Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Viss kārtībā ! Laikam SAULĪTE un viņas starojums iedarbojas vienam otram uz podiņu. Bet tiešām vienā otrā laivu bāzē īpašniekiem ir vienalga un nemaz nav vietas kur zivis apstrādāt !!!
23.augusts 2015, 12:08 | links
 
Zaje..... i , apnika jau lasīt ! paašiem pretīgi nepaliek ? kāpēc lietas nenosaukt un neizskaidrot īstajos vārdos ? Zeme ir izpārdota ,Uzņēmumi prihvatizēti - atlikuši tikai publiskie ūdeņi. Un tie kas stāsta cik jauki ir darīt tā kā tas notiek rietumu pasaulē - bāž batonus ausīs vai savās vai kāda interesēs. Zivis ir jāpērk veikalā ( protams pēc kapitālisma principiem lai atbalstītu zivjrūpniecību - kā tas ir rietumeiropā) ,makšķerēšanai jābūt tikai licenzētai -protams lai atbalstītu ATkal kāda personīgās intereses . Mūsu valstī viss notiek tikai kāda personīgajās interesēs - un es personīgi atbalstu tikai MRK principu kas iestājas par brīvas gribas makšķerēšanu nevis komerciāli vai politiski uzspiestiem principiem . Mums ir atlikuši valstī vairs tikai publiskie ūdeņi - varbūt vismaz tos izdosies nosargāt ???

Vismaz MRK pa tiešo nosauc ieinteresētās personas . Man žēl ka par bandiniekiem personīgo interešu īstenošanā ir izvēlēti daudz labi ,gudri ,sabiedrībā zināmi cilvēki. Pats ar esmu MRK bet vienmēr esmu bijis tikai un vienīgi par dialogu un kompromisu - man nav dusma ne uz vienu no mosp . Gribu tikai lai vismaz pēdējo nenopizģī mums - publiskos ūdeņus. Uz 80 % lieku ka tas notiks - un tad arī Jūs kas to izdarīsiet tiksiet iekļauti dokumentālās filmas 4 maija republika nākamajā sērijā. Vai to vajag Jūsu bērniem ? ( sorry ..... jūsu bērniem to vajag gan :) ) . Manējiem tiešām to nevajag.
23.augusts 2015, 11:52 | links
 
Kā tur bija veči - es to līdaku laivā drīkstēju tīrīt ? Jeb man par to ....
23.augusts 2015, 11:48 | links
 
Kāds tam visam sakars ar makšķerēšanas noteikumiem?
Uztaisiet savu sadaļu Mozgovoj onaņizm un dračījiet tur!
23.augusts 2015, 00:39 | links
 
Nu re Micuks nesanāks iet gulēt.
Jāatzīstas droši vien savos melos vari arī teikt fantāzijās varbūt izdomājumos.Lielas iespējas interpretēt savus murgus.Pretējā gadijumā, ja tā ir taisnība tad citē.
23.augusts 2015, 00:28 | links
 
Akmens, paskaidro iekš kā man jāatdzīstas? Iekšā tā, ka vārdi ir ņemti no Grīnberga tekstiem vai otrādi - tos izdomājis pats. Ja esmu viņus ņēmis no Grīnberga tekstiem, par ko var pārliecnāties, tad atdzīties var iekš kā? Destruktīvā darbībā, kas izpaužas iebildēs ka tevi sliktos vārdos sauc? Tev nešķiet ka neglīta vēršanās būtu jānosoda, nevis iebildes pret to vai ja kās norāda ka tā ir bijis.
23.augusts 2015, 00:21 | links
 
Atvaino vēls jau,nesapratu Tevi.
23.augusts 2015, 00:08 | links
 
Micuks.kālab man to prasi.Ar tādiem pašiem panākumiem uzprasi to Zvaigznem.Es jau tikai atbildu.

akmens, 23.augusts 2015, 00:05


Akmens tas nebija domāts Tev personīgi. Tas bija domāts palagu cepējiem.
23.augusts 2015, 00:07 | links
 
Micuks.kālab man to prasi.Ar tādiem pašiem panākumiem uzprasi to Zvaigznem.Es jau tikai atbildu.
23.augusts 2015, 00:05 | links
 
Zvaigzne,es neko no Tevis negaidu jo saprotu ka Tava atzīšanās melos ir neiespējama.Pats trakākais ,ka Tu melo visā un visiem.Es ieteiktu Taviem faniem no Tevis uzmanīties.
23.augusts 2015, 00:02 | links
 
Akmens, ir gan ko teikt.
Cik var ņemties un cept te palagus? Kurš viņus ir spējīgs visus izlasīt? Es lielu daļu tikai pa diagonāli izlasu.

To ka Zvaigzne melo, Grīnbergs melo, VSOP melo, un arī Urmaas melo, to mēs jau sen visi zinām. Tas nav nekas jauns, nevajag mums to katru mēnesi atgādināt. To mēs paši zinām, jo visi melo. Būtu labāk par lietu palagus cepuši augšā.
23.augusts 2015, 00:01 | links
 
Akmens, es saprotu ka gaidi kamēr tevi nosaukšu kādā nesmukā vārdā lai varētu pārmesties un tālāk rakstīt kādā nesmukā vārdā tevi Zvaigzne nosaucis.
Nesagaidīsi, vienīgais ko ar šo visu panāksi ir lasītāju smaidus vai līdzjūtību.
Lai tev veicas.
22.augusts 2015, 23:54 | links
 
Micuks,protams mēs šovakar varam spriest cik kuram atmiņa viļ vai neviļ.Man šī tēma interesē ,cik katrs ir tālu iet spējīgs lai sasniegtu savu mērķi tapēc man šis tas ir iekopēts.Galvenais,ka šeit runa nav pa personālijām bet principiem.Tā kā ja ir ko teikt tad galdā ja ne tad......
22.augusts 2015, 23:50 | links
 
Akmens, bija bija tāds Grīnberga domu lidojums. Viena bloga komentāros, ja mani atmiņa neviļ. Admins tajā tēmā daudz ko interesantu izdzēsa, tā ka ja vecmāmiņa Google būs to piefiksējusi tad var mēģināt viņu izrakt oriģinālā izskatā.
22.augusts 2015, 23:42 | links
 
Protams ,vari vēlreiz tautai norādīt ,ka neesi garīgi vesels un tie ir tavas sakaitētās iztēles augļi.Tad varētu sagaidīt ar kādu līdzcietību.
22.augusts 2015, 23:36 | links
 
Neceri paņemt mani uz izturību.Norādi linku kur A.Grīnbergs būtu teicis šādus vārdus :
Grīnbergs visiem MRK biedriem, arī tos, kurus pazīsti personīgi, ir veltījis sekojošo: "bezatbildīgie, neitrālie, gnīdas, meļi, pa kaktu durvīm lienošie, apmelojumu perinātāji, prātu čakarētāji, slepeno gaiteņu spēļu spēlētāji, faktu sagrozītāji, cilvēku stulbinātāji, intriganti, šizofrēniķi, apķengātāji, vārdu no konteksta izrāvēji, bloķētāji, bremzētāji, aplicēji, sabotieri, kurmji, demagogi, nīgrie penši, kladzinātāji, diskreditētāji, stagnāti, populisti, kretīni, taranētāji".
21.augusts 2015, 07:54 | citēt | nosūdzēt | links
Vai arī piedāvāju atvainoties.
22.augusts 2015, 23:33 | links
 
Akmens, beidzot tevi sapratu … Zvaigzne ir vainīgs pie tā, ka norāda uz to, ko rakstījis ir Grīnbergs.
Tas ir par slikto ko raksta Grīnbergs, ja Zvaigzne tam pievērš uzmanību , vainīgs ir Zvaigzne.

Īsā ķēde Grīnbergs uzraksta F:K, Zvaigzne raksta, ka Grīnbergs rakstīja F:K, Zvaigzne destruktīvi darbojas.

Interesanti, pēc tavas loģikas, ja es sākšu gānīties uz tevi un ja Tu centīsies iebilst, taču vainīgs būsi Tu, nevis es. Nešķiet kaut kā dīvaini?
22.augusts 2015, 23:28 | links
 
Grīnbergs visiem MRK biedriem, arī tos, kurus pazīsti personīgi, ir veltījis sekojošo: "bezatbildīgie, neitrālie, gnīdas, meļi, pa kaktu durvīm lienošie, apmelojumu perinātāji, prātu čakarētāji, slepeno gaiteņu spēļu spēlētāji, faktu sagrozītāji, cilvēku stulbinātāji, intriganti, šizofrēniķi, apķengātāji, vārdu no konteksta izrāvēji, bloķētāji, bremzētāji, aplicēji, sabotieri, kurmji, demagogi, nīgrie penši, kladzinātāji, diskreditētāji, stagnāti, populisti, kretīni, taranētāji".
21.augusts 2015, 07:54 | citēt | nosūdzēt | links
Tam visam vari pievienot destruktīvos margināļus (no MOSP lapas), kur Grīnbergs apraksta kā tik MRK nav vēlējies sadarboties, piemirstot pieminēt to, ka paša organizācija izdomāja, ka pienācīgi sadarboties pieļaut nevar, attiecīgi nekur nav pieminēta darba grupas likvidācija, ne tas, ka MOSP uzreiz iestājās, ka nedrīkst pieļaut darba grupā darboties ārpus padomes interešu grupām esošas biedrības. Kaut kur bija interneta troļļi.

Gandrīz svaigs citāts „Tas ir - kamēr jūs te ar urmasu masturbējat apmelojumus internetā un noslogojat manu laiku, un čakarējiet cilvēkiem ticību, ka jebko šajā valstī var iekustināt.” 17.aug, 14:23 MOSP seminārs "Sabiedrības iesaiste upju kvalitātes uzlabošanā" CL. Akmens_viesis.
Nu un tagad izlemjiet šī rakstnieka darbības specifiku.
22.augusts 2015, 23:13 | links
 
Akmens, tas ir tieši tas pats. Ja tev kaut kas nav skaidrs, uzdod jautājumus, tā dara sakarīgi cilvēki. Tu izvēlējies citu ceļu. Otrs tava pieprasījuma forma kopā ar "iedricelēji" vedina tieši uz to ko rakstīju, esi tukša laika tērēšana. Vēlies lai atvainojas par to ka pats neesi bijis spējīgs uztvert rakstīto adekvāti un noskaidrot vai neesi kaut ko pārpratis.
22.augusts 2015, 23:10 | links
 
Pretējā gadijumā man nāksies šos abus postus salikt vienā linkā lai tauta izvērtē kas ir kas.:)))
22.augusts 2015, 22:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager