Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Varbūt nav īstā vieta, bet ātrumā neatradu Forumā tēmu par Latvijas rekordiem...

http://www.la.lv/wp-content/uploads/2015/01/Latvijas-rekordzivis.pdf

Šis ir pēdējais links par rekordiem, jeb kautkur ir atrodams officiāls un atjaunināts līdz pat 2016. gada janvārim? ...un pat liekas, ka nav pareizs, jo Makšķernieka gadagrāmatā (2003. gada izlaidums) atradu lielāku rekordu, nekā šajā.

Kris, 15.janvāris 2016, 22:43


http://www.fishing.lv/2016/lmsf/rekordzivis.html
16.janvāris 2016, 03:12 | links
 
Varbūt nav īstā vieta, bet ātrumā neatradu Forumā tēmu par Latvijas rekordiem...

http://www.la.lv/wp-content/uploads/2015/01/Latvijas-rekordzivis.pdf

Šis ir pēdējais links par rekordiem, jeb kautkur ir atrodams officiāls un atjaunināts līdz pat 2016. gada janvārim? ...un pat liekas, ka nav pareizs, jo Makšķernieka gadagrāmatā (2003. gada izlaidums) atradu lielāku rekordu, nekā šajā.
15.janvāris 2016, 22:43 | links
 
Grīnberg!

Lai tev vēl pāris dienas būtu ko parakstīt ….kur ir rakstīts, ka stintes būtu aizliegts sadalīt gabaliņos?
Ir aizliegts ķidāt, tas ir izņemt iekšas, ja nemaldos tad sagriezt gabaliņos un izņemt iekšas nav viens un tas pats.

Par gala versiju atbild ZMZD, tikai viņi darīja to, ko viņiem padome lika…. palasi pats protokolus, Padome uzdeva ZMZD darīt to un darīt šo, kurā vēl ministrijā padomdevējs var uzdod ko darīt?

Par nelaimi viss neskaidrais tiek tulkots pārkāpējam par labu, tā kā … secinājumi.

Vienīgais kas no visa satracinās ir pats Grīnbergs, jo ir dokumenti, fakti, notikumu secība … viņam šie objektīvie pierādījumi ir jāsauc par izdomājumiem, meliem utt.… tas droši vien nav nožēlojami.
Saprotams ja viss apmierina un neko netaisās mainīt, tad nav svarīgi saprast kas ir noticis. Līdz ar to man atliek secināt, ka Grīnbergu viss apmierina un mainīt neko netaisās.

Ja no malas paskatās, tad Padomē apstiprinātus, interešu grupu atbalstītus noteikumus … pēc tam prasīt skaidrot VVD ir augstākā pilotāža. Tad mani interesē, ko apstiprināja un ko atbalstīja? Tai skaitā VMK? Ja tā nav tad vēlētos redzēt attiecīgu rīcību, piemērs ir Latvijas Dabas Fonds, kurš izstājās no padomes un nav atrodams padomes sarakstos. Kāpēc, tāpēc, ka rūp reputācija un lai nebūtu starptautiski atzītas organizācijas paraksts zem šiem murgiem, jo ar MOSP vairākumu padomes divās interešu grupās līst padomē nozīmē atņemt sev iespēju ietekmēt procesus. Gīnbergs tikai sajūsminās un sit plaukstiņas, jo kā gan šajā dzīvē bez mosp?

MOSP kolektīvā versija tiek rakstīta, tas ir labi, cerams, ka kādu dienu dienas gaismu ar ieraudzīs… savādāk priekšlikumus tā arī nesanāca redzēt, ceru, ka nebūs kā ar slepeno kodeksu.

21.janvārī VVD stratēģijas darba grupa … žēl, ka Grīnbergs nevēlas padalīties kā viņam iet pa darba grupu, kādus konkrēti priekšlikumus viņš iesniedzis? Grīnbergs neesi tik kautrīgs, Jums uzdeva iesniegt priekšlikumus tikai par diviem jautājumiem, kādi tie ir no Jūsu puses. … savādāk, man nezūd pārliecība, ja vēlaties lai kaut kas tiek sačakarēts paaiciniet Grīnbergu palīgā, neizdošanās 100% garantēta.

Prieks, ka atkal aicina ko sūtīt uz MOSP, cilvēkiem saprotams īsa atmiņa, pirms gada sūtīja priekšlikumus uz MOSP, kas ar viņiem notika kādam ir zināms? Katrā ziņā man būs interesanti kā diletanti, kuri, iepriekš atvainojos „sapisa” noteikumus, neļāva līdz galam tos izlabot, tagad visiem skaidros kas tajos mainījies.

Grīnbergs šeit rakstīto sauc par kretīnu irgām, n-tās reizes mēģina komunikāciju pārvirzīt uz mosp lapu, tad man jautājums kāpēc tā sevi jāmoka, esot taču tik daudz vietu kur lietas apspriest, no kurām nevēlamas personas Grīnbergs var vienkārši izdzēst, no kurienes tāda tieksme uz mazohismu?

Vēl ko es varu pateikt Grīnbergam, nestāsti man ko darīt un es tev neteikšu uz kurieni tev jāiet. Uz nelikumīgām darbībām es nevienu neesmu aicinājis, neesmu slēdzis vienošanās, kuras ir pretējas likumam, attiecīgi pārkāpējus likums neaizsargās, tāpēc man nav ko apkalpot, jo uz nelikumībām nevienu neesmu aicinājis vai stāstījis, ka kaut ko pārkāpjot sods nesekos.
15.janvāris 2016, 22:13 | links
 
Copman? Vienu rindkopu izdzēšot, ko par tevi domāju un kāpēc uzbrauciens sabiedriskai padomei, mazs kontroljautājums.

Kā tu domā, cik liela ir iespēja pierādīt, ka strauta forele upē ir noķerta ar mākslīgo, nevis dabīgo ēsmu?
Punkts ir noteikumos iekšā jau sen, pirms visām padomēm - ko nu?

*

Tral - Maliķis ļoti labi jau pateica. Saudzīgi atlaid līdaku un būs miers.
Praksē - ūdas it kā uz vēdzeli martā, bet ar titāna pavadiņu Ventā gadās.
Es censtos vienkārši izņemt ar aktu un lai īpašnieks cilpo pakaļ skaidroties profilaksei, arī tā būtu audzinoša darbība.

(Tā starp citu ir aizdoma, hipotēze, ka katrā VVD sektorā prakse atšķiras, ko dara vieni, ko citi, kontroles pakalpojums LV ļoti atšķiras. Dodiess kļūdos).

Ok, darba laiks beidzās. Čiv.

Gaidu ziņas, ja ir, tad konstruktīvus jautājums PM. Var arī šeit pupblicēt, bet es tiešām ļoti reti visu lasu jau kādu otro gadu, jo psihotropie komentētāji balsta savu iedarbību uz to, ka visiem viss jāizlasa.

Akmens_Viesis, 15.janvāris 2016, 17:00


Man pilnīgi pajaaa...t uz ko ķer foreles, arī lašus. Par padomi, kurš gan cits ir ilgi, ar vairākām pauzēm ieteicis un apspriedis, pārspriedis, izbīdījis to murgu savārstījumu, MN?
15.janvāris 2016, 20:54 | links
 
Lasu un brīnos ,cik zemu mūsu sabiedrība ir nolaidusies...Skaldam matus, velkam deķi katrs uz savu pusi,Zviedriem mati uz pakaļas saceltos stāvus,šitos murgus palasot...

Tonis, 15.janvāris 2016, 17:37


Tonis kadreiz uz manu piedāvājumu nokopēt copes likumus no ziemeļvalstu pieredzes , kāds gudrs cilveks atbildeja ka letiņiem nav tāda domāšana ! :)
15.janvāris 2016, 20:46 | links
 
Tonis jau zviedru pakaļas atskatījies :D
15.janvāris 2016, 19:09 | links
 
https://vimeo.com/147482973 noskatījos un kārtējo reizi var noprast ,ka ne jau Latgalē ir bardaks pie ūdeņiem, bet arī pie prezidenta pils:(

sidla5, 15.janvāris 2016, 15:44
Pretī pilij tagad iesaluši cēli gozējās murdu karodziņi/bojas. Tas pats ari Ķīsītī uc vietās.

Buļļupē arī ir karogi!Menti teica- ka iesaluši tīkli,neviens no ledus nav tos licis,nekas nav pārkāpts!

urmaas, 15.janvāris 2016, 15:54
15.janvāris 2016, 18:36 | links
 
... ja tikai liegums uz līdakām ar spiningu vari staigāt apkārt un ķert to kas atļauts.
Malikis2011, 15.janvāris 2016, 16:54
Ja nu laiciņš aprīlī jauks un man rodas iedvesma no krasta paķert svaigus asarīšus - kādu ekipējumu labāk nelietot attiecīgajā periodā, lai inspektoram nerastos iespaids, ka es esmu atnākusi ķert līdakas? Vai varbūt tajā laikā labāk vispār likt zivis mierā?

seeris, 15.janvāris 2016, 17:48

Spiningo droši. Sodu var uzlikt tikai par saudzējamo zivi.
15.janvāris 2016, 18:00 | links
 
... ja tikai liegums uz līdakām ar spiningu vari staigāt apkārt un ķert to kas atļauts.
Malikis2011, 15.janvāris 2016, 16:54

Ja nu laiciņš aprīlī jauks un man rodas iedvesma no krasta paķert svaigus asarīšus - kādu ekipējumu labāk nelietot attiecīgajā periodā, lai inspektoram nerastos iespaids, ka es esmu atnākusi ķert līdakas? Vai varbūt tajā laikā labāk vispār likt zivis mierā?
15.janvāris 2016, 17:48 | links
 
Lasu un brīnos ,cik zemu mūsu sabiedrība ir nolaidusies...Skaldam matus, velkam deķi katrs uz savu pusi,Zviedriem mati uz pakaļas saceltos stāvus,šitos murgus palasot...
15.janvāris 2016, 17:37 | links
 
Copman? Vienu rindkopu izdzēšot, ko par tevi domāju un kāpēc uzbrauciens sabiedriskai padomei, mazs kontroljautājums.

Kā tu domā, cik liela ir iespēja pierādīt, ka strauta forele upē ir noķerta ar mākslīgo, nevis dabīgo ēsmu?
Punkts ir noteikumos iekšā jau sen, pirms visām padomēm - ko nu?

*

Tral - Maliķis ļoti labi jau pateica. Saudzīgi atlaid līdaku un būs miers.
Praksē - ūdas it kā uz vēdzeli martā, bet ar titāna pavadiņu Ventā gadās.
Es censtos vienkārši izņemt ar aktu un lai īpašnieks cilpo pakaļ skaidroties profilaksei, arī tā būtu audzinoša darbība.

(Tā starp citu ir aizdoma, hipotēze, ka katrā VVD sektorā prakse atšķiras, ko dara vieni, ko citi, kontroles pakalpojums LV ļoti atšķiras. Dodiess kļūdos).

Ok, darba laiks beidzās. Čiv.

Gaidu ziņas, ja ir, tad konstruktīvus jautājums PM. Var arī šeit pupblicēt, bet es tiešām ļoti reti visu lasu jau kādu otro gadu, jo psihotropie komentētāji balsta savu iedarbību uz to, ka visiem viss jāizlasa.
15.janvāris 2016, 17:00 | links
 
Brali makskernieki, man ir tads jautajums, noteikumos teikts ka nevar atrasties pie udenstilpes ar zivs ieguves rikiem lieguma laika, interese tiesi lidaku liegums, it ka pec noteikumiem ari nedrikst atrasties udens tuvuma ar spiningu, bet ja piemeram gribu kert asarus aprili, ar vieglo spiningu, auklu 0.18 bez terauda pavadinja, vai tas ari bus parkapums ?

Tral, 15.janvāris 2016, 16:32

Tas ir domāts ja kaut kur vispār nevar makšķerēt un Tevi pieķer ar makšķeri, bet ja tikai liegums uz līdakām ar spiningu vari staigāt apkārt un ķert to kas atļauts.
15.janvāris 2016, 16:54 | links
 
Brali makskernieki, man ir tads jautajums, noteikumos teikts ka nevar atrasties pie udenstilpes ar zivs ieguves rikiem lieguma laika, interese tiesi lidaku liegums, it ka pec noteikumiem ari nedrikst atrasties udens tuvuma ar spiningu, bet ja piemeram gribu kert asarus aprili, ar vieglo spiningu, auklu 0.18 bez terauda pavadinja, vai tas ari bus parkapums ?
15.janvāris 2016, 16:32 | links
 
Makšķerēšanas noteikumiem jābūt vienkāršiem, saprotamiem, bez iespējām tos dažādi tulkot. Ar katru nākošo versiju MN paliek nesaprotamāki. Es domāju tā, painteresēšos vai šitā, TĀ NEDRĪKST BŪT!

Copmanis, 15.janvāris 2016, 16:24


Kāpēc lai MN būtu izņēmums no pārējiem normatīvajiem aktiem? :))

Būtībā visur, kur ne pagriezies, vajag "rakstu zinātājus, kuri skaidro kā likumus un noteikumus piemērot. Nodokļi, būvniecība, tirdzniecība, pārtikas aprite, satiksme... tāda nu ir mūsu sistēma.
15.janvāris 2016, 16:29 | links
 
Makšķerēšanas noteikumiem jābūt vienkāršiem, saprotamiem, bez iespējām tos dažādi tulkot. Ar katru nākošo versiju MN paliek nesaprotamāki. Es domāju tā, painteresēšos vai šitā, TĀ NEDRĪKST BŪT!
P.S. Formāli un reāli, ja Venstpils inspektori nesodīs par stinšu griešanu gabalos, viņi vienkārši nepildīs savus pienākumus. Pie tā esam nonākuši ar visādām darba grupām.
15.janvāris 2016, 16:24 | links
 
Savukārt Zvaigzne kā jurists, atpūšoties no bezjēdzīgas blogošanas, varētu apkopot kolektīvo alternatīvu. Citiem vārdiem sakot - apkalpot tos nabadziņus, kas viņam noticējuši, kāpēc ne?

Akmens_Viesis, 15.janvāris 2016, 16:17


Tas būtu tā kā Džeriņš priekš makšķerniekiem?! Super ideja! :)
15.janvāris 2016, 16:24 | links
 
Pat, ja es publicētu e-pastus, tā tāpat nebūs nekāda brīvbiļete.

Padoms par to, ka "tiešais tuvums" tiek izmantots pret pārkāpējiem un izšķiroši ir pārējie lietas apstākļi, lai lieta vispār būtu, ir nācis no Rēzeknes, ja nemaldos, un nav sūtīts man. Man tikai ļoti iepatikās skaidrojums.

Ar to pašu stintes griešanu - kā jau minēju, es atklāti pateicu, ka šo punktu nesaprotu un tas nav labs. Bet par gala versiju atbild ZM ZD, nevis sabiedriskā apspriešana.

Praksē Ventspilī pēc 1. februāra - sakiet, ka griežat tirgū pirkto vai vakar ķerto stinti, neviens jums neko nepārmetīs.
Un ja skaidrojumu par "tiešo tuvumu" attiecina tālāk uz šo situāciju, tad sanāk - ja vien nebūs 10 kg stinšu maisā plus kaut kādi atgriezumi uz 2 kg, tad šajā punktā neveidojas "lietas apstākļi".
Tas ir mans skaidrojums, pieņemu, ka var uzrasties kāds karstgalvis, kurš mēģinās uzrakstīt protokolu formāli, bet ilgi tāds pasākums nestrādās, līdz vienai pārsūdzībai.


Secinājumi -

1) nevajag pārsāpēt problēmas.

2) nevajag kā zvaigzne izdomāt savā galvā vainīgos un vairot bardaku ar sagrozītu infu. Jau TĀPAT ir bardaks, un uz tā fona kūdīt tautu kā pēdējos blogos vai kā NRA, ir stipri nožēlojami.

3) prasīt VVD skaidrojumu var un vajag, priekš tā vēl ir divas nedēļas. Arī VVD mēdz ZM ZD prasīt skaidrojumus, kā arī mēdz nesaņemt uz tiem atbildes.

To protams visu varēja un vajadzēja izdarīt padomei... Bet pirmajā reizē nesanāca, jo tad visiem dalībniekiem, ieskaitot VVD, ZM ZD, LPS un pārējos, būtu jāstrādā uz skaidrību, nevis uz personālijām, atsēdēšanu, valsts sekretāru līmeņa gaidīšanu u.c.
Nekas, varbūt nākamreiz.

Sarakste par ofsetāķu neaizliegšanu, kas pēdējā brīdī izdevās, arī parādīja, priekš kam bija vērts to padomi veidot, ja vien tajā vairāk analizētu dažādas situācijas, mazāk rīvētos.

4) MOSP kolektīvā versija (publikācija) par to, kas ir mainījies un kas no tā izriet, tiek rakstīta un tiks sūtīta pārlasīt iestādēm. Turklāt 21. janvārī ir VVD stratēģijas darba grupa.
Protams, ja kāds vēlas, var rakstīt tādu pat paralēlo, dubults neplīst.
Bet ziniet - neviens nerullēs cauri CL forumu par to, kurš ko ir teicis vai aizrādījis.

Tāpēc, ja kādam ir saprātīgi jautājumi, lūdzu ir mosp,lv lapa ar jautājumu uzdošanas iespēju, galējā variantā var man privātu vēstuli atsūtīt, jo es tieši ar šo rakstu pašlaik nodarbojos. Bet es starp kretīnu irgām un asprātībām neboksterēšu kaut kādu racionālo draugu laukā.

Savukārt Zvaigzne kā jurists, atpūšoties no bezjēdzīgas blogošanas, varētu apkopot kolektīvo alternatīvu. Citiem vārdiem sakot - apkalpot tos nabadziņus, kas viņam noticējuši, kāpēc ne?

Tik un tā, ja viss notiks tā - Divas vēstules no makšķerniekiem kolektīvas jau būtu labāk nekā 59 vai kaut kāda akmens laikmeta parakstu vākšana copes veikalos, kas daudziem ir ideju virsotne un ko pēc tam katrs izskaidro kā vēlas.
15.janvāris 2016, 16:17 | links
 
Jā makšķernieks nedrīkst atstāt makšķeres bez uzraudzības! Tad lai murdu, tīklu īpašnieki sēž klāt savām! Ai ko te runāt aborigēnu zemē.
15.janvāris 2016, 16:03 | links
 
Jā makšķernieks nedrīkst atstāt makšķeres bez uzraudzības! Tad lai murdu, tīklu īpašnieki sēž klāt savām! Ai ko te runāt aborigēnu zemē.
15.janvāris 2016, 16:03 | links
 
Nē ,tas diemžēl nav atkarīgs no ūdeņu daudzuma,visiem likuma priekšā ir jābūt vienādiem, diemžēl muns vēl tāls ,tāls ceļš uz to ejams.Cilvēkzuves arī pūst no galvas.
15.janvāris 2016, 16:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager