Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
To es saprotu katram inspektoram savs ziņotājs, šī ir tiešam operatīva darbība.
23.februāris 2016, 13:59 | links
 
daļēji piekritīšu, bet apk pārkāpums paliek pārkāpums, pat ja ir viens tīkls, inspektori jau nav vainīgi, ka tādi likumi un darba apstākļi, tad cīnaties par, ko labāku, .....!
23.februāris 2016, 13:52 | links
 
protams, ka inspektoriem ir izdevīgāk nebraukt, jo pārkāpēju tik un tā neatradīs!

opusums, 23.februāris 2016, 11:56

Tagad padomāsim loģiski, cik inspektoru ir, līdz izsaukuma vietai jābrauc 50-100 km uz vienu galu, ar bļāvienu tur pielaists pilns ezers ar nelegāliem tīkliem, aizbraucot atrodi labi ja 2 tīklus pa 30m, tagad pareiķinām cik tādu zvanu ir, darba dienas nedēļā ko inspektori pavada uz ezera, jo citi pienākumi arī un cik stundas apmaksā valsts. Ko gribat lai inspektori strādā par pliku velti un pēc svilpiena 7 dienas nedēļā 24h dienaktī? Otrkārt, inspektori jau apmēram zin kur vērts braukt kur nē, jo pašam cik reizes nācās skriet pēc izsaukuma, ka pielaists 50 ūdu,aizbraucot atrodi 4 un pat caurumu nav kur teorētiski būtu laistas, vai arī tīklu pilns ezers, labi ja divi tīkli, jā ir zināmi cilvēki kas zvana un ja pazvana tad tiešām jābrauc un informācija būs patiesa un precīza.
23.februāris 2016, 13:43 | links
 
Pieci inspektori kopā MP aizturējusi MN pārkāpēju ar virsnormas noķerto sesto vimbu, kuri līdz atļautajam izmēram pietrūka 1 milimetrs :)
23.februāris 2016, 13:27 | links
 
Viens no foruma inspektoriem uz šo jautājumu ir atbildējis , nevajag jaukties inspektoru operatīvajā darbā.

Nevaj MN Trolim jaukties foruma sarunā, tas par Tevi addd, operatīvais darbs atradies- smiekli nāk, varbūt viņiem veel ir OVB, OVN.....:)
23.februāris 2016, 13:22 | links
 
[quote=437989]Skatījos vienu copes raidījumu, kur vobleris, vai rotiņš bija tīklu aizķēris, protams ka brakaru, tāds gimarojs, lai viņu oficiāli no ūdens dabūtu laukā, pus diena copmaņiem bija jāpa-irš dēļ viņa. Arī Babītē ir nācies cranku tīklos iemest, tur vienkārši - ar nazi atbrīvo vobleri un miers, vienreiz pat divi brakari bļaustījās par skādi!
Jā privātums ir svēts :)
--------------------------------------------
Kurš privātums ir svētāks?


https://vimeo.com/147482973
23.februāris 2016, 13:20 | links
 
protams, ka inspektoriem ir izdevīgāk nebraukt, jo pārkāpēju tik un tā neatradīs!

opusums, 23.februāris 2016, 11:56


Viens no foruma inspektoriem uz šo jautājumu ir atbildējis , nevajag jaukties inspektoru operatīvajā darbā.
23.februāris 2016, 13:06 | links
 
protams, ka inspektoriem ir izdevīgāk nebraukt, jo pārkāpēju tik un tā neatradīs!
23.februāris 2016, 11:56 | links
 
Nē, nu tas viss ir skaidrs, bet tas čakars..., es citreiz piezvanu inspektoram un pasaku, ka ņemšu ārā un sagraizīšu, jo vienalga viņš ir viens uz visu rajonu, darba viņam i tā - "više kriši".
23.februāris 2016, 11:47 | links
 
itkā par tīklu ir jāziņo unt.t., bet krastā var pie-isties inspektori, kas lietu visu sagriezīs pret tevi, tādi nu tie likumi!
23.februāris 2016, 11:43 | links
 
Ja runājam par brakaru tīkliem, es daru vienkārši. Ja to aizķēru ar mānekli...rauju ārā no ūdens, zivis, ja tādas ir, atpakaļ ūdenī, tīklu pēc iespējas pabojāju un krastā...Vienkārši un efektīvi. Parasti daudz tas laika neaizņem, ja protams tas nav kilometros mērāms. Bet pie mums tik garus neredzēju.
23.februāris 2016, 11:33 | links
 
Skatījos vienu copes raidījumu, kur vobleris, vai rotiņš bija tīklu aizķēris, protams ka brakaru, tāds gimarojs, lai viņu oficiāli no ūdens dabūtu laukā, pus diena copmaņiem bija jāpa-irš dēļ viņa. Arī Babītē ir nācies cranku tīklos iemest, tur vienkārši - ar nazi atbrīvo vobleri un miers, vienreiz pat divi brakari bļaustījās par skādi!
Jā privātums ir svēts :)
23.februāris 2016, 10:23 | links
 
Manuprāt, noteikumos lielākā kļūda ir tā pati kas valstī kopumā. Proti,
sīki un smalki aprakstam kā un kas jādara makšķerniekam, un viņš lohs sēž krastā ar 2 kātiem, kamēr blakus džeki ar laivu iestiepj 3 km tīklu iekšā.

Zvani Tu mentiem vai nezvani viss viens, Principā pat zvanīt ir bail, ja šie iepriekš ir pienākuši pie Tevis papļāpāt.
Līdzīgi ir ar laivu iebraucot spiningot... tīklu aiztikt nedrīkst, graizīt nedrīkst, un principā drusku arī bail, vienam esot laivā.

A tā vietā ir garš saraksts par to kas notiks ja kāds paņems lomā līdaku 49cm garumā, jo rotiņš uz ko tā paņema ir ierīts tuvu līdz pakaļgalam...

Da neviens makšķernieks ar 6 vimbām vai 4 jūras kātiem nekad nenodarīs nekādu ļaunumu, kopējam zivju fondam, nu katrā gadījumā ne lielāku kā svētdienas tīklinieks....
vai mežinieks kas savu mežistrāds traktoru ir iedzinis tavā iemīļotajā foreļupē, nomazgāt visas aplipušās huiņas... un eļļas...

ruukiits dusmīgs ka ķeras klāt tiem kam var pieķerties, bet likumdevējs plāta rokas bezspēcībā pret dabas traģēdiju radītājiem...
23.februāris 2016, 09:42 | links
 
kāda starpība- parasts, vai neparasts copmanis, ja noteikumi ar katru gadu paliek stulbāki, jo stulbāki , tas notiek laikam tāpēc, ka inspektori netiek galā ar saviem pienākumiem .
22.februāris 2016, 19:39 | links
 
Bet tas jau bija sagaidams, ka nekas labak parastam makskerniekam nebus. Dazi seit pat nikus nomainijusi, lai neviens neko parmest nevaretu.
22.februāris 2016, 19:19 | links
 
Nu ja,taa interesanti sanaak.Vislatvijas makskernieku glaabeji no mospa sita pie pie kruuc,ka makskerniekam vulgaris dzive kljuus vienkarsjaaka pec jauno noteikumu pienjemsanas,kodeksu izstradasot un ko tik vel ne darisjot:).Realitaate ir taada,ka Zaljais konsultee copmanjus,nevis Vadonji.Tiesjam interesanti,laikam indiaanis brivdienas pavadija kipsalaa verojot,lai beidzot vareetu preciizi nodefineet to intiimo akja panjemsanu mutee un tgd ir drusku saguris.
22.februāris 2016, 17:06 | links
 
Nevajag k-gi tā iespringt. Ne jau es jautāju, lai likumu apietu. Man tās svētās zivis nav vajadzīgas. Vienk bija interesanti, vai var nofotogrāfēt pilnu ķeseli ar zivīm, vai nevar.
Ja man vajag paturēt vairāk par atļauto daudzumu, tad aizbraucu uz EE un noķeru vienam lielajam kūpiņam.
Imations atbildēja konkrēti uz šo jautājumu. Paldies.
22.februāris 2016, 15:31 | links
 
16. Vienai personai atļauts lomā paturēt šādu sugu zivis (to attēls un latīniskais nosaukums norādīts šo noteikumu 1. pielikumā):
Pēc būtības nav svarīgi kādā veidā Jūs tās vimbas glabāsiet, tās vienalga ir paturamās zivis.
Neviens inspektors negaidīs kad beigsies Jūsu makšķerēšanas reize, uz pārbaudes brīdi tam būtu jāfiksē paturamais loms.
Ar cieņu.

Vajag izmantot divus tīkliņus, viens nav mans, bet kaimiņa, kurš aizgājis tur un tur...., reali pierādīt būs grūti, kam pieder otras zivis, bez foto un video un t.t.
22.februāris 2016, 13:57 | links
 
Jautājums.
Tātad. Jaunajos MN ir rakstīts:
21. Iegūto zivi, ko nepatur lomā, saudzīgi uztver, atbrīvo no āķa un nekavējoties atlaiž. Ja no zivs āķi nevar izņemt saudzīgi, to atstāj, auklu nogriež un zivi atlaiž.

Tātad. Šeit nav precizēts, kur atlaist. Ja es piemēram noķeru 15 vimbas un ielieku uzglabājamajā tīkliņā. Pēc copes atļauto daudzumu nogalinu, bet pārējās atlaižu. Tas skaitās ka esmu atlaidis, vai ja copes vidū pienāks inspekcija, skaitīsies ka esmu paturējis 15 vimbas. Pēc noteikumiem, paturētās zivis ir jānogalina. Vimbu gadījumā, pēc copes beigām,ja zivis uzglabā ūdenī dzīvas.

22.1. makšķerējot neaizsalušos ūdeņos – uzreiz pēc zivju noķeršanas, izņemot, ja zivis uzglabā ūdenī dzīvas, peldus stāvoklī, bez aizāķēšanas un piesiešanas. Šādas zivis nogalina uzreiz pēc makšķerēšanas beigām;

Sazaans, 22.februāris 2016, 09:14


Sazaan

16. Vienai personai atļauts lomā paturēt šādu sugu zivis (to attēls un latīniskais nosaukums norādīts šo noteikumu 1. pielikumā):
Pēc būtības nav svarīgi kādā veidā Jūs tās vimbas glabāsiet, tās vienalga ir paturamās zivis.
Neviens inspektors negaidīs kad beigsies Jūsu makšķerēšanas reize, uz pārbaudes brīdi tam būtu jāfiksē paturamais loms.
Ar cieņu.
22.februāris 2016, 13:38 | links
 
es minēju, kā piemēru, kā jāglabā zivis,....
22.februāris 2016, 11:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager