Gaļenieki

Ja man saldētava pilna- atdošu kaimiņiem vai arī izmetīšu ārā.
FLIPERAM.Tur jau ir taa lieta, ka es paturu zivis tikai sev , cik var apeest. Gadaas ari pakert citreiz zemeeeru par daziem centimetriem.
Saproti es varu atlauties samaksaat sodu.
Leduskapii nestumju , radiem nedodu.
Taada ir mana sirdsapzinas nostaaja!
Ja kaads nevar pienemt manu nostaaju, tad lai staajas inspektoros un meigina mani nokert.:::)))
27.jūlijs 2013, 18:44 | links
 
Un rodas jautājums...kas tad un kurā brīdī notika,lai pēkšņi tā sāktu domāt savādāk!?

snipiens, 27.jūlijs 2013, 17:24


Tas notika pirmo un vienīgo reizi kad paņēmu vairāk par 5 forelēm (jā bij vecos laikos limits 5gab), bij ja nemaldos 22 gadi. Sametās pašam riktīgi kauns, kopš tā laika nelielos ar loma daudzumu un pa sezonu paturu tikai dažas kuras problemātiski atlaist vaļā dzīvas. Kādam prātiņš mājās atnāk agrāk, man diemžēl vēlāk :-) Var jau vainot arī padlaiku saukli "ne mana cūka, ne mana druva", bet lai nu paliek. Lepojos ar saviem kolēģiem un viņu dēliem kuri pāraug savu alkatību jau padsmitnieka gados, visu cieņu! Mēs copē meklējam emocijas, un šīs emocija, kad tu palaid vaļā spēcīgu, lielu un skaistu zivi, ir nesamērojamas ar gaļas kg un sājo pēcgaršu. Bet es nenosodu arī tos kas katrā copes reizē patur vienu, dažas(nevis dučos un spaiņos, maisos mērāmos lielumos) zivis pusdienu galdam, katram savs protams.
27.jūlijs 2013, 18:42 | links
 
Viens zvejnieks nozvejo cik vairāk kā 100 makšķernieki kopā. Tad kāde te jēga diskusijai kurš gaļenieks, kurš ne ?
27.jūlijs 2013, 18:33 | links
 
JanisC4, ja nē, tad kāda jēga te vaimanāt????

kapracis, 27.jūlijs 2013, 17:33

Teikšu godīgi- apnicis, ka normāla cope izdodas ārzemēs, bet Latvijā reti. ...un ja domā, ka vaimanāju... domā ko gribi, bet man prieks, ka padomāji:)) Nepatīk man publiskā telpā lamas rakstīt...
27.jūlijs 2013, 17:52 | links
 
ja tevi tas tā uztrauc, tad ej sabiedriskajos un rīkojies!!! bet tu pat nevari piezvanīt inspektoram, tevis minētajos gadījumos, tikai kunksti šeit!!! bļin, kā piegriezušies šitie vaimanātāji!!!
27.jūlijs 2013, 17:48 | links
 
Arī man, kādu labu laiku atpakaļ, kad vēl nemācēju noķert to ko vēlos, bet gan kas sanāca, vai pieķērās pats, bija liela velme ņemt un ņemt(reti gan ko izdevās paņemt:))), bet kad sevi sāku uzskatīt par makšķernieku(šad tad sanāk nocopēt ko vēlos) velme uz negausību pazuda .
27.jūlijs 2013, 17:44 | links
 
JanisC4, ja nē, tad kāda jēga te vaimanāt????
27.jūlijs 2013, 17:33 | links
 
JanisC4, tev tā kā vieglāk paliek te iesmilkstoties?

kapracis, 27.jūlijs 2013, 17:17

Nē, bet izskatās, ka Jūs gan tas ir aizskāris ;))
27.jūlijs 2013, 17:29 | links
 
forelzellis
Un atkal tāda zobgalība, nu kam tas? Es pa vairāk kā 30 gadiem copē daudz ko esmu pieredzējis, arī tādas reizes kad liekas līdakas pašas lec laivā vai brangas foreles stājas rindā lai pakamtu rotiņu. Neliegšos bij dažas reizes kad ar jumts aizbrauca un attapos zivju kaudzē un nesapratnē kur nu to visu likt. Tas gan bija jaunībs gados kad tā mazāk domā ar galvu. Bet vienu varu teikt tieši, visas tās reizes bija nepatīkama pēcgarša un vainas apziņa, ka nav lab darīts. Tāpēc arī visvairāk izbrīna ka dažiem patīk palielīties publiski ar savu negausību, pat uzrādot fotoliecību ;-)
13.jūlijs 2013, 22:33 | citēt | links

Itais bija aizķēries atmiņā no Engures tēmas!:)
Un rodas jautājums...kas tad un kurā brīdī notika,lai pēkšņi tā sāktu domāt savādāk!?

P.s.Piedāvāju tikai un vienīgi veselīgu diskusiju,bez najezdiem un citādām ixņām,kuras tāpat neko nemaina!
27.jūlijs 2013, 17:24 | links
 
JanisC4, tev tā kā vieglāk paliek te iesmilkstoties?
27.jūlijs 2013, 17:17 | links
 
Opusums:-Tu jau runā kā Birzaks,zivju ir pārāk daudz,bet mazas!Makšķernieki lielās izķer,a līdakas viena otru apēd!Vajagot zandartam samazināt izmēru uz 35cm,un līdakai 40cm!Savlaik šie kungi pasludināja ālantus par sārņu zivīm,un vadi padarīja savu darbu!DDD.Manuprāt par makšķernieku var saukties tas,kurš ejot uz konkrētu zivi viņu arī noķer,vienalga baltā zivs vai plēsējs!Tas kurš neņem zemmērus!Paņem tikai to ko vajag pašam apēšanai,nevis kaimiņam,tantai un čomam!Tas kuram nesagādā problēmas atlaist jebkura izmēra zivi,neskatoties uz tās izmēru,ja zivtiņa nav paredzēta pārtikai-šodien,vai rīt!Nevis saldētavai!Bet katrs jau sevi vērtē pēc savas mērauklas!
27.jūlijs 2013, 16:42 | links
 
Nepretendēju uz pareizāko viedokli, vienkārši vēlos padiskutēt par tēmu.... taču diemžēl mani šeit nesaprot.
JanisC4, 27.jūlijs 2013, 14:05


Es saprotu, pat ļoti labi. Neskaitāmas reizes arī esmu bijis liecinieks mūsu pašu bāleliņu negausībai un apbrīnojamajai tuvredzībai, kad tiek smelts bez mēra un sāta sajūtas. Šādos gadījumos iecietīgi mēs varam būt tikai pret bērniem un pusaudžiem(vēl nenostabilizējusies psihe un vērtību sistēma) vai sirmgalvjiem kuriem tiešām nav ko ēst. Bet nekādas iecietības un tolerance pret vīriem spēka gados kuri piedalās mūsu ūdeņu mērķtiecīgā izlaupīšanā. Un vistrakāk tracina šis nodrāztais teicies: "ja nepaņemšu es, paņems cits!". Kad dzirdu atkal šo vienas dienas dzīrotāju, sava zara zāģētāju klišeju, nudien gribas klopēt pa viņu tukšajiem pauriem lai beidzot attopas.
27.jūlijs 2013, 15:34 | links
 
Janka ja tu gribi pamoralizeet kaadam tad brauc uz kjiishezeru, tur ir pa pilnam slaaviski runajoshi galjinieki, jautajums vai tev bus pauti kadam kautko aizraadiit. :D sheit nav jegas bezdeet, galjinieki internetu taapat nemaak...
27.jūlijs 2013, 15:24 | links
 
Ir veel viens risinaajums palielinaat atlauto loma lielumu un samazinaat zivju izmeerus par 5cm un visi buus apmierinaati.
27.jūlijs 2013, 14:54 | links
 
Šturnc par gaļeniekiem vai botāņiķiem, bet aptuveni piemetot JanisC4 neslikti pelna :D (es tā parēķināju cik ir viņa iemaksa sociāljā budžetā, ja apgalvojums uztur 80-90 pensionārus ir patiess).

Bet ja par zivju lietām, 1. gadījuma prasījās izsaukt Pašvaldības policiju/inspektoru, 2. iedot onkam kādu naudiņu maizei, desai un sviestam.
27.jūlijs 2013, 14:49 | links
 
Re kā tauta sarosījusies!
Nu ,kurš kuru,-
gaļinieki vai botāniķi?:)
27.jūlijs 2013, 14:11 | links
 
JanisC4 Juus laikam esat vispareizaakais cilveeks Latvijaa makskereesanas jomaa?!?
Es citreiz nemu liidakas, kas ir garumaa 48-49cm. No vecuma un pensijas nekur neaimuksi- pats veel nezini, kaa Tev pasam buus......

opusums, 27.jūlijs 2013, 13:25

God. kungs! Nepretendēju uz pareizāko viedokli, vienkārši vēlos padiskutēt par tēmu.... taču diemžēl mani šeit nesaprot. Vēlos zināt tikai citu viedokli vai tā ir norma, dzīves nepieciešamība, vai nacionālās īpatnības, varbūt padomijas laikos iegūtās īpašības -ņemt visu, kas nav piesiets un cik var.....?
Ir gadījies pamakšķerēt arī citur, un makšķerēsanas kultūra tomēr atšķiras... ne labāk vai sliktāk bet atšķiras.
Ja ir runa par vecumu, tad visu cieņu, ja ar saviem komentāriem esmu Jūs vai kādu citu aizvainojis, ļoti atvainojos, par neveiksmīga piemēra izvēli!
27.jūlijs 2013, 14:05 | links
 
JanisC4 Juus laikam esat vispareizaakais cilveeks Latvijaa makskereesanas jomaa?!?
Es citreiz nemu liidakas, kas ir garumaa 48-49cm. No vecuma un pensijas nekur neaimuksi- pats veel nezini, kaa Tev pasam buus......
27.jūlijs 2013, 13:25 | links
 
protams - zivis ēdu un daudz, taču neņemu vairāk kā varu apēst, kā arī uzskatu ka nevajag atlaist zivi, kura ir stipri savainota un tā pat pēc pāris mocību stundām uzpeldēs ar vēderu uz augšu. Šogad Zviedrijā redzēju līdaku ap12-14kg peldamies ar vēderu augšup ar žaunās atstātu- nokniebtu āķi.
Zivis ir jāēd- tas ir veselīgi! Taču nav jācenšās apēst
visas ūdenskrātuves zivis vienlaikus nešķirojot.
27.jūlijs 2013, 12:53 | links
 
Banānu Republika!!
27.jūlijs 2013, 12:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager