Makšķernieku karte

gugu, tu pats biji klāt, redzēji un dzirdēji, vai ne?
28.decembris 2010, 18:52 | links
 
Vieplis
šamais darbā&aizdurvē bij nolicies nosnausties,vot i nosapņoja!
:)))
28.decembris 2010, 18:52 | links
 
Ja ,ja viepļa kungs.. es bīju breksis kuru atdeva inspektoram :D
28.decembris 2010, 18:53 | links
 
eh dzivojat vien savā pasakā :)
28.decembris 2010, 18:54 | links
 
ja vari konkrēti ko minēt,tad ari stāsti.ja mīz vai nav ko teikt,tad labāk nedzesē vēderu.a to sanāk-viena tante teica otra piebalsoja.
28.decembris 2010, 18:58 | links
 
urmaas beidz - tūlīt sekos par "draudiem ģimenei", "man tur vēl jādzīvo", utt ;)))
28.decembris 2010, 18:59 | links
 
Nu ja ,,bet ja inspektors kļūst par reālu inspektoru tad visi viņu sāk saukt par pimpi !!! Ko ta tu gu gu kukuļoji viņu ??Ko devi zivi ? Ko pēc tam te čivini ?? Pēc tam paši brīnās - kārtības nav , tas nav ,inspektorus varam uzpirkt. BET tiklīdz cilvēks sāk strādāt atbilstoši likuma normām ... skatīt pirmo teikumu.
28.decembris 2010, 19:00 | links
 
Ja tā dara, tad pareiz arī dara, vismaz kādu lieku latu pie savas algas nopelna! Un kāpēc, piemēram, nevarētu paņemt sev zivis no nelegālajiem tīkliem? :DDD
28.decembris 2010, 19:01 | links
 
Tere Kilka:)
priecīgus pagājušos svjatkus!
:)))
28.decembris 2010, 19:02 | links
 
Klops - ne jau paņemt no nelegāliem tīkliem bet no tīklu licējiem.... tie viņam iedod dažas zivteles un atā.... Algas inspektoriem būtu labas ja nebūtu tās avantūras ar makšķerēšanas kartēm.
28.decembris 2010, 19:04 | links
 
urmas man tev vardus un adreses iedot
28.decembris 2010, 19:06 | links
 
tasirjautajumvaiapgalvojumsnekono tevisnevarsaprastgugu
28.decembris 2010, 19:07 | links
 
Ja ņem no tīklu licējiem- to neatbalstu, bet ja licēja nav, tad tīkla iztuksošanu savām vajadzībām neuzskatu par grēkošanu! Bet tik un tā neviens nav svēts. Esmu pārliecināts par 100% ,ka jebkurš inspektors savējo palaistu. Izņēmums ir policists no Valmieras raj (ja nekļūdos no Rūjienas) ,kurš paša sievai tiesības ir noņēmis un pats sev protokolu par nesprādzēšanos uzrakstījis, bet tas nav inspektors! :D
28.decembris 2010, 19:10 | links
 
vieplis kas tas pa tekstu ..?
28.decembris 2010, 19:14 | links
 
Es te lasu un bišķin brīnos,vai tad MK vajadzīga tikai lai ir ko atrādīt inspektoram?Kur tad paliek apzinīgo copmaņu pašcieņa un gods,vai par tiem 10ls kļūsim nabagi,ja vēl jādomā:pirkt,nepirkt.Ta manispēc tas inspektors var baudīt,var nebaudīt,zinu,ka man viss kārtībā,karte,atļaujas kabatā un nejūtos kā zaglis,noķers,nenoķers.
28.decembris 2010, 19:16 | links
 
Zacep-piekrītu! man ar ir patīkamāk braukt atpūsties pie ūdeņiem copējot, ja man vse dokumenti v porjadke ! :))) Nevis sēdēt krūmos un cerēt, ka inspektors mani nepamanīs, nesodīs un atpūtu nesabojās.........
28.decembris 2010, 19:22 | links
 
Zacep -man ir pretējs uzskats . Tad izskaidro man matemātiku 220 000 latvijas makšķernieku x 10 Ls = 2 200 000 Ls . Tagad saliec pa plauktiņiem šito naudu lai es saprastu. Kad sapratīšu tad pirkšu makšķernieka karti.

Tie nav manis izdomāti dati - tas ir 2008 gada oficiāls rādītājs.
28.decembris 2010, 19:28 | links
 
Nedomājat ka man kartes nav - man ir. Es varu viņas dabūt :)))
28.decembris 2010, 19:30 | links
 
TIEM KURI NESAPROT:
runa nav par desmitnieku,katrā copē iztērēju vairāk.runa ir par ko citu.ja neesat iebraukuši,tad man vnk žēl!!!
:)
28.decembris 2010, 19:36 | links
 
Brālīt,es pieturos pie baušļa"Tev nebūs citus tiesāt"ja Tev ir savi principi un uzskati,rīkojies kā uzskati par pareizu,bet tas,ka Tev tomēr ir MK,es cienu,ka neesi haļavšiks.
28.decembris 2010, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager