Sliktākie copes veikali

pieredzes apmaiņa kur labāk pat kāju nespert.
Nu pats lielākai ārprāts darās Azūrā pie slāvu apļa,tur ir sanūta ka cilvēki neko nerubī ko pārdod,un viņiem i. pat pie kājas.Vienreiz pat nopirku sapuvušus nakteņus.Es gribēju to idiņus nosist,jo biju aizbraucis līdz Ķegumam uz nakts copi,a tur kārbā tāda figņa. Un klāsts veikalā arī nekāds.Nesen pajautāju pārdevējam,vai pats arī copē?Atbilde bija ka neko īpaši nesaprotot.Nu kā tādi var tur strādāt.
28.novembris 2012, 21:42 | links
 
Vajadzētu uzcept tēmu,par jocīgākajiem pircējiem copes bodēs.Domāju būtu gana ko palasīt,ne vienu-vien lappusi pierakstītu. :)
28.novembris 2012, 21:56 | links
 
nekā personīga, bet nopirkt sapuvušus nakteņus arī ir jāmāk.. :)
Un ja reiz veikalā viss ir tik hu**va, kāpēc autors tur iegriežas vēl? No turienes tak, piemēram, Albakors, dažās minūtēs ar kājām :)
28.novembris 2012, 22:02 | links
 
tieši tā :D tādus putnus galvā var pa dienu redzēt :D
28.novembris 2012, 22:02 | links
 
Nu kas man viss ir jāpārbada.
28.novembris 2012, 22:03 | links
 
Pircējam bija iesnas -to voņu nesajuta ;DD
28.novembris 2012, 22:03 | links
 
Nu kas man viss ir jāpārbada.

ginis5, 28.novembris 2012, 22:03


Doverjaj, no proverjaj :)
28.novembris 2012, 22:05 | links
 
Es biju vakar liecinieks pie Ziediņa Milo bodē Ienāca vīrs un pajautāja motili Atbile- ir ,bet ne pirmā svaiguma Iedeva tā pat -bez naudas .Pilnīgi pareizi labāk atdot copmanim pa velti nekā pēc tam klausīties bēdu stāstus.Kaut gan motilim nebija ne vainas jāizlaiž caur sietiņu un tas pats atlasīsies.
Veiksmi copē ...
28.novembris 2012, 22:08 | links
 
Nu tupajā Latvijā jau nekas cits neatliek,kā visu pārbaudīt.
28.novembris 2012, 22:09 | links
 
tups pircējs vienkārši gadijās! kaut es katru bundžu atveru pirms pārdodu :)
28.novembris 2012, 22:15 | links
 
Ginis, ar savu pēdējo postu tu pateici pietiekoši, lai tev tikai ko puvušu tirgotu...ne asakas...
28.novembris 2012, 22:16 | links
 
Ejiet nahi idiņi.
28.novembris 2012, 22:17 | links
 
tups pircējs vienkārši gadijās! kaut es katru bundžu atveru pirms pārdodu :)
28.novembris 2012, 22:15 | citēt | links
Kāds tad Tev sakars ar to bodi :DDD.........
28.novembris 2012, 22:18 | links
 
Ejiet nahi idiņi.

ginis5, 28.novembris 2012, 22:17

Ko nu šumējie pats tādu stilīgu tēmu iesāki :DD
28.novembris 2012, 22:20 | links
 
ar to nekāds es citā šancēju - līdz šodienai :)
28.novembris 2012, 22:20 | links
 
pa lielam apkalposhana pieklibo visiem copes veikaliem vismaz lielajiem noteikti. pareizaak sakot neprofesionalitaate tieshi klientu apkalposhanaa, bet nu ko tur paarmest?!?ja nav izdreseeti tad kaa kursh maak taa "mauj", jebkuraa gadiijumaa zivs puust no galvas
Konkreeti par veikaliem:
"Eesma" Muukusalas Maksima- paaris reizes tikai esmu apmekleejis, bet saliidzinoshi ljoti laadziigs chalis tad straadaaja.
"Eesma" Dzelzavas- zem katras kritikas. vesels bars ar pajoliem, ko vinji tur visi veikalaa dara?!? gjeerbtuve ar visaadiem hlamiem aizkrauta, ka nav pat kur apgriezties. Ar laipnu apkalposhanu veesturiski probleemas.
"Eesma" Aadazhos. Paaris reizes biju- ok
"Eboat" dranjkjiigs darba laiks taa arii nav sanaacis apmekleet sho iespeejams ljoti interesanto veikalu.
"Salmo" par to servisa princi neizteikshos, bet paardeveeji kaa paveicaas. esmu uztraapiijis tieshaam uz laipniem un zinoshiem, bet ir sanaacis arii...
"Albakors" tiko atveeraas biju staraa no apkalposhanas un tieshi pludinjmakshkjerniekiem paredzeeto klaastu. ir bijushi arii nepatiikami atadiijumi- mekleeju DS inventaaru. paardeveejs pazinjoja, ka DS esot maazhozhanaas. Lai nu kaa konkreetais veikals ir pozitiivas veesmas tirguu + lielum lielais paldies par bariibu cenaam. Beidzot peerku pariibu tik cik ir nepiecieshams nevis tik cik psihologjiski varu atljauties.
"Gards"- neko iipashu negaidu no shii veikals, bet ir tieshaam laba pieredze ar Valdemaarielas Rimi filiaali. Laipni u.t.t.
"Maver" kaut kaa nav sanaacis sadraudzeeties ar sho veikalu mazaa sortimenta deelj.

...slinkums taalaak rakstiit :D
28.novembris 2012, 22:28 | links
 
Dzhi. Dzelavas! Es jums piekrītu,tu vispār ir bezpriģels.
28.novembris 2012, 22:36 | links
 
Es te nevaru būt par experu ,jo daudzās bodēs eju iekšā pa sētas durvīm :DDD Vienīgais par Salmo /tieši spices salmo/nepiekritīšu Puiši zinoši un atsaucīgi-iesaku Bez vipendroniem apstāstīs un ieskaidros vai atrunās...:
28.novembris 2012, 22:38 | links
 
Paldies.Bums. par pozitīvu vekalu ieteikšanu. Varūt vajadzēja uzrakstīt tēmā,ka labākie veikali,un pozitīvā atieksme,un rezultāts.
28.novembris 2012, 22:44 | links
 
Ņem par labu :))
28.novembris 2012, 22:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager