Polarizējošās brilles

ne.
bet pastasti.
24.jūlijs 2011, 17:16 | links
 
Vai zini kā pārbaudīt pērkot, vai tiešām ir polarizējošās?
24.jūlijs 2011, 17:08 | links
 
tad jau nau parak dargi kautkad bus janoperk.
24.jūlijs 2011, 17:05 | links
 
10Ls
24.jūlijs 2011, 17:04 | links
 
cik tad videji sadas briles maksa???
24.jūlijs 2011, 16:52 | links
 
Jā, tiešām labs jautājums. Tā, šajā karstajā laikā un vispār rīta/vakara stundās ir baigā problēma. It sevišķi ejot forelēs, pieejot pie vietas, nostājies, taisies mest, a brilles jau ciet :))) Es parasti uz dažām sekundēm vienkārši nolieku brilles uz degungala, bet nu tas tāpat baigs čakars...
24.jūlijs 2011, 16:43 | links
 
Veči, ko jūs darat lai brilles nesvīstu ciet?
24.jūlijs 2011, 16:37 | links
 
ir arī tādas, būtiski ne ar ko netašķiras ( redzmība, ūdens caurredzamība ) no, piemēram, solano. par UV gan nemācēšu teikt
8.jūnijs 2011, 15:23 | links
 
Kādam ir Salmo saulesbrilles?
http://shop.salmo.lv/t/summer/equipment/sunglasses-salmo
Kāda viņām ir UV aizsardzība?
8.jūnijs 2011, 15:10 | links
 
Krievu copmanis Ščerbakovs ieteica mušiņmakšķerniekiem lietot pelēkās nokrāsas polarizējošās brilles, bet spiningotājiem lai redzētu arī udenī , dzeltenās.
23.oktobris 2009, 22:45 | links
 
Man patika "kakjis 12.jūn, 20:46" komentārs, kā noskaidrot polarizējošo efektu. Katrām brillēm ir kāds izgaismošanas diapazons, kurā to efektu izceļ viss labāk. Tumšākām brillēm ir lielāks polarizējošais efekts, bet tumšos un dziļos ūdeņos ir par tumšu un vienkārši nevar saskatīt detaļas ūdenī. Tamdēļ ir tik grūti atrast piemērotas brilles!
23.oktobris 2009, 18:42 | links
 
Nu nezinu cik nespeej, bet atshkjiriiba ir vairaak kaa ieveerojama. Ja tu apgalvo ka ar savu aci ir veel labaak tad jau tieshaam manaam brilleem nav pareizaa polarizaacija. :( Kaut gan tiesho saules atspulgu labi nolauzj, vismaz acis nezjilbst. Vieniigi likaas, ka bez vinjaam es labaak redzu gultni kaa ar. Laikam jaachaapo uz Salmo veici peec jauniem gadjetiem. :))
23.oktobris 2009, 12:12 | links
 
Pievienoju albumā! Caur brillēm ir citas nokrāsas, automātika nespēj pielāgoties, bet tas ir saprotams!
23.oktobris 2009, 11:21 | links
 
Es no ebay nopirku paariiti pa 12 latiem. Nu taadas patiesi plastmasiigas un nevienam neieteiktu. Paarbaudiiju Salmo veicii pie taa ziimeejuma. Itkaa straadaa tieshi taa pat kaa tur nopeerkamaas. Bet dabaa es neredzu atshkjiriibu. Taa pat ja saule spiid pret uudeni nekaa nevar zem uudens redzeet. Vai nu arii nav pareizaa polarizaacija taam brilleem. :))


Mehs
bilde smuka, bet vareeji ar otru shaavienu nobildeet kaa izskataas bez brilles. Ja tomeer esi tad plz! iesvied. :)
23.oktobris 2009, 10:19 | links
 
Labas brilles ir Solano razhojums, nav daargas, bet ir kvalitatiivas vismaz, maksaa no 13Ls....
Paarsvaraa jau vinjas domaatas, lai nonjemtu saules efektu un vilnju efektu no udens..
23.oktobris 2009, 09:38 | links
 
Polarizējošas brilles lietoju autiņā braucot pie stūres. Ideāli miglas laikā un lietus laikā. Ja nedarbojas logu tīrītāji, caur brillēm redzēt ir daudz labāk. Vēl ir īpatnēji tas, ka var redzēt caur brillēm automašīnas stikla rūdījumu. Esmu pat caur brillēm fotografējis forelīti un domāju, ka ir izdevies, Apskatiet paši!
23.oktobris 2009, 00:32 | links
 
SALMO brillēm nav ne vainas
28.aprīlis 2009, 20:59 | links
 
2 gadus izmantoju firmas Salmo brilles (brūnas plastmasas ar brūniem stikliem) un esmu apmierināts. Ļoti ērtas ne tikai copei, bet arī ikdienas lietošanai. Cena 12 ls
Vienīgais varētu būt labāks briļļu savienojums pie kājiņām, bet tā ir OK!
24.aprīlis 2009, 19:56 | links
 
Tagad izlasīju, arī pēdējos ziņojumus , par i-neta veikalu - ebay , un arī kakja izmeļošo komentāru.

Pagaidām viss skaidrs, būs jaiet kautko skatīties...
24.aprīlis 2009, 17:46 | links
 
Kādas briļļu lēcas labākas? Plastikāta vai stikla?
Abas vienādi rādīs?
Man bija parastas saulesbrilles pa 6 ls , Maximā pirktas , ar dzeltenām lēcām , un tomēr labāk varēja redzēt , nekā ar pliku aci , taču kad kolēģis parādija , brilles ko viņam atsūtija no amerikas, biju šokā , abi foreļojot pagajušovasar uz beigu pusi , 4 metru attālumā , foreli zem ūdens varēja saskatīt. Sezona tūlīt sāksies , gribu iegādāties tādas brilles, taču , negribētos vairak par 25 Ls , atdot par viņām.

Ir kādi ietiekumi? Varbūt kāds i-net veikals?

Krāsu arī domāju dzeltenīgi brūnas lēcas.
24.aprīlis 2009, 17:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager