Makšķernieku karte

Karti esmu pircis un pirkšu arī turpmāk...prozit :)
21.decembris 2010, 21:40 | links
 
Es arī. Chpoksh!
:))
21.decembris 2010, 21:41 | links
 
makshkjernieku kartes vajadzeetu dot par briivu, ja esi uzraadiijis kaadu malikju darbiibu ar pieraadiijumiem. piemeeram uzraadi pashvaldiibas policijai ieliktu malikju tiiklu un sanjem makshkjernieku karti kaa atliidziibu! buutu kaada jeega no taam karteem, citaadi neviens nekontrolee ne kartes, ne tiiklus :(
21.decembris 2010, 22:03 | links
 
Nopērc ķīniešu tīklu pa dažiem Ls, pats ieliec, parādi policijai un karti esi dabūjis pa lēto! :D
21.decembris 2010, 22:22 | links
 
šogad vismaz lētāk izmaksāja makšķerēšanas karšu izgatavošana - 2'340Ls
http://www.iub.gov.lv/pvs/show/161536

bet iepriekēšējos (2007-2010) gadus izgatavošanas un izplatīšanas izmaksas vienkārši fantastiskas - 271'400Ls
http://www1.iub.gov.lv/iub/ads_popup/?action=show_rez&Nrpk2=19690&newid=97497

cik saprotu, visiem vajag darbu, lai varētu iespējams arī kādu nodokli valsts budžetā samaksāt, varbūt arī padalīties ar kādu citu.
ļoti neizdevīgi kādam vai kādiem, ja varētu maksāt bankā. nesanāktu nauda kādai villai. vismaz es tā saprotu
21.decembris 2010, 22:23 | links
 
akal veco dziesmu dreijā
21.decembris 2010, 22:25 | links
 
a kur logiķa? decembrī ejot makšķerēt pirkt bileti par 3 mēnešiem, ja tā pat no jaunā gada būs cita.
21.decembris 2010, 23:30 | links
 
marti tas ir labs joks...

viņiem tīklus nebūs kur likt :D
22.decembris 2010, 08:58 | links
 
un nespēs gatavot kartes :)
22.decembris 2010, 08:59 | links
 
Vispār tam pasākumam ar kartēm vajag reģionālu pieeju. Es negrib to lasi/foreli!!!!!!! Un maksāt pa to!!!! Tad arī maksātu lētāk. Latgalei iespējams izdevīgāk. Rīgas coperi, kas bieži brauc uz Latgales pusi, ar nopirktu...un iespējams sanāktu kas ar. + iegāde caur bankas maksājumu!!! I lai zvejnieki ar citu reģionu makšķernieku atbalstu ķer tālāk to lasi piekrastē :)
22.decembris 2010, 10:30 | links
 
Jauki jau būtu gada beigās radzēt kā mūsu karšu naudiņa izlietojusies - pa punktiem
- projekta administrēšana
- zivju mazuļu izaudzēšana,
- zivju resursu sargāšana,
- utt.
Protams, arī citas izmaksas pa posteņiem un vēlams ticamas, varētu caur Neo...

P.S.var būt jūtama drusku žults vecā gada vakarā, bet tak tomēr- naudiņa sanāk liela.Pie kam , ja makšķernieks tikai reizi vasarā ar gumijnieci brauc lejā pa Salacu un vēlas noķert 10 asarīšus zivju zupai, tā padārgi sanāk strēbiens...
22.decembris 2010, 11:35 | links
 
Es par! Būtu taču forši nopirkt Latgales MK ar tiesībām ķert sporta asari.
:))
22.decembris 2010, 11:35 | links
 
Sevišķi Bebra piesauktajā dokumentā man iespēra sekojošais teksts (citāts):"Papildus nepieciešams atzīmēt, ka, novērtējot Fonda ieguldījumu zivju
atražošanā un aizsardzībā Latvijā, makšķernieki paši 2008.gadā ierosināja
makšķerēšanas karšu maksas divkārtīgu paaugstināšanu, lai efektīvāk tiku
nodrošināta Zivju fonda mērķu sasniegšana." (citāta beigas). Izrādās, ka mēs paši vien esam gribējuši, lai MK gadā maksā nevis 5 bet 10 Ls :) Gebelss otdihajet...
22.decembris 2010, 12:01 | links
 
Kam tad jūs pērkat karti? Inspektoram?
Zivju fonds? Dzīvoju savā valstī, tādā, kādu nu ir. Cena? Krogā vakarā atstāj 4 kartes... tāpēc jau tā ir diskusija :). Priecīgus svētkus un ne asakas !!!
22.decembris 2010, 13:27 | links
 
Runa jau neiet par Ls.Varu maksāt arī vairāk, tikai man rūp, lai naudiņa tiktu tā labi apsaimniekota.
Piebilde.
Iesaku palasīt N.Grabovska atbildēs uz copmaņu jautājumiem( atb. 21 dec plkst. 09.42)par kartēm- tas esot ar likumu uzticēts kaut kādai mistiskai firmai!Kautkāds vājprāts!Noteikti palasiet!
22.decembris 2010, 15:27 | links
 
šodien sev un sencītim arī nopirku karti...... phe kaut kāda sīka līdaka uz gada kartes nobildēta ar zālīti...... varēja jau pa tiem 10 Ls šmukāku bildi uz kartes izvēlēties, ko uzlikt un laminētas vai kā no bankas kartes materiāla izgatavot.... drīz laikam uz tualetes papīra sāks kartes taisīt ibitīt matos.......
22.decembris 2010, 15:59 | links
 
ashukainis pasmaidi nav tik slikti :D
22.decembris 2010, 16:10 | links
 
Nu, ja līdaka ar zālīti ... :) Tad tiešām nav tik slikti :D
22.decembris 2010, 16:15 | links
 
Baigi dārgs papīrs kartes izgatavošanai, izplata arī laikam ar ļotenēm, ja tas joks izmaksā 2,34 Ls
:D :D:D
22.decembris 2010, 16:36 | links
 
ashukaini, varēja labāk kārtīgu kimlaku uz kartes nobildēt, ne? :)) Pārmaiņas pēc uz ļadus :))
22.decembris 2010, 16:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager