"Cope" Zviedrijā

Imka ,to jau tā atklāti nevar deklarēt,tādas lietas ir individuāli apspriežamas...:) PM.
28.oktobris 2015, 18:42 | links
 
Imka ,to jau tā atklāti nevar deklarēt,tādas lietas ir individuāli apspriežamas...:) PM.
28.oktobris 2015, 18:40 | links
 
Vilhelmīnē šonakt -8C.Jāsāk domāt par ziemas copi...Pieņemu vietu rezervāciju ziemas copes sezonai.Copes braucieni tiek organizēti no Rīgas ar RenoTrafik busiņu.Copes tūres ilgums 8 dienas.Viss iekļauts,-busiņš,prāmja biļetes,dzīvošana divvietīgās istabiņās,gultas veļa,trīsreizēja ēdināšana,sniega mocis,ragavas,degviela,TV,internets,saldētavas,kūpinātava,gida pakalpojumi.Ķeram pālijas,foreles,alatas,sīgas,vēdzeles,līdakas un asarus.Vienā tūrē varu uzņemt un apkalpot 7 copmaņus.Bildes manā albumā.Ne asakas,un uz tikšanos!

Tonis, 27.oktobris 2015, 15:01


Cik EUR ???????????????????????????????????
28.oktobris 2015, 15:39 | links
 
Urmaas,
ņeunivaj ,ja gribēsi 'halturku' tev piemeklēsim...:)
27.oktobris 2015, 19:25 | links
 
Tad man haltūras uz neoplāna atkrīt. ;)
27.oktobris 2015, 19:21 | links
 
Urmaas,
par Neoplāna iegādi domājis esmu,bet beigu beigās padomāju,vai man to vajag?Vai gribu panākt to pašu bardaku kas patreiz Storumanā notiek? Man nevajaga kvantitāti,es piekopju godīgu attieksmi un kvalitāti...Un zivju izmēri mūs priecē...
27.oktobris 2015, 19:17 | links
 
Jūtu ka jāpalielināsies licenžu cena Alūksnes ezerā...:)
27.oktobris 2015, 16:44 | links
 
Ja sakasīšu kapeiciņu, protams, ka gribu! :)
27.oktobris 2015, 16:32 | links
 
Aņdžiņ,ko tik pa naudu nevar izdarīt...:) Gribi?
27.oktobris 2015, 16:22 | links
 
Vilhelmīnē šonakt -8C.Jāsāk domāt par ziemas copi...Pieņemu vietu rezervāciju ziemas copes sezonai.Copes braucieni tiek organizēti no Rīgas ar RenoTrafik busiņu.Copes tūres ilgums 8 dienas.Viss iekļauts,-busiņš,prāmja biļetes,dzīvošana divvietīgās istabiņās,gultas veļa,trīsreizēja ēdināšana,sniega mocis,ragavas,degviela,TV,internets,saldētavas,kūpinātava,gida pakalpojumi.Ķeram pālijas,foreles,alatas,sīgas,vēdzeles,līdakas un asarus.Vienā tūrē varu uzņemt un apkalpot 7 copmaņus.Bildes manā albumā.Ne asakas,un uz tikšanos!

Tonis, 27.oktobris 2015, 15:01



A līdz mājām pēc tūres neaizved? Jebšu jāpaliek ostā ar visām pendelēm :)
27.oktobris 2015, 16:11 | links
 
Laiks jau tev pāriet uz neoplānu. :)
urmaas, 27.oktobris 2015, 15:03

Un izbūvēt kārtīgu viesnīcu? :D
27.oktobris 2015, 15:20 | links
 
Vilhelmīnē šonakt -8C.Jāsāk domāt par ziemas copi...Pieņemu vietu rezervāciju ziemas copes sezonai.Copes braucieni tiek organizēti no Rīgas ar RenoTrafik busiņu.Copes tūres ilgums 8 dienas.Viss iekļauts,-busiņš,prāmja biļetes,dzīvošana divvietīgās istabiņās,gultas veļa,trīsreizēja ēdināšana,sniega mocis,ragavas,degviela,TV,internets,saldētavas,kūpinātava,gida pakalpojumi.Ķeram pālijas,foreles,alatas,sīgas,vēdzeles,līdakas un asarus.Vienā tūrē varu uzņemt un apkalpot 7 copmaņus.Bildes manā albumā.Ne asakas,un uz tikšanos!

Tonis, 27.oktobris 2015, 15:01

Laiks jau tev pāriet uz neoplānu. :)
27.oktobris 2015, 15:03 | links
 
Vilhelmīnē šonakt -8C.Jāsāk domāt par ziemas copi...Pieņemu vietu rezervāciju ziemas copes sezonai.Copes braucieni tiek organizēti no Rīgas ar RenoTrafik busiņu.Copes tūres ilgums 8 dienas.Viss iekļauts,-busiņš,prāmja biļetes,dzīvošana divvietīgās istabiņās,gultas veļa,trīsreizēja ēdināšana,sniega mocis,ragavas,degviela,TV,internets,saldētavas,kūpinātava,gida pakalpojumi.Ķeram pālijas,foreles,alatas,sīgas,vēdzeles,līdakas un asarus.Vienā tūrē varu uzņemt un apkalpot 7 copmaņus.Bildes manā albumā.Ne asakas,un uz tikšanos!
27.oktobris 2015, 15:01 | links
 
Šodien man viena tāda pat kā iepriekšējā -ap 3kg.un divi pāļuki ap 1,5 kg.Kolēģiem četri pāļuki.
Dienas pirmajā pusē atkal migla,šoreiz Janka turējās pārredzamā attālumā...:)
13.oktobris 2015, 19:46 | links
 
Šodien līdaku diena.No paša rīta migla tāda ,ka aci var izdurt..Laižamies dīķī ar cerību, ka atpakaļceļu atradīsim...Janka pilnīgi uz dullo mauc tiktāl ,kamēr šo cerību bij galīgi zaudējis,zvana man un prasa -kur es esmu?Es šamam saku nezinu kur esi,bet mauc tik pret vēju ,lai krasts labajā pusē būtu...Pret vakarpusi priecīgs atmauc ar,un ar visai cienījamu līdaku lomu...Bilde albūmā.

Tonis, 12.oktobris 2015, 22:34

Man viens Daugavas samu matadors šorīt tieši to pašu stāstīja-no vietas,kur copē praktiski katru dienu/nakti,neparko nevarējis tikt mājās.Četrreiz esot televījas torni dažādām pusēm skatījis. Uz vēju ar neesot varējis paļauties-mainījies ik pa 5 minūtēm.Migla vājprātīgā!
12.oktobris 2015, 22:43 | links
 
Šodien līdaku diena.No paša rīta migla tāda ,ka aci var izdurt..Laižamies dīķī ar cerību, ka atpakaļceļu atradīsim...Janka pilnīgi uz dullo mauc tiktāl ,kamēr šo cerību bij galīgi zaudējis,zvana man un prasa -kur es esmu?Es šamam saku nezinu kur esi,bet mauc tik pret vēju ,lai krasts labajā pusē būtu...Pret vakarpusi priecīgs atmauc ar,un ar visai cienījamu līdaku lomu...Bilde albūmā.
12.oktobris 2015, 22:34 | links
 
Vilhelmīnē šodien cope apmierinoša,nevar teikt ka faini ,bet bezšā nepalikām .Izskatās ka pāļuki pamatā jau iznārstojuši,lielākais -2,8kg.
9.oktobris 2015, 20:34 | links
 
MIYAGI vajag gan. 185dkk gadaa.
7.oktobris 2015, 09:14 | links
 
To Dzivojufuree,vaitad lai maksķerētu Helsingorā,jūrā,ir vajadzīga licenze?
7.oktobris 2015, 08:16 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager