Makšķernieku veikalu cenu starpības-kur dārgak kur lētāk!


Laba Akcija no lētākas cenas uz dārgāku cenu!:)))
2.februāris 2015, 20:29 | links
 


Vai šito bildi gribēji ielikt? :)
2.februāris 2015, 18:33 | links
 
2.februāris 2015, 18:17 | links
 
 
Nu tas jau sen zināms ka LV cenas neatbilst ienākumiem!:(
Tāpēc es cenšos iepirkties uz atlaidēm un iepērkos veikalos kur lētāk manis interesējošās preces šādi iepērkoties pa gadu ietaupu ap 200-300eiriem apmēram!
Protams gadas arī tā ka steidzas uz copi jeb nav brīva laika ieskrienu bodē un neskatos uz cenu vajag un pērku!
Jo pastaigājot pa veikaliem copes esmu zilus brīnumus redzējis Salmo veikalā dropšota svins divi gab maksāja ao 1eiro ēsmā tāds pats svars 3.75 apmēram tik kautkāds brenda svins bija!:)))Protams ka nepirku!:)
Tākā ir bieži ļoti brīvā laika varu atļauties pastaigāt pa copes veikaliem un izpētīt kur kas ir lētāks Prūšu ielas veikalā ļoti patīkamas cenas uz gumijām un laba ļoti laba izvēle!
Katrs iepērks tā ka grib un kā var atļauties!:)

antonsb, 8.janvāris 2015, 20:44
Nepērc tos DS svinus kuri tirgojās paciņās. Tie tiešām ir dārgi - ap 3,.. eināriem pārītis. Toties ēsmā ir pa apm 40 eurokapiķiem gb.

urmaas, 9.janvāris 2015, 20:07

Tieši Ēsmā es biju un tur bija tik paciņā divi svini pa vienam netirgoja laikam ka bija iztirgoti!!!!!Bet šoku baigo parāvu!!!!:)
9.janvāris 2015, 21:35 | links
 
Nu tas jau sen zināms ka LV cenas neatbilst ienākumiem!:(
Tāpēc es cenšos iepirkties uz atlaidēm un iepērkos veikalos kur lētāk manis interesējošās preces šādi iepērkoties pa gadu ietaupu ap 200-300eiriem apmēram!
Protams gadas arī tā ka steidzas uz copi jeb nav brīva laika ieskrienu bodē un neskatos uz cenu vajag un pērku!
Jo pastaigājot pa veikaliem copes esmu zilus brīnumus redzējis Salmo veikalā dropšota svins divi gab maksāja ao 1eiro ēsmā tāds pats svars 3.75 apmēram tik kautkāds brenda svins bija!:)))Protams ka nepirku!:)
Tākā ir bieži ļoti brīvā laika varu atļauties pastaigāt pa copes veikaliem un izpētīt kur kas ir lētāks Prūšu ielas veikalā ļoti patīkamas cenas uz gumijām un laba ļoti laba izvēle!
Katrs iepērks tā ka grib un kā var atļauties!:)

antonsb, 8.janvāris 2015, 20:44

Nepērc tos DS svinus kuri tirgojās paciņās. Tie tiešām ir dārgi - ap 3,.. eināriem pārītis. Toties ēsmā ir pa apm 40 eurokapiķiem gb.
9.janvāris 2015, 20:07 | links
 
Saliec visus izdevumus ieskaitot algas un nodokļus - tur tā cena rodas . Attīstītās valstīs iziet caur bodi 1000 pircēji - te 100 ,bet nodokļi un citi izdevumi te lielāki . Te nevar uz apgrozījumu strādāt (izņemot fiksi patērējamās preces-piem.pārtika),tad izdzīvot praktiski nevar .Tirgus mazs -ātri piepildas un bizis un nepārtiku beidzas automātiski. Ir jābūt baigi elastīgam vai jātirgo kaut kas ekskluzīvs .

Par cik no 2003 gada ir pieņemts brīvās konkurences likums atcerieties ka tādu kā ekskluzīvo dīleru vairs nepastāv. Jebkurš var tirgot jebkuru brendu un būt par dīleri jebkuram brendam . Tikai jāpilda brenda turētāja noteikumi .
9.janvāris 2015, 19:56 | links
 
Es nodzīvoju astoņus gadus UK pilsētā kas līdzīga Jelgavai tur bija divas copes bodes viens mazāks otrs lielāks cita pilsēta kas lielāka biki bija atradās 7km attālumā tur neviena veikala nebija!:(Cik biju bijis veikalā kas bija ietilpības ziņā kā Salmo Juglā tad tur apgrozas cilvēki pa nedēļu cik LV pa dienu!!Ja pie jūras tad ir paisumu laikā izplatīts pludmalē-Promenādē sēdēt uz gruntenēm un ko tur daudz jāpērk!!!
Tākā LV vairāk apgrozas cilvēku veikalos nekā GB!!
Šovasar biju runājis X veikalnieku kam piederdivi nelieli veikaliņi un pārdevēju kas strādā tajā veikalā arī copmaņi abi!Kad es sarunā ieminējos ka LV ir mazs tirgus tad šamie gardi izsmējās un pateica ka nav mazs tirgus!!Nu bet kā ar noietu šiem cenas demokrātiskas iedod atlaidi ar!!Viņi teica ka tirgo preci par zemāku cenu nekā citi un uz preci necenšas unopelnīt maksimumu un tā tālāk!!
Nu protams cik cilvēku tik viedokļu!!!!!!!
Un būs vienmēr kam pa dārgu un būs citi kuru nevar nopelnīt utt!:))))))
9.janvāris 2015, 18:43 | links
 
Njaa,napētīšu,tas naf mans...
Čukča ņe čitatjeļ,čukča pisatjeļ...:D
Nu tūlīt sāksies...:))
9.janvāris 2015, 11:00 | links
 
Nu ne gluži ,tai Londonā tās bodes nav īpaši apmeklētājiem piepildītas...:)

Tonis, 9.janvāris 2015, 10:38


Tu esi pētījis makšķerešanas nozares kapitālietilpību pa valstīm un veikalu apgrozījumus? Iesaku papētīt, daudz jauna uzzināsi :)
9.janvāris 2015, 10:50 | links
 
Nu ne gluži ,tai Londonā tās bodes nav īpaši apmeklētājiem piepildītas...:)
9.janvāris 2015, 10:38 | links
 
Par to 'mazo tirgu' īpaši piekrist negribās.Protams,ka tas nav ne tuvu tik liels kā Krievijā,bet ja viņš būtu mazs,tad nebūtu tik daudz tirgotāju...Pie mums gandrīz uz katra stūra ir kāda copes bode,bet Stokholmā,vai Londonā tās bez maz vai uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt...Tik daudz % copmaņu uz kopējā iedzīvotāju skaita,nez vai kādā valstī ir...Pie mums uz katra dīķa vairāki copmaņi sēž,Zviedrijā vari nedēļu pa ūdeņiem nobraukāties un nevienu copmani neredzēsi...:)

Tonis, 9.janvāris 2015, 09:16


Anton,

Atkal viens % skaita :) Tu taču esi biznesmenis un Tev būtu jāsaprot, ka tirgus lielumu vai mazumu rēķina ne jau uz patērētāju skaitu vai īpatsvaru, bet gan uz kopējo kapitālietilpību cik kopā naudiņas nozare apgroza. Tirgotāju daudzums pie mums ir tieši dēļ lielā copmaņu īpatsvara un tas taču ir ļoti labi priekš patērētāja, jo ir spēcīga konkurence un izvēle, bet pa visiem tirgotājiem kopā apgroza pilnīgi noteikti mazāk kā tās pāris bodes Londonā :)
9.janvāris 2015, 10:13 | links
 
Par to 'mazo tirgu' īpaši piekrist negribās.Protams,ka tas nav ne tuvu tik liels kā Krievijā,bet ja viņš būtu mazs,tad nebūtu tik daudz tirgotāju...Pie mums gandrīz uz katra stūra ir kāda copes bode,bet Stokholmā,vai Londonā tās bez maz vai uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt...Tik daudz % copmaņu uz kopējā iedzīvotāju skaita,nez vai kādā valstī ir...Pie mums uz katra dīķa vairāki copmaņi sēž,Zviedrijā vari nedēļu pa ūdeņiem nobraukāties un nevienu copmani neredzēsi...:)
9.janvāris 2015, 09:16 | links
 
Daudzas liets, kas ir specializētas, maksā dārgāk, jo redz esot radītas tieši konkrētam mērķim. Piemēram inventāra kastes var daudz lētāk sapirkt tajā pašā Depo. Cena daudz zemāk, bet kvalitāte tā pati. Tas pats ar apģērbu - makšķernieku kombinezoni maksā nenormālo kāpostu, tajā pašā laikā labu ražotāju darba kombinezoni un apģērbi ir par daudz pievilcīgāku cenu.
9.janvāris 2015, 08:41 | links
 
Nu tas jau sen zināms ka LV cenas neatbilst ienākumiem!:(
Tāpēc es cenšos iepirkties uz atlaidēm un iepērkos veikalos kur lētāk manis interesējošās preces šādi iepērkoties pa gadu ietaupu ap 200-300eiriem apmēram!
Protams gadas arī tā ka steidzas uz copi jeb nav brīva laika ieskrienu bodē un neskatos uz cenu vajag un pērku!
Jo pastaigājot pa veikaliem copes esmu zilus brīnumus redzējis Salmo veikalā dropšota svins divi gab maksāja ao 1eiro ēsmā tāds pats svars 3.75 apmēram tik kautkāds brenda svins bija!:)))Protams ka nepirku!:)
Tākā ir bieži ļoti brīvā laika varu atļauties pastaigāt pa copes veikaliem un izpētīt kur kas ir lētāks Prūšu ielas veikalā ļoti patīkamas cenas uz gumijām un laba ļoti laba izvēle!
Katrs iepērks tā ka grib un kā var atļauties!:)
8.janvāris 2015, 20:44 | links
 
Tā viš i.
8.janvāris 2015, 15:26 | links
 
Es redzu cenu un man % neinteresē, ja es to pašu redzu citur par labāku cenu, es eju tur pirkt to ko man vajag, ja es tur ieraugu kaut ko tādu ko man vēl vajag es turpat arī to nopērku, kaut gan iepriekšējā vietā tas iespējams, ka ir lētāks. Visiem ir jādzīvo nu tad katrs kā māk tā dara. Tāpat telpu izmaksas ir dažādas utt.
bet nu saskāries es esmu ar atšķirībām vienai un tai pašai precei. Konkrēti ir runa par lauksaimniecības mašīnu detaļu. Viens dod par 500 Ls otrs 360, abi skaitās dīleri. Ražotājs viens.

Domaataajs, 8.janvāris 2015, 12:27


Nu bet tieši tā, saprātīgs cilvēks skatās uz cenu un izvēlās to, kas viņam izdevīgāk, nevis skaita mistiskus % cik kurš uzlicis virsū vai noņēmis nost.
Pilnīgi normāla situācija, ka viena un tā pati prece dažādās vietās var maksāt būtiski atšķirīgus ciparus, un ne tikai tāpēc ka kāds vairāk pelna vai vairāk "atdodas" bet var būt simtiem citu iemeslu - piegādes kanāli, valūtas kursi konkrētai preču partijai, ražotāja cenu izmaiņas (tiem arī ir "akcijas" ), nodokļu un ievedmuitu nomaksa/nenomaksa galu galā utt. Es nebūt neaģitēju, ka nevajag meklēt sev izdevīgāko variantu, noteikti vajag, tikai mēģinu iekustināt aizdomāties un paskaidrot ka ekonomika un biznesa procesi strādā pēc saviem likumiem, tur nav viennozīmīgu šablonu un stereotipu.
8.janvāris 2015, 13:25 | links
 
Reiz pa Tv dzirdēju, ka tirgotāji reizēm uzceno 500-pat 1000% nu tad ko, valdība vainīga, ka cilvēki nopirkt nevar un ir spiesti braukt iepirkties uz ārzemēm vai tajā pat Sportsdirect u.c.

Mani vienmēr ir fascinējusi šī ieciklēšanās uz % gan no pircēju, gan no tirgotāju puses :) Jūs preces par % pērkat un pārdodat vai par Eiro? Realitātē ekonomika strādā uz naudas apjomu absolūtajos skaitļos reālās naudiņās. Dažādām preču grupām ir pilnīgi dažādi uzcenojuma % un principi, taču vispārējā ideja , ar dažiem izņēmumiem, parasti ir tāda, ka jo lētāka pati prece, jo lielāks uzcenojuma %. Jebkuras preces iepējamais kopējais pārdošanas apjoms naudas izteiksmē konkrētā tirgū ir lielums, kas mainās pietikami šaurās un prognozējamās robežas.

Paņemsim primitīvu piemēru. Gribam nopelnīt 20EUR.

Varam pārdot 1 spoli ar pašizmaksu 100EUR ar 20% uzcenojumu.
Varam pārdot 100 griezulīšus ar pašizmaksu 5 centi ar 500% uzcenojumu.

Abos gadījumos mēs būsim nopelnījuši 20EUR, tikai jautājums ko pārdos ātrāk (ieguldītai naudai ir cena), kur būs jāiegulda vairāk darba (cilvēka darbs makša naudu) un vai vispār nopirks par tādu cenu. Nevar tirgot tikai spoles un griezulīšus, vajadzīgs pietiekoši plašs sortiments un katrai preču grupai ir kaudze ar niansē, kuras normālam tirgotājam ir jāņem vērā, veidojot cenu un uzcenojumu politikas diferenciāciju.

JIG.LV, 8.janvāris 2015, 12:06


Es redzu cenu un man % neinteresē, ja es to pašu redzu citur par labāku cenu, es eju tur pirkt to ko man vajag, ja es tur ieraugu kaut ko tādu ko man vēl vajag es turpat arī to nopērku, kaut gan iepriekšējā vietā tas iespējams, ka ir lētāks. Visiem ir jādzīvo nu tad katrs kā māk tā dara. Tāpat telpu izmaksas ir dažādas utt.
bet nu saskāries es esmu ar atšķirībām vienai un tai pašai precei. Konkrēti ir runa par lauksaimniecības mašīnu detaļu. Viens dod par 500 Ls otrs 360, abi skaitās dīleri. Ražotājs viens.
8.janvāris 2015, 12:27 | links
 
Reiz pa Tv dzirdēju, ka tirgotāji reizēm uzceno 500-pat 1000% nu tad ko, valdība vainīga, ka cilvēki nopirkt nevar un ir spiesti braukt iepirkties uz ārzemēm vai tajā pat Sportsdirect u.c.


Mani vienmēr ir fascinējusi šī ieciklēšanās uz % gan no pircēju, gan no tirgotāju puses :) Jūs preces par % pērkat un pārdodat vai par Eiro? Realitātē ekonomika strādā uz naudas apjomu absolūtajos skaitļos reālās naudiņās. Dažādām preču grupām ir pilnīgi dažādi uzcenojuma % un principi, taču vispārējā ideja , ar dažiem izņēmumiem, parasti ir tāda, ka jo lētāka pati prece, jo lielāks uzcenojuma %. Jebkuras preces iepējamais kopējais pārdošanas apjoms naudas izteiksmē konkrētā tirgū ir lielums, kas mainās pietikami šaurās un prognozējamās robežas.

Paņemsim primitīvu piemēru. Gribam nopelnīt 20EUR.

Varam pārdot 1 spoli ar pašizmaksu 100EUR ar 20% uzcenojumu.
Varam pārdot 100 griezulīšus ar pašizmaksu 5 centi ar 500% uzcenojumu.

Abos gadījumos mēs būsim nopelnījuši 20EUR, tikai jautājums ko pārdos ātrāk (ieguldītai naudai ir cena), kur būs jāiegulda vairāk darba (cilvēka darbs makša naudu) un vai vispār nopirks par tādu cenu. Nevar tirgot tikai spoles un griezulīšus, vajadzīgs pietiekoši plašs sortiments un katrai preču grupai ir kaudze ar niansē, kuras normālam tirgotājam ir jāņem vērā, veidojot cenu un uzcenojumu politikas diferenciāciju.
8.janvāris 2015, 12:06 | links
 
Par to kvalitāti arī. Aizej, piemēram, humpalās un pirmkārt jau var atrast visādus brendus ļoti labā stāvoklī par smieklīgu cenu priekš brenda. otrkārt ari īpaši nezināmi bendi reizēm ir tādi ka valkā un mazgā , mazgā un valkā, gar traktoriem pa eļļam un putekļiem, kaut kājas slauki viņā, bet viņš kā jauns. Es pats tā uz humpalām kritis neesmu, bet ja kāds no mājniekiem fano, un par pārējiem neaizmirst.
8.janvāris 2015, 12:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager