Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Neviens nestrīdas par labu mantu un to, ka ilgtermiņā tā atmaksājas. Bet jāsaprot arī tas, ka viena lieta, kad ar to nodarbojas profesionāli, katru dienu un šis aprīkojums tiek arī pilnvērtīgi izmantots, vai arī aprīkojuma iegādes iegansts ir viens, bet iemesls ir pašu izklaides.

Vienkārši interesē fakts vai motora+laivas cena ir  adekvāta izvilkto tīklu daudzumam, vienkāršiem vārdiem runājot ja izņemto tīklu garumu dala ar iztērēto naudu sanāk skaitlis >1  vai
26.februāris 2016, 09:09 | links
 
Vispar VID būtu jāapliek šī laiva ar ūdens transporta nodokli, jo viņu taču izmanto- arī privātiem braucieniem!
26.februāris 2016, 09:03 | links
 
Neviens nestrīdas par labu mantu un to, ka ilgtermiņā tā atmaksājas. Bet jāsaprot arī tas, ka viena lieta, kad ar to nodarbojas profesionāli, katru dienu un šis aprīkojums tiek arī pilnvērtīgi izmantots, vai arī aprīkojuma iegādes iegansts ir viens, bet iemesls ir pašu izklaides.

Vienkārši interesē fakts vai motora+laivas cena ir  adekvāta izvilkto tīklu daudzumam, vienkāršiem vārdiem runājot ja izņemto tīklu garumu dala ar iztērēto naudu sanāk skaitlis >1  vai
26.februāris 2016, 08:52 | links
 
vispār ja ņem pa lielam- nav labi skaitīt citu cilvēku izshēmotas mantas, ja paši shēmot neprotat :)
26.februāris 2016, 08:48 | links
 
Krutie ventas balss komentētāji :)
26.februāris 2016, 08:46 | links
 
Tagi: makšķernieki, zivis, inspektori


Komentāri



žurnaļuga 01.07.2013, 01:16




Kas ir''zorgspēks''?Vai pirms publicēšanas tekstu nepārlasa redaktors?


123 01.07.2013, 07:20




Zorgi,vai tie nebija kaut kādi ļaunie tēli no kādas filmas?


Karpa 01.07.2013, 07:24




Kāda jēga no inspektoriem , ja viņu pašu paziņas liek tīklus, kas ir labi novērojams Lečos jau kuro gadu!


igors 01.07.2013, 07:31




un kas tas pa isnspektoru tur laivu budas pardzeries liek tiklus un kassas visiem virsu


tēčš 01.07.2013, 08:23




Man vens pazīstams militāras organizācijs locekls a, nemaz neslēpjot, baig rāvas ladabut inspektor papīrs un dabuj a. Un tagac viņam i zivs pill vann tekoš, nezin kur likt. Un tāds jo , drošvien, viš nav viens. Viņs neviens nekontrole?


kaļmāris 01.07.2013, 11:27




Šitie jau nav tie! Šie ir makšķernieki paši un nav nekādi brakaņjēr, tāpēc šitiem tiešām interesēs to ņeļegaļšinu apkarot! Skaidrīte?


braka 01.07.2013, 14:43




daq kurs maces tas ta pat ieliks :)

ja nau lohs tad liks bez aizkersanas :)


VMK 01.07.2013, 17:05




Ieliec tad jau redzēsim kurš būs lohs!!!


braks 01.07.2013, 17:14




tos lphus sabiedriskos var apčakarēt kā nemetās jo viņi ir lieli lohi


ES 01.07.2013, 17:15




LECOS ,LANDZE ,UDRANDE , PIKAS, .LIEK TIKLUS IKDIENA .INSPEKTORI IR DRAUGI ,VAI LOHI .KAD KADS IR NOKERTS..........


braks 01.07.2013, 17:23




par to jau es runāju ka tie no VMK ir pillnīgākie dulburi


zive 01.07.2013, 17:24




Tur jau tā lieta,ka paši inspektori brako un savējos atbalsta.Varētu lepoties ar jauno laivu,ja paši būtu godīgi,bet ne šajā gadījumā.Būs ātra laiva ar kuru vilkt ārā tīklus un lašus noēsties.


braks 01.07.2013, 17:33




labi ka alumīnija tā rudenī skanēs pa visu Ventu varēs pa gabalu šos dzirdēt ka ar savu vannu brauks


inspektr 01.07.2013, 17:54




paskatisimies kurs ir dulburis visus juus nokersu un negodigos inspektorus prieksgalaa


braks 01.07.2013, 18:13




nepārplēs tik pakaļu kārtību sargātāj


:) 02.07.2013, 10:09




Pamuldat vien, draugi. Pilsēta ir maza, ļaudis pļāpīgi. Drīz tiksimies, jaunās protokolu blankas jau sadrukātas un jūs gaida. Tā kā laiva jāatpelna, tad būs dārgi.


braks 02.07.2013, 11:21




par kādu protokulu tu idiņ te runā ne tu viņu uzraksstīt māki neko


to braks 02.07.2013, 11:51




gaidi ,mēs jau braucam!!
26.februāris 2016, 08:45 | links
 
Šeit būs raksts no Ventas Balss:

Biedrības Ventspils Makšķernieku klubs sabiedrisko inspektoru rīcībā nonākusi moderna motorlaiva un aprīkojums, kas ļaus efektīgāk aizsargāt zivju resursus Ventā un citās novada ūdenstilpēs.

Pateicoties Eiropas Zivju fonda, Lauku Atbalsta dienesta un Ventspils novada domes finansējumam iegādāta alumīnija laiva Buster 2L ar 5 zirgspēku elektromotoru un transportēšanas piekabi, kā arī moderna eholote, dabas kamera foreļupju sargāšanai un nakts redzamības ierīce. Turklāt biedrība no saviem līdzekļiem papildinājusi reidu komplektu ar iekšdedzes dzinēju.

Pirmie komplekta izmēģinājumi Ventā apstiprina projekta pieņēmumus – alumīnija laivai upē ir nopietnas priekšrocības izturības un drošības ziņā. Laivas izmēri nodrošina auguma pārsvaru, piestājot pie kontrolējamās laivas.

Apgūstot eholotu, radušās jaunas projektu idejas, piemēram, iesaistīties Ventas gultnes tīrīšanā vai pavasarī laivotāju drošībai novākt peldošos pāļus.

http://www.ventasbalss.lv/news/read/17327

Ceru ka visiem viss skaidrs par to, kur un kas iegādāts, kā arī aptuvenās cenas. Pie tam, iesaku palasīt komentārus zem raksta.

Piemēramšo: Pamuldat vien, draugi. Pilsēta ir maza, ļaudis pļāpīgi. Drīz tiksimies, jaunās protokolu blankas jau sadrukātas un jūs gaida. Tā kā laiva jāatpelna, tad būs dārgi.
26.februāris 2016, 08:31 | links
 
imations- nu neesam tik bagāti lai pirktu lētu mantu, bet dabā ja iepirkums jāpērk lētākais. Varbūt te cena nav galvenais, jautājums vai efektīvi, pieņemu ka man uz Daugavas noderētu elektro motors, jo ja izbrauc ar parasto dzinēju visi dzird ka nāk motorlaiva, uz ezera droši ka vēl labāk strādātu. Bet pagaidām nepirkšu, viena iemesla pēc, visa tā padarīšana kopā ar aķiem pasmaga, vēl staipīt to visu un ja beidzās aķis, ko ar airiem 2-5km
26.februāris 2016, 08:27 | links
 
AKM varbūt tomēr cenas par motoru un laivu vari nosaukt, citādi apskatoties Torqeedo izcenojumu 20K šķiet domāts bērnu sākumkomplektam un tikai motoram. Es saprotu, ka ir klusi un ekoloģiski, bet ja daudziem LV nav, ko rīt un dēļ tā jāmaliķo, tad ir vairāk, kā dīvaini, ka daži privātie ar Torqeedo motoriem, kas klusi iet ķer tos, kam dzīvē vispār neiet.
26.februāris 2016, 08:08 | links
 
Samelots ir gan un stipri, kaut vai tāpēc, ka VSOP varianti par elektromotoriem man nenoderēja, lai gan tika atsaucīgi piedāvāti.

Elektromotoru 5Zs atradu pats Vācijā, vienkārši nedēļām tupot un pētot, kas šajā jomā notiek pasaulē, protams tādos konkursos priekšroka ES precei, ļoti simpātisks ir tas Torqueedo manuprāt. Pārdevējs no Igaunijas vinnēja. Bija arī no Lietuvas - tie vinnēja nākamreiz citā iepirkumā, bija uzoduši igauņus, principā lietuvieši vairāk ņemas ar to produktu.

Tagad ir vēl daži, kas LV izmanto iespēju pārvietoties ar 10 km/h gandrīz bez skaņas.

Jo pēc tam esmu ar izpētītajiem datiem dalījies ar dajebkuru godprātīgu interesentu, kuriem interesē projekti un tehnika utt dajebkas... biedrībām vai makšķerniekiem atsevišķiem, tas ir tikai normāli. Man nekā slēpjama nav.

Tāpēc, oposum, ar demokrātiju te nav nekāda sakara, prasta anonīma d... bez sakara ar tēmu :)

Zīmīgi, ka dažiem darboņiem vairs nav iekšā ar saviem parastajiem vārdiem rakstīties... nav arī drosmes atzīt, ko virzīja noteikumos un kāpēc.

Kad makšķerniekiem neizdevīgi un analfabētiski lēmumi pēkšņi izrādījās atbalstāmi un apsveicami - kad tos piedāvāja LMA, to vajag nomaskēt, izgudrojot kādu skandāliņu, bet nav nekā īsti, kam pieķerties.

Kad zivju resursi un vide arī vairs pēkšņi nebija svarīgi, jo bija iespēja iegūt popularitātes punktus. Tas arī jāpaslēpj no acīm, lai tikai neiedomātos kāds saskaitīt 2 ar 2.

Vajag nomaskēt, ka padome turpina sanākt un darboties... tiešām, labāk lai makšķernieki pēc iespējas mazāk bāztu degunu tur, kur var ko ietekmēt.

Pašlaik teiksim, aktuāls ir stāsts par kanāliem - varētu būt saraksts ar konkrētām vietām, nevis miglaina definīcija, kurai atbilst arī Gauja.
Aktuāls ir stāsts par vietām, kur invazīvās vēžu sugas.

Bet tad jau sanāktu darbošanās ar kaut kādu jēgu, un tas visām tām temīdām, dzenīšiem un citiem švaļiem nav pieņemami. Arlabunakti :)
25.februāris 2016, 23:57 | links
 
katros melos ir daļa taisnības, vai arī vienā taisnībā ir daļa melu!
Nu Piz-ets :"Tev ir jaatsac savi meli" - Super demokrātija :)))))))
25.februāris 2016, 22:09 | links
 
Temīdai būtu mazliet vairāk jāciena pašai sevi, melot nav labi, apmelot ir pavisam slikti.

eholotes, 25.februāris 2016, 21:24

Tiesam doma, ka ja Tavs paraksts nestav uz dokumentiem, tad neviens neko nezina...

Temiida, 25.februāris 2016, 21:33

Es domāju, ka runāt par lietām, kuras nepārzin ir muļķīgi, bet melot ir slikti. Lietotājs ar niku Temiida šeit pieļauj abas šīs kļūdas. Vienkārši atzīsti, ka raksti uz baumu pamata un jautājums ir izsmelts.

eholotes, 25.februāris 2016, 21:40

Lai nu tas paliek uz Tavas sirdsapzinas un tas ko rakstu, uz manas. Ar so, ceru ka savstarpeja diskusija ir izbeigta.

Temiida, 25.februāris 2016, 21:44


Tev ir jāatsauc savu meli.
25.februāris 2016, 21:51 | links
 
Temīdai būtu mazliet vairāk jāciena pašai sevi, melot nav labi, apmelot ir pavisam slikti.

eholotes, 25.februāris 2016, 21:24

Tiesam doma, ka ja Tavs paraksts nestav uz dokumentiem, tad neviens neko nezina...

Temiida, 25.februāris 2016, 21:33

Es domāju, ka runāt par lietām, kuras nepārzin ir muļķīgi, bet melot ir slikti. Lietotājs ar niku Temiida šeit pieļauj abas šīs kļūdas. Vienkārši atzīsti, ka raksti uz baumu pamata un jautājums ir izsmelts.

eholotes, 25.februāris 2016, 21:40


Lai nu tas paliek uz Tavas sirdsapzinas un tas ko rakstu, uz manas. Ar so, ceru ka savstarpeja diskusija ir izbeigta.
25.februāris 2016, 21:44 | links
 
Temīdai būtu mazliet vairāk jāciena pašai sevi, melot nav labi, apmelot ir pavisam slikti.

eholotes, 25.februāris 2016, 21:24

Tiesam doma, ka ja Tavs paraksts nestav uz dokumentiem, tad neviens neko nezina...

Temiida, 25.februāris 2016, 21:33


Es domāju, ka runāt par lietām, kuras nepārzin ir muļķīgi, bet melot ir slikti. Lietotājs ar niku Temiida šeit pieļauj abas šīs kļūdas. Vienkārši atzīsti, ka raksti uz baumu pamata un jautājums ir izsmelts.
25.februāris 2016, 21:40 | links
 
Temīdai būtu mazliet vairāk jāciena pašai sevi, melot nav labi, apmelot ir pavisam slikti.

eholotes, 25.februāris 2016, 21:24


Tiesam doma, ka ja Tavs paraksts nestav uz dokumentiem, tad neviens neko nezina...
25.februāris 2016, 21:33 | links
 
Es gribu teikt, ka pie tas aparaturas, kas ir sabiedrisko inspektoru rokas, maluzveiniecibai ir jasamazinas vismaz par 50%. Bet seit iet runa, ka nav lidzeklu, par ko reida aizbraukt. Domaju, ja 50% to lidzeklu, kas iztereti, tadel ka "vajag" , novirzitu tiesam maluzveiniecibas apkarosanai, tad ari butu rezultati.

Mums LV viss ir ta: kads, kaut ko dara. Noperk ekskluzivu BMW un tad doma, ko baka liet.
25.februāris 2016, 21:29 | links
 
Temīdai būtu mazliet vairāk jāciena pašai sevi, melot nav labi, apmelot ir pavisam slikti.
25.februāris 2016, 21:24 | links
 
Interesanti. Kur tad palikusi organizacija " Mes zivim" un neskaitamais daudzums sabiedrisko inspektoru, ka VVD jacinas saviem spekiem? Kaut gan aizmirsu, ka viniem tak citas prioritates. Nav jau Gauja. Pa Latgales ezeriem jau publicitati neuztaisiti. Ka ari finansejums no ES un Lauku atbalsta fonda ari izsmelts.

Temiida, 25.februāris 2016, 19:30
Gadus pāris atpakaļ, kad sāku strādāt izgāju kursus arī ko rīkoja pēc kaut kāda projekta un Moroz( ja nekļūdos)stāstīja ka braucot pavisu valsti , zvaniet tikai, kad reizi tiešām vajadzēja palīdzību, jo pašam transports bija noplīsis, VVD sargāja Gauju un informācija bija 100% ,atbildebija mums nav cilvēku un tik tālu nebraucam, tad arī sapratu visa tā sabiedriskā izrādīšanās tikai presei, reāli bariņš pajoliņu kas pat protokolus sarakstīt nejēdz, ne likumus izlasīt. Nevajaga apvainoties, jo gadu gaitā tas pierādījies, ka sabiedriski neko nejēdz, pēdējais ( man liekas uzvārd Ruņģis) TV blamējās ko makšķernieks drīkst un iepriekš Jēkabpilī protokolu sarakstīja, ka nebija par ko sodīt.

Malikis2011, 25.februāris 2016, 20:48

Bet tas jau neliedz iepirkt pa ES un Lauku atbalsta fonda naudam iepirkt nenormali dargu aparaturu malitju noverosanai u.t.t. Cik zinu, tad pars gadus aparatura par Lauku atbalsta dienesta naudu, tika nopirkta nakts filmesanas aparatura, vairak neka 10000EUR vertiba. Nevajag jau parak talu meklet un uzprasit piemeram Akmens viesim, par kuteri, kuru iegadajas maluzveinieku apkarosanai. Kuteris ari savus 20000+ EUR maksa... Kaut gan no Kurzemes jau neviens uz Latgali nebrauks... Pie tam, kuteris tika iegadats ar visu godigo makskernieku aizstavja V.S.O.P, jeb tagad Eholotes.lv tiesu piedalisanos.

Temiida, 25.februāris 2016, 21:07


Ko tu ra to gribi teikt Temīda? Ka kāds ir vecu nakts redzamības iekārtu kuras cena ir 100 eur nomazgājis par 10 štukām ,vai ka tas kuteris ar motoru maksā kopā 1000 eur ? Ir uztaisīts otkats ??
25.februāris 2016, 21:18 | links
 
Temiida- cik man pieejam informācija Akmens viesis, kaut ko tiešām dara, cik atļauj līdzekļi un laiks un es informāciju iegūstu ne tikai no tā ko te raksta, valsts ir maza, viens otru pazīst, tākā nav problēmu zināt ko kas dara. Bet ka projektā raksta ka izdos makšķerēšanas noteikumus un izglītos makšķerniekus, tur tiešām jābūt drusku dīvainam (tas maigi teikts) lai piešķirtu finansājumu, līdzīgu projektu ka biezs.
25.februāris 2016, 21:15 | links
 
Interesanti. Kur tad palikusi organizacija " Mes zivim" un neskaitamais daudzums sabiedrisko inspektoru, ka VVD jacinas saviem spekiem? Kaut gan aizmirsu, ka viniem tak citas prioritates. Nav jau Gauja. Pa Latgales ezeriem jau publicitati neuztaisiti. Ka ari finansejums no ES un Lauku atbalsta fonda ari izsmelts.

Temiida, 25.februāris 2016, 19:30
Gadus pāris atpakaļ, kad sāku strādāt izgāju kursus arī ko rīkoja pēc kaut kāda projekta un Moroz( ja nekļūdos)stāstīja ka braucot pavisu valsti , zvaniet tikai, kad reizi tiešām vajadzēja palīdzību, jo pašam transports bija noplīsis, VVD sargāja Gauju un informācija bija 100% ,atbildebija mums nav cilvēku un tik tālu nebraucam, tad arī sapratu visa tā sabiedriskā izrādīšanās tikai presei, reāli bariņš pajoliņu kas pat protokolus sarakstīt nejēdz, ne likumus izlasīt. Nevajaga apvainoties, jo gadu gaitā tas pierādījies, ka sabiedriski neko nejēdz, pēdējais ( man liekas uzvārd Ruņģis) TV blamējās ko makšķernieks drīkst un iepriekš Jēkabpilī protokolu sarakstīja, ka nebija par ko sodīt.

Malikis2011, 25.februāris 2016, 20:48


Bet tas jau neliedz iepirkt pa ES un Lauku atbalsta fonda naudam iepirkt nenormali dargu aparaturu malitju noverosanai u.t.t. Cik zinu, tad pars gadus aparatura par Lauku atbalsta dienesta naudu, tika nopirkta nakts filmesanas aparatura, vairak neka 10000EUR vertiba. Nevajag jau parak talu meklet un uzprasit piemeram Akmens viesim, par kuteri, kuru iegadajas maluzveinieku apkarosanai. Kuteris ari savus 20000+ EUR maksa... Kaut gan no Kurzemes jau neviens uz Latgali nebrauks... Pie tam, kuteris tika iegadats ar visu godigo makskernieku aizstavja V.S.O.P, jeb tagad Eholotes.lv tiesu piedalisanos.
25.februāris 2016, 21:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager