Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Gribētu kādam atgādināt,ka daži ,,vīri,, pašlaik ,,samazina,, cilvēku skaitu šur,tur uz zemes.... Rezultātu,varam vērot pie robežām :) un vispār sanāk ka smaids ,ja kaimiņiene pasmaidīs kad viņai iedosi noķerto lomu,piemēram,ja pats neproti gatavot :):):),arī skaitīsies labuma gūšana, ierosinu katram copmanim,pa inspektoram un katram inspektoram,vel pa inspektoram kas uzraudzīs viņus..... Utt.... Murgaini,toties pa tēmu
2.marts 2016, 16:24 | links
 
..un sods par zivju nodošanu kaiminienei, gūstot no ta labumu, kā aprēkināsies ?
Diez *tirgus* cena skaitīsies vidējais Ķekavas apļa tarifs , reiz N ! :)
2.marts 2016, 15:17 | links
 
Morālais gandarījums nav klasificējams kā labums,tas var būt tikai materiāls-naudā,graudā vai baudā...

Arvids8, 2.marts 2016, 14:58


Pēc tavām domā to visu kaimiņiene nevar pasniegt? :D
2.marts 2016, 15:00 | links
 
Morālais gandarījums nav klasificējams kā labums,tas var būt tikai materiāls-naudā,graudā vai baudā...
2.marts 2016, 14:58 | links
 
Morālu gandarījumu, Arvīds Nr.8!
A Tu ko domāji?
2.marts 2016, 14:17 | links
 
Kādu labumu gūstam no kaimiņienes ?.....
2.marts 2016, 13:55 | links
 
No jaunajiem noteikumiem izriet, ka, ja neesam vientuļnieki, nevaram lomu nest mājās, jo sanāks ka nododam sievai vai nedod Dievs kaimiņienei.
skat p. Aizliegtas šādas darbības:10.2. piedāvāt tirgū, pārdot vai nodot citām personām iegūtās zivis vai vēžus labuma gūšanai;
2.marts 2016, 13:09 | links
 
Čaļi mērās ar krāniņiem! Kā divi latvieši kopā - tā krūtis izrieztas, abi lieli - nav tikai kas kules nes!
2.marts 2016, 09:15 | links
 
Ak jā,par roņiem,par roni pieminēju jo viens roņu praidiņš dienā apēd tik zivis ( taj skaitā lasi,mencu,vimbu par kurām te tik ļoti rùpējas visi liedzēji) cik copmanis pa visu mùžu nevar saķert. Bet tie redz ir sarkanās grāmatas sarakstos,tad ierakstam arī zivis taj grāmatā...

gugumons, 2.marts 2016, 08:36


Tak aizliedzam vispār makšķerēt un miers. Ko Jūs te cepieties. Vienam zivis par maz un abiem pakašķēties gribas.
Kas attiecās par Tavu izteikumu attiecībā par manu komentāru. Tad savas domas vari paturēt pie sevis, medaļu un kausu īpašniek. Ķert iemācies, tad sapratīsi cik zivju ir, vai nav LV. Klaviatūru deldējot un Dievu piesaucot, var gadīties, ka uzskati savu viedokli par vienīgo, pareizo. Pie tam, nekur neesmu rakstījis ka kaut ko vajag iznīdēt. Ja nesaproti starpību starp vārdiem samazināt un iznīdēt, tas tikai liecina par Tavu intelektu.
2.marts 2016, 08:49 | links
 
Ak jā,par roņiem,par roni pieminēju jo viens roņu praidiņš dienā apēd tik zivis ( taj skaitā lasi,mencu,vimbu par kurām te tik ļoti rùpējas visi liedzēji) cik copmanis pa visu mùžu nevar saķert. Bet tie redz ir sarkanās grāmatas sarakstos,tad ierakstam arī zivis taj grāmatā...
2.marts 2016, 08:36 | links
 
Neesam nekādi ,,dievi,, ka drīkstam lemt,kuras zivis dzīvos,un kuras ir par daudz..... Daba prot pati regulēt kam kurā laikā dzīvot,bet kam arī pietiek.

gugumons, 2.marts 2016, 08:30


Tagad sapratu, kādēļ vēlies tikt galā ar roņiem ;)
2.marts 2016, 08:35 | links
 
Temīda,man par copi,noteikti ir daudz vairāk balvu ,medaļu un kausu,kausiņu,nekā Tev gadu,tas pirmkārt,otrkārt kas nu kuram sāp,man tāds termins kā ,,tīlks,murds,utt,, makšķernieka arsenālā nepastāv un ja man būtu tekšana,tad iekšējos ūdeņos būtu 100% liegums jebkādai rūpnieciskai zvejai. Neesam nekādi ,,dievi,, ka drīkstam lemt,kuras zivis dzīvos,un kuras ir par daudz..... Daba prot pati regulēt kam kurā laikā dzīvot,bet kam arī pietiek. Tapēc savas asprātīgās idejas,komentārus un vienkārši domas,varat paturēt pie sevīm. Diskusija beigta.
2.marts 2016, 08:30 | links
 
Domāju ka Burtniekā vajadzētu ,,iznīdēt,, SAZĀNUS..,un gribētos jau tomēr lai ar roņiem tiek galā jūrā,tad būs gan laši,gan euriki...,un vimbas ar. Un vēl dažiem gudrīšiem kas te tik gudri raksta,jautājums..,cik tad ir lašu un vimbu??? Skaitli studijā lūdzu. Nevis debīlos procentus,bet konkrētu ciparu un kā pie tā tiki? Pats neķeru ne lašus,ne vimbas,mana zivs ir tikai asaris un arī tos 90% atlaižu,tākā nepadomā ka tagad es vēlos lasi uzkost :) vienk esmu audzis pie Burtnieka un nevēlos dzirdēt nekādu viedokli par nīdēšanu kādas sugas...



gugumons, 1.marts 2016, 23:06


Saki. Tev roņi nepatīk, jo tiklus likt maisa? Un vai asarus tikai ķer, jo citas zivis ar makšķeri noķert nemaki?
2.marts 2016, 06:26 | links
 
Mes tak esam jocigi :)))))))))
2.marts 2016, 02:05 | links
 
temīda-smagi maldies,Beķers nav Vecates l.bāzes saimnieks,viņš pat nav 'tās īrnieks
1.marts 2016, 23:44 | links
 
Domāju ka Burtniekā vajadzētu ,,iznīdēt,, SAZĀNUS..,un gribētos jau tomēr lai ar roņiem tiek galā jūrā,tad būs gan laši,gan euriki...,un vimbas ar. Un vēl dažiem gudrīšiem kas te tik gudri raksta,jautājums..,cik tad ir lašu un vimbu??? Skaitli studijā lūdzu. Nevis debīlos procentus,bet konkrētu ciparu un kā pie tā tiki? Pats neķeru ne lašus,ne vimbas,mana zivs ir tikai asaris un arī tos 90% atlaižu,tākā nepadomā ka tagad es vēlos lasi uzkost :) vienk esmu audzis pie Burtnieka un nevēlos dzirdēt nekādu viedokli par nīdēšanu kādas sugas...
1.marts 2016, 23:06 | links
 
Par situāciju, kas saistīta ar Burtnieka ezerā paredzēto zivju iznīdēšanu, vajadzētu jautāt vel vienam "dabas draugam" no MOSP. Tiešāk, Vecates laivu bāzes saimniekam, O.Beķera k-gam. Kurš pat velcēt gribēja aizliegt, lai saglabātu plēsīgo sugu zivis LV. Vai tad citas zivju sugas viņam galīgi nerūp?
1.marts 2016, 22:48 | links
 
Interesanta tauta Jūs esiet.
Kādēļ Jūs nebļaujiet ka vajag ieviest liegumu makšķerēt brekšus, asarus, raudas, karpas un līņus, nārsta periodā? Jeb šīs zivis nav - resursi?
Sazaans, 1.marts 2016, 13:26
Un kāpēc tad lašus aizsargājam, tie taču ar jūrā dzīvo un pa to šiverē no viena krasta uz otru.
Gadījās , ka noķēru vienu taimiņu Kurzemē ar Polijas birku..
Bet par lašiem pētnieki bļauj , ka lasis atgriežas uz nārstu tur kur piedzimis- interesanti vimba ir savādāka?:)
p.s krievu laikos aizliegumi bija nārsta vietās- bet tas netraucēja copēt tās vietās kur atļauts.

gklavs, 1.marts 2016, 15:31

Tu zini cik ir lašu un cik vimbu? Ja lašu būtu tik pat daudz, tad neviens viņus, izņemot LM ieviesējus upēs, nesargatu. Tu bļausties par to, ko nezini un nesaproti. Ir zivis, kuras vajag sargāt un ir kuru koncentrācija ir pietiekama, vai pārlieku liela. Tāpat ka es piekrītu par to, ka Burtniekā vajadzētu samazināt balto zivju koncentrāciju. Vai to darīt ar patreiz Burtnieku domē pieņemtām metodēm, neņemos spriezst.

Sazaans, 1.marts 2016, 21:18
varetu domat ka tos lasus tu laid pa savu naudu.tie lasi kas nak no Zviedrijas narstot un pectam iet atpakalj,tur skalda ka malku.noperc dienas licenci un ker un ed kaut ar abiem galiem.ja diena katrs spiningotajs nokertu 1lasi,tie pietiktu vel vismaz trijam paaudzem.ja vinjus varetu brivi spiningot un paturet,tad ari lasim kristos finanseala vertiba un zustu interesa pa to sugu ka tadu.bet LV vienmer kads atradisies kam viss ir sasachakare. diemzjel musu valsti viss ir pakartot biznesam.
1.marts 2016, 21:35 | links
 
Laikam jau tā ir, ka parasti bērnus itkā atnes stārķis, bet ir arī izņēmuma gadījumi, kad tos atnes arī dzenis. Tas noteikti nebija par - nu paši ziniet par ko.

tevocis, 1.marts 2016, 20:33

LABS.
1.marts 2016, 21:24 | links
 
Interesanta tauta Jūs esiet.
Kādēļ Jūs nebļaujiet ka vajag ieviest liegumu makšķerēt brekšus, asarus, raudas, karpas un līņus, nārsta periodā? Jeb šīs zivis nav - resursi?
Sazaans, 1.marts 2016, 13:26
Un kāpēc tad lašus aizsargājam, tie taču ar jūrā dzīvo un pa to šiverē no viena krasta uz otru.
Gadījās , ka noķēru vienu taimiņu Kurzemē ar Polijas birku..
Bet par lašiem pētnieki bļauj , ka lasis atgriežas uz nārstu tur kur piedzimis- interesanti vimba ir savādāka?:)
p.s krievu laikos aizliegumi bija nārsta vietās- bet tas netraucēja copēt tās vietās kur atļauts.

gklavs, 1.marts 2016, 15:31


Tu zini cik ir lašu un cik vimbu? Ja lašu būtu tik pat daudz, tad neviens viņus, izņemot LM ieviesējus upēs, nesargatu. Tu bļausties par to, ko nezini un nesaproti. Ir zivis, kuras vajag sargāt un ir kuru koncentrācija ir pietiekama, vai pārlieku liela. Tāpat ka es piekrītu par to, ka Burtniekā vajadzētu samazināt balto zivju koncentrāciju. Vai to darīt ar patreiz Burtnieku domē pieņemtām metodēm, neņemos spriezst.
1.marts 2016, 21:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager