju 10.03.2016 Drīz jau aizliegs vispār kaut ko iebilst pret šiem, dīvainajiem lēmumiem - valsts drošība būs apdraudēta.
-----------------------------------------
Tagad jau var teikt ka CL administrators to jau ir realizējis.
Nu nebija tajos komentos nekā dzēšama, paspēju tos izlasīt.
Ja jau kāds tiek lobēts, tad CL administratoram to vajag visiem skaidri un gaiši pateikt - šito viesi vai akmeni neaiztieciet, citādi dzēsīsim!
Kaut kā nesmuki sanāk, vai ne?
12.marts 2016, 00:20 | links
 
Viennozīmīgi atzīstu, ka esmu bijis rupeklis daudzos citos postos un man pienāktos bans, kas saprotams man radītu neizbēgamu morālo traumu un imations2 lietotāja dzimšanu. Bet, uzbraukt Zvaigznem un Oposumam nav šoreiz taisnīgi, jo viņi nepārkāpa čata vispārpieņemtās publiskās robežas.
Būtu nepieciešams ieviest brīdinājuma noilguma principus, piemēram, kādus sešus mēnešus, tad vienkārši brīdinājums dzēšas gluži kā sodāmība.

Jā par cik es te nerakstu par MN un apgalvoju, ka visi ir mudaki lūdzu izsakiet aizrādījumu !!!
11.marts 2016, 23:15 | links
 
Man kaut kā šķiet dīvaina šo dažādo viedokļu sadursme--nav taču tam ne mazākās jēgas;ja cilvēks būs iekārojis paņemt to zivi,tas notiks agrāk vai vēlāk.Domāju, ka situācija īpaši nemainītos arī pie pilnīgas MN atcelšanas.
11.marts 2016, 22:13 | links
 
Brīdinājums pieņemts. Paldies.
11.marts 2016, 21:40 | links
 
Tēmas nosaukums Makšķerēšanas noteikumi - viss pārējais tiks dzēsts.
CopesLietas.lv
11.marts 2016, 18:37 | links
 
Atgādinu noteikumus.
2.3. Ziņojumos ir aizliegts paust starpnacionālo naidu, rasu diskrimināciju un apvainot citus foruma dalībniekus vai lasītājus.
Zvaigzne un Opusums izteikts brīdinājums.
Daļa komentāru tiks dzēsta.
11.marts 2016, 14:06 | links
 
Mērsraga kanālā jau sen,Rojas upē no 2014 gada ir licencētā makšķerēšana.Ja noteikumos rakstīts no punkta A līdz B ūdenskrātuvē C no datuma X līdz datumam Y aizliegta makšķerēšana,tad vajag painteresēties,vai tur nav licencētā makšķerēšana...
11.marts 2016, 09:47 | links
 
Cik noprotu, tad dēļ jaunajiem noteikumiem Mērsraga kanālā un Rojas kanālā šobrīd ir aizliegta makšķerēšana? Kas tas Rojas kanāls par zvēru, būtu šogad izrakuši?
11.marts 2016, 08:15 | links
 
Tas tā, nekas konkrēts, negribu nevienu privāti aizskart, vienkārši padomājiet līdz nākamajai reizei, kad atvērsies noteikumi, ja nu kādam gribēsies tos ietekmēt.

Akmens_Viesis, 10.marts 2016, 16:18


Nākošreiz, kad atvērsies noteikumi, atkal uzradīsies 3 plēsēju profesors ar savu 3 plēsēju Vislatvijas ūdeņu glābšanas teoriju.

Interesanti, kas būs nākamā mākslas performance MN ietvaros. Piemēram, tā varētu būt plašāka izpratne par zivju, piedāvāšanu tirgū, pārdošanu vai nodošanu citām personām labuma gūšanai. Noteikti vērts izdomāt nevis administratīvo atbildību, bet gan kriminālo. Varbūt MN papildināt ar punkta redakciju par makšķerētu zivju neatļautu iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu ēšanas nolūkā un neatļautu tālāku realizēšanu.
10.marts 2016, 18:37 | links
 
AV
Tu tak esi jokains. Kur Tu redzi masveida atbalstu makšķerēšanai no laivām visu gadu? Paldies Dievam, ka šis murgs VSOP neizgāja cauri.
10.marts 2016, 16:44 | links
 
a_v
Tā ari aukstāk par apakšējiem plauktiem neesi ticis-pierīte par šauru? Trenējies. Varbūt kādreiz dzīvē pienāks ari saprasšana.
10.marts 2016, 16:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager