noker un atlaid.

Nu nav C&R 100% piemērojams. Zivis ir jāēd un labāk ēst Dagavas ostas zandartu nekā poļu steroīdu cūku. Iespējams, ka pat Tosmares ostas vietējais asars ir veselīgāka uzturvērtība :)))) Tomēr ķert tikai tik vien cik var apēst arī nav risinājums. Ja nu gribu apēst vienu, bet lielu?

Par to rotaļāšanās nežēlīgumu.... viena kundzīte izteicās, ka noķert, paspēlēties un palaist..... nu tā tāda veču īpašība, kuru retajam izdodas neattīstīt. Piebilstot, ka vīrieši to attīstot visur - meitenes, zivis, mašīnas utt Mums jau gan škiet, ka mēs tādi neesam :)
Tomēr paturpinot rotaļāšanās tēmu - plēsīgu dzīvnieku mazuļiem speciāli māca noķert daudzas reizes pirms viņi sāk noķert un nogalināt paši. Iemāca. Un dabā arī ne vienmēr plēsēji nogalina tik cik var apēst... visur ir piemēri...

Mans privātais viedoklis ir tāds, ka C&R tīrā veidā ir dvēseles stāvoklis, līdz tam nonāk procesā, bet ir labi, ja kāds to iemāca, parāda...lai ir varianti. Kad iemācās noķert vairāk kā spēj apēst. Un atlaist lielu zivi ir forši :) Rekomendēju pamēģināt :)
20.novembris 2012, 20:11 | links
 
Nu man kā nekarpiniekam derēja arī, ka smērē ar kodu :DDD
20.novembris 2012, 20:11 | links
 
Ko taupa taupītājs,to laupa laupītājs. Ko noķer un atlaiž,to paņem maliķis.:D

jegogo, 20.novembris 2012, 20:07

Kas ir maliķis? :)) tāds pats cilvēks kā mēs visi..
20.novembris 2012, 20:10 | links
 
Re,tēma aizgājusi:))) Vienīgi cerams,ka admins pratīsies tēmas nosaukumu izlabot,ja reiz pats tēmas izveidotājs nav jēdzis pat pāris vārdus pareizi uzrakstīt . Nožēlojami-trīs kļūdas trijos vārdos-tas tiešām par kaut ko liecina....
20.novembris 2012, 20:10 | links
 
Ko taupa taupītājs,to laupa laupītājs. Ko noķer un atlaiž,to paņem maliķis.:D
20.novembris 2012, 20:07 | links
 
Blin, mana pereizrakstibas programma raksta ko grib, es biju domājis karpinieki, kuri karpu lūpas smere ar jodu :):):)
20.novembris 2012, 20:04 | links
 
man piemeeram kjer un atlaid princips darbojas uz katru zivju sugu atsevishkji. liidaka negarsho taadeelj nav iemesla patureet patureet + jau taa vinjas maz, ja nu vieniigais maajinieka paluudz kaadu atvest tad atvedu. Brekshi, ja vien nav kuupinaats arii ir laizhams valjaa, par raudaam, plichiem, ruduljiem u.t.t. vieniigi sporta interese. butes laikam neviens nelaizh atpakalj + vaajiiba man ir vimbas. taas stiepju maajaas, jo reti tik garshiigu zivi uz makshkjeres izdodas nokjert.
20.novembris 2012, 20:00 | links
 
Es arī noteikti neesmu par pilnīgu zivju atlaišanu, man viņas dikti garšo, bet... Man pēc copes parasti ir tāds slinkums kut ko vel darīt ar zivim, ka vis biežāk palaizu zivis valja, reizēm loms ir tik smuks, ka vienkārši zeļ to nogalināt, lai arī esmu sporta copee lidz ausīm un dzilaak, tomēr piekriitu, ka sportisti degs elles uguniis, jo zināms sadisms tas ir, arī krāpnieki, kuri karpam smere lūpas ar kodu tik un taa ir sadisti Dieva prieksaa, iespējams tāpēc arī es uz baznīcu neeju .....
20.novembris 2012, 19:39 | links
 
Tad sagustu lai naktstarpus man lasa,tos lielakos kas dzili dzili zeme miit :D
20.novembris 2012, 19:06 | links
 
Zivis var salīdzināt ar piramīdu augšā paša lielākā, tālāk mazākas un mazākas, bet to daudzums lielāks, jautājums kuru piramīdas daļu apķer.
20.novembris 2012, 19:02 | links
 
piekritu urmass,cienijamie copmani nejauksim copi ar medibam,divas dazadas lietas,parasti nezinataji jauc sis lietas.interesanti runajot par atlaisanu vai kads ludzu neatgadinas kad Latvijas lidakas rekords nokerts?ludzu atbilde lielas zivis keras retak un retak,nepaspej vinas izaugt,neesmu par pilnigu zivju atlaisanu tacu ar meru,tie kuri saka ka zivs neizdzivo laikam sakostu raudu vai kko lidzigu nav nokerusi.katrs makskernieks velas kadas reofejas vai tad foto pie sienas nav un apzina ka varbut vel kadu reizi ta zivs sagadas prieku tikai jau paaugusies.veiksmi visiem
20.novembris 2012, 18:56 | links
 
Un ja noķer kurmi ??:DDDDDD
20.novembris 2012, 18:48 | links
 
Parasti visu ko nekeru to paturu,ko pats apest nevaru to kaiminam dodu un ko kaimins neaped to lapsam atdodu :)) (tas taa diskusijai;) )
20.novembris 2012, 18:42 | links
 
Urmaass
Man ir aizdomas, kad tu runā par citu izklaidi un citu copi.. :D:D bet protams, ja māk apvienot tad ar ir atpūta pa pirmo :) p.s viss ir ok
20.novembris 2012, 18:00 | links
 
VSOP - visiem taisnība, tikai katram sava :)) BIORS skaita galvas (vai astes) makšķernieki grib lielās plēsīgās zivis.

piem. tajā pašā usmā - mazo raudiņu, plicīšu - bezjēgā, roka gurst velkot...normāls breksis - jau jāpastrādā, tāpat pannenieks asaris jāpameklē...bet mēra līdaku un zandartu tā arī divās copes reizēs neredzēju...
20.novembris 2012, 17:50 | links
 
Mjuniors
Ja cope ir pārtikas programmas pildīšana,tad tā ari ir kā saki.Bet ja cope ir atpūta,tad ....
:)
20.novembris 2012, 17:49 | links
 
makšķerēšanas rīki, cilvēku pārvietošanās iespējas, informācija par copes vietām, eholotes un pieejamās kartes ir neaptverami progresējušas no akmens laikmeta kad es sāku 80to sākumā līdz mūsdienām.
ja mēs tā turpināsim dabu smelt tad drīz būs sports: atrodi zivi

nomads, 20.novembris 2012, 17:18

Šī ir traģiska patiesība. Mūsu veiktspējas pieaugums ir daudzkāršojies. Piekrītu 100%

Tomēr mūsu vienīgie officiālie zinātnieki no BIOR apgalvo, ka problēmu ar zivīm nav, mēs(makšķernieki) nemākam noķert :))) Zivju daudz kur esot par daudz un zivis vajag zvejot ārā.

Un kuram ir taisnība?

V.S.O.P., 20.novembris 2012, 17:44


Lūdzu koordinantes,kur ir jāpalīdz nozvejot.. vēlams publiski, lai ir atelpa citām ūdens tilpnēm :))
20.novembris 2012, 17:48 | links
 
Urmas lai nu kā, bet nu lomam ir liela nozīme, domāju ja esi jaunā vietā un neko nenoķer... dievzvai atgriezisies.. :)
20.novembris 2012, 17:46 | links
 
makšķerēšanas rīki, cilvēku pārvietošanās iespējas, informācija par copes vietām, eholotes un pieejamās kartes ir neaptverami progresējušas no akmens laikmeta kad es sāku 80to sākumā līdz mūsdienām.
ja mēs tā turpināsim dabu smelt tad drīz būs sports: atrodi zivi

nomads, 20.novembris 2012, 17:18


Šī ir traģiska patiesība. Mūsu veiktspējas pieaugums ir daudzkāršojies. Piekrītu 100%

Tomēr mūsu vienīgie officiālie zinātnieki no BIOR apgalvo, ka problēmu ar zivīm nav, mēs(makšķernieki) nemākam noķert :))) Zivju daudz kur esot par daudz un zivis vajag zvejot ārā.

Un kuram ir taisnība?
20.novembris 2012, 17:44 | links
 
Man čomam ir karpu dīķis viņš arī lādējās par tiem copmaņiem kas stiep maisiem karūsas un karpas ,tad viņš nolēma aizsist to bodīti ciet lai atražotos.Nākošā gadā perādijās gārņu pāris pēc vēlviena gada jau divi un vēl piedevām ūdru ģimenīte jo pie krastiem copmaņu vairs nebija.Un tās trīs ģimenītes tā iztīrija dīķi ka copmaņi ar maisiem nobāl viņu priekšā-ne mēs vienīgie kas spēj tikt klāt zivīm.Un kur vēl jaunā sērga kormorāns...
20.novembris 2012, 17:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager