Polarizējošās brilles

Kādas atsauksmes par Rapala brilītēm!? Taisos pirkt, bet bail iegrābties. (cena 39LVL)
28.jūlijs 2012, 12:03 | links
 
Ir, bet tas atkarīgs man no vairākiem faktoriem, cik karsts ārā, cik lielā slodzē maucu, cik lielas pohas ja ir... :D
10.augusts 2011, 16:21 | links
 
es kaut ko lidzigu dariju.. brilles nobidiju talak no acim vai pa mazam britinam nonemu nost.. citem tadu brinumu nav???
10.augusts 2011, 16:17 | links
 
Es briļļu svīšanu atrisināju nomainot cepuri "podiņu" uz parasto naģeni. Papildus vēl brilles uz deguna pastumt tālāk un problēma atrisināta.
8.augusts 2011, 12:00 | links
 
pieliec mikroventilatoriņu:)
7.augusts 2011, 23:15 | links
 
Tad pa to briļļu svīšanu nav vairāk domu?
7.augusts 2011, 21:20 | links
 
Domenix atbildi uz pm
27.jūlijs 2011, 22:17 | links
 
seinass: Tevis minētajā cenu kategorijā arī Rapala piedāvā kvalitatīvas polarizējošās brilles :)
27.jūlijs 2011, 21:01 | links
 
Ja kādam interesē var iegūt jaxon polarizējošas acenes pa 5Ls. Lietotas 4 reizes. Galva pa resnu un kājas spiež pauri. Ja nu kas PM.
27.jūlijs 2011, 16:22 | links
 
Apskrien trīs apļus ap bodi, ielien pagrabā un skaties, ja nesvīst, tātad var pirkt :))
25.jūlijs 2011, 23:08 | links
 
Man tā pati problēma ar briļļu svīšanu. Pagājušo gadu pasēju krūmos pie upes (bij uzliktas uz cepures, protams, un caur zariem ejot kaut kur pazaudēju) ļoti normālas brilles (nebija nekādas dārgās, 12-15 LVL cik atceros), kas nesvīda (tik neatceros vairs, kur tās biju pircis). Tad nopirku Salmo pa tiem pašiem 14 LVL un šitās svīst ciet, praktiski absolūti nederīgas foreļu copei, jo galvenā funkcija netiek pildīta, proti, aizsvīst un neredz vispār neko, gluži kā Aigars rakstīja. Ar vienu vārdu sakot, veikalā pie letes stāvot ej nu uzmini kā būs pie upes..
25.jūlijs 2011, 22:50 | links
 
manuprat, tev pašam jāiet un jāizvelas, jo tur rāmīši atšķiras, kā der, kā patīk.. kad i nopirksi tad i sapratīsi kas un kā.. ;)..
25.jūlijs 2011, 11:39 | links
 
man vairak ir vaidzigas briles prieks forelupi lai var taluma redzet cik dzils un vai tur kautkas ir.
kadas briles tad man labak izveleties?
25.jūlijs 2011, 01:02 | links
 
Es ar nopirku Salmo polarizējošās brilles (13ls), laikam savu uzdevumu viņas veic, bet neteikšu ka esmu sajūsmā (biju gaidījis ko vairāk),bez viņām es apkārtni labāk redzu, kur man mest to vizuli.. jā, ar viņām var redzēt ūdeni skaidrak, bet seklumā un tuvumā, kā tālāk es vairs neredzu ūdens zāles, tumšs utt.. Tā man visu dienu uz pieres arī nostāvēja :D...
24.jūlijs 2011, 23:39 | links
 
Man nav slēgtas, pat ļoti vaļīgas, bet tāpat svīst, nav arī īsti doma kā to labot...
24.jūlijs 2011, 22:39 | links
 
ar taam paaraak slegtajaam brilem ir taa,ka karstaa laikaa sviist leecas ciet,es tik un dabuunu taas atbiidiit mazliet no aciim,lai veedinaas....
24.jūlijs 2011, 22:13 | links
 
Ak jā, šajā bildē man tās brilles ir uz acīm :-)
24.jūlijs 2011, 21:20 | links
 
Šopavasar nopirku Salmo brilles. Varētu būt kaut kas līdzīgs šīm: http://shop.salmo.lv/products/6168
Vispār esmu apmierināts. Protams, nav tā, kā reklāmās rāda - dabā attēlam nav tik krasa atškirība, taču efekts ir. Brilles nav panaceja - visu, kas atrodas zem ūdens tik pat redzēt nevarēs. Ar to jārēķinās. Bez tam +/- 20 lati tomēr ir lētais gals, nėkādu ūberkvalitāti gaidīt nevajadzētu.
Izvēloties brilles ieteiktu ņemt vērā dažas lietas. Brillēm jābūt maksimāli vieglām, ērtām (nedrīkst spiest pat nedaudz), lēcām jabūt vienmērīgi izleiktām, lai neradītu attēla kropļojumus (polarizējošais efekts tiek panākts ielīmējot īpašu plēvi starp divām plastmasas kārtām). Bez tam man vēl ir svarīgi, lai brillēm būtu slēgtas malas. Nepatīk man caurvējš starp aci un briļļu lēcu, bet uz/pie ūdens vējš vienmēr pamanās pūst kaut kur no sāna.
24.jūlijs 2011, 21:19 | links
 
varbut tu zini kadas labas briles ne dargakas pa 20 ls. ?
24.jūlijs 2011, 17:20 | links
 
Uzliec brilli, paņem mobilo ar LCD displeju, grozi mobilo. Ja pagriežot mobzi par 90° ekrāns satumst, tad viss ok.
24.jūlijs 2011, 17:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager