Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
https://vimeo.com/147482973 noskatījos un kārtējo reizi var noprast ,ka ne jau Latgalē ir bardaks pie ūdeņiem, bet arī pie prezidenta pils:(
15.janvāris 2016, 15:44 | links
 
Šodien PROTOKOLS-BRĪDINĀJUS,no Rīgas muņiem.
Buļļupe!

MULTIVAN, 15.janvāris 2016, 15:36

Es gan sarakstīju par rīku daudzumu, nu bet Rīgā varēja tādu norauties par Rīgas saistošo neievērošanu , jo par makšķerēšanas noteikumiem viņi nevar pieņemt lēmumu.
15.janvāris 2016, 15:39 | links
 
atslābstiet - tie ir tikai jūsu makšķernieka sirdsapziņas noteikumi, jo ar kontroli ir kā ir ;)

marti, 15.janvāris 2016, 14:53

Atvaino marti pie šīm summām inspektoru darba tirgus var kļūt krutāks kā ceļu policijai.
Ar cieņu.

addd, 15.janvāris 2016, 14:55

Ja inspektoriem atmestu no iekasētā kādu % tad varbūt, tagad ne silts ne auksts no tā cik uzliki un cik iekasēji.
15.janvāris 2016, 15:37 | links
 
Šodien PROTOKOLS-BRĪDINĀJUS,no Rīgas muņiem.
Buļļupe!
15.janvāris 2016, 15:36 | links
 
addd
no tavas klaviatūras Dievam ausī! :D
15.janvāris 2016, 15:13 | links
 
Tad jau sanāk,ka pie upes,ezera es vairs nedrīkstu vārīt zivju zupu.

murgs, 15.janvāris 2016, 14:49


Drīksti, galvenais to darīt pēc ieguves beigām, kas ir ieguves beigas un kā tās izpaužas nevienam nav ne jausmas ... Tāpat kā nav zināms ko nozīmē ieguves laiks ... attiecīgi sanāk ka divas darbības nevar veikt vienlaicīgi, līdz ar to ... par cik vīrieši 2 darbus vienlaicīgi dara reti, tad šis punkts laikam attiecas uz makšķerniecēm ... pie tam tikai ķidāt .. filēt un griezt gabaliņos nav aizliegts ....

Ir tāds teiciens, uzdod muļķim atrisināt problēmu, viņš to atrisinot radīs citas problēmas.

Ja nopietni es ceru ka līdz 01.02.2016 ZM vai VVD saņemsies un dos komnetārus šim un citiem šedevriem.
15.janvāris 2016, 15:07 | links
 
Grīnberg, vari paskaidrot, šeit raksti, ka reāli nesodīs par MK noteikumu neievērošanu, vienā gadījumā tev pat esot panākta vienošanās ar VVD. Esi tik laipns un nosauc personu no VVD puses, ar kuru tev panākta vienošanās un ja iespējams publicē šo vienošanos.
Savādāk sanāks tā, ka makšķernieks vadīsies pēc tevis paustā, viņam sastādīs protokolu uz ko viņam atsaukties? Uz Akmens_viesis komentāru internetā?
15.janvāris 2016, 14:56 | links
 
atslābstiet - tie ir tikai jūsu makšķernieka sirdsapziņas noteikumi, jo ar kontroli ir kā ir ;)

marti, 15.janvāris 2016, 14:53


Atvaino marti pie šīm summām inspektoru darba tirgus var kļūt krutāks kā ceļu policijai.
Ar cieņu.
15.janvāris 2016, 14:55 | links
 
atslābstiet - tie ir tikai jūsu makšķernieka sirdsapziņas noteikumi, jo ar kontroli ir kā ir ;)
15.janvāris 2016, 14:53 | links
 
Tad jau sanāk,ka pie upes,ezera es vairs nedrīkstu vārīt zivju zupu.
15.janvāris 2016, 14:49 | links
 


Varu vēl pārvaicāt, bet manuprāt, pie šī punkta inspektors reāli ķersies, kad būs safilēts kaut kas pāri normai, nevis sākot no pirmā asara. Es vismaz tā darītu, un doma sākotnēji bija tāda.

Nevar būt lomā 5 kg asaru un kaut kādas mistiskas filejas.
Tur veidojas pamats tam pieckāršam sodam, jo svars vairs nav nosakāms.

Ka formulējums grūti saprotams, iebilst centos. Turklāt tas pats ir paliekams zem "loma slēpšanas".

Akmens_Viesis, 15.janvāris 2016, 09:52[/quote]

Cienījamais Akmens_Viesis man liekas ka Jūs līdz galam nesaprotat kas ir mainījies noteikumos.
Zivju resursiem nodarītos zaudējumus, šo noteikumu 8. pielikumā minēto pamattakse ir atskaites punkts kuru trīskāršo vai pieckāršo.
Sodu apmērs ir drastisks un to jāsaprot uzreiz nevis tad kad inspektors sastādīs protokolu.
Paskaidrošu uz parasta piemēra.
3 kg. Noķertu asaru ar atbilstošu makšķeri, derīgu makšķernieka karti, zivis piebeigtas esi malacis dabūsi uzslavu no inspektora.
3 kg. Noķertu asaru ar atbilstošu makšķeri, bez makšķernieka kartes, zivis piebeigtas 8*3*3 =72 Eiro trijos kg. 200g. ikru 143*2*3=858 Eiro kopā 930 Eiro plus administratīvais sods.
Lūk tāda matemātika.
Ar cieņu.
15.janvāris 2016, 14:41 | links
 
Ja nodod zivis sievai cept, tad vakarā nedrīkst gūt no tā labumu.
15.janvāris 2016, 13:52 | links
 
ieguves zivju laiks ir, tad, kad makškeres ir ūdenī, bet ne krastā pie koka noliktas, nu nevar būt zivju ieguves laiks, bez ūdenī iemērktām makškerēm, ...:)

opusums, 15.janvāris 2016, 09:15


Kā Jūs domājat zivis nevar tirgot labuma gūšanai ar makšķeri rokā vai bez?
Ar cieņu.
15.janvāris 2016, 13:36 | links
 
Nē ar rokām neķeram, tad, kad ir izvilktas makškeres no ūdens, es jau vairs nemakškerēju, bet atrodos krastā, kā atpūtnieks......, tad arī tīru, ......, mans domā šitā :)

opusums, 15.janvāris 2016, 09:12


Pašam no personīgās pieredzes, Feimaņu ezera krastā jau izbraucot no stāvvietas uz lielceļa Rēzeknes inspektori pieprasījuši parādīt lomu. Negribējās apstrīdēt un tērēt savu laiku tāpēc uzrādīju un miers.
Neatceros jau kurā gadā Oltes raidījumā vecim ar bori un kasti mugurā pa taciņu brienam, jau kādus metrus no ezera prasījuši gan karti gan rīkus uzrādīt.

Ar cieņu.
15.janvāris 2016, 13:34 | links
 
Paldies :) vienkarsi biju dzirdejis ka kadreiz nedriksteja vai kautkas tamlidzigs tapec bij japarliecinas ;)
15.janvāris 2016, 11:00 | links
 
Jā, balansiera lieguma nebūs vairs.
15.janvāris 2016, 10:57 | links
 
Sveiki gribeju pajautat vai ir atlauts kert uz balansiera? vai ir noteiktas vietas piem kur drikst kur ne?
15.janvāris 2016, 10:51 | links
 
Tītars arī domā uz kaudzes stāvēdams ...
15.janvāris 2016, 10:02 | links
 
6.

Bez provokācijas.

44.2. pieckāršā apmērā:

44.2.4. par zivju sadalīšanu vai veseluma mainīšanu to ieguves laikā, neievērojot šo noteikumu 9. punktā minēto prasību;

Ar cieņu.

addd, 15.janvāris 2016, 06:29



Varu vēl pārvaicāt, bet manuprāt, pie šī punkta inspektors reāli ķersies, kad būs safilēts kaut kas pāri normai, nevis sākot no pirmā asara. Es vismaz tā darītu, un doma sākotnēji bija tāda.

Nevar būt lomā 5 kg asaru un kaut kādas mistiskas filejas.
Tur veidojas pamats tam pieckāršam sodam, jo svars vairs nav nosakāms.

Ka formulējums grūti saprotams, iebilst centos. Turklāt tas pats ir paliekams zem "loma slēpšanas".
15.janvāris 2016, 09:52 | links
 
ieguves zivju laiks ir, tad, kad makškeres ir ūdenī, bet ne krastā pie koka noliktas, nu nevar būt zivju ieguves laiks, bez ūdenī iemērktām makškerēm, ...:)
15.janvāris 2016, 09:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager