noker un atlaid.

hotentots
Starp citu aceros bildi (bet arī nemeklēšu)
Ja nemaldos Zvirgzdenes ezerā divi puišeļi bija 5 līdakas noķēruši ziemā....tad panesās (ūdenieki, idioti un vēl ar džinsenēm .....
Vēlviens piemērs, nesen Laurīša ieliktā bilde par Vecartes laivu bāzes sacensībām......ja nemaldos tomels un dzams bija tie lielākie brēcēji par lielo zivju daudzumu. Ja paskaita noķerto līdaku skaitu un dalībnieku skaitu, tad vidēji 2 līdakas uz purnu nesanāca. Ticamāk ka bija tā ka daži varbūt normu salasija, turpretī lielais vairums aprobežojās ar apaļu nulli.
21.novembris 2012, 13:21 | links
 
nu jā, lai gan man zivis ārprātā garšo, piekrītu, ka MN varētu izgrozīt uz to pusi, ka vērtīgās zivis ierobežot līdz 1-2 galvām dienā.

Sliktajos "krievu" laikos vispār bija noteikts 5kg dienā un basta, ar domu, ka pašpatēriņam ar to pilnīgi jāpietiek. Un ja godīgi - pietiek jau arī...

Cita lieta, ka nav jau kas kontrolē, noteikumos var ierakstīt sazin ko...
21.novembris 2012, 13:18 | links
 
Teksts zemāk bija domāts Dzhamam.
21.novembris 2012, 13:15 | links
 
"A ko, badā esi? Tev ar vienu nepietiek?" - ar tādu vai līdzīgu tekstu "aplaimotās" bildes esmu redzējis ne vienu vien, kamēr šajā forumā apgrozos. Savu dārgo laiku konkrētu bilžu meklēšanā diemžēl netērēšu - pārāk liels darbs veicams. Ja gribi teikt, ka es meloju un nekad nekā tāda šeit redzējis neesi - lai tā būtu. Gan pārdzīvošu.

P.S. Iespējams, foruma biedrītis sagiragias (vai tamlīdzīgs) varētu parādīt - viņš uz tādu komentēšanu vismaz agrāk bija ļoti nasks.
21.novembris 2012, 13:14 | links
 
Veči,tikai mieru.Mazliet iejaukšos stŗīdā par noķer-atlaid.Nepretendējot uz absolūtu patiesību,un nesakot,ka visa šī atlaišana ir nevajadzīga.Viss ir atkarīgs no katra makšķernieka uzskatiem.

Par to dabas apriti,atlaižot zivis ar izplēstām žaunām,kuņģiem arī neizteikšos.Svētais likums ar izmēriem.Savādāk taču visi ķers zemmērus un teiks,ka zivs bija savainota.;)
Bet....
Pareizi dara tie,kas zivi atlaiž neņemot rokā,bet atbrīvojot āķi ūdenī.Var arī uzreiz ielaist uzglabājamā tīkliņā un pēc tam,teiksim mazākās atlaist.Varēja būt 50,60 cm,kilograms,divi.Protams,kaut kāds skaits zivju arī tad ies bojā.Iespējams viena mazā Hes zaudējuma robežās.Uz kopējā fona,procentos tas būs tuvu nullei.Pasaulē vadošais uzskats,ka ieguvums ir lielāks. Nācijas veselība,aktīva atpūta un t.t. Cits jautājums, cik tādu ir?
-------------------------------------------------
Drusku par vienu citu daļu.Vizuālo humānistu.
Lielu zivi, taču vajag izvilkt krastā,pagaidīt lai beidz lēkāt pa smiltīm,pēc tam pagaidīt, kamēr pieskrien kolēģis ar fotoaparātu un dažādos rakursos nofotografē veiksmīgo makšķernieku. Zivi obligāti ir jānosver un jāizmēra.Vajag taču forumā ielikt bildes,palielīties,re kāds es esmu humānists,ķeru lielas zivis un visas atlaižu.Rezultāts-?

,,Aukstā ūdenī visas saplēstās mutes un žaunas sadzīst,,.;)

Kur vēl var būt aukstāks ūdens,kā Aļaskā.Paturot foreli ārpus ūdens 30 sekundes iespējams izdzīvo 62 procenti,60 sekundes-28 procenti.
Un ja piedevām šī zivs vēl ir savainota?

http://www.mgfalaska.com/catch-release.html
21.novembris 2012, 13:08 | links
 
krafts
Un cik tad tās reizes ir pa gadu kad pilnu normu noķer.
Piemērs...maijā (5līdakas nav problēmas noķert, zandartiem liegums.....jūnijs-5 zandartus nav problēmas...līdakas parasti vairs neķeras, ...rudens....ķeras tiem kas māk i zandarti i līdakas). Daudz ir tādi kas dienā izved vairākas līdakas svarā no, piemērām, 7 un lielākas....kaut kā neliekas gan? Tajā pašā Burtniekā....ķer daudzus gadus un katru gadu kādam trāpās, bet uz kopējo makšķernieku skaitu, kas vago to pļaņčku tas ir mīziens jūrā.
Varbūt kāds aktieris C@R piekritējs var pateikt cik reizes viņš ir noķēris vienu un to pašu , piemērām, 10kg līdaku....domāju ka nevienu.
21.novembris 2012, 13:07 | links
 
hotentots: parādi vietu kur cilvēks ar 3 zivīm ir nolikt no galvas līdz kājām un n-tās reizes?
21.novembris 2012, 13:04 | links
 
Vanem, šo portālu pie dzīvības uztur pāris sadaļas, savukārt lielākā daļa sadaļu, to nekontrolēšanas dēļ sanaido cilvēkus.

Te nu es gribētu teikt, ka pašai CL administrācijai (ja pašiem nav laika) ir jādod tiesības izvēlētiem lietotājiem būt par adminiem, kam ir tiesības aizrādīt, nobānot utt, ja to nedarīs, tad drīz šo bodīti varēs klapēt ciet.

Kārtības un cieņas pret līdzcilvēkiem šeit sen vairs nav. Bet nu ja to ļauj, tad nu neko....
21.novembris 2012, 12:57 | links
 
Hotentos un domājošie! Vai šeit cl.lv portālā publicētās zemmēru un MN pārkāpumu saturošājām bildēm ir vieta?
dzhams, 21.novembris 2012, 11:59


Kurā brīdī es atbalstīju MN pārkāpšanu un zemmēru slaktēšanu? Ja manu tekstu izlasīsi vēlreiz, tur pat IR MINĒTA MN IEVĒROŠANA.

Ja cilvēks nofotografējis 3 pieklājīgas līdakas (visas 50+cm un kopējais skaits taču mazāks par 5, kas ir atļautas) un viņu apķēza par gaļenieku, neģēli un ūdens izlaupītāju - vai tas būtu jāuzskata par normu? Saprotu, ka C&R piekritējiem labpatiktos, ja paturētu tikai 1 vai nevienu, taču vai tāpēc uzreiz jālec virsū un jālamājas?
Protams, var apgalvot, ka demokrātiskā vidē jebkura informācijas izpausme ir pieņemama, taču zināma pieklājība neskādētu. Tad arī nebūtu jābrīnās, ka tik daudziem C&R piekritēji izraisa nepatiku - domāju, ka dažam labam tā attieksme izveidojusies tepat, lasot galeriju komentārus.
21.novembris 2012, 12:52 | links
 
Sviestu ar vajag padzīt :D

Bet par 2 vai 3 līdakām,zandartiem arī uzskatu ka tas būtu pareizi. Sanāk, noķeru 5 žaņus, 5 lidakus, + pilns spainis ar asariem. Viss pēc MN :))
Biš pa skarbu...
21.novembris 2012, 12:46 | links
 
sviests 5lapu garumā.
21.novembris 2012, 12:38 | links
 
daudzi šai forumā vairs neraksta. Iemeslus paši zināt.
21.novembris 2012, 12:27 | links
 
degarzivs: esmu šogad vienā peļķē noķēris krietni pāri pa 200 līdakām, apēdis esmu ap 15! Pārējās palaidis, kas notiktu ja visas slaktētu un kas rīkojoties pēc principa noķer tik cik vari apēst? Es zinu, ka tur ir vēl 200gb. kā likts un varēšu braukt tur atkal un atkal, par to arī ir mans stāsts! Zivi bildē apēdu un bij bagātīgs Mārtiņdienas galds! Izlasi kādu no manām copes atskaitēm, tad sapratīsi kāda ir man copes filosofija! Neesmu lecis nevienam tīši acīs un nelekšu, ja nebūs krietni virs normas, turklāt, ja runā pamatoti un bez uzbrauciena, tad tādā tonī arī atbildēšu! ;)
21.novembris 2012, 12:16 | links
 
Tieši tādu gudreļu dēļ arī skaistie lomi (pat ja tie tiek upes malā nobildēti un atlaisti) šeit vairs neparādās, jo momentāli tiksi no'irsts no galvas līdz kājām. Tāpēc cilvēki vairs nemaitā sev garastāvokli! Dzham - pierādi, ka to bildē redzamo līdaku atlaidi?! Nevari?! Gaļinieks!!! :D
21.novembris 2012, 12:03 | links
 
Hotentos un domājošie! Vai šeit cl.lv portālā publicētās zemmēru un MN pārkāpumu saturošājām bildēm ir vieta?
Manuprāt, ja nespēj savu rīcību pamatot un aizstāvēt, tad tāds vājš cilvēciņš vien sanāk! Šeit ir publiska vide un visas lietotāju veiktās aktivitātes ir publiski novērtējamas un katrs var izteikt savu domu, neviens neliek tev to atzīt par kko augstāku un pareizu, bet pēc cilvēku reakcijas varēsiet secināt, ko darīt un ko sagaidīt nākamo reiz kko publicējot!
21.novembris 2012, 11:59 | links
 
Visvairāk smīdina tas, ka visi(nu labi, ļoti liela daļa) vaimanā par mazajiem zivju izmēriem un knapajiem lomiem(tas attiecas uz visu sugu zivīm). Kā Jūs domājat, kāpēc tas tā ir??? Pat ar visu supermoderno aprīkojumu un labām zināšanām jau daudz kur tikt pie laba loma ir visnotaļ pagrūti. Nemaz nerunājot par skaistiem eksemplāriem. Kāpēc mušotāji, foreļotāji, karpinieki, labu līdaku, asaru, līņu un brekšu vietu zinātāji par savām vietām klusē? Lai '"izbadējusies makšķernieku invāzija un tiem sekojošie tīklinieki, elektriķi un pārējie atsaldētie" šo vietu nepadarītu par kārtējo tukšo peļķi.
Mēs taču visi gribam ar zivīm bagātus publiskos ūdeņus - Bet, kas tos publisko ūdeņu resursus vispirms nosargās, ja ne mēs paši makšķernieki.
21.novembris 2012, 11:58 | links
 
Dzams- mēs jau ir diskutējuši :).. un atkal man uzvelkt tavi drastiskie teksti.. šoreiz noturējos jo tavu nostāju es daļēji saprotu.. kad sludini C&R lūdzu to dari ar nedaudz mazākiem un klusākiem saukļiem..tas ir par to zivju paturēšanu skaitu.. jo redz, tādi kā es kurš ir svētdienas copmanis, braucu copēt ar domu noķert zivtiņu un uz pannas- ģimene laimīga.. Es to normu nekad nēesmu izpildijis.. Un man nepatīk, ja kāds man vēl te vēlas aizliegt.. respektu nesagaidīsi.. visu cieņu MJ :)
21.novembris 2012, 11:58 | links
 
Un medībās ir skaidri limitēts - cik un ko drīkst paņemt! Tas ir pret kopējo dzīvnieku skaitu! Bet tā ka zivju skaitu nezina neviens un nekad arī nezinās, tad tie limiti katram pašam jānosaka, vai tiešam ņemt tās piecas vai tomēr divas!
21.novembris 2012, 11:50 | links
 
Dzham - Tev jau arī lasīšana uz izpratne klibo: "Nevar salīdzināt mednieku un makšķernieku skaitu, kā arī to ietekmi uz savu hobiju - pilnīgi nesalīdzināmas lietas." Nu - ko es ne tā uzrakstīju? Pilnigi skaidrs ka mednieks ja šauj, tad paņem, bet cik ir mednieku un cik dzīvnieku pret mednieku skaitu un cik ir zivju attiecībā pret copmaņiem! Tā ka pat mācies lasīt no pareizās puses!
21.novembris 2012, 11:48 | links
 
Augsti godājamie ķeršanas & atlaišanas piekritēji. Vai jums nešķiet, ka tomēr ir mazliet nepieklājīgi ar savu, JŪSUPRĀT PAREIZO, viedokli uzbāzties tā nepiekritējiem, pilnīgi nerespektējot viņu domas?


Hotentots, 21.novembris 2012, 11:07

Pilnīgi vārdus izrāvi no mutes..
Pārējam ar piekrītu..
21.novembris 2012, 11:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager