"Cope" Zviedrijā

:) Cik pazīstams stāsts, tur tā burvība šajos kūrortos- Vietu sola, bet loms nav nekādi garantēts! Un pārmest ar nevari. Tas, ka nēesi pareizos inventārus salasījis arī organizētājs nav vainīgs. Ja iesi pie veikala jautāt pieliks tev pilnu somu ko vajag un ko "nevajag". Un arī kad ieteiks ko "nevajag" ar nevari pierādīt, jo nemāki "pareizi" pielietot pričendāļus, pareizi piebarot, raustīt, vieta bij nepareizā utt.. Vai vienkārši tajā nedēļā neķērās! :)) Tā ir cope un pisness, bet par to ūdeni.. Sūdīgi.. :)
Ar papildus tēriņiem vienmēr ir jārēķinās, īpaši ja esi pirmo reizi, pats tad izlemsi ko tev vajag un ko pašam gribās meitu vai kleitu ;).
30.janvāris 2016, 14:12 | links
 
vakar iebraucām Rīgā. uz kuģa satiku paziņu no Antona kompānijas- stāsts bija sūrs no viņa puses. Pajautāju kā ķērās- teica ka neesot bijis informēts kādi štrumi jāņem līdz.... tāpēc uz vietas vēl 100 eur + iztērējis...... Pie tam visi barojuši- šiem atkal nekā no tā nav bijis līdzi.........
Pie Toņa mājā siltā ūdens neesot bijis- *irsu nomazgāt nebija kur.
Ja *irsa man- tad es *iršu Jums. Bet diez vai......
Tēma taču "Cope" Zviedrijā.
Gan jau Antons saliks visu pa plauktiem! :)
Arī man ar viņu bijusi pieredze copējot- vienīgais labais visā- ēst gatavot viņš prot...... par slikto- daudzi jau zin mūžīgās problēmas-ko nu vairs atkārtoties..........
30.janvāris 2016, 13:08 | links
 
Satiku divus džekus no tavas kompānijas uz kuģa atpakaļceļā no copes.......
Vai nu viņi ir partizāni un neatklāj ka kaut ko noķēruši, vai arī tu, Toni smagi *irs!! Viņu sacītais no tava rakstītā atšķiras par kādiem 18kg......
Vai arī kamēr viņi centās Storumanā kaut ko noķert, tu biji kaut kur citur un kapāji lielās!?
Kā tad īsti ir? LV šādām lietām ir pārāk maza- ātri tevi atkodīs..........

kalvio, 30.janvāris 2016, 12:02

Pa kuru laiku nosirmoja jūra?
Pa kuru laiku nosirmojām mēs?
Pa kuru laiku Antons Vilhelmīni
Pret Storumanu iemainīja?
Kalvio,lūdzu stāsti!Kad tas notika?Ja ne,tad lūdzu atvainojies Toņa onkulim!
30.janvāris 2016, 12:56 | links
 
Satiku divus džekus no tavas kompānijas uz kuģa atpakaļceļā no copes.......
Vai nu viņi ir partizāni un neatklāj ka kaut ko noķēruši, vai arī tu, Toni smagi *irs!! Viņu sacītais no tava rakstītā atšķiras par kādiem 18kg......
Vai arī kamēr viņi centās Storumanā kaut ko noķert, tu biji kaut kur citur un kapāji lielās!?
Kā tad īsti ir? LV šādām lietām ir pārāk maza- ātri tevi atkodīs..........
30.janvāris 2016, 12:02 | links
 
Vai dieniņ,vai tad tas kāds noslēpums!:)
antons .namajuns@gmail .com
T -29208904
29.janvāris 2016, 18:39 | links
 
Labdien, Toni! Vai nevarētu nopublicēt savas koordinātes (domāju e-pasta adresi), lai var sakomunicēt nedaudz privātāk. Interesē Tevis piedāvātās copes Zviedrijā organizatoriskās nianses. Paldies!
29.janvāris 2016, 16:39 | links
 
DICKHA,
Tu tos datumus saskaņo ar manējiem datumiem ,savādāk vari neietrāpīt...Parasti braucam mēneša sākumā un mēneša beigās.
Tiko kā atbraucu,daudz pacopēt šoreiz nesanāca,bišku vajadzēja pašeptēt pa saimniecību,bet savus 20 kg foreļu saķēru...
29.janvāris 2016, 16:21 | links
 
Malači,jūsu piemērs var mudināt arī citus gūt neaizmirstamus copes ceļojuma mirkļus,un ne tikai Zviedrijā...

Tonis, 26.janvāris 2016, 22:08


Kā runājām pie Tevis arī plānoju iebraukt. Tuvākās dienās sapratīšu kuri datumi tie varētu būt. Tālāk rakstīšu PM.
26.janvāris 2016, 22:14 | links
 
Malači,jūsu piemērs var mudināt arī citus gūt neaizmirstamus copes ceļojuma mirkļus,un ne tikai Zviedrijā...
26.janvāris 2016, 22:08 | links
 
Ja nopietni ,es nenīdu...Esmu priecīgs ,ka Zviedrijas copes mīļotāju pulciņš aug.Tātad tam ir arī mans nopelns,un tas mani priecē...
Novēlu visiem izbaudīt Zviedrijas burvīgo ūdeņu dāsnumu...
Ne asakas!

Tonis, 26.janvāris 2016, 21:56


Zviedrija ir feina. Šo vasar braukšu jau septīto reizi un jo vairāk braucu, jo vairāk gribas atgriesties. Šoreiz braukšu augšā pat līdz Enontekio.
26.janvāris 2016, 22:04 | links
 
Ja nopietni ,es nenīdu...Esmu priecīgs ,ka Zviedrijas copes mīļotāju pulciņš aug.Tātad tam ir arī mans nopelns,un tas mani priecē...
Novēlu visiem izbaudīt Zviedrijas burvīgo ūdeņu dāsnumu...
Ne asakas!
26.janvāris 2016, 21:56 | links
 
Ko tad ēdies?

Tonis, 26.janvāris 2016, 21:00


Redz, Toni, pats izreklamēji "Cope" Zviedrijā", tieši tā kā Adrenalīns Ventspili, tā ka nenīdi.
26.janvāris 2016, 21:36 | links
 
Ko tad ēdies?
26.janvāris 2016, 21:00 | links
 
Skatos manas vietas kļūst pārāk populāras...:)
Šodien pilns ar Zviedriem bij saskrējuši,busiņš ar leišiem arī...

Toni. Vai tad tas ir tavs privātais ezers? Tu jau pats tur bezpriģelu taisi. Vadā izbadējušos gaļiniekus itkā nevainīgā atpūtā. Ne velti ir teiciens Latvieša mīļākais ēdiens ir otrs Latvietis.
26.janvāris 2016, 20:56 | links
 
Apmēram 17m.
26.janvāris 2016, 20:31 | links
 
Tu man neatbildēji,-no kāda dziļuma?
26.janvāris 2016, 20:29 | links
 
Zviedri un divi Igauņi bija jau otardien,kad izvilku to lielo tad bij pilns ezers.
26.janvāris 2016, 20:26 | links
 
Skatos manas vietas kļūst pārāk populāras...:)
Šodien pilns ar Zviedriem bij saskrējuši,busiņš ar leišiem arī...
26.janvāris 2016, 20:20 | links
 
Sestdien no rīta busu pie mājas redzējām,bet uz ezera nesatikāmies.
26.janvāris 2016, 20:14 | links
 
Copes bodē mani jau informēja...:) Malači,no kāda dziļuma paņēma?
Man ne visai ziemā uz viņām patīk sēdēt,vajadzīga pacietība,a man patīk aktīvāka cope...Man vakar tajā pašā reģionā gar krastu 6 foreļi,šodien no pēcpusdienas 4 foreļi 1,3-2kg svarā...
26.janvāris 2016, 20:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager