Makšķernieku karte

Micukam Organižēts jau ir ,bet tikai mobilais internets pie mums darbojas,ne tā kā reklāmā -sēžot laivā,bet tā kā agrāk mobilais-uzrāpjoties uz koka(vai kā man operators ieteica pameklēt kādu stūri dzīvoklī).

aric56, 13.maijs 2013, 16:11

Par to jādomā mājās, ne sēžot laivā! ;)
13.maijs 2013, 16:31 | links
 
Micukam Organižēts jau ir ,bet tikai mobilais internets pie mums darbojas,ne tā kā reklāmā -sēžot laivā,bet tā kā agrāk mobilais-uzrāpjoties uz koka(vai kā man operators ieteica pameklēt kādu stūri dzīvoklī).
13.maijs 2013, 16:11 | links
 
Kartes pirkšanas epopeja Daugavpilī.-1 solis decembra beigās makšķerēšanas piederumu veikalā,jautājums-vai karti 2013 gadam var nopirkt,atbilde-netirgojam,kur-pasta nodaļās,labi.-2 solis februāris pasta nodaļa,jautājums-vai karti drīkst nopirkt,atbilde-nav un nebūs,kur-super marketos,3 solis šodien Rimi,jautājums-vai karti var nopirkt,atbilde-nebija un nav,-4 solis šodien zvans pazīstamam makšķerniekam pl.19.00,jautājums-kur var nopirkt karti un vai var vispār nopirkt,atbilde-tirgū pie Igora(jau par vēlu) un Jaunajā Forštatē makšķerniku veikalā.19.30-karte nopirkta.Jautājums-ja cilvēks atbrauc atvaļinājumā un viņam nav pazīstamu zinošu makšķernieku un viņs nepazīst ne Igoru,ne Jauno Forštati-ko darīt,vai nevar to kautkā konkrēti organizēt,pārbaudīt mēs protam,bet organizēt pārdošanu????Man jau bija doma h--s ar viņu,un es nēesmu viens.

aric56, 11.maijs 2013, 20:48


viss jau sen ir organizēts www.makskeresanaskarte.lv
11.maijs 2013, 20:57 | links
 
Kartes pirkšanas epopeja Daugavpilī.-1 solis decembra beigās makšķerēšanas piederumu veikalā,jautājums-vai karti 2013 gadam var nopirkt,atbilde-netirgojam,kur-pasta nodaļās,labi.-2 solis februāris pasta nodaļa,jautājums-vai karti drīkst nopirkt,atbilde-nav un nebūs,kur-super marketos,3 solis šodien Rimi,jautājums-vai karti var nopirkt,atbilde-nebija un nav,-4 solis šodien zvans pazīstamam makšķerniekam pl.19.00,jautājums-kur var nopirkt karti un vai var vispār nopirkt,atbilde-tirgū pie Igora(jau par vēlu) un Jaunajā Forštatē makšķerniku veikalā.19.30-karte nopirkta.Jautājums-ja cilvēks atbrauc atvaļinājumā un viņam nav pazīstamu zinošu makšķernieku un viņs nepazīst ne Igoru,ne Jauno Forštati-ko darīt,vai nevar to kautkā konkrēti organizēt,pārbaudīt mēs protam,bet organizēt pārdošanu????Man jau bija doma h--s ar viņu,un es nēesmu viens.
11.maijs 2013, 20:48 | links
 
Tiešām!
:)
11.maijs 2013, 16:25 | links
 
Lazzy gribējās pavēstīt mums kaut ko ļoti filozofiski dziļu un viedu,un lai pēc šī vēstījuma izlasīšanas mēs visi aizdomātos par copes un dzīves jēgu vispār. Jāatzīst-nesanāca:)))
11.maijs 2013, 16:11 | links
 
Lazzy
Aizej varbūt uz copi. Varbūt, kas sakarīgāks ienāk galvā.
11.maijs 2013, 15:35 | links
 
Lazzy....Zveinieki zvejo ar tīkliem,makšķernieki makšķerē ar makšķeri!
11.maijs 2013, 15:13 | links
 
Sveiki! Ko darīt ja es nopirku makskernieku karti internetā pa 10.ls un es netieku savā inboxā! nekādīgi. vai var kāds iedot kādu telefona numuru uz kuru pazvanīt vai arī kautkā savādāk var?
11.maijs 2013, 11:27 | links
 
Atvainojiet, visi guru..
..ir zvejnieki un ir makšķernieki..
..tipa -
..profi, kas iztiku sev ar to pelna..
..un amatieri.. kas sava prieka pēc ņemas.. (pēc šābrīža likumiem..)
..ir katriem savi noteikumi..
..tikai - moš tie amatieri ir krietni konkrētāk jāšķiro, ko?
..vismaz kādās trīs sadaļās.. ar savām attiecīgām Makšķerēšanas Kartēm..
==
..ir taču makšķerēšanas profi (MatchPRO - MPRO), kuri mačos un pēc tiem mērās ar krāniņiem (pēc attiecīgajiem noteikumiem noķerto zivju kvalitātes vai to daudzumiem), ko?
..procesa kvalitāte..
==
..ir taču arī makšķernieki (PRO), kuriem tā ir dzīves nepieciešamība - notikt pie ūdens un provēt izvilkt da vai kaut ko noteikumu pieļaujamās robežās..
..procesa kvantitāte..
==
..un ir vienkārši cilvēciņi (AMA), kuriem nav nekas pretīm ar prastu pīcku brīvā brīdī provēt tārpam iemācīt peldēt.. un ja tur vēl kaut kas noķeras..
..pats process kā tāds..
==
3.februāris 2013, 02:15 | links
 
Cik es zinu,Lietuvā ir no datuma līdz datumam.. Piemēram, 10.01.2013. līdz 10.01.2014.
1.janvāris 2013, 22:11 | links
 
makskeresanaskarte.lv paradijusas kartes 2013. gadam..
31.decembris 2012, 09:00 | links
 
Čau Usi;)
Līdz normāliem piparkūkvečiem man vēl augt un augt'
http://www.delfi.lv/news/national/politics/vp-rosinas-atruma-parkapejiem-maksat-sodu-neraugoties-uz-ta-parsudzesanu.d?id=42928850
26.decembris 2012, 22:48 | links
 
Brusi, ar piparkūkām tāpat kā citiem cepumiem nepārspīlē:)
26.decembris 2012, 22:34 | links
 
Raih,lai veicas cīņā.Izprintē arī šo ZM lapu.Nav neviena teikuma par kartes termiņa sākumu un beigām. ;)
http://www.zm.gov.lv/?sadala=1730
http://www.makskeresanaskarte.lv/

Te arī nekas nav teikts;
2. Makšķerēt Latvijas Republikas ūdeņos ir tiesības fiziskām personām (turpmāk – makšķernieki), kurām makšķerēšanas laikā ir klāt derīga makšķerēšanas karte, kurā norādīts makšķernieka vārds, uzvārds un personas kods, un dokuments, kas ļauj identificēt personu (vārds, uzvārds un personas kods). Vietās, kur noteikta licencētā makšķerēšana, papildus makšķerēšanas kartei ir nepieciešama licence.

Ir gan kaut kāds paziņojums[par paziņojumiem presei laikam sodīt nevar]pēc kura ,it kā esi vainīgs.[To neprintē, neesam redzējuši, DD]

http://www.zm.gov.lv/index.php?sadala=2122&id=12760
26.decembris 2012, 22:25 | links
 
Man karte beidzaas 20.12. Nu ko-peerku jaunu,neko daudz nedomaadams. Izprinteeju,skatos-liidz gada beigaam-taatad uz 10 dienaam. Lai arii tas ir tikai pieciitis,bet shoreiz riktiigi sadusmojos-vai tieshaam nevar elementaaras lietas sakaarrtot? Nu neko-raadiishu inspektoriem to pashu-lai tik pameegjina piesieties
26.decembris 2012, 21:24 | links
 
http://www.baltic-course.com/eng/markets_and_companies/?doc=55601

Vēl viena neattīstīta valsts ;) DD ,kas neko nesaprot no biznesa.
26.decembris 2012, 20:38 | links
 
Kad taisījās būvēt dz-ceļu,cara tētiņam vaicāja: kakuju budem strojit,kak v Evrope ili šire?Cars esot atbildējis: a nahren šire ? Tā arī uzbūvēja par 14cm platāku...
26.decembris 2012, 20:07 | links
 
neko tur izmantot nevar, jo starpība ir 8.9cm.
Bija tā - pie cara atnāca celtnieki un prasīja kādu dzelzceļu taisīt - tādu kā eiropā, vai platāku? cars pateica - a nahu-- platāku?! tā arī uztaisija...

tāpat a nafig 1 dienas makšķerēšanas karti? :)
26.decembris 2012, 20:01 | links
 
ēLVĒ visu var!:))
26.decembris 2012, 19:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager