Polarizējošās brilles

Makšķerniekiem paredzētās: http://baltsport.lv/category449/6113-jaxon-polar-x03-polarizts-brilles.html
Un saulesbrilles: http://www.perkamkopa.lv/lv/product/4988/Polarizetas-saules-brilles
Makšērniekiem polarizētās ir gaišās un tumšās, dažādos toņos. Pieguļošas.
Bet saulesbrilles ar polarizāciju ir ar 5 gaismas aizturēšanas kategorijām un speciālu dizainu smukumam. Principā visas ir brilles....

Rxq, 14.jūlijs 2013, 23:31


šīs būs gana labas?
15.jūlijs 2013, 00:00 | links
 
Makšķerniekiem paredzētās: http://baltsport.lv/category449/6113-jaxon-polar-x03-polarizts-brilles.html
Un saulesbrilles: http://www.perkamkopa.lv/lv/product/4988/Polarizetas-saules-brilles
Makšērniekiem polarizētās ir gaišās un tumšās, dažādos toņos. Pieguļošas.
Bet saulesbrilles ar polarizāciju ir ar 5 gaismas aizturēšanas kategorijām un speciālu dizainu smukumam. Principā visas ir brilles....
14.jūlijs 2013, 23:31 | links
 
Rxq, man labāk tīk dzeltenas/brūnas
14.jūlijs 2013, 23:25 | links
 
Redzams ka daži jauc lietas....Ir Polarizācijas brilles un saulesbrilles ar polarizejošam lecām. Pirmās ir tās, par kurām jārunā, jo makšķerniekam ir liela vēlme redzēt situāciju ūdenī, kā arī baudīt dabu tās krāšņumā. Bet kopumā strādā abas . Būtu jarunā arī par krāsu, kā tas izmaina redzamo . Ir SM - pelēka, AM - brūna, XM - dzeltena. Kuras krāsas būtu copes lietām labākās?

Rxq, 12.jūlijs 2013, 16:25

Nezinu es vispār ko tu tādu norunāji, bet manām salmo liekās vispār ir plastmasa plēve:D.. bet zivis ūdenī tiešām labi redz zivi, sākumā likās kad to efektu nemaz tā nejutu, bet ar laiku pieradu, kad ar auto braucot pat vēlā stundā citas saulenes pat nevēlos.. Zivis redz ok, šodien pat rādu meitenei zivis, šamējā neredz, saku aizsviltie ko neredz:D.. pats biju piemirsis kāpēc es redzu, bet viņa nē.. :D
14.jūlijs 2013, 23:03 | links
 
Redzams ka daži jauc lietas....Ir Polarizācijas brilles un saulesbrilles ar polarizejošam lecām. Pirmās ir tās, par kurām jārunā, jo makšķerniekam ir liela vēlme redzēt situāciju ūdenī, kā arī baudīt dabu tās krāšņumā. Bet kopumā strādā abas . Būtu jarunā arī par krāsu, kā tas izmaina redzamo . Ir SM - pelēka, AM - brūna, XM - dzeltena. Kuras krāsas būtu copes lietām labākās?
12.jūlijs 2013, 16:25 | links
 
Veči, ja negribas copēt tad tā ari uzreiz vajag teikt, nejau brillēs meklēt vainu. Ja gribēsies, tad ari bez brillēm copes process aizies :D
12.jūlijs 2013, 15:49 | links
 
Nu nez, vai tad tiešām TIK ļoti pieguļošas brilles var atrast, ka tik traki svīdīs? Manuprāt, cieši pieguļošas ir labas no tāda aspekta, ka vairāk veic savas funkcijas. Var uzlikt tādas nelielas acenītes ar maziņiem stikliņiem, bet tad saule spīdēs no augšas, apakšas un visiem sāniem. Jēga?

Hotentots, 12.jūlijs 2013, 08:59Varbūt kādam ar acīm ir kas specifisks, kad sāni žilbina.. :).. p.s. nekā pesonīga :)))

mjuniors, 12.jūlijs 2013, 09:34

Iespējams, neuztvēri manu domu. Kāpēc vispār tādas brilles lieto? Tāpēc, ka netīk spoža saule acīs (+ polarizācijas efekti), vai ne tā? Uzliekam tādas mazas acenītes, kuras tikai pašā acu priekšā mazlietiņ aptumšo un tas ar viss. Kāda jēga no tā visa?

Hotentots, 12.jūlijs 2013, 10:06

Tāpēc, ka tādas priekšā acenītes laiž gaismu no aizmugures gar sāniem un apžilbina no iekšas. Tāpēc vajag tādas, kas pēc iespējas arī sānus aizsedz. Bet, ja ir pārāk pieguļošas, tad svīst. Vismaz man!
12.jūlijs 2013, 11:15 | links
 
Nu nez, vai tad tiešām TIK ļoti pieguļošas brilles var atrast, ka tik traki svīdīs? Manuprāt, cieši pieguļošas ir labas no tāda aspekta, ka vairāk veic savas funkcijas. Var uzlikt tādas nelielas acenītes ar maziņiem stikliņiem, bet tad saule spīdēs no augšas, apakšas un visiem sāniem. Jēga?

Hotentots, 12.jūlijs 2013, 08:59Varbūt kādam ar acīm ir kas specifisks, kad sāni žilbina.. :).. p.s. nekā pesonīga :)))

mjuniors, 12.jūlijs 2013, 09:34


Iespējams, neuztvēri manu domu. Kāpēc vispār tādas brilles lieto? Tāpēc, ka netīk spoža saule acīs (+ polarizācijas efekti), vai ne tā? Uzliekam tādas mazas acenītes, kuras tikai pašā acu priekšā mazlietiņ aptumšo un tas ar viss. Kāda jēga no tā visa?
12.jūlijs 2013, 10:06 | links
 
Nu nez, vai tad tiešām TIK ļoti pieguļošas brilles var atrast, ka tik traki svīdīs? Manuprāt, cieši pieguļošas ir labas no tāda aspekta, ka vairāk veic savas funkcijas. Var uzlikt tādas nelielas acenītes ar maziņiem stikliņiem, bet tad saule spīdēs no augšas, apakšas un visiem sāniem. Jēga?

Hotentots, 12.jūlijs 2013, 08:59
Man ir vienas, kuras pieguļ. Karstā laikā aktīvi brienot, lienot, ložņājot pa foreļupēm aizsvīst tieši tad, kad to mazāk vajag! :) Ir bijis, ka foreli velc, bet neko neredzi! :D

Bandito, 12.jūlijs 2013, 09:29

Noteikti kādu monstru elsdams vilki :D:D:D..
12.jūlijs 2013, 09:35 | links
 
Nu nez, vai tad tiešām TIK ļoti pieguļošas brilles var atrast, ka tik traki svīdīs? Manuprāt, cieši pieguļošas ir labas no tāda aspekta, ka vairāk veic savas funkcijas. Var uzlikt tādas nelielas acenītes ar maziņiem stikliņiem, bet tad saule spīdēs no augšas, apakšas un visiem sāniem. Jēga?

Hotentots, 12.jūlijs 2013, 08:59

Dalos tikai savā pieredzē... Man ar ir pieguļošās.. Tik vienkārši foreļojot, ūdenim vēsam rodas tā aizsvīšana.. Kad uzliku brilles tālāk uzreiz problēma atrisinājās.. Varbūt kādam ar acīm ir kas specifisks, kad sāni žilbina.. :).. p.s. nekā pesonīga :)))
12.jūlijs 2013, 09:34 | links
 
Nu nez, vai tad tiešām TIK ļoti pieguļošas brilles var atrast, ka tik traki svīdīs? Manuprāt, cieši pieguļošas ir labas no tāda aspekta, ka vairāk veic savas funkcijas. Var uzlikt tādas nelielas acenītes ar maziņiem stikliņiem, bet tad saule spīdēs no augšas, apakšas un visiem sāniem. Jēga?

Hotentots, 12.jūlijs 2013, 08:59

Man ir vienas, kuras pieguļ. Karstā laikā aktīvi brienot, lienot, ložņājot pa foreļupēm aizsvīst tieši tad, kad to mazāk vajag! :) Ir bijis, ka foreli velc, bet neko neredzi! :D
12.jūlijs 2013, 09:29 | links
 
Nu nez, vai tad tiešām TIK ļoti pieguļošas brilles var atrast, ka tik traki svīdīs? Manuprāt, cieši pieguļošas ir labas no tāda aspekta, ka vairāk veic savas funkcijas. Var uzlikt tādas nelielas acenītes ar maziņiem stikliņiem, bet tad saule spīdēs no augšas, apakšas un visiem sāniem. Jēga?
12.jūlijs 2013, 08:59 | links
 
Piekrītu, meistars Rotiņā ir sakarīgs. Pēdējā laikā daudz ķibeles novērsis gan spolēm, gan kātiem.
12.jūlijs 2013, 08:46 | links
 
man ir rapala brilles, modeļa nosaukumu neatceros, nav pie rokas. klāt nāca uz briļļu kātiņiem uzspraužama lencīte, lai var karināt uz kakla. Cena 25 ls, kvalitatīvas. PIrku veikalā " Rotiņš" netālu no rīga plaza. tur strādā viens no 5 latvijas meistariem, pie kura nesu spoles uz apkopi. veikals un cilvēki tajā ir super. Iesaku!
12.jūlijs 2013, 08:29 | links
 
Man ar liekas, kad pārāk tuvu sejai brilles svīst ciet.. vajag lai gaiss iet.. Man ir salmo polarizējošās.. ar ap 12ls gāja nekāda vaina.. Bet ir arī maksimās un super neto stendi saulenes kā saulenes.. protams tikai jāskatās vai ir polarizējošās.. Cena ap 5ls.. nekāda vaina :)
12.jūlijs 2013, 00:01 | links
 
Bandito, man arī no darba apdrošināšanas polise. Bišķi lielāka atmaksājamā summa. Tā sagribējās optiskās polarizējošās saulenes, ka acīs cirtās. Optika man sarežģīta ...
Meitenes veikalā (labā) ilgi pie piedāvājuma domāja. Kad cenu par vienu lēcu nosauca, pašas uzreiz pateica, ka labāk uzliekamo polarizāciju lietot. Piekritu, jo ...
Bet paņēmu bez polarizācijas. Bet aptuveni 2x lētāk.
11.jūlijs 2013, 21:29 | links
 
Ir vienas Salmo pa +-12ls - it kā ir ok, bet konstrukcija pārāk trausla.
11.jūlijs 2013, 19:50 | links
 
Jo vairaak brilles pieguljas sejai, jo lielaaks risks taam aizsviist.




Shnuris, par 4 valmiermuizhas gandriiz var nopirkt veikalaa jaunas....
11.jūlijs 2013, 16:57 | links
 
Polarizācijas brillem maksimāli japieguļ sejai-pierei-sānskatam. Jo sānu-virsgaisma stipri samazina redzamību ar iekšejo atspīdumu. Cīnas ar to dažādi...cepure ar nagu mazliet palīdz. Tāpēc nepērkat "kaķi maisā", bet pielāgojiet , lai maksimali pielocītos sejai.
11.jūlijs 2013, 16:51 | links
 
Pa 4 valmiermuižas aliem varu atdot gandrīz jaunas Jaxon polarizētās acenes. Pašizvešana Rīga/Pārdaugava.
11.jūlijs 2013, 16:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager