Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Nu tad izskaidro man lūdzu , kur beidzas šis murgainais tiešais tuvums konkrētā situācijā . Jā man pašā upes krastā ir īpašums , tad 10 metri ir tauvas josla , tālāk ir privātīpašums kuru nav tiesību pārkāpt ne vienam un esmu tiesīgs savu privātīpašumu aizsargāt pat pielietojot ieroci gintsgg, 14.janvāris 2016, 18:47



Ja inspektoram būs gana datu par nelegālu zveju, policija ienāks arī tavā privātīpašumā.

Bet beigās, teiksim, ja fočenē seja būs izplūdusi, tad zveju var arī nepierādīt, ja nebūsi aizstiepis zivis līdz slēptuvei, paliks tikai, ka esi kasti ar tīklu un zivīm stiepis "tiešā tuvumā".

Bet citādi vari ar tīklu ap gurniem dejot pa savām zemenēm putnus baidot, cik vēlies - neviens tevi par aizliegtiem rīkiem tiešā tuvumā neaiztiks. Jo nebūs "visu lietas apstākļu".

PS. Pretī izskaidro man gintgg, kā ierobežojot velci, var lobēt "biznesu". Tas man šķiet tāds CL klasisks murgs, kā copmaņi muldot cits citu uztracina līdz abnormāliem secinājumiem, sacenšoties asprātībā.

Kamēr ūdeņu apsaimniekošana, lai paliktu pa nullēm, pārsvarā ir tikai sapnis.
14.janvāris 2016, 19:11 | links
 
Hmm, radās jautājums, lasot noteikumus.
Tieši par Lielupes lejteci, kur ar stoderēm ir atzīmēts kuģu ceļš. Noteikumos rakstīts, ka

10. Aizliegtas šādas darbības:
10.8. apzīmētos kuģu ceļos enkurot laivas un iegūt no laivas zivis un vēžus.

Tad sanāk, ka es no laivas Lielupes lejtecē drīkstēšu makšķerēt tikai pie krasta jeb ārpus atzīmētā kuģu ceļa?
14.janvāris 2016, 19:04 | links
 
Gint,to tik zina Autori!
14.janvāris 2016, 18:58 | links
 
27.ar visiem apakšpunktiem?
Sanāk,ka visu HESu un pārējās liegumu zonās,ja tur organizēta licencētā makšķerēšana,drīkst copēt.
14.janvāris 2016, 18:56 | links
 
Gint,Centrāltirgus arī Tiešā tuvumā!

BrunoL, 14.janvāris 2016, 18:48


Bruno , izskaidro kā ir , jā es centrāltirgu nopirktu lasi nesu pār pa tiltu uz Pārdaugavu , es esmu tiešā tuvumā , vai nē ?
14.janvāris 2016, 18:54 | links
 
Un nevienam nekāda daļa kas man ir mašīnā.Pierādiet lietošanu.
14.janvāris 2016, 18:53 | links
 
Aizliegti rīki, zivis, kuras pēc pierādāmas izmantošanas un noķeršanas tiešajā tuvumā esošajā ūdenstilpē atrodas makšķernieka valdījumā
14.janvāris 2016, 18:51 | links
 
Man nav skaidrs attālums-tiešais tuvums?...
8. Aizliegts atrasties ūdeņos vai to tiešā tuvumā...
Vai 5m,8m,10m,20m,50m uut.

Evaldsch, 14.janvāris 2016, 17:58


;)Pareizi būtu apmēram šādi-
Aizliegti rīki, zivis, kuras pēc pierādāmas izmantošanas tiešajā tuvumā esošajā ūdenstilpē atrodas makšķernieka valdījumā
14.janvāris 2016, 18:49 | links
 
Gint,Centrāltirgus arī Tiešā tuvumā!
14.janvāris 2016, 18:48 | links
 
Maliķi,Izņēmi vārdus no mutes!
14.janvāris 2016, 18:47 | links
 
Dīvaini. "Tiešā tuvuma" jēdziens bija arī iepriekšējos noteikumos.

20 metru nozīmētu atļauju maliķim 21. metrā lasīt zivis kastē no tīkla. Bez nopietniem pārkāpumiem šis punkts makšķernieku nevar skart nekādā veidā, ir jau te komentēts.

Akmens_Viesis, 14.janvāris 2016, 18:15


Nu tad izskaidro man lūdzu , kur beidzas šis murgainais tiešais tuvums konkrētā situācijā . Jā man pašā upes krastā ir īpašums , tad 10 metri ir tauvas josla , tālāk ir privātīpašums kuru nav tiesību pārkāpt ne vienam un esmu tiesīgs savu privātīpašumu aizsargāt pat pielietojot ieroci .
Jaunie noteikumi ir pilni ar murgiem , bet kopumā atbalstu , neko sliktu nesaskatu ka vēdzelei , samam , un zutim palielināja izmēru , bet pats galvenais ka nav iekļauti tie murgi , ka velcēt drīkst ar vienu kātu un to pašu turot trīs pirkstos , un vēl visi tie pārējie murgi kurus daži īpaši gudrie gribēja izbīdīt lobējot savu copes veidu un savu biznesu .
14.janvāris 2016, 18:47 | links
 
Es te makšķernieku vietā uztrauktos labāk par 12 punktu un prasītu no šā punkta iesniedzējiem skaidrojumu, jo ja lasa pēc burta tad ir ziepes.
14.janvāris 2016, 18:45 | links
 
Cik var būt " zivju ieguves laiks" , diennakts cope - vakara cope, rīta cope, ja ir nakts pārtraukums ( neviens necopē) , tad ir divi copju laiki, vai viens copes ieguves laiks ??
14.janvāris 2016, 18:37 | links
 
Dīvaini. "Tiešā tuvuma" jēdziens bija arī iepriekšējos noteikumos.

20 metru nozīmētu atļauju maliķim 21. metrā lasīt zivis kastē no tīkla. Bez nopietniem pārkāpumiem šis punkts makšķernieku nevar skart nekādā veidā, ir jau te komentēts.
14.janvāris 2016, 18:15 | links
 
Man nav skaidrs attālums-tiešais tuvums?...
8. Aizliegts atrasties ūdeņos vai to tiešā tuvumā...
Vai 5m,8m,10m,20m,50m uut.
14.janvāris 2016, 17:58 | links
 
Numurs: 800
Pieņemts: 22.12.2015.
Stājas spēkā: 01.02.2016

Neskaidrību daudz tāpēc nāksies jautāt par konkrētiem punktiem ZM, kā praktiski tos ievērot.
14.janvāris 2016, 13:45 | links
 
Jaunie noteikumi ir publicēti
https://www.vestnesis.lv/op/2016/9.15
14.janvāris 2016, 08:37 | links
 
Baigā sāpe. Biju domājis Liepāja stinti paķert. Pēc pēdējās laivošanas nevaru savu MK atrast. 30.12 jaunu negribās pirkt, pār plecu arī negribas skatīties. Vai 2016. gada karte varētu būt arguments, ka esmu pircis karti šajā gadā.
29.decembris 2015, 19:43 | links
 
Kas gan pāvam asti cels,ja ne pats:)))
29.decembris 2015, 18:02 | links
 
Imations šo rakstu vērtē ļoti pozitīvi, tā teikt MEISTARS rakstījis un jūtams 先生 pieskāriens. Izcili………
29.decembris 2015, 17:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager