Polarizējošās brilles

 
Kad es meklēju sev rudens brilles (dzeltenās), man vienā gudrā briļļu bodē...

L_John, 5.septembris 2013, 22:25

Piečakarēja gan. Ir dzeltenās polarizējošas, cenās no kādi 10ls līdz krietni virs 100Ls. Un dzeltenums arī ir dažāds.

micuks, 5.septembris 2013, 22:28


Micuk, bet kāpēc ievadot mātē Googlē vaicājumu "polarized sunglasses" neizmet nevienu dzeltenu... :-(
5.septembris 2013, 22:56 | links
 
Svarīgi uzdot pareizus jautājumus.
Patreiz garām:)
5.septembris 2013, 22:52 | links
 
Kad es meklēju sev rudens brilles (dzeltenās), man vienā gudrā....
L_John, 5.septembris 2013, 22:25

Piečakarēja gan. Ir dzeltenās polarizējošas, cenās no kādi 10ls līdz krietni virs 100Ls. Un dzeltenums arī ir dažāds.

micuks, 5.septembris 2013, 22:28
5.septembris 2013, 22:52 | links
 
dzeltenās Salmiķī ir!

lacuks007, 5.septembris 2013, 22:43


Ražotājs?
5.septembris 2013, 22:45 | links
 
dzeltenās Salmiķī ir!
5.septembris 2013, 22:43 | links
 
Dzeltenās ir nopērkamas, tiesa reti kurā veikalā un modeļu izvēle ir niecīga. Lai neteiktu ka nav, ja vien neskatās uz dārgo galu.
5.septembris 2013, 22:38 | links
 
pirmās nopirku dzeltenās un esmu ļoti apmierināts. kalpo jau gadus 6. par tehnoloģiju smalkumiem tai brīdi neiespringu. pirku markšķernieku veikalā un maksāja kaut kas ap padsmit latiem. pirms gada piepirku klāt polarizētās saulenes- pelēkas, lai pa ielu būtu ar ko staigāt :) ja neksaita laika robu, dzeltenās rāda labāk. bet tas ir man - katram savas acis. pirms gadiem padsmit, ja nemaldos, dzeltenās bija topā šoferiem. tagad neesmu pieversis uzmanību, varbūt dzelteno pat nav vairs.
5.septembris 2013, 22:33 | links
 
Kad es meklēju sev rudens brilles (dzeltenās), man vienā gudrā briļļu bodē eksperti borēja, ka dzeltenas un polarizētas nemēdz büt - tādas tehnoloģiski pat neesot iestējams uztaisīt... :-(
Toties man tagad ir divi briļļu pāri: Fischer polarizētās un Browning dzeltenās... bet nez kāpēc mani nepamet sajūta, ka mani piečakarēja... ;-)

L_John, 5.septembris 2013, 22:25


Piečakarēja gan. Ir dzeltenās polarizējošas, cenās no kādi 10ls līdz krietni virs 100Ls. Un dzeltenums arī ir dažāds.
5.septembris 2013, 22:28 | links
 
vai tad par 2-3 lati var nopirkt tiešām polarizējošās vai tik tumšotās? tik lēti gan nesanāca nekad nopirkt. man patīk dzeltenās. arī braucot ir ok.

Imant_s, 5.septembris 2013, 21:17


Kad es meklēju sev rudens brilles (dzeltenās), man vienā gudrā briļļu bodē eksperti borēja, ka dzeltenas un polarizētas nemēdz büt - tādas tehnoloģiski pat neesot iestējams uztaisīt... :-(
Toties man tagad ir divi briļļu pāri: Fischer polarizētās un Browning dzeltenās... bet nez kāpēc mani nepamet sajūta, ka mani piečakarēja... ;-)
5.septembris 2013, 22:25 | links
 
stikli jau visām nobružājas, jo īpaši, ja mētā pa mašīnu un visur citur kur pagadās, kā jau copējot gadās. es neesmu salīdzinājis kā redz ūdeni ar citām brillēm, bet nu, ja saki, ka redz,- var jau būt.
5.septembris 2013, 22:09 | links
 
Var var nopirkt.Vnk rāmji tizlāki nekvalitativaki,stikli varetu būt švakāki, nu kā jau lētākām saulenēm nobružājas ar laiku utt, bet nu polarizējošais efekts maliekas toč nemainās, dārgi vai lēti.
5.septembris 2013, 22:04 | links
 
vai tad par 2-3 lati var nopirkt tiešām polarizējošās vai tik tumšotās? tik lēti gan nesanāca nekad nopirkt. man patīk dzeltenās. arī braucot ir ok.
5.septembris 2013, 21:17 | links
 
Nu es pirms nedēļas nopirku pa 2.50 brūnās tirgū:) pirms tam man bija tādas pa 3.50 no veikala ''ēsma", tās aizgāja pa krāci.Tā jau parasti maksā viņas padārgi.Nez manas strādā, man der:)vislabāk man patīk brūnās, ar melnajām drusku par tumšu ēnā.
5.septembris 2013, 18:28 | links
 
Vai makšķernieku polarizētajām brillēm rudenī mēdz būt atlaides? Varbūt kāds kautkur ir manījis kādas labas brilles ar atlaidi?

Jokdaris, 4.septembris 2013, 08:58

Iečeko Vision Express - visām saulenēm 50%. Tur daudz polarizēto
4.septembris 2013, 09:14 | links
 
Vai makšķernieku polarizētajām brillēm rudenī mēdz būt atlaides? Varbūt kāds kautkur ir manījis kādas labas brilles ar atlaidi?
4.septembris 2013, 08:58 | links
 
Man arī copei ir divas dzeltenās un citas vairs nelietoju - vislabākais kontrasts tievai pluda antenītei. Ikdienā jā - velku tumšās polārās saulenes.
15.jūlijs 2013, 10:55 | links
 
Par tām briļļu krāsām ... savukārt dzeltenās ir domātas šim pašam mēŗķim, bet tikai vāja apgaismojuma apstākļos no agra rīta vai, kad ir apmācies.

Headhunter, 15.jūlijs 2013, 08:55


... Zinātāji teic, ka dzeltenes un polarzētas nemēdz būt - tas neesot tehnoloģiski iespējams... 8-(
15.jūlijs 2013, 10:01 | links
 
Par tām briļļu krāsām esmu lasījis tā - pelēkās nodrošina labu redzamību ūdens virsslānim, kas ir svarīgi mušiņmakšķerniekiem, brūnās dod efektu jau dziļākiem slāņiem, tātad priekš makšķernieks-vulgaris :), savukārt dzeltenās ir domātas šim pašam mēŗķim, bet tikai vāja apgaismojuma apstākļos no agra rīta vai, kad ir apmācies.
15.jūlijs 2013, 08:55 | links
 
Veči, ja negribas copēt tad tā ari uzreiz vajag teikt, nejau brillēs meklēt vainu. Ja gribēsies, tad ari bez brillēm copes process aizies :D

Forelpuikas, 12.jūlijs 2013, 15:49



tieši tā :) uzmauks naģeni vairāk uz acīm un copēs kā prieks :).

PS pats lietoju Mistrall Active Sport polarizētās saulesbriles (gan uz copi, gan ar velo, gan ar auto braucot), konkrētās neierakstās budžeta kategorijā - cena pirms 3-4 gadiem bija ~35 Ls).
15.jūlijs 2013, 06:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager