Polarizējošās brilles

Sveiki,
vai kādam te ir tās brilles, kas nāca līdzi pērkot sufix 832 auklu.

Gribēju jautāt kādas ir domas par tām brillēm?
8.decembris 2016, 19:28 | links
 
Paskaties-eboat.lv,tur bija Rapalas un Shimano ražojumi.
9.jūlijs 2015, 17:45 | links
 
Iesaku-ļoti labas brilles!
9.jūlijs 2015, 16:43 | links
 
Labdien. Lūdzu iesakiet kādus polarizējošo briļu modeļus līdz 50€.
29.jūnijs 2015, 15:57 | links
 
9.septembris 2013, 15:53 | links
 
Skaidrs,peec gadiem 5-10 man domaat ka ar taadas vajadzees:)
9.septembris 2013, 15:45 | links
 
micuk pastaasti ko vairaak par to dipo..?

Ruu, 9.septembris 2013, 15:02


Šeit oriģinālinformācija http://snowbee.co.uk/fly-fishing/sunglasses/

Dabā tas izskatās kaut kas līdzīgi kā lasāmām brillēm vai kā nu viņas tur sauc. Lēcas apakšējā daļā ir apmēram 1cm plata josliņa ar +2.5, ja tā var teikt, palielināmo stiklu. Cilvēkiem kuriem ir švakāk ar redzi un grūtāk uzsiet mezglus, tāds risinājums varētu būt tīri ok. Tālumā es caur to svītriņu redzēju miglas bildi, bet kad skatījos tuvumā uz pirkstu galiem, sajūta bija ka skatos caur palielināmo stiklu.
9.septembris 2013, 15:11 | links
 
micuk pastaasti ko vairaak par to dipo..?
9.septembris 2013, 15:02 | links
 
Forelītē šodien atveda polarizējošās saulenes, ar dzeltenīgiem stikliem. Vienam modelim par ir dioptriju strēmelīte iestrādāta. Ražotājs Snowbee, cenas 18ls parastās, 30ls ar dioptrijām.
9.septembris 2013, 14:55 | links
 
Tere!...Gan Vācijā,gan Latvijā,gan Itālijā ...utt. vienam un tam pašam produktam(kvalitatīvam)cenu starpība,praktiski,nekāda.Vienīgi ja iepērcies lidosts Tax free zonā.Labi var ietaupīt uz dārgo šmigu un parfimēriju.Kā saka:Mersedes arī Āfrikā ir MersedesZa ribalku!

Lbruno, 6.septembris 2013, 14:25


Par precēm un cenām kas ir Vācijā un Latvijā tev pilnīgi nepiekrītu. Braucu šad tad uz Berlīni pie draugiem un protams arī šopingā... Jūlija mēnesī Vacijā sākās lielās izpārdošanas un tās cenas ar LV nu nekādi nevar salīdzināt.
6.septembris 2013, 16:03 | links
 
Tere!
Zoni,Zaraza Jums taisnību stāsta.Tehnoloģijas maksā to ko maksā.
Franko.
Rādās,ka esi skatījies uz vidējas klases saulenēm,kurām nav ne irīdija pārklājuma,ne titāna rāmja.
Jā,vēl.Ja brille(normāla) ir polarizēta,tad par to ir atzīme uz lēcas vai vismaz uz rāmja.
Ja par apaviem,tad normāls apavs to arī maksā un dārgajam galam jāstiķē vēl viena nulle klāt.
Gan Vācijā,gan Latvijā,gan Itālijā ...utt. vienam un tam pašam produktam(kvalitatīvam)cenu starpība,praktiski,nekāda.Vienīgi ja iepērcies lidosts Tax free zonā.Labi var ietaupīt uz dārgo šmigu un parfimēriju.
Kā saka:Mersedes arī Āfrikā ir Mersedes
Za ribalku!
6.septembris 2013, 14:25 | links
 
Vairis30...

Es tai ebay linkā neatradu neko dargāku par 20 bakšiem :) Manā uztverē labām brillēm jāmaksā vismaz 10x dārgāk... Ne jau brandos un pontos lieta, bet vienkārši katra tehnoloģija maksā to ko viņa maksā vai tā būtu desa vai briļļu pārklājums...

zaraza, 6.septembris 2013, 12:09


zaraza tu 150 ls vari man samaksāt :)
6.septembris 2013, 13:04 | links
 
tad Tu esi īstenais klients Spices firmas veikalos. Kurpēm kurām cena no 130 Ls iedota atlaide līdz 90 Ls, bet Vācijā maksā Ls 40 .. (zinu ka būs teksti -nu jāāā- mūsu mazais tirgus.. :))))
6.septembris 2013, 13:02 | links
 
Vairis30...

Es tai ebay linkā neatradu neko dargāku par 20 bakšiem :) Manā uztverē labām brillēm jāmaksā vismaz 10x dārgāk... Ne jau brandos un pontos lieta, bet vienkārši katra tehnoloģija maksā to ko viņa maksā vai tā būtu desa vai briļļu pārklājums...
6.septembris 2013, 12:09 | links
 
Šajā linkā vari izvēlēties gana labas. Manas ir Fishing sunglass UV400 Polarized eyeglass glass Clip on Gray Brown lens w/cloth
6.septembris 2013, 10:13 | links
 
Vairis30...

Es arī tādas lietoju tā paša iemesla dēļ... Principā ir OK, bet nu diemžēl nevar salīdzināt ar augstākas kvalitātes dārgā gala izstrādājumiem, bet tādus atkal šādā uzliekamā versijā vietējos veikalos neesmu redzējis... Speciāli gan meklējis un pētījis neesmu, mož kāds arī ražo...
6.septembris 2013, 09:09 | links
 
Sakarā ar optisko briļļu nēsāšanu, es lietoju šāda veida, ļoti ērtas un galvenais stiklus arī nebojā!!
6.septembris 2013, 08:44 | links
 
Micuk - Danke!... ;-)
5.septembris 2013, 23:42 | links
 
varbūt jāmeklē amber krāsa

Imant_s, 5.septembris 2013, 23:07


Amber nav dzeltenas, bet gaiši brūnas, nu tāds neskaidrs tonis :)
5.septembris 2013, 23:34 | links
 
Micuk, bet kāpēc ievadot mātē Googlē vaicājumu "polarized sunglasses" neizmet nevienu dzeltenu... :-(

L_John, 5.septembris 2013, 22:56


Māte Google diemžēl ne vienmēr visu izmet
http://snowbee.co.uk/fly-fishing/sunglasses/ drīz būs nopērkamas LV, iespējams jau ir atbraukušas.
Gribat pa dārgo, lūdzu https://www.costadelmar.com/shop/sunglasses#blackfin
5.septembris 2013, 23:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager