Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Zvaigzne, urmaas, akmens un citi dažādu biedrību savstarpējo komunikāciju un sadarbību apspriedēji! Nevēlaties savas sarunas veikt privāti vai vismaz atvērt šim nolūkam atsevišķu sadaļu? Ņematies te tā kā tādi pusaudži.
22.augusts 2015, 16:29 | links
 
Akmens, vienīgais ko esi pierādījis, ka nespēj atbildēt uz jautājumiem līdz ko sarakste nonāk pie konkrētām lietām. Otrs, esi pieradījis, ka esi anonīms un tāds arī paliksi, jo par saviem vārdiem netaisies atbildēt. Tad paliek jautājums, kam tev tas viss?
Uz tavu uzdoto jautājumu atbildēju pietiekoši skaidri, pie tam ja tev būtu ko pačukstēt, tas ir būtu sekojis sarakstei vairāku gadu garumā, tad tev man uzdotais jautājums nerastos.
Sausais atlikums acīm redzot tev paliekot anonīmam galvenais CL ir izlaist negatīvu informāciju, jo kuram ir laiks to visu pārbaudīt, tādā veidā radot antipātijas pret konkrētiem cilvēkiem un biedrību kuri kaut ko dara un nebaidās par notiekošo informēt CL lasītājus.
22.augusts 2015, 15:23 | links
 
Redzi ar šo arī esmu pierādījis,ka tu darbojies graujoši,vienvārd sakot Tava darbības jebkurš veids sākas ar DE.
Lai atbildētu uz manu iepriekš uzdoto jautājumu vajadzēja tikai vienu atsauci uz šā kunga komentu.
Protams ka šādu atsauču nebūs tapēc ka viņu nav dabā.Tā vietā tu ar savu ļurināšanu mēģini aizpeldēt no uzdotā jautājuma.
Varu pačukstēt,ka šādi(homoseksuāli,alhokoliķi u.t.t) apgalvojumi man gan ir iekopēti.Tikai viņus ir izteikuši MRK biedri,kuri vari minēt.Kā arī par nesankcionētām darbībām interneta vidē.
22.augusts 2015, 14:53 | links
 
Akmens. Saprotu tev ir liela vēlme iesaistīties diskusijā, tad varbūt vari ar sevi iepazīstināt un pastāstīt ko vairāk par rakstīšanu internetā esi izdarījis, ja vēlies par citiem rakstītājiem darītājiem spriest un viedokli veidot.

Pēc tevis man galvenais palaist negatīvu informāciju, lai radītu antipātijas pret cilvēkiem, kuri kaut ko dara. Ja uzskati, ka esi pietiekoši informēts, vari uzrakstīt kas tev ir zināms, ko dara vieni, ko dara otri, pēc kādas informācijas pats esi vadījies, pozitīvās vai negatīvās, kas to rakstījis.
Pēdējais, kas no taviem spriedumiem ir balstīts uz notikumiem, kuros esi personīgi piedalījies nevis uz to ko esi saklausījies vai salasījies, tas ir vai vispār esi spējīgs būt objektīvs.

Saistībā ar tavu apgalvojumu par manu melošanu vai destruktīvām metodēm un prasību pierādīt - man aizņēma ne vairāk kā 3 min lai atrastu piemēru. Tāpēc man vienīgais secinājums, ka labi apzinoties to, kā pats rakstīji - neviens nepārbaudīs, to, ka pēc pašu autoru lūgtā daļa komentāru tiek dzēsta, vienkārši centies izraisīt antipātijas pret cilvēkiem, kuri kaut ko dara un nekāda cēluma vai taisnības meklējumu tavos rakstot nav.
22.augusts 2015, 11:12 | links
 
Vienkārši vēlos saprast par ko tā visa vēršanās un ganīšanās attiecībā pret mani / mums šo gadu garumā.
22.augusts 2015, 08:42 | citēt | nosūdzēt | links
Par šo un tāds ir viss tavs darbošanās stils.Galvenais tautās ir izlaist negatīvu infu.Kuram ir laiks to visu pārbaudīt.Tādā veidā radi antipātijas pret cilvēkiem kuri kaut ko dara.Tālāk iekopēšu klasisku piemēru.Cilvēks izlasīja, bet vai tā ir patiesība ej nu zini.Izlasija 1x,izlasija 10x un sāk aizdomāties ja nu tā arī ir.Lūk ,Tavas destruktīvās darbošanās metodes.
Klasisks piemērs kā Zvaigzne melo.
Grīnbergs visiem MRK biedriem, arī tos, kurus pazīsti personīgi, ir veltījis sekojošo: "bezatbildīgie, neitrālie, gnīdas, meļi, pa kaktu durvīm lienošie, apmelojumu perinātāji, prātu čakarētāji, slepeno gaiteņu spēļu spēlētāji, faktu sagrozītāji, cilvēku stulbinātāji, intriganti, šizofrēniķi, apķengātāji, vārdu no konteksta izrāvēji, bloķētāji, bremzētāji, aplicēji, sabotieri, kurmji, demagogi, nīgrie penši, kladzinātāji, diskreditētāji, stagnāti, populisti, kretīni, taranētāji".
21.augusts 2015, 07:54 | citēt | nosūdzēt | links
Parādi kaut vienu atsauci kur tā ticis rakstīts.
21.augusts 2015, 11:43 | citēt | nosūdzēt | link
22.augusts 2015, 10:13 | links
 
Urmass - biedrībās nesastāvošs makšķernieks, kas ir neapmierināts ar visu biedrību darbu
20.augusts 2015, 21:57 | citēt | nosūdzēt | links

Šeit Tu kļūdies. Es esmu MRK biedrs jau no pirmsākumiem. Esmu neapmierināts tikai uz makšķerniekiem vērstiem nepamatotiem ierobežojumiem, nevis PRET visu biedrību darbību. Ir atsevišķas personas pret kurām ir izveidojušās antipātijas tikai dēļ viņu uzvedības. Pats ari neesmu nekāds paipuisītis. :)
22.augusts 2015, 08:51 | links
 
Grīnbergs, man tev tāds jautājums(i).
Ceru nenoliegsi, ka no tavas un VSOP puses Zvaigzne un MRK tiek vainots, ja ne visās MOSP nedienās, tad vairumā jau pēdējos 4 gadus. Tāpēc mani interesē, ko tieši no tā, ko vēlējies – vēlējāties sasniegt, tev traucējām sasniegt un kādā veidā? Ir konkrētas lietas? Kas pēc tavām domām būtu savādāk, ja nebūtu es vai MRK? Vienkārši vēlos saprast par ko tā visa vēršanās un ganīšanās attiecībā pret mani / mums šo gadu garumā.
22.augusts 2015, 08:42 | links
 
.... valsts manu atkāpšanos nav pieņēmusi....
21.augusts 2015, 01:33 | citēt | nosūdzēt | links

:D :D :D Ta nu gan sevi nostādiji čut ne ministra līmenī!!! :D :D :D
22.augusts 2015, 08:37 | links
 
[quote=414684]Mhm... Tev par lielām šausmām, Ķirsi, valsts manu atkāpšanos nav pieņēmusi, ar e-pastu un tālāko rīcību neesot pietiekami, nāksies turpināt. Tā kā dzejas grāmatas vēl neizmet, bērniem vēl ir cerība nekļūt tev līdzīgiem.
Zjel man tevis akmenjainais,pat aiziet no amata nejeedz,gadaas.Gramatu plds dievam nav un par maniem berniem ne tev spriest,turpini arsteties,varbuut tiksi vesels.
21.augusts 2015, 23:10 | links
 
KasparsZ -Ai, man apnika, lai arī varētu vēl turpināt. Jūs, liela daļa, šo organizāciju biedri, šķiet, esat nedaudz tērēti un domājat par velns viņu zina ko.
Pilnigi tev piekriitu.Tur malieks puse ir komunistu atliekas,kas neko nedarot,rada daudz darba.
Un kam mums mazajai LV ir nahren tik daudz biedriibas vajadziigas?Lai vairaak eiropas naudas izkastu.Sena latviesu paruna.Kur divi latviesi,tur 5 partijas.Butu labak inspektoriem darbu atvieglojushi,no birokraata kalniem.Vairak kontroles,vairak labuma plesejiem un visiem.Kad MOSP ar Balodi mums latvija garantees ziemu ar ledu?Kad varees no novembra jau kert lidakas.Galvenais aizliegt at kal kautko.
21.augusts 2015, 14:21 | links
 
"ZB man lielākā daļa publisko "makšķernieku interešu" aizstāvju!"
KasparsZ - nevēlies pats iesaistīties? Uzrakstīt kādu brošūru par saudzīgu zemmēru zandartu izvilkšanu un atlaišanu. Klau, varbūt pat var iestrādāt MN. Mums būtu visadvancētākie MN pasaulē, ja iestrādātu kā likumu, veidu un procesu kā jāker un jēvelk, jāatlaiž katras sugas zivi.
Par mums runātu visa pasaule! Tu ar lepnumu varētu savu vārdu (drīzāk jau tikai niku) lasīt visos pasaules prestižākajos izdevumos. :D
Kā Tev šī ideja?

eMKa, 21.augusts 2015, 11:35



Lūk, kāpēc pārsvarā normāli cilvēki negrib stāties Jūsu brīnišķīgajās biedrībās! Ja cilvēks ir vai nu ..., vai, iespējams, ar zināmām apmaksātām interesēm, tad ir iespējams "norakt" jebkuru normālu ideju vai domu. Tu man uzraksti brošūru kā man rakstīt brošūru, tad es Tev to brošūru uzrakstīšu. Nu re, mana retorika ir kļuvusi Tavā līmenī. Tikai ... var piedāvāt zandartu saudzīgas atlaišanas ieteikumus iestrādāt MK noteikumos. Ja tiešām interesētu copmaņu intereses, tad daudz ko dotu, attiecībā uz saudzīgo atlaišanu, piemēram,:
1. pērkot makšķerēšanas licenzi Inetā, parādās šie ieteikumi;
2. laiku pa laikam, makšķernieku portālu forumus "iepeistojiet" šos ieteikumus;
3. instruējiet inspektorus, lai pārbaužu laikā, ja izskatās, ka copmaņa mērķauditorija ir zandarts, tad īsi inspektors par to var parunāties.

Ai, man apnika, lai arī varētu vēl turpināt. Jūs, liela daļa, šo organizāciju biedri, šķiet, esat nedaudz tērēti un domājat par velns viņu zina ko.
21.augusts 2015, 14:03 | links
 
Māri, (eMKa), gan Tu savu biedrību, gan mēs savu dibinājām vienlaicīgi, un Tu ļoti labi zini kapēc. Šī piesiešanās Kasparam liekās saistoša tikai neinformētajiem...man tas izskatās pēc sabiedriskās domas veidošanas...

Ja par MOSP, problēmas MOSPā sakās jau dibināšanas sapulcē...eMKa mans liecinieks :)
21.augusts 2015, 13:19 | links
 
Addd, atvainojos par vakardienas sarkasmu.

Būtu labi, ja šo situāciju - aprakstu un aizsūtītu uz e-pastu: zm@zm.gov.lv
Šaubos vai tas izmainīs situāciju uzreiz, bet ja LM pārkāpumiem neziņo,
tad uzskata, ka makšķerniekiem viss patīk un viņi atbalsta LM.

Zvaigzne, 20.augusts 2015, 13:23


Paldies par vienīgo atbildi.
Principā tā arī domāju, ka laikam vienīgais variants ir sūdzība atļaujas devējam.
Palasot likumdošanu saprotu tikai to ka makšķernieku var sodīt par licencētās makšķerēšanas pārkāpumiem, bet organizētāju par pārkāpumiem tikai nosūdzēt bez sekām.

Ar cieņu kungi.
21.augusts 2015, 12:02 | links
 
Kaspar, par glāzi perfekti uzķēri domu :) Tur jau tā lieta, ka skats uz to- vai tā ir puspilna vai pustukša, nemaina tilpumu glāzē, bet uzskatāmi parāda attieksmi pret situāciju :)
Personālijas vai vienkārši personas vienmēr veido fonu. Kā attiekties, tas jau katra personīgs uzstādījums :)
21.augusts 2015, 12:01 | links
 
Klasisks piemērs kā Zvaigzne melo.
Grīnbergs visiem MRK biedriem, arī tos, kurus pazīsti personīgi, ir veltījis sekojošo: "bezatbildīgie, neitrālie, gnīdas, meļi, pa kaktu durvīm lienošie, apmelojumu perinātāji, prātu čakarētāji, slepeno gaiteņu spēļu spēlētāji, faktu sagrozītāji, cilvēku stulbinātāji, intriganti, šizofrēniķi, apķengātāji, vārdu no konteksta izrāvēji, bloķētāji, bremzētāji, aplicēji, sabotieri, kurmji, demagogi, nīgrie penši, kladzinātāji, diskreditētāji, stagnāti, populisti, kretīni, taranētāji".
21.augusts 2015, 07:54 | citēt | nosūdzēt | links
Parādi kaut vienu atsauci kur tā ticis rakstīts.
21.augusts 2015, 11:43 | links
 
Ups, ne tur iekāpu- kaka.. :( Nekas nav mainījies.. Viens otru "apdzejo".. cik kurš ir smuks..
Atvainojos, bet te dikti ož..
21.augusts 2015, 11:43 | links
 
eMKa, ”par” izklausās tiešām pozitīvi un „pret” negatīvi. Tomēr ja glāze ir vidū, neatkarīgi kā uz to skaties, un kā šādu stāvokli sauc, tas nemaina šķidruma daudzumu glāzē. Katrā ziņā paldies par aizrādījumu, būs jācenšas ievērot.
Attiecībā uz visu vai ne visu viedokli. Visu makšķernieku viedokli nav iespējams apzināt, to varēji arī neskaidrot. Bet pietiekošas makšķernieku daļas viedokli, kas palīdzētu lēmuma pieņemšanā, gan var, jo pareizi rīkotas aptaujas vēl neviens nav atcēlis. Es esmu tikai par makšķernieku viedokļa apzināšanu, nevis par iespēju atsevišķām personām uzspiest savu viedokli zem dažādiem lozungiem.
Attiecībā uz kolekcionēšanu, … fobijas nav, vienkārši kaut kas jāatbild, kad tev paziņo ka attiecībā uz tevi nekas slikts jau nav teikts. Esmu tikai par skaidru valodu.
21.augusts 2015, 11:37 | links
 
"ZB man lielākā daļa publisko "makšķernieku interešu" aizstāvju!"
KasparsZ - nevēlies pats iesaistīties? Uzrakstīt kādu brošūru par saudzīgu zemmēru zandartu izvilkšanu un atlaišanu. Klau, varbūt pat var iestrādāt MN. Mums būtu visadvancētākie MN pasaulē, ja iestrādātu kā likumu, veidu un procesu kā jāker un jēvelk, jāatlaiž katras sugas zivi.
Par mums runātu visa pasaule! Tu ar lepnumu varētu savu vārdu (drīzāk jau tikai niku) lasīt visos pasaules prestižākajos izdevumos. :D
Kā Tev šī ideja?
21.augusts 2015, 11:35 | links
 
Kaspar, lai gan esmu apsolījis pats sev nekādās diskusijās ar Tevi neielaisties, tomēr atļaušos atbildēt.
Redzi, attiecībā uz vārdiem "par" un "pret"- starp tiem ir ļoti liela atšķirība. Te tāds mans subjektīvais skaidrojums, var ņemt vērā, var neņemt :)
Vārds "pret" jau pašā būtībā ir protests. Protests var izpausties dažādi- viedokļa paušana (varbūt kāds sadzirdēs), miermīlīgas demonstrācijas (Mēs esam PRET!), sabotāžas u.t.t. Jebkurā gadījumā šāda darbība ir destruktīva.
Vārds "par" jau izsaka daudz vairāk, tajā skaitā arī iepriekš minēto, bet ar atškirību, ka tas rosina uz darbību un mērķi- kā tam vajadzētu izskatīties.
Turklāt abiem šiem vārdiem ir dziļa psiholoģiska nozīme. "Pret" izsaka negatīvismu, "par" pozitīvismu. Labi, neiedziļināšos šajā, ja kādam, arī Tev, interesē, tad sapratīs.
Tālāk, par MOSP mērķiem. Tieši tā tas arī sākumā bija (nezinu kā tagad)- apvienot makšķernieku organizācijas (aktīvās) lai apzinātu to biedru intereses, apkopotu vienotā redzējumā un ietu pie valsts institūcijām ar konkrētu redzējumu/risinājumu.
Vienmēr būs ļaudis, kas ir sociāli aktīvi un velta savu laiku lietām, kas patīk, kur redz, ka var kā līdzēt u.t.t. Diemžēl tā ir mazākā sabiedrības daļa. Lielākajai daļai ir pilnīgi pie lampiņas- kas notiek un vai vispār kaut kas notiek. Līdz ar to vārdu savienojuma "visu makškernieku viedoklis" lietošana Tavos sacerējumos jau ir populisms, jo atsaucoties uz šo Tu spekulē, labi apzinoties, ka "visu makšķernieku viedoklis" ir utopija.
Vārdu savienojums "vienīgie un galvenie" ir kārtējais populisms ar ko tracināt ļaudis, kas tomēr par ko interesējas, bet nav pietiekami aktīvi, lai paši kur iesaistītos. Jebkurā organizācijā kāds ir galvenais (padome, valde, u.c.) tā tas ir bijis un būs.
Bija tāds ģeniāls džeks (arī populists, ja kas), kas popularizēja saukli "Visu varu proletariātam!" Kas no tā sanāca laikam nav jāstāsta. Turklāt, vai zem šī saukļa, patiesībā, nebija kas cits. Cik tad lemt spējīgs bija tas proletariāts? Nozombētu un baiļu pilns cilvēku pūlis. Labi, ne par to, bet gan jau paralēles savilksi, cerams :)
Par "prestižiem" neatbildēšu- lai paliek Tavā kompetencē variācijas par šo tēmu :)
Komunikācijas līmenis. Man personīgi ir pilnīgi vienalga kādos epitetos jūs viens otru saucat, turklāt šīs "pērles" kolekcionējiet (jau liecina par fobiju). Es izteicu tikai savu personīgo viedokli no malas, uz šo "mēslu bedri" raugoties, nevienu neatbalstot, nevienu nelobējot.
21.augusts 2015, 10:53 | links
 
Andri, izskatās, ka tev ir iespēja kļūt par lielāko klaunu padomes vēsturē un uzreiz.

Vispirms paziņoji, ka tevi ievēlēja pašam negribot.
Neskatoties, ka ir MOSP sanāksmes protokols, kurā rakstīts, ka piekrīti kandidēt.
Neatteicies uzreiz dēļ kaut kādiem zirgiem uz pārbrauktuves, kaut gan nekas nebija iesākts darīt.
Pēc tam paziņoji, ka atsakies no amata – darba padomē.
Iemesli dažādi, viens no, neesot varējis panākt VMK priekšlikumu izskatīšanu ne mosp, ne padomē.
26.07.2015 izskata A.Grīnberga vēlmi atteikties no darba padomē … nevis atteikšanos, bet vēlmi. M Balodis noskaidros un nepieciešamības gadījumā MIG deleģēs jaunu pārstāvi darbam Padomē. (protokols).
08.07.2015 MIG neievēl citu kandidātu (nevienu no 19 aktīvām MOSP biedrībām un 2 MIG sastāvā)…

Tāpēc man tāds jautājums Andri, ar tevi nepārtraukti manipulē vai arī pats nezini ko vēlies?

Interesējies par atpūtu, paiešanu malā. Pateikšu mazliet priekšā … pacietieties, drīz varēsiet gavilēt un Jums neviens netraucēs darboties vārēsiet izpausties visā krāšņumā, daži CL lasītāji arī varēs būt apmierināti, īpaši tie, kas vēlas netraucēti mērīties bez informācijas par notiekošo.

Tam kāpēc dotajā mirklī man ir vairāk laika kaut ko uzrakstīt ir savi iemesli, bet tas jau cits stāsts. Tomēr, ja iezīmē par interneta trolli, tad jautājums cik lielā mērā pats neesi trollis, jo manis rakstīto ar savām muļķībām, izdomājumiem un meliem aizēno. Par to izmešanu vai paturēšanu portālos, attiecībā uz CL tev tā kā vajadzētu paklusēt, CL ir bijis ļoti tolerants un iecietīgs pret abām pusēm, žēl, ka daži lietotāji to nespēj novērtēt, ka ir iespēja saņemt daudzpusīgu informāciju, tiesa ar nelielu blakus efektu, kā kasīšanos par neko. Līdzīgi kā ar fishing.lv centos iniciēt kaut kādu diskusiju. Rezultāts, tavi un Baloža apmelojumu apkārt tēmai, tikai lai par tēmu neviens nerakstītu, mana taisnošanās. No otras puses, ja citi neraksta acīm redzot visus viss apmierina.

Jautājums ir par to kas sagroza informāciju. Tur nu tev vajadzētu paklusēt. Attiecībā uz ZF projektu uzdeva vienkāršus jautājumus, tā vietā tu sacerēji pasaku, ka tev pa 500 Eur liek atskaitīties. Pozitīvais, atzini, ka makšķerniekiem patiesībā vajag materiālu, kas skaidro noteikumus, nevis to ko MOSP taisās drukāt (kaut gan tas arī esot noderīgi). Līdzīgi ir ar citām lietām. Kā rakstīji ne tu šo karu iesāki, tikai par kādu karu raksti, ja ar tevi nekaro. Pats visu esi radījis un pats ar to cīnies. Te tev Zvaigzne upes nepētīs, pēc jautājuma vai vienkāršam makšķerniekam upes jāpēta, sarakstīsi, ka es apmelojot stāstot, ka tu vēloties lai makšķernieks, kuram upes tuvumā nav, upes pētot. Līdzīgi kā ar ziedojumiem, lai skandālu uztaisītu, ka Zvaigzne godīgam ziedotājam uzklūp, palūdzi savu vārdu CL ziedotāju sarakstā nepublicēt. Nu un kam tas viss? Tās ir tās lamatas apmelotājiem? Radīt apstākļus lai varētu upuri tēlot? Līdzīgi kā ar Balodi, MRK norādīja uz personas uzvedību, tu to pārvērti par rakšanu zem izcilas personas. Sākot ar MRK vēršanos pret LM nemitīgi esi gānījies un karojis ar mani, MRK un MRK biedriem, kam tev tas viss? Vēl vairāk, pats nepiedalies, bet zini kurš ko ir darījis. Ja lietām sāktu pieiet objektīvi, nešķiet, ka būs kā VKP gadījumā? Jeb tev šķiet, ka kāds uzķērās, ka pie tā, ka apvainoji pie VARAM izveidotu padomi beigās it kā Zvaigzne ir vainīgs.

Tev ir aizdomas, ka es vēlos uz padomi? Es uz padomi nevēlos, padomē vajag normālu sadarbību ar tādām organizācijām kā, piemēram, VMK, bet tu esi pielicis visas pūles lai 4 gadus manu reputāciju bojātu. Tā kā ja arī es labi zinu kā visu mainīt, tad jēga to darīt nav jo atbalsta tāpat nebūs. Jo jums nav svarīgi ko piedāvā, bet kas piedāvā, bet par barību intelektuāliem plaģiātiem netaisos būt. Pie tam, padomes iegribas ZMZD pilda pagaidām, kamēr var manipulēt ar padomi kā ienāk prātā, kā padome sāks kaut ko prasīt, tā paliks par padomdevēju, kuras lēmumiem ir ieteikuma raksturs. Viss tas jau ir bijis, žēl, ka vēsture Jums nav bijusi saistoša.

Par plēsējiem, ir atsevišķs stāsts … īsā versija, nevajag visai Latvijai uzspiest savas iegribas.

Tā kā 5 gadi, kur esam, kas panākts, kas izmainīts, kas mainīsies? Ceru, ka noskaidroji, to ko vēlējies, tā kā vari plānot tālāk savas neģēlības.
21.augusts 2015, 10:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager