Polarizējošās brilles

Pēc vairākiem lētajiem varientiem (10-30 EUR) ieķēru sev Costa ar stikliem (mazāk skrāpējoties un labāka bildes kvalitāte). Paņēmu spilgtam saulainam laikam ar ziliem stikliem. Ka rezerves variantu krēslai un miglainam laikam gan turpinu izmantot budžeta variantus. Bet izvēloties viennozīmīgi neaizmirst par uzmērīšanu, jo tās kuras Viada pārdodas man pa platu nedaudz izrādījās...saule spīd gar malām, tas copējot saulainā laikā traucēs visvairāk.
19.maijs 2022, 19:56 | links
 
RaimisD [19.05.22]: Arī lietoju Fielmanā pirktās brilles. Gadi pieci ir ok.
Ja izdomā kko no viņu piedāvājuma ņemt, tad 20% atlaidi varu sarunāt. Brīvības, Lāčplēša krusta filiālē.
Paldies! Ņemšu vērā.
19.maijs 2022, 16:43 | links
 
KristapsS [19.05.22]: Fielmann nopirku Polaroid brilles.Maksāja 59 eiro.Negrimstošas un ar fiksējošo gumiju ap galvu,ko var noņemt,ja nevajag.Pieredzes ar citām gan nav,bet ar šīm esmu apmierināts.Ja ņem divas,tad lētākās par puscenu.Tas gan bija mēnesi atpakaļ.

Arī lietoju Fielmanā pirktās brilles. Gadi pieci ir ok.
Ja izdomā kko no viņu piedāvājuma ņemt, tad 20% atlaidi varu sarunāt. Brīvības, Lāčplēša krusta filiālē.
19.maijs 2022, 15:25 | links
 
Man ir tieši tādas pašas 2+ gadi, lietoju diendienā, lai arī it kā pie stūres viņas nedrīkstot izmantot, man personīgi patīk.
Labas brilles, lai arī caurredzamību gribētos labāku, bet pēc divu gadu aktīvas lietošanas arī diezgan abrazīvā vidē ir jau diezgan nobrāzumu un lēnam prasās pēc jaunām, bet vēl ir ok, acis nenogurst pat ļoti spožā laikā, es personīgi bez brillēm vispār nevaru, jo sāk sāpēt galva spožā laikā.
Paralēli ir arī leech brilles, bet tās dēls ir privatizējis, ar viņām gan ar mašīnu nevar braukt, jo ir nosegti pilnīgi kaktiņi, personīgi Wiley liekās labākas.

WileyX Omega pirku eholotēs arī uz atlaidēm sanāca 127€, tagad uzmetu aci nekur viņas vairs netirgo, soderī ir, bet 0 stokā
https://www.sportfishtackle.com/en/artiklar/wileyx-omega-emerald-mirror-lens-polarized.html

Daudzi mušotāji un forelisti liela Costa del mar, bet pašam nav sanācis tādas lietot.
19.maijs 2022, 14:10 | links
 
Izklausās fantastiski. Kāds būtu precīzais nosaukums šim modelim? fishing safety mirror?

_EKA, 19.maijs 2022, 13:28


Ja godīgi precīzi modeli neatceros, bet šķiet OMEGA Emerald Mirror Amber Lens ar visiem US safety standartiem un citu bla bla, pirku Austrijā Zalcburgā , bija atlaides neatceros noliku kaut kādus 120€
19.maijs 2022, 13:47 | links
 
Budžetā ap 150 eur es divas polarizējošās brilles esmu izmetis miskastē. Willey un kkādas itāļu super puper. Jo par pārklājuma izturību tas ir mārketings. Pārklājums ir tikpat vājš kā brillēm pa 40 eur. Vienām brillēm man nogāja parklājums, jo palika virsū pret saules krēms otrās vnk saskrāpējās, jo briļļu kājiņaa futlārī iespiedās iekšā un kur liekot uzsitās. Jā, bilde ir labāka kā 40 eur, bet ne tik labāka, lai man gribētos brilles visu laiku sargāt kā savas olas.

kkas, 19.maijs 2022, 11:56

Willey X ir ļoti dažādas gan armijniekiem, medniekiem, celtniekiem, makšķerniekiem, gan vienkārši hipsteriem.
Man ir kādi pieci gadi kombinētās fishing + safty ar mirror - esmu gan nometis uz asfaltu, gan ir sanācis ar patronas čaulu dabūt, gan ar fleksi esmu maucis, kad slinkums aiziet pēc parastajām aizsargbrillēm, ārpuses spogulis vietām ir ieskrāpējies, it sevišķi pēc nomešanas uz asfalta, bet no lēcas nekādu starpību nejūtu!
Ar šīm brillēm varu nomaukt gan 12h traktorā, gan uz ūdens vasaras bezvēja spogulī, gan kalnos acis negrauž, ar citām brillēm būtu acis čupā.

jegersz, 19.maijs 2022, 13:21

Izklausās fantastiski. Kāds būtu precīzais nosaukums šim modelim? fishing safety mirror?
19.maijs 2022, 13:28 | links
 
Budžetā ap 150 eur es divas polarizējošās brilles esmu izmetis miskastē. Willey un kkādas itāļu super puper. Jo par pārklājuma izturību tas ir mārketings. Pārklājums ir tikpat vājš kā brillēm pa 40 eur. Vienām brillēm man nogāja parklājums, jo palika virsū pret saules krēms otrās vnk saskrāpējās, jo briļļu kājiņaa futlārī iespiedās iekšā un kur liekot uzsitās. Jā, bilde ir labāka kā 40 eur, bet ne tik labāka, lai man gribētos brilles visu laiku sargāt kā savas olas.

kkas, 19.maijs 2022, 11:56


Willey X ir ļoti dažādas gan armijniekiem, medniekiem, celtniekiem, makšķerniekiem, gan vienkārši hipsteriem.
Man ir kādi pieci gadi kombinētās fishing + safty ar mirror - esmu gan nometis uz asfaltu, gan ir sanācis ar patronas čaulu dabūt, gan ar fleksi esmu maucis, kad slinkums aiziet pēc parastajām aizsargbrillēm, ārpuses spogulis vietām ir ieskrāpējies, it sevišķi pēc nomešanas uz asfalta, bet no lēcas nekādu starpību nejūtu!
Ar šīm brillēm varu nomaukt gan 12h traktorā, gan uz ūdens vasaras bezvēja spogulī, gan kalnos acis negrauž, ar citām brillēm būtu acis čupā.
19.maijs 2022, 13:21 | links
 
Abavnieks [19.05.22]: Mēsli
Pateicos par info, domāju paņemt kā rezerves. Tad nafig
19.maijs 2022, 13:11 | links
 
Abavnieks [19.05.22]: RaimisD [11:48]: Viadā par markām + 17eur šķiet. Stāv rapalas briļļuki, ir doma ieķert. Nemaksā kosmosu.Mēsli
Kaut kad sen biju tādas no viadas paņēmis. Pāris reizes samirka un viss pārklājums nonāca nost
19.maijs 2022, 13:09 | links
 
RaimisD [19.05.22]: Viadā par markām + 17eur šķiet. Stāv rapalas briļļuki, ir doma ieķert. Nemaksā kosmosu.
Mēsli
19.maijs 2022, 13:08 | links
 
Var mēģināt rayban, bet P versiju. Pats ņēmu ikdienai, bet izrādījās super labas, nav uzmācīgi toņi un netraucē kā stiprā atsaulē no ūdens, tā brīžos kad saule mijas ar mākoņiem.
Cipars kaut kas bija ap 150 ar atlaidi, bet noteikti var lētāk atrast. Oakley arī ir labas, bet man pārāk spilgti maina toņus
19.maijs 2022, 12:59 | links
 
kkas [19.05.22]: Budžetā ap 150 eur es divas polarizējošās brilles esmu izmetis miskastē. Willey un kkādas itāļu super puper. Jo par pārklājuma izturību tas ir mārketings. Pārklājums ir tikpat vājš kā brillēm pa 40 eur. Vienām brillēm man nogāja parklājums, jo palika virsū pret saules krēms otrās vnk saskrāpējās, jo briļļu kājiņaa futlārī iespiedās iekšā un kur liekot uzsitās. Jā, bilde ir labāka kā 40 eur, bet ne tik labāka, lai man gribētos brilles visu laiku sargāt kā savas olas.
Nu sorry..jebkurai lietai ir savs paredzētais pielietojums un apstākļi, no kādiem jāvairās.

Personīgi izmantoju parastas 3.kat polarizētu lēcu Demon zīmola brilles, ko sākotnēji nopirku ikdienai un pārgājieniem.
Pirku veikalā Virsotne
19.maijs 2022, 12:54 | links
 
https://www.sportfishtackle.com/en/artiklar/leech-k6-titanium.html
Pats nopirku pagājušo pavasari šīs. Šinī i veikalā, super cena. LV cena 130€ par tādām brillēm. Ir arī otras willey x pirktas tepat LV. Abas kvalitatīvas. Bet ja gribas labas brilles tad šīs ir īstās. Sūtīšana gan nāk + 10€ klāt.
19.maijs 2022, 12:52 | links
 
Cena un stikli jau nav vienīgais kas noteic to labumu !

Man piem. nepatīk pilnā un taisnā rāmja brilles, man apakš stikla un gar sānu rāmis traucē !! Plus attiecīgā vecumā, kad jau lieto lasāmbrilles,, pat minimāla krēsla manāmi *sēdina* asumu tapēc vajag ar ļoti minimālu tonējumu,,, vēlams *tējas* krāsā ,, saucamās sporta (liektās) un tādas jau ir krietni grūtāk atrast !
19.maijs 2022, 12:51 | links
 
Skatos, visi baigi krutie :). Es puisis vienkāršs, Fishing discount veikalā pa 10 eur paņemu brilles, parādās kāda švīka, izmetu un ņemu nākošās.
19.maijs 2022, 12:02 | links
 
Budžetā ap 150 eur es divas polarizējošās brilles esmu izmetis miskastē. Willey un kkādas itāļu super puper. Jo par pārklājuma izturību tas ir mārketings. Pārklājums ir tikpat vājš kā brillēm pa 40 eur. Vienām brillēm man nogāja parklājums, jo palika virsū pret saules krēms otrās vnk saskrāpējās, jo briļļu kājiņaa futlārī iespiedās iekšā un kur liekot uzsitās. Jā, bilde ir labāka kā 40 eur, bet ne tik labāka, lai man gribētos brilles visu laiku sargāt kā savas olas.
19.maijs 2022, 11:56 | links
 
Viadā par markām + 17eur šķiet. Stāv rapalas briļļuki, ir doma ieķert. Nemaksā kosmosu.
19.maijs 2022, 11:48 | links
 
bezdarbnieks [19.05.22]: sveiki. esmu saulesbrillu meklējumos, ko varētu ieteikt pēc pieredzes ? naudās 50-10-150 ?

Fielmann nopirku Polaroid brilles.Maksāja 59 eiro.Negrimstošas un ar fiksējošo gumiju ap galvu,ko var noņemt,ja nevajag.Pieredzes ar citām gan nav,bet ar šīm esmu apmierināts.Ja ņem divas,tad lētākās par puscenu.Tas gan bija mēnesi atpakaļ.
19.maijs 2022, 11:19 | links
 
bezdarbnieks [9:18]: sveiki. esmu saulesbrillu meklējumos, ko varētu ieteikt pēc pieredzes ? naudās 50-10-150 ?Ar šo budžetu Tu vari iegādāties vis maz 3 ļoti labas polarizējošās brilles!

nelietotaajs, 19.maijs 2022, 10:16

Jā, bet, piemēram, labāko variantu - fotohromās polarizējošās ar labu rāmi zem 100 neatrast.
19.maijs 2022, 10:22 | links
 
Lietoju Demon BOWL Polarized - 50 EUR, ar pretskrāpējuma pārklājums, viegls un izturīgs rāmis, bet labāk piemērīt. Ir bijušas 100+ EUR no Julbo, bet likās sliktās par šīm Demon.
19.maijs 2022, 10:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager