Makšķernieku veikalu cenu starpības-kur dārgak kur lētāk!

NG-NG
ir jau daudzi maziņie veikali kas piekopj jau to atlaižu programmu bet jūs pa dienām runājat bet viņiem ir uz nedēļu 25% atlaide konkrētām precēm nākošajā nedēļā citām precēm atlaide un tā tālāk!par šādu patlaižu ieviešanu 10+
Bet vajadzētu neaizmirst par informācijas iegūšanu internetā lai nav katru otro dienu jāskraida uz veikalu!
24.janvāris 2013, 12:25 | links
 
Un ja runa iet pa cenām tad pastāv arī tāda lieta ka labāk pārdot vairāk preces pa zemāku bišķi cenu un gūt lielākus ienākumus nevis gaidīt kamer nopērk vienu to preci ar 200%uzcenojumu!Kā piemēram-
EiZii
Par to leetaak un "kaut kas nav kaartiibaa" neaizsvilies.
Es Nero nazhus esmu aplipinaajis ar Ls3.50 cenu ziimeem...
Muusu valstii, copes riiku jomaa, cenu nenosaka izmaksas, bet gan andelmanju apetiite (gjimenju lielums).
24.janvāris 2013, 08:42 | citēt | links
A citur tie naži maksā pāri 5ls!pa 5ls nedēļas laikā nopēr divus komplektus bet pa 3.5ls nopērk 15 komplektus!
24.janvāris 2013, 12:21 | links
 
Nu man bija ka Decembrī pirku peldošo kostīmu Salmo spice hom tad ar gariem zobiem iedeva 5% atlaidi!Pardevējs gados piekrita atlaide bet pardevēja nu negriboši iedeva to atlaidi!
24.janvāris 2013, 12:14 | links
 
Piekrītu NG, mute ir un runāt var vienmēr, visas lietas ir runājamas. Un starpība Ls 10 nav tā vērta, lai nopirku dārgu lietu bez pielaikošanas, apčamdīšanas, pārdevēja uzklausīšanas arī atsevišķos gadījumos, tobiš, kaķi maisā un plus vēl gaidītu preci. Aizgāji, apčamdīji, iepatikās, vajag, vari atļauties, ņem ciet un Tev jau ir.
24.janvāris 2013, 12:07 | links
 
Ne vienmeer vajag Salmo karti lai iegaadaatos leetaak. Un ne tikai 30%+. :D
Peace!
24.janvāris 2013, 12:01 | links
 
tāpēc, ka interneta veikaliem nav veikalu telpu nomas, pārdevēju, apsardzes u.t.t. algas u.t.t., tas ir normāli, man kā MT vadītājam arī interneta veikali ir kā dadzis pakaļā, bet ... diemžēl pagaidām ar to cīnīties nevaru, tik cik patstāvīgiem un labiem klientiem varam arī kādu papildus bonusu piedāvāt :), plus vēl tas, ka tu vari visu pielaikot, aptaustīt un nopirkt to ko vajag, nevis nōpirkt un pēc tam skraidīt mainot..., pietam es tagad strādāju pie Salmo veikalu klientu lojalitātes programmas pārstrādes, gribu izdarīt tā, lai Salmo klienta karte dotu ļoti ievērojamas priekšrocības ..., ar jaunās sezonas tuvošanos sāksim spēlēties ar cenām, lielākie piegādātāji jau ir apzināti un atsevišķām akcijām piekrituši. Kurš gan negribēs nopirkt labu Abu, Okuma vai Shimano spoli par 25-30 procenti lētāk :), bet tas būs 1 -2 dienas un tikai Salmo klienta karšu īpašniekiem ..... .

ar savu veikalnieku vienmēr var kaut ko sarunāt :):), ja runā :):)
24.janvāris 2013, 11:54 | links
 
interesanti kāpec eboat veikalā kostīms Norfin maksā pa 10ls lētāk nekā tajā pasā firmā-Salmo kas viņus izplata!
24.janvāris 2013, 11:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager