"Cope" Zviedrijā

Tev taisnība:) Ir izbaudīts, ka arī tur var ietrāpīt necopē:)
18.marts 2015, 10:25 | links
 
Tā jau nu gluži nav,ka aizbrauksi uz SWE un zivis pārpārēm skaldīsi,tās vietiņas ir jāzin...:)
17.marts 2015, 20:48 | links
 
Ir vēl viena brīva vieta braucienā copēt 31.03.
Varbūt Toņa stāstu iedvesmots kāds grib piebiedroties:) 29422399
17.marts 2015, 10:18 | links
 
Šodien vēl labāk kā vakar.No paša rīta līdz ar saullēktu cope 'nonstopā'...Apmēram divas stundas varēja vilkt bez pārtraukuma,vēlāk pieklusa un ik pa laikam...Laiks ideāls,-saule,bezvējš,varēja sauļoties...Puiķi atvilkās tā,ka rīt ņems brīvdienu...:)
14.marts 2015, 21:30 | links
 
Šodien bišku pavizinājāmies pa ezeru,atklājām daudz skaistu un zivīgu vietu.Lomi arī šodien tīri smuki...Foreles un alatas salīdušas pa seklajiem līčiem,vietām zem ledus ūdens tikai 30cm...Kad paņem,spēj tik turēt un auklu laizt vaļā,man šodien viena trīniece iztina vismaz 20 metrus...Pālijas pārsvarā tusē ap 15-20 metru dziļumā.
13.marts 2015, 22:02 | links
 
Šodien puiķi sasparojās nopietnāk un rezultātā katram pa 6-10 foreļiem.Man šodien 11gab.,viena smuka ~3kg.Laiks labs,saulīte,dienā ap 0 C.
12.marts 2015, 21:43 | links
 
Anton pasveicini no manīm šo jauko zemi, būšu klāt kad lupīnas ziedēs. Ne asakas jums zeļļi.
11.marts 2015, 23:11 | links
 
Zviedros ledus 50-80cm.
Šodien pirmā copes diena.Kolēģi sacerējušies un noskatījušies uz zviedriem,kā šie velk kumpas pālijas,daži diemžel palika arī bezšā.To pāļuku arī jāmāk piemānīt...
Es mīlu aktīvāku ,kustīgu copes veidu,kas arī vainagojās panākumiem.Man šodien urbjoties krasta zonā 12 foreles un dažas alatas.Rīt noskaņosimies nopietnāk...:)
11.marts 2015, 23:03 | links
 
Gint,Zviedros ūdeņu daudz un zivju arīdzan...Pārsvarā ir licenzētie ūdeņi~60-70%,pārējie nav licenzēti.Oficiāli tas nozīmē ,ka licenzētajos jāpērk licenze,nelicenzētajos makšķerēšanas tiesības ir pie ūdeņiem dzīvojošajiem iedzīvotājiem.Bet praktiski,ja kur pārnaķšņosi uz vienu nakti un no rīta vai vakarā uz kādu stundiņu bada pātagu iemērksi,neviens pa galvu arī nedos...
5.marts 2015, 18:45 | links
 
Sveiki copmaņi,

Nepieciešams padoms par Zviedrijas ūdeņiem.
šovasar jūnija sākumā došos velo ceļojumā pa Zviedriju un maršruts sanāk gar ļoti daudz ūdeņiem, jo tie nu Zviedrijā gana daudz. Nakšņošu teltī un tas nozīmē ka lielākoties pēc iespējas kāda ūdens malā. Pēc nostāstiem dzirdēts ka ar zivīm tur nav problēmu, tad nu jautājums - kā ir ar copi tur, kur var kur nevar copēt ?, protams ir maksas ezeri un dīķi bet tie man neinteresē, man interesē vakarā vai no rīta pacopēt kādu līdaku vai asarīti ko uzgatavot, nekāda kaušana nav paredzēta tīri atpūta pēc dienas uz velo.
Pastāstiet ja kāds zinat kas un kā.

Paldies,
5.marts 2015, 14:57 | links
 
Kamēr es šodien pa māju, veči atvilkās ne pa jokam.Murijāņu Atim šodien rekords,-37 foreļi.
Paņēmis esot atļautās piecas,pārējās peldot tālāk...:)
1.marts 2015, 21:20 | links
 
OK, paldies. Iepriekš Tu neminēji "ārpus publiskajiem" :) ir jābūt kretīnam, lai redzot mietu ar plāksnīti PRIVAT tur makšķerētu bez atļaujas. Ja tādas zīmes nav, nu atvainojiet...

daddy_j, 1.marts 2015, 09:21


zīmes Privat/Enskild SE bieži nesastapsi. Tas ir pret tiesībām brīvi pārvietoties allemansrätt, kas ir iestrādāts konstitūcijā. Bet dažādas zīmes un šlokbaumi aizliedzoši braukt ar auto ir pa pilnam.
Bezsaimnieka ūdeņi praktiski nav un viss ir uz tavas sirdsapziņas...
un nebrīnies kāpēc tur vietām uz austrumeiropiešiem skatās stipri šķībi.
1.marts 2015, 09:38 | links
 
daddy,
makšķerēšanas tiesības ārpus publiskajiem ūdeņiem kur vietējie nav ieviesuši licenzēto makšķerēšanu, pieder vietējiem pie ezera dzīvojošajiem iedzīvotājiem.Atbrauksi pie manis ,iedošu...:)

Tonis, 28.februāris 2015, 21:39


OK, paldies. Iepriekš Tu neminēji "ārpus publiskajiem" :) ir jābūt kretīnam, lai redzot mietu ar plāksnīti PRIVAT tur makšķerētu bez atļaujas. Ja tādas zīmes nav, nu atvainojiet...
1.marts 2015, 09:21 | links
 
daddy,
makšķerēšanas tiesības ārpus publiskajiem ūdeņiem kur vietējie nav ieviesuši licenzēto makšķerēšanu, pieder vietējiem pie ezera dzīvojošajiem iedzīvotājiem.Atbrauksi pie manis ,iedošu...:)

Tonis, 28.februāris 2015, 21:39


Tas pats princips, kas pie mums jau vismaz 20 gadus. Tikai LV tas vēl nedarbojas, jo lielākā daļa īpašnieku un copmaņu nezina likumu.
1.marts 2015, 08:24 | links
 
Zviedros sāk lēnām piesalt,šorīt -6C.Aizbraucu līdz Storumanam,pilsētā ledus praktiski nav...Braucu atpakaļ uz Vilhelmīni.Cope visumā laba,man šodien 18 foreļi,lielākā ap 2kg.Daži kolēģi dziļumā izsēdēja pālijas 1-2kg svarā.Rīt pēdējā diena,ņemšu brīvdienu...
28.februāris 2015, 21:49 | links
 
daddy,
makšķerēšanas tiesības ārpus publiskajiem ūdeņiem kur vietējie nav ieviesuši licenzēto makšķerēšanu, pieder vietējiem pie ezera dzīvojošajiem iedzīvotājiem.Atbrauksi pie manis ,iedošu...:)
28.februāris 2015, 21:39 | links
 
Vietā kur nav licenzētās zonas, kas nozīmē, ka tur makšķerēšanas tiesības ir tikai vietējiem iedzīvotājiem...

Tonis, 11.februāris 2015, 22:47


Vo, paskaidro šito vietu sīkāk - kas ir "vietējie iedzīvotāji" un kā viņi man tās tiesības var nodot?

Ir bijis tā, ka galīgi nav saprotams ir licencēts, nav licencēts - prasu kempinga saimniekam - a ko, a kā...a nekā - pa 100gr balzāma un ej makšķerē, tik pie ceļa nerēgojies... bet tas tā "po-sovetski"...
27.februāris 2015, 12:35 | links
 
Nu izklausās baigi coini
laikam būs jābrauc kādu zivtiņ izvilkt.
27.februāris 2015, 00:04 | links
 
Vilhelmīnē vējš pūš ne pa jokam,bet īstiem copmaņiem tas nekaiš...:)Jau divas dienas velkam foreļus,man lielākā~3kg.Alatas arī diezgan daudz un gadās smukas līdz 800g.Šodien man trāpījās smuka sīga~2kg.Pēc svara it kā nekas īpašs,bet tā nav uz barotavu kombikorma uzbriedusi,dabīga,un tādēļ divtik lielāks prieks...Bildes ielikšu pēčāk.Ledus~50cm,sniegs virs ledus pakusis un piesalis,iešana ideāla...
26.februāris 2015, 23:59 | links
 
aivarstukums nu tev mērogi,Skandināvija nav valsts tā ir pussala,un tavs teiktais ir no operas- viena tante teica.
12.februāris 2015, 16:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager