Sliktākie copes veikali

pieredzes apmaiņa kur labāk pat kāju nespert.
Ja bezinercenei uztīs stipri daudz auklas (par daudz), bārdu arī var vienā mierā saveidot vai katrā metienā.
18.septembris 2017, 20:46 | links
 
Ja bezinercenei uztīs stipri daudz auklas (par daudz), bārdu arī var vienā mierā saveidot vai katrā metienā.

Hotentots, 18.septembris 2017, 20:46


Tas izteikti ir ar resnajām un cietajām auklām.
18.septembris 2017, 20:48 | links
 
Mans uzskats, ka pie baardas 99procentos gadijumu pie vainas sliktas kvalitates griezulji. Pedeja laika lieku tikai owner.
Protams spole ari var but pie vainas. Tas gan neattiecas uz tadiem brendiem ka daiwa un shimano. Piemeram shimano pat pasiem letakajiem modeliem tadu problemu nav.

MartinsSi, 18.septembris 2017, 18:42


Nepiekrītu. Švaku griezuļu gadījumā sanāktu vērpšanās un lietojot mono tiešām sanāk nelāgi. Ar pīto tā nav, vismaz man ne. Kopš to lietoju, nekad neesmu pievērsis uzmanību griezuļu ražotājam - ka tik ir pie kā piesiet un visticamāk nekādas izcilās firmas tiešām nav. Nekādu problēmu, nekas nevērpjas. Varbūt kas savērpts arī ir, bet tāpēc ne cilpas metas, ne kas cits. Tā ka mans uzskats tāds - griezuļi var būt kauč paša pagatavoti, ja izmanto pīteni.
18.septembris 2017, 20:49 | links
 
Nu Mazkalns nodeva:D:D Tu to 40 gadu laikā, kādu zivi esi noķēris? :) Kāts savērpa auklu un vainīgs veikalnieks :)) Es šokā, nu tev domu lidojums :)
18.septembris 2017, 21:30 | links
 
Ja nav aukla uztīta par daudz tad bārdas metās parasti dēļ tā ka aukla savērpusies un met cilpas kad nav nospriegota, pirmo reizi dzirdu ka pie šā varētu vainot kātu.

***Iz stāsta viens mudaks ar gazeli uztesās virsū manam būmerim, bet man atņēma tiesības jo biju 3 promiļu reibumā, un apdrošinātāji atteica - vot pid***si ... ***

:)
18.septembris 2017, 22:20 | links
 
Nosauciet tak vienreiz to sliktāko copes bodi .Aiziešu speciāli uz turieni iepirkties lai tai tēma attīstās tālāk -dzenat te sviestu par bārdām ...:)
18.septembris 2017, 22:48 | links
 
He te jau bīj velviens moš i mazkalna bračka :) Grabovskim divus spininga kātus izdīca :D jo bīj spices aplauzis un vainoja ražotāju ka esot brāķus :DDD bet patiesībā olas traucē kā jau tiem dejotājiem esot ;) es fīderiem spices esmu aplauzis jau kādu saujiņu i nesūdzos ;)
19.septembris 2017, 19:17 | links
 
vot es gan ieberzos. aljiks vot ir riktiigs s@@a veikals! :)

pasuutiiju aljikaa Kastking Sharky spoli. krieviem atsauksmes 50 uz 50. domaju pie velna, lai iet eksperimentam. 32$ samaksaaju. domaju - uz gruntenes saigjot.

atnaaca shodien. baigaa drausma. nekad nesutiet sev tadu spoli. gultnji tur tiesam ir 10, kaa mineets. bet nu tik zemas kvalitaates. spole skalja. rotoram mega disbalanss. auklu tin virsuu rosolaa.
jebkura shimano leetaa gala spole pa to naudu bus paaraaka.

bet nu sagribeejaas cuukai apelsiinu. haljavas nebuus!
19.septembris 2017, 19:24 | links
 
Nu par to aļiku..
Es pasūtīju daiwa revros, nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Ir arī Latvijā pirkts revros un ninja, tā kā ir ar ko salīdzināt.
Pašlaik gaidu 4000 revros fīderim
19.septembris 2017, 20:17 | links
 
Nu nezinu gan vai Aļikā viss ir tik slikts. Nopirku Tsurinoya Jaguar 1000. 0.6 Intech šņori uzklāja perfekti.
19.septembris 2017, 23:18 | links
 
Nu par to aļiku..
Es pasūtīju daiwa revros, nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Ir arī Latvijā pirkts revros un ninja, tā kā ir ar ko salīdzināt.
Pašlaik gaidu 4000 revros fīderim

EdgarsPriede, 19.septembris 2017, 20:17


Vari, lūdzu, iedot linku uz konkrēto Aliexpress selleri, no kura pirki Revros?
20.septembris 2017, 01:15 | links
 
normāla parādība ka esi iegrābies ... tas var notikt jeb kur pat tavā acu priekšā ...
20.septembris 2017, 06:46 | links
 
 
Nesmīdiniet tautu par AliExpress un labam spolēm. Tur visur rakstīts "Baits Type:Fake Bait", tas ka kāds LV censonis viņus tirgo kā oriģinālu pat nebrīnītos.

Tad jau labāk pasūtiet no kāda Japānas veikala, šis piemēram piegādā ~ 3 dienu laikā(man ir bijis ka pasūta 5dien izsūta ar 5dien un 1dien no rīta ir kurjers klāt):
https://www.digitaka.com/list.php?category=8&series=SPINNING%20REEL&item=REVROS
20.septembris 2017, 08:37 | links
 
Nesmīdiniet tautu par AliExpress un labam spolēm. Tur visur rakstīts "Baits Type:Fake Bait", tas ka kāds LV censonis viņus tirgo kā oriģinālu pat nebrīnītos.

Tad jau labāk pasūtiet no kāda Japānas veikala, šis piemēram piegādā ~ 3 dienu laikā(man ir bijis ka pasūta 5dien izsūta ar 5dien un 1dien no rīta ir kurjers klāt):
https://www.digitaka.com/list.php?category=8&;series=SPINNING%20REEL&item=REVROS

Davis-Di, 20.septembris 2017, 08:37

Drīzāk gan jāsaka, ka tas, ka tur rakstīts fake bait ir ok, jo Tu taču spininga galā nekarini dzīvo, bet gan plastmasas pakaļdarinājumu.
20.septembris 2017, 09:07 | links
 
Nu es neticu, ka ķīnieši ir uzklopējuši kopiju, kas auklu uzklāj un strādā tāpat, kā "'īstā" daiwa.
Kā jau teicu, man ir Latvijā pirkti oriģināli ar ko salīdzināt.
Varbūt man vienkārši paveicās.. :D
20.septembris 2017, 09:08 | links
 
Davis Di, laiks mācīties angļu valodu :D
Pirms 1.5gada ari pasutiju Kastking sharky2 eksperimentiem. Neko sliktu par to cenu nevaru teikt. Tagad metajas garažā jo tomer jebkura spole no Daiwa vai Shimano, kas maksaa virs 50€ bus labāka.
20.septembris 2017, 09:34 | links
 
Davis-Di [20.09.17]: Nesmīdiniet tautu par AliExpress un labam spolēm. Tur visur rakstīts "Baits Type:Fake Bait", tas ka kāds LV censonis viņus tirgo kā oriģinālu pat nebrīnītos.

Tad jau labāk pasūtiet no kāda Japānas veikala, šis piemēram piegādā ~ 3 dienu laikā(man ir bijis ka pasūta 5dien izsūta ar 5dien un 1dien no rīta ir kurjers klāt):
https://www.digitaka.com/list.php?category=8&;series=SPINNING%20REEL&item=REVROS
Vari nesatraukties, tur un arī LV tirgo to pašu činas Daiwu. Ja ražots Ķīnā vēl nenozīmē ka sūds.
20.septembris 2017, 09:58 | links
 
Davis Di, laiks mācīties angļu valodu :D
Pirms 1.5gada ari pasutiju Kastking sharky2 eksperimentiem. Neko sliktu par to cenu nevaru teikt. Tagad metajas garažā jo tomer jebkura spole no Daiwa vai Shimano, kas maksaa virs 50€ bus labāka.

Jurcik, 20.septembris 2017, 09:34


Nejūtu problēmu ar angļu valodu, patreiz cenšos uzlabot Somu.

Vari jau staigāt tirgus botās "Abibas" vai "Addidas" un teikt ka viss ir štokos arī, ja tas tev liek Justies labāk tad uz priekšu bet Fake ir un paliek Fake!

Tikai atcerieties vienu lietu - ja summa pārsniedz 22€ tad LP nosūta paku uz VID muitas dep. kas aprēķina PVN , ja pārsniedz 150€ tad arī ievedmuitu. Preces kuras ir ar samazinātu cenu rada aizdomas par viltojumu(Fake) un šādas preces muitas kontrolē un aiztur, ja preces izrādās viltotas, tās tiek konfiscētas un iznīcinātas.
Par šādu preču sūtīšanu un deklarēšanu fiziskās personas var tikt administratīvi sodītas ar naudas sodu no 70 līdz 350 eiro.

Protams muitas ierēdņi ne vienmēr atpazīst pazīstamus copes brendus, lai arī viņiem ir diezgan laba datubāze, bet pietiks ar to 1x no piecām kad tevi pieķers!
20.septembris 2017, 10:08 | links
 
Vari nesatraukties, tur un arī LV tirgo to pašu činas Daiwu. Ja ražots Ķīnā vēl nenozīmē ka sūds.

Eglis, 20.septembris 2017, 09:58



Protams, bet ir starpība - vai rūpnīca ir kurā ražo konkrētu brand preci - MajorCraft, Samsung, Iphone utml. ievēro visus kvalitātes standartus, preci pārbauda pirms iepako.
Vai arī prece, kas ir blakus šķūnī štancēta un ir fake - tiek izmantoti pat citi materiāli utml.

Kāds kuram ir Aliexpress Daiwa varētu nosvērt un salīdzināt ar ražotāja informāciju - domāju ka tur būtu pirmā starpība :)
20.septembris 2017, 10:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager