Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Mirtins gan teica ,ka tik štruntīgus MK nepieņems,bet man gan liekas jo štruntīgāks dokuments jo lielākas iespējas ,ka to pieņems.Tāpat kā savā laikā teica viens tautas priekšstāvis ,pie varas jāliekot lielākos kretīnus.:)))
22.augusts 2015, 22:08 | links
 
Es ar par to pašu,nost ar MK.Nauda nav i nevajag.Pag,pag kādus linkus gribēji?

akmens, 22.augusts 2015, 21:54


Nauda ir, un padaudz. Latvenergo vien iemaksā vairāk nekā visi copmaņi kopā. Tikai tās naudas tīkotāju ir pārāk daudz un visiem nepietiek.
22.augusts 2015, 22:03 | links
 
Es ar par to pašu,nost ar MK.Nauda nav i nevajag.Pag,pag kādus linkus gribēji?
22.augusts 2015, 21:54 | links
 
Cien. Akmens,esmu puskjirsii,:),bet atbildes par vadonjiem nav.linku ar nav.Nav info kur nepastarpinaati to izlasiit.Vo.Ja spriezj par jauniem mk,neparedzot naudu kontrolei,tad nafig to vajag,kam tas ir paredzeets?
22.augusts 2015, 21:46 | links
 
Ķirsis,ceru ka neesi ķirsī.:)))Urmaas neko nepareizu neuzrakstija,viņš izskaidroja ,kapēc viņš ir tur kur ir.To pašu es pusgadu atpakaļ mēģināju ieskaidrot Zvaigznem,bezjēdzīgi.
Tā kā daļu no rakstītā tikai sapratīs tikai pats Zvaigzne.
Vienkārši kādu laiku atpakaļ PM sarakstē tika meklēti iemesli kapēc Urmaas un Kļava tik neadekvāti uzvedas.Protams mērķis bija veidot kaut kādu ,bet sadarbību.
22.augusts 2015, 21:28 | links
 
Urmaas,ko Tu ar to visu gribēji pateikt?:)))Vai to ,ka esmu Grīnberga advokāts?Kas un no kurienas ir dzēsts?Ja kas ir dzēsts tad tie ir Tavi un Kļavas komenti par ko esat dabujuši arī piezīmes no admiņa.Bet Tevi un Kļavu es vēl varu saprast bet ne pieņemt,a Zvaigzne ......
22.augusts 2015, 21:21 | links
 
P.S.aizmirsu pajautaat,kaada griinberga peec,sjie abi vadonji sheit pat nepajautaaja copmanju viedokli par izmainjaam mk?Registreeti ir apmeram 15k portaalaa.Kaa izleemaam taa buus.....
22.augusts 2015, 21:19 | links
 
Un ko tad taadu nepareizu vai sliktu uzrakstija urmass?Vai zvaigzne ar ko atmazeejaas?ja nav gruuti,ludzu vismaz linkus iemet.P.S.lasiju arii akmens viesa domas,ka murdi ir ok,atskirbaa no tikliem.Ko nu?
22.augusts 2015, 21:09 | links
 
 
Akmens
Lūk tavai ievērībai kā tika reģistrēts MOSP! Akal MRK vainīgs?


V.S.O.P.




:) protams, saskaņot viedokli :) Vai nu saskaņot pēc MRK šnites vai arī būt pret "vairākumu" :)

Zvaigzne, patīk gvelzt par statūtiem, ko kopā ar vanadziņu iestrādājāt? Grūti pat izdomāt epitetu cilvēkiem, kuri elektroniski atsūta neatbilstošus staūtus parakstītai redakcijai. Saknē maitu ierok, pirms vēl darbs sācies, bet pēc tam priecājas, ka kaut kas neatbilst. Viss ir kārtībā gan ar statūtiem gan ar MOSP valdi. Miers jūsu pīšliem...

Diskusiju neturpināšu.

Atvainojos, ka šeit ko ierakstīju, bet lietrāta "ar ejošo runu" atskārsme bija tik neticama.... :) laikam kaut kāda kļūda par to saskaņošanu "literātam" paspruka :)))))))


eerglis




VSOP, nemuldi un pamēģini atcerēties, kāpēc MOSP nepiereģistrēja ar pirmo reizi, un kas pārtaisīja dokumentus, lai varētu MOSP piereģistrēt.

Zemāk ir e-pasta kopija, kurā Tev ir nosūtīti visīstenākie statūti no īstenajiem. Pats es sapinies, kura statūtu redakcija ir īstā, piedod, bet nav mana vaina.

Mārtiņš Vanags
01.06.11

kam: MOSP valde

Pielikumā ir dokumenti, kas būs jāparaksta rītdien plkst 12:00. Lūdzu pārliecināties par datu pareizību.



Patiesā cieņā,
Mārtiņš Vanags


3 pielikumi — Lejupielādēt visus pielikumus (tilpsaspiests latviešu)
B2.veidlapa.doc
78 K Skatīt Lejupielādēt
Lēmums par MOSP dibināšanu.doc
37 K Skatīt Lejupielādēt
MOSP_statuti_UR_gala_06.05.2011.doc
55 K Skatīt Lejupielādēt

Lai Tev veicas, interneta ķengātāj.

21.mai, 09:34

Runājot par zākāšanos. Nedzen zosi Grīnberga "advokāt", ka neko nezini. Lai nekavētu laiku, Ievadi meklētājā tos vārdus. Un vari palasīt uz nebēdu. Protams ka liela daļa komentāru ir padzēsti.
22.augusts 2015, 21:05 | links
 
Būtībā nav svarīgi kurš tiek aptaisīts Grīnbergs,Kalniņš vai Pētersons jo šim kungam ir pilnīgi vienalga uz ko vemt,uz kuru tiks dota komanda ,fass.
Savā laikā ,kad es šim skribentam norādiju uz problēmu cēloņiem viņš sev raksturīgā manierē aizgāja no šīs tēmas vaicājot ,kas es tāds esmu.Uz ko es iedevu variantus kā to viņš varētu noskaidrot.Cik tālu Zvaigzne ticis varat palasīt šodienas komentāros.Bet Urmaas ar savu šīsdienas komentāru pilnībā pierādija ,ka manas domas ko izteicu pusgadu atpakaļ bija pareizas.
Šeit Tu kļūdies. Es esmu MRK biedrs jau no pirmsākumiem. Esmu neapmierināts tikai uz makšķerniekiem vērstiem nepamatotiem ierobežojumiem, nevis PRET visu biedrību darbību. Ir atsevišķas personas pret kurām ir izveidojušās antipātijas tikai dēļ viņu uzvedības. Pats ari neesmu nekāds paipuisītis. :)
22.augusts 2015, 08:51 | citēt | nosūdzēt | links
22.augusts 2015, 20:22 | links
 
Malikis,cepiens ir par šo:
Grīnbergs visiem MRK biedriem, arī tos, kurus pazīsti personīgi, ir veltījis sekojošo: "bezatbildīgie, neitrālie, gnīdas, meļi, pa kaktu durvīm lienošie, apmelojumu perinātāji, prātu čakarētāji, slepeno gaiteņu spēļu spēlētāji, faktu sagrozītāji, cilvēku stulbinātāji, intriganti, šizofrēniķi, apķengātāji, vārdu no konteksta izrāvēji, bloķētāji, bremzētāji, aplicēji, sabotieri, kurmji, demagogi, nīgrie penši, kladzinātāji, diskreditētāji, stagnāti, populisti, kretīni, taranētāji".
21.augusts 2015, 07:54 | citēt | nosūdzēt | links
22.augusts 2015, 20:14 | links
 
Nekā jauna, nodrillētā plate. Šo to uzrakstīju par MN, bet kādas 2-3 lapas iepriekš jāmeklē :)
22.augusts 2015, 19:10 | links
 
Par ko cepiens? Slinkums visu lasīt un nav laika, jālien no rīta atkal mežā iekšā ;D
22.augusts 2015, 19:02 | links
 
Akmens, stādījies priekšā neesi, tāpēc īsti neredzu kur ir mans izdevīgums, ja pats nevēlies atklāt kas esi tai skaitā PM. Pirms laika tev bija pretenzijas kur savus minējumus uzdevi apgalvojuma formā, ka es no vairākiem lietotājvārdiem rakstu, PM kaut kas neapmaksājot, tāpēc neatbildot utt. … pārliecināt par pretējo tevi nebija jēgas. Cik sapratu, galvenā tava pretenzija, ka bezpalīdzīgais Grīnbergs tiekot apvainots. Tikai, tad kad tev galdā ceļ paša Grīnberga gaišos darbus, sāc atkal savus minējumus un izdomājumus pasniegt kā apgalvojumus un izliecies nedzirdam. Tagad ar par katru cenu Grīnberga izdarības centies piesegt.
Īsi, dotajā brīdī vērsies pret mani par to, ka es informēju CL lasītājus, tiem, kurus tas interesē, gan par to kur atrodas MN, gan par atbildi, ko darīt ja LM konstatē pārkāpumu. Tad man tāds jautājums, ir kam interesē šie jautājumi, kāpēc pats neatbildēji, kāpēc piesārņoji CL lai pārējiem grūti izsekot līdzi?
Ceru, ka sapratīsi, kamēr nestādīsies priekšā tev laiku vairāk netērēšu, ja gribi indēt portālu tāpat kā tavi elki, netraucēšu, gan jau pats ar laiku tiksi skaidrībā kas ir kas.
22.augusts 2015, 18:51 | links
 
Jūsu garajiem pāteriem grūti izsekot līdz. Un nav arī nekādas velēšanās to darīt.
22.augusts 2015, 17:08 | citēt | nosūdzēt | links
Tieši tapēc arī šis Zvaigzne tik nekrietni rīkojas apmelojot citus.Starp citu,anonīms es esmu tikai Tev,tapēc ka Tev tas ir izdevīgi lai novērstu sarunas no uzdotā jautājuma.
22.augusts 2015, 18:06 | links
 
Jūsu garajiem pāteriem grūti izsekot līdz. Un nav arī nekādas velēšanās to darīt.
22.augusts 2015, 17:08 | links
 
Gvards, ja neesi ievērojis lieta nav biedrībās. Vienkārši Zvaigzne atļāvās atbildēt uz addd un CaksNoriss jautājumu.
22.augusts 2015, 16:52 | links
 
Zvaigzne, urmaas, akmens un citi dažādu biedrību savstarpējo komunikāciju un sadarbību apspriedēji! Nevēlaties savas sarunas veikt privāti vai vismaz atvērt šim nolūkam atsevišķu sadaļu? Ņematies te tā kā tādi pusaudži.
22.augusts 2015, 16:29 | links
 
Akmens, vienīgais ko esi pierādījis, ka nespēj atbildēt uz jautājumiem līdz ko sarakste nonāk pie konkrētām lietām. Otrs, esi pieradījis, ka esi anonīms un tāds arī paliksi, jo par saviem vārdiem netaisies atbildēt. Tad paliek jautājums, kam tev tas viss?
Uz tavu uzdoto jautājumu atbildēju pietiekoši skaidri, pie tam ja tev būtu ko pačukstēt, tas ir būtu sekojis sarakstei vairāku gadu garumā, tad tev man uzdotais jautājums nerastos.
Sausais atlikums acīm redzot tev paliekot anonīmam galvenais CL ir izlaist negatīvu informāciju, jo kuram ir laiks to visu pārbaudīt, tādā veidā radot antipātijas pret konkrētiem cilvēkiem un biedrību kuri kaut ko dara un nebaidās par notiekošo informēt CL lasītājus.
22.augusts 2015, 15:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager