Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
.. būtu baigi labi, ja tā pāris teikumos nodefinētu principiālās atškirības !
..citādi sanāk, ka jūs ,kā kristīgā pasaule,,,visi tic Jēzum bet vieniem dzimis vienā datumā, otriem citā :)
16.janvāris 2016, 12:27 | links
 
.. lasu un domāju : a mēs gribam, lai būtu, laba valdība, tautas vēlēts prezidents,,, te asaku nevar sadalīt :)

..sorry, es tik dāds, mazais makšķernieks,,bet tā to redzu :)
16.janvāris 2016, 12:20 | links
 
Grīnberg, Pamato kaut vienu vārdu no savas apgalvojumu mēslu zampas ko tiko izlēji CL.
Tev, MOSP, padomei, Dūklavam neviens reāli nav traucējis darboties ...
ZM mistiskie Juristi :) ... LMA publicēja savu noteikumu versiju - cilvēkiem daudz kas nebija pieņemams ... kur var iepazīties ar MOSP noteikumu versiju.
Es saprtotu ka nemitīgi spēlē uz cilvēkiem kuri nav par notiekošo informēti un neinteresē fakti, tikai cik ilgi domā iztikt ar tukšiem apvainojumiem?

Pastāsti savas pasakas:
Konkrēti kā Zvaigzne traucēja mosp darboties
Kuri ir aktīvākie kas darbojas MOSP?
Kas LMA interesēs ir noticis?
Konkrēti kādā veidā traucēju veidoties padomei?
Konkrēti kā traucēju padomei darboties?
Tieši kādā veidā es traucēju VMK izteikt viedokli?
Kādā veidā tika nomelnots Dūklavs?

Ja Padome nolēma apstiprināt nepabeigtus noteikumus, pēc tam Padomes priekšsēdētājs apgalvoja, ka visas biedrības, kuras ir interešu grupās šos noteikumus atbalstījušas, kāpēc atbildība būtu jāuzņemas tiem, kuriem neļāva pabeigt darbi pie noteikumiem. Ministru kabineta komitejas lēmumus Dūklavam neievērot arī Zvaigzne lika?

Uzraksti atbildes uz šiem jautājamiem … jo līdz šim no tavas puses ir tikai tukšvārdība.
Man ir aizdomas, ka tas tāpēc kad informācija, fakti un dokumenti norāda uz pavisam ko citu,
līdz ar to tev savas, mosp utt. neveiksmes ir uz kādu jānoraksta, savādāk cilvēkiem atklāsies kāds makšķernieku kangars patiesībā esi.

Pa taisnību cīnies, smiekli nāk, kamēr nenāca gaismā ka esi Latvijas literatūras centrā padomē, tiešām domāju ka esi naivs, ne īpaši gudrs, bet patiess uz ideju vērsts cilvēks … smagi kļūdījos, esi rūdīts nelietis un nekas vairāk.

Pats savu pērli izlasi: „Jo mēs MOSP pusē veidojam publikāciju, kas skaidro jaunos noteikumus - un viegli tas nav, jo mēs paši visu nesaprotam, bet mēs varam paprasīt gan ZM ZD, gan VVD.” … kā tas, kurš pats visu nesaprot var kaut ko veidot … tā ir visa MOSP būtība, neprot, nesaprot, nevar … bet grib būt galvenie, jo primārais ir aizstāvēt atbalstītāju biznesa intereses, un lai kāds nepateiktu, ka diletanti pie teikšanas tikuši un no tā visas nelaimes, oponenti netiek laisti pie teikšanas un publiski nolieti ar mēsliem…

Grīnberg, man vairāk ar tevi nav ko sarakstīties, turpini vien muļķot cilvēkus, tas tev labi sanāk, maizes darbs tomēr.
16.janvāris 2016, 12:02 | links
 
Tad jums ļāva izlabot daudzus noteikumu punktus, ko bijām izveidojuši.
16.janvāris 2016, 11:10

Kur var iepazīties ar to ko jūs bijāt izveidojuši???
16.janvāris 2016, 11:19 | links
 
Paga, paga Zvaigzne -

vispirms tu traucēji MOSP darboties, tad tevi izbalsoja.
Tad tu turpināji aprunāt aktīvākos, kas MOSP darbojas, - tas ka apgalvojumi bija bieži pat diametriāli pretēji, tas jau sīkums.
Tad atklājās, ka LMA interesēs tas viss notiek.
Tad tu traucēji padomei veidoties.
Tad tu traucēji tai darboties.
Tad jums ļāva izlabot daudzus noteikumu punktus, ko bijām izveidojuši. Ļāva šo to uzlabot, ko mums sākotnēji neļāva, jo vienkāršus noteikumus neļaujot veidot ZM juristi.

Tikai atbildību par "saviem punktiem" uzņemties negribas, tāpēc jāmēģina novērst atbildība sāņus.

Tad galavārdu jums teikt neļāva, un tad nācās slimīgi apvainoties un censties tracināt tautu.

Tad tu traucēji Ventspils klubam izteikt viedokli. bet beigās izrādījās, ka MRK iebilžu vietā oficiālā līmenī nekas vairs netiek sniegts, tikai čatiņš, milzīga neapnmierinātība un LMA iebildes, kuru dēļ MRK vajadzēja sākt nomelnot arī Dūklavu.

Tagad tevi aicina makšķerniekiem palīdzēt - kas beidzot pamodušies, ka ir noteikumi. Jo ātrāk iebilst nevarēja, analizēt nevarēja, esošās licencētās uzlabojumus izgudrot un publicēt nevarēja - jo bija jāraksta melnais PR.

To Tu atkal negribi. Kāds Džeriņš priekš makšķeriekiem? Jāsmejas, drīzāk Ždanoka. Varbūt pārmaiņas pēc vienkārši netraucē, mēģini tikt ar uzmanības deficītu kaut kā citādi galā.

Jo pāri visam, spriežot pēc ierakstiem, par sabiedrisko inspektoru esi kļuvis, lai mācītu pārkāpējus, kā apiet noteikumus. Citu rezultātu nav.


Tāpēc vēlreiz atkārtoju - kam ir kāda sāpe noteikumu tekstā, kas liekas neskaidrs, lūdzu atsūtīt man privātā ziņā. Jo mēs MOSP pusē veidojam publikāciju, kas skaidro jaunos noteikumus - un viegli tas nav, jo mēs paši visu nesaprotam, bet mēs varam paprasīt gan ZM ZD, gan VVD.

Te nav vērts neko apspriest, te čatotāji huligāni 4-to gadu bezjēgā plosās.
16.janvāris 2016, 11:10 | links
 
Ja kāds sabiedriskais inspektors iedomājās, ka viņš var kādu sodīt, tad šim inspektoram ambīcijas biku par lielu. Vienīgais ko viņš drīkst darīt tas ir pakratīt ar pirkstiņu-ņuņu. :)

urmaas, 16.janvāris 2016, 07:25

Bet makšķernieks viņu var pasūtīt trīs mājas tālāk un aiziet ;D
16.janvāris 2016, 07:56 | links
 
Ja kāds sabiedriskais inspektors iedomājās, ka viņš var kādu sodīt, tad šim inspektoram ambīcijas biku par lielu. Vienīgais ko viņš drīkst darīt tas ir pakratīt ar pirkstiņu-ņuņu. :)
16.janvāris 2016, 07:25 | links
 
Varbūt nav īstā vieta, bet ātrumā neatradu Forumā tēmu par Latvijas rekordiem...

http://www.la.lv/wp-content/uploads/2015/01/Latvijas-rekordzivis.pdf

Šis ir pēdējais links par rekordiem, jeb kautkur ir atrodams officiāls un atjaunināts līdz pat 2016. gada janvārim? ...un pat liekas, ka nav pareizs, jo Makšķernieka gadagrāmatā (2003. gada izlaidums) atradu lielāku rekordu, nekā šajā.

Kris, 15.janvāris 2016, 22:43


http://www.fishing.lv/2016/lmsf/rekordzivis.html
16.janvāris 2016, 03:12 | links
 
Varbūt nav īstā vieta, bet ātrumā neatradu Forumā tēmu par Latvijas rekordiem...

http://www.la.lv/wp-content/uploads/2015/01/Latvijas-rekordzivis.pdf

Šis ir pēdējais links par rekordiem, jeb kautkur ir atrodams officiāls un atjaunināts līdz pat 2016. gada janvārim? ...un pat liekas, ka nav pareizs, jo Makšķernieka gadagrāmatā (2003. gada izlaidums) atradu lielāku rekordu, nekā šajā.
15.janvāris 2016, 22:43 | links
 
Grīnberg!

Lai tev vēl pāris dienas būtu ko parakstīt ….kur ir rakstīts, ka stintes būtu aizliegts sadalīt gabaliņos?
Ir aizliegts ķidāt, tas ir izņemt iekšas, ja nemaldos tad sagriezt gabaliņos un izņemt iekšas nav viens un tas pats.

Par gala versiju atbild ZMZD, tikai viņi darīja to, ko viņiem padome lika…. palasi pats protokolus, Padome uzdeva ZMZD darīt to un darīt šo, kurā vēl ministrijā padomdevējs var uzdod ko darīt?

Par nelaimi viss neskaidrais tiek tulkots pārkāpējam par labu, tā kā … secinājumi.

Vienīgais kas no visa satracinās ir pats Grīnbergs, jo ir dokumenti, fakti, notikumu secība … viņam šie objektīvie pierādījumi ir jāsauc par izdomājumiem, meliem utt.… tas droši vien nav nožēlojami.
Saprotams ja viss apmierina un neko netaisās mainīt, tad nav svarīgi saprast kas ir noticis. Līdz ar to man atliek secināt, ka Grīnbergu viss apmierina un mainīt neko netaisās.

Ja no malas paskatās, tad Padomē apstiprinātus, interešu grupu atbalstītus noteikumus … pēc tam prasīt skaidrot VVD ir augstākā pilotāža. Tad mani interesē, ko apstiprināja un ko atbalstīja? Tai skaitā VMK? Ja tā nav tad vēlētos redzēt attiecīgu rīcību, piemērs ir Latvijas Dabas Fonds, kurš izstājās no padomes un nav atrodams padomes sarakstos. Kāpēc, tāpēc, ka rūp reputācija un lai nebūtu starptautiski atzītas organizācijas paraksts zem šiem murgiem, jo ar MOSP vairākumu padomes divās interešu grupās līst padomē nozīmē atņemt sev iespēju ietekmēt procesus. Gīnbergs tikai sajūsminās un sit plaukstiņas, jo kā gan šajā dzīvē bez mosp?

MOSP kolektīvā versija tiek rakstīta, tas ir labi, cerams, ka kādu dienu dienas gaismu ar ieraudzīs… savādāk priekšlikumus tā arī nesanāca redzēt, ceru, ka nebūs kā ar slepeno kodeksu.

21.janvārī VVD stratēģijas darba grupa … žēl, ka Grīnbergs nevēlas padalīties kā viņam iet pa darba grupu, kādus konkrēti priekšlikumus viņš iesniedzis? Grīnbergs neesi tik kautrīgs, Jums uzdeva iesniegt priekšlikumus tikai par diviem jautājumiem, kādi tie ir no Jūsu puses. … savādāk, man nezūd pārliecība, ja vēlaties lai kaut kas tiek sačakarēts paaiciniet Grīnbergu palīgā, neizdošanās 100% garantēta.

Prieks, ka atkal aicina ko sūtīt uz MOSP, cilvēkiem saprotams īsa atmiņa, pirms gada sūtīja priekšlikumus uz MOSP, kas ar viņiem notika kādam ir zināms? Katrā ziņā man būs interesanti kā diletanti, kuri, iepriekš atvainojos „sapisa” noteikumus, neļāva līdz galam tos izlabot, tagad visiem skaidros kas tajos mainījies.

Grīnbergs šeit rakstīto sauc par kretīnu irgām, n-tās reizes mēģina komunikāciju pārvirzīt uz mosp lapu, tad man jautājums kāpēc tā sevi jāmoka, esot taču tik daudz vietu kur lietas apspriest, no kurām nevēlamas personas Grīnbergs var vienkārši izdzēst, no kurienes tāda tieksme uz mazohismu?

Vēl ko es varu pateikt Grīnbergam, nestāsti man ko darīt un es tev neteikšu uz kurieni tev jāiet. Uz nelikumīgām darbībām es nevienu neesmu aicinājis, neesmu slēdzis vienošanās, kuras ir pretējas likumam, attiecīgi pārkāpējus likums neaizsargās, tāpēc man nav ko apkalpot, jo uz nelikumībām nevienu neesmu aicinājis vai stāstījis, ka kaut ko pārkāpjot sods nesekos.
15.janvāris 2016, 22:13 | links
 
Copman? Vienu rindkopu izdzēšot, ko par tevi domāju un kāpēc uzbrauciens sabiedriskai padomei, mazs kontroljautājums.

Kā tu domā, cik liela ir iespēja pierādīt, ka strauta forele upē ir noķerta ar mākslīgo, nevis dabīgo ēsmu?
Punkts ir noteikumos iekšā jau sen, pirms visām padomēm - ko nu?

*

Tral - Maliķis ļoti labi jau pateica. Saudzīgi atlaid līdaku un būs miers.
Praksē - ūdas it kā uz vēdzeli martā, bet ar titāna pavadiņu Ventā gadās.
Es censtos vienkārši izņemt ar aktu un lai īpašnieks cilpo pakaļ skaidroties profilaksei, arī tā būtu audzinoša darbība.

(Tā starp citu ir aizdoma, hipotēze, ka katrā VVD sektorā prakse atšķiras, ko dara vieni, ko citi, kontroles pakalpojums LV ļoti atšķiras. Dodiess kļūdos).

Ok, darba laiks beidzās. Čiv.

Gaidu ziņas, ja ir, tad konstruktīvus jautājums PM. Var arī šeit pupblicēt, bet es tiešām ļoti reti visu lasu jau kādu otro gadu, jo psihotropie komentētāji balsta savu iedarbību uz to, ka visiem viss jāizlasa.

Akmens_Viesis, 15.janvāris 2016, 17:00


Man pilnīgi pajaaa...t uz ko ķer foreles, arī lašus. Par padomi, kurš gan cits ir ilgi, ar vairākām pauzēm ieteicis un apspriedis, pārspriedis, izbīdījis to murgu savārstījumu, MN?
15.janvāris 2016, 20:54 | links
 
Lasu un brīnos ,cik zemu mūsu sabiedrība ir nolaidusies...Skaldam matus, velkam deķi katrs uz savu pusi,Zviedriem mati uz pakaļas saceltos stāvus,šitos murgus palasot...

Tonis, 15.janvāris 2016, 17:37


Tonis kadreiz uz manu piedāvājumu nokopēt copes likumus no ziemeļvalstu pieredzes , kāds gudrs cilveks atbildeja ka letiņiem nav tāda domāšana ! :)
15.janvāris 2016, 20:46 | links
 
Tonis jau zviedru pakaļas atskatījies :D
15.janvāris 2016, 19:09 | links
 
https://vimeo.com/147482973 noskatījos un kārtējo reizi var noprast ,ka ne jau Latgalē ir bardaks pie ūdeņiem, bet arī pie prezidenta pils:(

sidla5, 15.janvāris 2016, 15:44
Pretī pilij tagad iesaluši cēli gozējās murdu karodziņi/bojas. Tas pats ari Ķīsītī uc vietās.

Buļļupē arī ir karogi!Menti teica- ka iesaluši tīkli,neviens no ledus nav tos licis,nekas nav pārkāpts!

urmaas, 15.janvāris 2016, 15:54
15.janvāris 2016, 18:36 | links
 
... ja tikai liegums uz līdakām ar spiningu vari staigāt apkārt un ķert to kas atļauts.
Malikis2011, 15.janvāris 2016, 16:54
Ja nu laiciņš aprīlī jauks un man rodas iedvesma no krasta paķert svaigus asarīšus - kādu ekipējumu labāk nelietot attiecīgajā periodā, lai inspektoram nerastos iespaids, ka es esmu atnākusi ķert līdakas? Vai varbūt tajā laikā labāk vispār likt zivis mierā?

seeris, 15.janvāris 2016, 17:48

Spiningo droši. Sodu var uzlikt tikai par saudzējamo zivi.
15.janvāris 2016, 18:00 | links
 
... ja tikai liegums uz līdakām ar spiningu vari staigāt apkārt un ķert to kas atļauts.
Malikis2011, 15.janvāris 2016, 16:54

Ja nu laiciņš aprīlī jauks un man rodas iedvesma no krasta paķert svaigus asarīšus - kādu ekipējumu labāk nelietot attiecīgajā periodā, lai inspektoram nerastos iespaids, ka es esmu atnākusi ķert līdakas? Vai varbūt tajā laikā labāk vispār likt zivis mierā?
15.janvāris 2016, 17:48 | links
 
Lasu un brīnos ,cik zemu mūsu sabiedrība ir nolaidusies...Skaldam matus, velkam deķi katrs uz savu pusi,Zviedriem mati uz pakaļas saceltos stāvus,šitos murgus palasot...
15.janvāris 2016, 17:37 | links
 
Copman? Vienu rindkopu izdzēšot, ko par tevi domāju un kāpēc uzbrauciens sabiedriskai padomei, mazs kontroljautājums.

Kā tu domā, cik liela ir iespēja pierādīt, ka strauta forele upē ir noķerta ar mākslīgo, nevis dabīgo ēsmu?
Punkts ir noteikumos iekšā jau sen, pirms visām padomēm - ko nu?

*

Tral - Maliķis ļoti labi jau pateica. Saudzīgi atlaid līdaku un būs miers.
Praksē - ūdas it kā uz vēdzeli martā, bet ar titāna pavadiņu Ventā gadās.
Es censtos vienkārši izņemt ar aktu un lai īpašnieks cilpo pakaļ skaidroties profilaksei, arī tā būtu audzinoša darbība.

(Tā starp citu ir aizdoma, hipotēze, ka katrā VVD sektorā prakse atšķiras, ko dara vieni, ko citi, kontroles pakalpojums LV ļoti atšķiras. Dodiess kļūdos).

Ok, darba laiks beidzās. Čiv.

Gaidu ziņas, ja ir, tad konstruktīvus jautājums PM. Var arī šeit pupblicēt, bet es tiešām ļoti reti visu lasu jau kādu otro gadu, jo psihotropie komentētāji balsta savu iedarbību uz to, ka visiem viss jāizlasa.
15.janvāris 2016, 17:00 | links
 
Brali makskernieki, man ir tads jautajums, noteikumos teikts ka nevar atrasties pie udenstilpes ar zivs ieguves rikiem lieguma laika, interese tiesi lidaku liegums, it ka pec noteikumiem ari nedrikst atrasties udens tuvuma ar spiningu, bet ja piemeram gribu kert asarus aprili, ar vieglo spiningu, auklu 0.18 bez terauda pavadinja, vai tas ari bus parkapums ?

Tral, 15.janvāris 2016, 16:32

Tas ir domāts ja kaut kur vispār nevar makšķerēt un Tevi pieķer ar makšķeri, bet ja tikai liegums uz līdakām ar spiningu vari staigāt apkārt un ķert to kas atļauts.
15.janvāris 2016, 16:54 | links
 
Brali makskernieki, man ir tads jautajums, noteikumos teikts ka nevar atrasties pie udenstilpes ar zivs ieguves rikiem lieguma laika, interese tiesi lidaku liegums, it ka pec noteikumiem ari nedrikst atrasties udens tuvuma ar spiningu, bet ja piemeram gribu kert asarus aprili, ar vieglo spiningu, auklu 0.18 bez terauda pavadinja, vai tas ari bus parkapums ?
15.janvāris 2016, 16:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager