Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!
Sveiki copes biedri.
Gribēju nedaudz pakonsultēties par dīķi...
Lieta tāda, ka sievai lauku mājās pe radiem ir dīķis (apm.30m x 10m), dziļākajā vietā varētu būt kādi 2m. Dīķis jau vairākus gadus stāv pats savā nodabā un netiek izmantots, regulāri kad aizbraucam uz turieni aizeju pamētāt vizulīti, izdevies ir noķert zemmēra līdacēnus, ko gan atlaižuatpakaļ, lai ir citām reizēm, un vienreiz trāpijās asaris. Kādus gadus atpakal tur esot laistas iekšā karpas un līņi, vasarā mēģināju ko dabūt uz makšķeres, bet bez rezultātiem, nezinu ir tur vēl dzīvība iekšā vai nav, vai palikušas ir tikai līdakas... Pa ūdens virsu ar nemana , ka zivis spēlētos... Tad nu radās doma, ka šīs vasaras laikā vajadzētu to vietiņu nedaudz reanimēt, lai pašam patīkami aizbraukt un atpūsties. Tad nu jautājums, kādas zivis būtu jēdzīgāk tur laist?? Biju domājis par karpām, bet cik palasījos forumā tad tāds dīķis ir iespējams par mazu. Tadtagad sliecos uz Līņiem un Karūsām, bet tikai jautājums cik tās karūsas lielas varētu izaugt, gribētos jau lai sasniedz kādus 400g, bet cik tas ir reāli?? Vēl ir tāda lieta, ka dīķis vasarā stipri aizaug, domāju nākamgad papļaut zāles, vai varbūt ir kāds labāks veids, kā ar to cīnīties?? Dīķis ir izrakts purvainā pļavā un arī karstajās vasarās tam līmenis krītās ļoti maz, laikam pazemes avoti vēl dod savu, bet par to neesmu pārliecināts, ir notekcaurule, kam priekšā pielikts siets un vēl aizbarikādēts ar zariem, kāda ir varbūtība, ka zivju mazuļi caur šādu ierīci aizpeld prom no dīķa?? Būšu pateicīgs par atbildēm!!!
29.decembris 2009, 15:31 | links
 
Audzeju wanna lidaku - baroju ar kotletem un makaroniem ! Bet nu nekeras ! kas pa wainu ?? Meginaju gan uz gumiju - gan vobleri :D
29.decembris 2009, 16:18 | links
 
GB Šampūnu pielēji?
29.decembris 2009, 17:21 | links
 
arnic

Man pie majas Latgale ari ir dikis... noteikti lielaks par tavejo. kadi 100 uz 20 , dziljums ap 3 bet kaut ko ari varu ieteikt! man mit lini, karusas, karpas, asari un paris kisiti :D, asari labi pielagojusies un uzreiz iznarstojusi, tapat ari lini... pazinjam ari tads dikis kaa tev .. mit ari asuki. raudas, karusas... cik zinu tadiem dikiem lini labi pielagojas... ja dzivo lidakas problemam nevajadzetu rasties, karusas noteikti dzivos... pirmo gadu aug ari labi.. bet pec gadiem 2 vinu ir tik daudz, ka nevar normali pamakskeret,... pilns dikis ar mazajam zivtinjam... varbut ja butu lidakas tad butu diki balanss.. augtu lidakas un tie pasi karusas.. varbut kads kaut ko ieteks...
P.S. nekada gadijuma nelaid rotanus :D
29.decembris 2009, 19:06 | links
 
arnic
Nu ja zāļu pa daudz, ielaid kādu balto amūru. Bet tik lielu, lai tie līdaciņi neapēd :)))))
Tas tā, nespeca viedoklis ;)
29.decembris 2009, 19:21 | links
 
izstāstat man lūdzu... man ir laukos dīkis kurā mīt asari, līdakas, karūsas, līņi un nedaudz karpas.... itkā pagājušogad ielaidu karpas kadas 10 bet sogad nevienu nevaru nokert... man liekas ka asari un lidakas nevaretu ietekmet zivju dzivi... karpas tadas pa 250 gramiem.. paldies
29.decembris 2009, 19:45 | links
 
Tu domā, ka, ja tu dīķī ielaid 10 karpas, tad viņām būtu jāķeras? :D:D Muļķības...man čomam ir maziņš maziņš dīķītis, kurā karpas ir krietni vairāk par 10, bet vispār reti kad kāda ir pieķērusies uz makšķeri...
29.decembris 2009, 19:52 | links
 
Biju ielaidis karpas rudeni tie neparziemoja.. bet tie kuri ielaisti pavasari ... pielagojas i dzivo... biju laidis mazinus cm 4-5
29.decembris 2009, 19:54 | links
 
RedBull
tu domā to dīķīti kurš pie ieejas tavā darbavietā!!!:DDDDDDDD
29.decembris 2009, 19:55 | links
 
urmaas, to nē :D bet tajā karpas ķērās, kad bija salaistas :D:D
29.decembris 2009, 20:31 | links
 
Par saprātīgu atlīdzību izmērīšu skābekļa daudzumu Jūsu ūdenstilpes ūdenī.
8.februāris 2010, 19:30 | links
 
susuri, man dīķī vajadzētu izmērīt skābekli. No kurienes tu esi? cik tas prieks maksā?

skatijos skābekļa mērītājus, tāds normāls ap 200 Ls.
8.februāris 2010, 19:48 | links
 
J.B. Sk.pastu.
8.februāris 2010, 21:45 | links
 
Akvāriju veikalā nopērc O2 testu un mēri uz nebēdu.
9.februāris 2010, 19:26 | links
 
Shodien nepatiikams pārsteigums- peedeejaas 2vaas dienaas saakušas slāpt karpas kaut peedeejos gados nekad nav slaapis.Vēl pirms nedēļas pie āliņģiem nebija nevienas zivis. Šodien pilns ar beigtām zivīm...Pat 4.5kg karpu no āliņģa nācās izcelt :(
Jautājums ekspertiem- ja sūknis nav pieejams - ko var dariit lietas labaa???
19.marts 2010, 21:32 | links
 
Vai nu urbi simts āliņgu vai ar motorzāgi lielu baseinu izzāgē...
19.marts 2010, 21:34 | links
 
Žēl ka nav sūknis... Es mēģinātu uztaisīt tādu kā ūdenskritumu, lai ūdens gāžoties iesit gaisu. Vēl varētu mēģināt gaisu pumpēt ūdenī cauri smalkam sietam. Bet bez pumpja es nez ko var izdarīt...
19.marts 2010, 21:41 | links
 
izzāģē lielu caurumu,un samet niedres iekšā..
19.marts 2010, 21:42 | links
 
Liidz diikjim puskilometrs, elektriibas vnk nav- izdomaaju mosh ta gjenerators kkur jaadabuu lai suukni vareetu piesleegt- ceru gan ka nav par veelu- pie aalinjgjiem nevienu dziivu zivi nemana- tikai beigtaas. KKas jaadomaa ....
19.marts 2010, 23:31 | links
 
Šogad ziepes lielas!Jāzāģe tik riktīgi caurumi,citas iespējas nav.Ja dīķim nav caurteces tad cauri ir ar zivīm.Jācīnās!!!
20.marts 2010, 09:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager