Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
šeit runa vairāk par iespējām uz copi paņemt līdzi, kādu draugu, ciemiņu, ....., nevis par kapeiku pišanu, tikai tik stulbā valsts dara visu, lai nodokli par copi būtu izdevīgi nemaksāt, nevis maksāt ! :)
20.janvāris 2016, 12:10 | links
 
zaraza bet ja mees ieviestu to vienas dienas atljauju,tikai elektroniski?Tas tachu arii ir variants

Ruu, 20.janvāris 2016, 11:51


Tehniski droši vien, ka var. Bet tam ko Tu zemāk raksti, ka būs pozitīvs fiskālais effekts, ka kopumā naudas ienāks vairāk šaubos. Atkritīs ta tie, kas pašlaik to karti par vismaz 7 eiro godīgi pērk arī sievām, mīļākajām, ārzemju čomiem utt. Es piemēram, tagad pērku, a tā nepirktu, es taču arī esmu letiņš ar visu kapeikmīļotāja dvēseli komplektā :) Tobiš tīri matemātiski, lai atsistu potenciālo zaudējumu, ko nesīs tas, ka es nenopirkšu sievai gada karti, bet nopirkšu 2-3 dienas kartes, būs kādam jāiegādājas vēl vismaz 12 dienas kartes :) Un tā uz katru, kas pašlaik ievēro likumu un maksā...Matemātika :)
20.janvāris 2016, 12:09 | links
 
Un Latvija ir pasaulee ar lielaako nodoklju nastu iedziivotaajam,kapeiku piseeji nu par taadu ir jaapaliek,ja veelies izdziivot,nejau mees visi esam sheemotaaji,kas stumda ljemakus.Man nav probleemu noprikt arii otru gada karti,ja esmu kaut kur iegruudis veco un laiku pa laikam taa arii sanaak,bet es redzu mazturiigaakas gjimenes ar 2 vai 3 beerniem, kas skaita taas kapeikas un nevar tai copei atdot tik cik gribeetos.Otra lieta,vai no shiis samaksaataas naudas kaut kas nonaak arii ziviim?Ar juuru nesaistiitie uudenji paliek arvien pliekanaaki un pliekanaaki,arii maluzvejnieciiba neiet mazumaa.Re te chomi uzcepaas par tiem Daugavaa iesalushajiem murdiem,visiem poheru
20.janvāris 2016, 12:00 | links
 
zaraza bet ja mees ieviestu to vienas dienas atljauju,tikai elektroniski?Tas tachu arii ir variants
20.janvāris 2016, 11:51 | links
 
par kapeik.isējiem ir cits stāsts :)
tādi ir un būs vienmēr un ar to jārēķinās.
20.janvāris 2016, 11:34 | links
 
zaraza. es tev pilnīgi piekrītu, ka patreizējā gada maksa nav liela un man nebūtu iebildumu maksāt vairāk, ja parādītos arī kaut kāda kontrole uz ūdeņiem.

piemēram:
1 dienas MK - 1 EUR
3 dienu MK - 2 EUR
1 nedēļas MK - 5 EUR
1 mēneša MK - 7 EUR
3 mēnešu MK - 10 EUR
1 gada MK - 20 EUR

Ja tas liekas par sarežģītu un esam par stulbu, tad nevajag kautrēties un paņemt piemēru no tiem pašiem igauņiem:
1 diena - 1 EUR
7 dienas - 3 EUR
6 mēneši - 13 EUR
1 gads - 20 EUR

Plus vēl ieviest principu gada kartei, ka nevis no 1. janvāra līdz 31.decembrim, bet no pirkšanas datuma līdz nākamā gada tam pašam datumam.
20.janvāris 2016, 11:26 | links
 
Usis. Nu Tu i norūci. :)
20.janvāris 2016, 11:22 | links
 
kapeik.isēju sadaļa jātaisa, kur visas bēdas par benzīnu, lētām šprotēm un citām figņām izsūdzēt:)
20.janvāris 2016, 11:15 | links
 
varētu būt nedēļas karte, man atbrauca čoms no ārzemēm - protams, ka nepirkām viņam karti, nav izdevīgi.....:)
20.janvāris 2016, 11:13 | links
 
No dzīves: Vasarā braucu ar ģimeni atpūsties pie ūdens. Man karte ir, bērniem nevajag. Sievai uznāk asums ka jāmakšķerē ( slieku uz āķa lieku es, zivis noņemu es). Ja būtu dienas karte -nopirktu, bet šinī gadījumā "ja kas" atrunāts stāsts ka tā ir kāda no bērna makšķerēm.
Netaisos šinī gadījumā pirkt karti sievai 3 mēnešiem(labāk nopērku ko cepjamu).
Par dienas karti nebūtu žēl pat 1 euro maksāt.
20.janvāris 2016, 11:12 | links
 
Runa ir diezgan par to cik naudas ienaaks,saliidzinaajumam,kas pelna vairaak?Porshe vai Wolzwagens?Man ir ljoti daudz paziistamu sveetdienas makshkjernieku,kas tur aizbrauc makshkjereet 1-2 reiz gadaa.Un cik biezhi es dzirdu ka,ai labi noriskeeshu nepirkshu pusgadam to karti.Liekas kas tad tur ir tie padsmit eiro,bet kad saliek visu(benzha,paika,zivju paika,visi pribambasi un veel kas tik veel ne) sanaak normaals cipars.Ja buutu taa vienas dienas licenze,domaaju cilveeki daudz labpraataak to samaksaatu un valsts tikai no taa ieguutu

Ruu, 20.janvāris 2016, 11:04


Nu bet par to jau es runāju. Jebkura "svētdienas cope" sanāk normāls cipars, uz kura fona tie 7 EUR vispār neko nenozīmē. Tikai viss ir galvā. Nu labi, piemēram, ieviesīs to dienas karti par 1EUR, mazāk točno, manupŗat tīri tehniski nav iespējams. Tad atkal sāksies, "bļin par 3 mēnešiem tikai 7EUR a man te uz vienu dieniņu až vesels jevriks jāmaksā! Ņe po čestnomu, ne vella nemaksāšu!" :)
20.janvāris 2016, 11:11 | links
 
par kādiem makšķerēšanas noteikumiem var vispār būt runa,ja tos neviens nekontrolē.Par piemēru varu minēt,Engures ezers,kur es personīgi 15 gadu laikā inspektoru,vai pašvaldības policiju neesmu,tādēļ visatļautība plaukst un zeļ.
20.janvāris 2016, 11:04 | links
 
Runa ir diezgan par to cik naudas ienaaks,saliidzinaajumam,kas pelna vairaak?Porshe vai Wolzwagens?Man ir ljoti daudz paziistamu sveetdienas makshkjernieku,kas tur aizbrauc makshkjereet 1-2 reiz gadaa.Un cik biezhi es dzirdu ka,ai labi noriskeeshu nepirkshu pusgadam to karti.Liekas kas tad tur ir tie padsmit eiro,bet kad saliek visu(benzha,paika,zivju paika,visi pribambasi un veel kas tik veel ne) sanaak normaals cipars.Ja buutu taa vienas dienas licenze,domaaju cilveeki daudz labpraataak to samaksaatu un valsts tikai no taa ieguutu
20.janvāris 2016, 11:04 | links
 
Nelasot palagus, īsi var kāds pateikt, ir kautkas labāk, kautkas sliktāk ?

Jebšu no viena grāvi, pa taisno otrā grāvī ?
20.janvāris 2016, 11:01 | links
 
Ne jau piķī ir lieta, bet vienkārši mūsu bāleliņu psiholoģija - kā es maksāšu par 3 mēnešiem, ja braucu copēt uz 1 dienu?!!
Vajag nomainīt formulējumu - piemēram "Karte makšķerēšanai Latvijas ūdeņos periodā no janvāra līdz martam" utt., uzreiz viss psiholoģiski mainās, vairs nemaksā par konkrētu periodu, bet gan par tiesībām makšķerēt noteiktos mēnešos, psiholoģiski viss kulē :)
20.janvāris 2016, 10:49 | links
 
zaraza - tādiem kā mums un ārzemniekiem, protams, viss ir ok.
tomēr ir tādi, kas nav makšķernieki, bet reizi gadā pat slotas kāts izšauj. zinu daudzus, kas vienas dienas atļauju nopirktu, ja tādas būtu par saprātīgu ciparu, bet nepērk nekādu un šauj/copē tā pat.
un nekādā gadījumā nedomāju, ka vienas dienas cena jārēķina sadalot ar dienu skaidu gada kartes summu. tev taču kā tirgotājam tie algoritmi labi zināmi ;)
es uzskatu, ka ir vērts ķidāt.

marti, 20.janvāris 2016, 10:08


Dienas cenu es norādīju tikai informācijai, lai
cilvēki aizdomātos par to cik SMIEKLĪGI MAZ mēs patiesībā maksājām. Kas būtu tas "saprātīgais cipars" dienas makšķerēšanas kartei? Pašlaik trīs mēnešu karte maksā 7EUR, šī summa ir smieklīga uz jebkuru citu izmaksu fona - transporta, makšķeres (pat "slotas kātam reizi gadā" tak vajag makšķeri, auklu, āķi utt.), paikas utt. Nu izdzeriet vienu polšu mazāk, aknas būs veselākas :) Ja tiešām šie 7EUR ir nepaceļami un žēl tos samaksāt savas valsts ūdeņiem, tad labāk lasīt sēnes. Ja kāds izvēlas būt par pārkāpēju, tad tā ir viņa paša izvēle un risks.
20.janvāris 2016, 10:38 | links
 
Karšu stāsts veras vaļā šogad, visas iespējas piedāvāt labākus risinājumus.
20.janvāris 2016, 10:21 | links
 
zaraza - tādiem kā mums un ārzemniekiem, protams, viss ir ok.
tomēr ir tādi, kas nav makšķernieki, bet reizi gadā pat slotas kāts izšauj. zinu daudzus, kas vienas dienas atļauju nopirktu, ja tādas būtu par saprātīgu ciparu, bet nepērk nekādu un šauj/copē tā pat.
un nekādā gadījumā nedomāju, ka vienas dienas cena jārēķina sadalot ar dienu skaidu gada kartes summu. tev taču kā tirgotājam tie algoritmi labi zināmi ;)
es uzskatu, ka ir vērts ķidāt.
20.janvāris 2016, 10:08 | links
 
Igaunju sisteema liekas tieshaam efektiiva,labi to aarpus valsts robezhaam izdariit ir muljlja,bet ne neizdaraami.
20.janvāris 2016, 10:01 | links
 
Ar to elektronisko kartes iegādi un kodu viss ir labi un ērti. Jānodrošina, lai pārbaudītāji tam ir gatavi (spēj pārbaudīt faktu). Taču kāpēc nevar ieviest kaut vai tikai elektroniskajā vidē iespēju iegādāties dažāda termiņa MK? Vienas dienas, trīs dienu, vienas nedēļas, viena mēneša + esošās? Nav tā, ka tas nevienam neinteresē. Jau cik gadus...

marti, 20.janvāris 2016, 08:16


Makšķerēšanas gada karte maksā ~ 14EUR, kas gada griezumā sastāda zem 4 centiem dienā, trīs mēnešu kartei ~ 8centi dienā sanāk. Tās ir smieklīgas summas jebkuram strādājošam cilvēkam, ekvivalentā 2 sūdīgi polši :) Vēl kaut ko ķidāt man personīgi, liekas nesaprātīgi. Pensionāriem, invalīdiem un bērniem līdz 16 gadiem karti nevajag. Kas attiecas uz ārzemniekim, tad tur vispār problēmu neredzu - gribi lietot citas valsts resursus, vismaz šo minimumu točno samaksā!
20.janvāris 2016, 09:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager