"Cope" Zviedrijā

EMKA
Tev atņēma to Šveices nazi, ko mēs no sarkanā ezera izvilkām?
Nelieši tādi!
11.janvāris 2016, 12:34 | links
 
Kur problēma? :) Var tak uz kādu info tālruni pajautāt vai vienkārši ielikt un tad uz muļķi- upss, nezināju, bet pacopēt gribēju.
Vispār jau stingri viņi tajā lidostā. Tā no mīļa šveiciešu naža sķīros. Vienkārši bija palicis no iepriekšējā brauciena vienā no somas kabatām. Bija līdzi arī tāds maziņš ar ko parasti nagus griežu- tur tādas foršas šķērītes.
Pie kontroles meitene jautā- jums ir nazis? Saku, ka ja par nazi uzskata, to mazo izstrādājumu, kas man kosmētikas maciņā- tad ir. Dabūju vērt vaļā somu un atrādīt nagu griežamo. Šī man saka- jums ir vēl viens...tad gan biju riktīgi samulsis un saku, ka nav...Šī man rāda ekrānā- toč ir! Un atrodu somas iekškabatā savu mīļo "šveicieti", kur tad arī redzēju pēdējo reizi :D
11.janvāris 2016, 12:06 | links
 
gintsgg - pieļauju, ka nav vis tik vienkārši, ka atrodot tārpus, tos tikai atņem. Protams, ka nav žēl 1 kastīti. Ka tikai tur nav vesela procedūra, protokols, galu galā to var klasificēt arī kā nevēlamu sugu neatļautu ievazāšanu utt.
11.janvāris 2016, 12:04 | links
 
Ārzemēs zivju ir vairāk, tāpēc parasti pietiek ar mākslīgiem mānekļiem. :)

Ja nu baigi gribās dabīgo, tad var lielveikalā garneles vai mīdijas nopirkt, vai svaigu zivi. Ā, bet tad arī nazis būs jāpērk, jo rokās bagāžā nazi neļaus vest...
Gan jau nav baigi urbāna vide, tas kādu slieku/kukaini var atrast
11.janvāris 2016, 11:36 | links
 
nu bet kur problēma , ņem ciet un miers , jā nedrīkst - atņems , vai tad žēl vienas kastītes ?
11.janvāris 2016, 11:32 | links
 
Man ir tikai rokas bagāža, kurā ielien arī teleskopiskais kāts... Varbūt kāds tomēr ir mēģinājis? Vēl jau paliek variants izmantot maizi, mīklu, pastu, vietējos kukaiņus!
11.janvāris 2016, 11:18 | links
 
Rokas bagāžu laižot caur skaneri toč pamanīs, ka tur kaut kas kustās, nebūs labi. Ja liksi plēves maisiņā (kā šķidrumu) tad arī pamanīs, ka tur nav vis šķidrums, bet dzīvi tārpi, nez vai izlaidīs cauri...

Tāpēc mans padoms - vai nu līmē kastīti ar skoču pie vēdera, vai arī ieliec nododamajā bagāžā. :)
11.janvāris 2016, 10:58 | links
 
Nav gluži par Zviedriju, bet tēmu par copi ārzemēs neesmu manījis... Vai kādam ir pieredze ar tārpu vešanu lidmašīnas rokas bagāžā? Visticamāk, tas nav atļauts. Vai kāds to ir darījis, cik liela varbūtība, ka pamana utt.? Domāju paķert līdzi 1 kastīti balto un makšķeri uz vienu ārzemju braucienu.
11.janvāris 2016, 10:52 | links
 
eMKa,
nākamreiz nežmiegsies un ņemsi stingras auklas un mormiškas ar stingriem āķiem...:)
4.janvāris 2016, 07:15 | links
 
Toni, šķībā lūrēšana nesa panākumus :D
Un pat negribu nekādu žoru- kas to var izvilkt?! :D
2.janvāris 2016, 01:21 | links
 
Zvanīja čoms no Zviedriem,žors esot ne pa jokam...
Steidzīgi jāorganizējas,kam ir interese sūtiet PM..
1.janvāris 2016, 16:40 | links
 
Šodien no rīta -12.Ledus lielajā ezerā 10-15 cm, mazajos līdz 40 cm.Cope neslikta ,uz divām licenzēm man 10 foreles 1-2 kg svarā. eMKa ar urmaasu sāk lūrēt šķībi ,rīt iešot man pa pēdām...
27.decembris 2015, 20:10 | links
 
Šodien cope tā ne visai,bet norma man tomēr izpildīta...
25.decembris 2015, 19:37 | links
 
Diezgan staipīgs jēdziens,bet aptuveni uz 500 eu jārēķinās,ja negribat mašīnā gulēt... Sīkāk-PM.
24.decembris 2015, 20:54 | links
 
Sveiki!
Varbūt kāds varētu vismaz aptuveni pateikt, cik varētu izmaksāt copes tūre vienai personai Zviedrijā?
Ja mēs būtu 4-6 cilvēki, un iepriekš neesam makšķerējuši skandināvijā. Mums nekādas dižās ekstras nav nepieciešamas, kā arī nav īpašas vēlmes pēc trofeju lomiem, vien kādu foreli, smuku asari pavilkt :)
24.decembris 2015, 19:32 | links
 
Urmaas,tā kā iepērc barojošos lūpu kremiņus...:)
17.decembris 2015, 17:57 | links
 
Ar dzirdēju, ka no pagājušās nedēļas copes Zviedrijā, dažiem vēl tagad "lūpas sūrstot".
17.decembris 2015, 17:20 | links
 
Ienāca infa,ka daži mūspuses copes 'guru'esot no Zviedriem tiko atgiezušies,pie Igora Sandsjonā esot pabijuši.Esot lopā atvilkušies vai atsūkājuši,tā īsti nesapratu,tagadiņ uz centrāltirgu laidīšot ....Tā ir ,kad Antoham nepazvana...:)
17.decembris 2015, 16:58 | links
 
Dzirdēju ,ka Urmas uz Zviedriju copēt sataisījies...
Svoloč,klusē kā partizāns...
15.decembris 2015, 20:09 | links
 
Šorīt Vilhelmīnē atkal -22C...
14.decembris 2015, 08:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager