Makšķernieku karte

Man uz e pastu atnaca teikums:

Atcerieties, ka kartes numurs ir derīgs tikai kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

tad es uzradu numuru,pasi un viss. Visiem nav printeri pieejami.
Vienvard sakot tur kautkas nav atsradats lidz galam. tad jau inspektoriem vajag tiesham lidzi Viedtalrunjus ar internetu,un tad viss butu kartiba.
7.maijs 2012, 12:57 | links
 
Nesaprotu prieškam čakarēties ar kaut kādu iekausēšanu,sakopē kaut 20 kartes :)
7.maijs 2012, 12:31 | links
 
Padomā, ko inspektors darīs ar to numuru? Viņam nav internets visās vietās pieejams(vai tev pašam,lai parādītu, ka šis ir tavs kartes numurs). Vienkāršāk nopirkt karti pārdošanas vietās,iekausēt polietilēnā vai ielikt īpašā maisiņā un nēsāt līdzi to, kā A4 formāta lapu,kas tāpat gada laikā izjuks, ja inspektoru būs vairāk.
7.maijs 2012, 12:29 | links
 
Dodoties makšķerēt, nepieciešams paņemt līdzi izdrukāto makšķerēšanas karti, jo saskaņā ar noteikumiem, makšķerēšanas laikā ir jābūt līdzi derīgai makšķerēšanas kartei un personas apliecinošam dokumentam, kas ļauj identificēt personu.
7.maijs 2012, 12:20 | links
 
Man jautajums tads: Es pirmo reiz iegadajos M karti interneta. Vai man obligati jabut izprintetam tam papiram,vai varu iztikt tikai ar to numuru kas man dots,nu kartes numuru. ?
nu uzrakstot uz lapinjas un nesat sev lidzi, kautka ta ?
7.maijs 2012, 12:13 | links
 
Kā jau ēLVē pienākās - 20Ls!!!
:)
11.februāris 2012, 19:02 | links
 
Varbūt kādam ir gadījies, vai kāds zina kāds ir sods par to, ka nav līdzi makšķ.karte? (Laikam sanāk, ka tev viņa vispār nav, jo pārbaudīt viņi nevar esi nopircis, vai nē.)

Šodien devos copēt, un ap pusdienlaiku sapratu, ka nav bumāžnieks līdzi, ne tiesību, ne tehniskās, ne kartes.

Tā nu strjomā nomakšķerēju līdz vakaram, vēl ar lielāku strjomu braucu mājās...
11.februāris 2012, 18:36 | links
 
elmars,
http://www.makskeresanaskarte.lv/
var gan 3 mēnešiem, gan gadam. pirku 1.janvārī un likās, ka kaut kas tomēr līdz galam nav sakārtots ar sistēmu-vēstules ar kļūdām(ņēmu gadam, atsūta ka esmu nopircis 3 mēnešiem(kaut datums bija līdz gada beigām), bet ta drukas kļūda), kartes nr arī atsūtīja ar 2 piegājienu. pateicu viņiem kur jāpaaba un vajadzētu būt ok.
tā jau itkā ērti savādāk citreiz gadās kādas 4 vietas izskraidīt un kartes vai nu vēl nav vai vairs nav.
12.janvāris 2012, 18:11 | links
 
Zēni,vai makšķernieka karti var nopirkt ar interneta palīdzību?
12.janvāris 2012, 17:58 | links
 
Tagad paši dur un sargā lai tu samaksātu viņiem 2ls par to lai tevi nosargātu no duršanas!
10.janvāris 2012, 00:24 | links
 
orests> tu izliecies vai kā?!
nu, vēl precīzāk,- par ko saņemiet 2latus? Zini vai nezini?
Varbūt valdiszarins zin?
10.janvāris 2012, 00:19 | links
 
orests, pa lielam paši lika, paši dūra, tagad paši kopj un paši sargā. Paši manā uztverē ir vietējie iedzīvotāji. Gribu atkārtot jautājumu - kas ir mainījies?
10.janvāris 2012, 00:12 | links
 
zvaigzne....Bija gan vietejie brakari gan atbrauceji.Mainijies ir tas ka tiklus vairak neliek un ar daksam ari neskraida.Tagad pasi sakopjam un pasi ari sargajam.
9.janvāris 2012, 21:55 | links
 
Par šproti centrāltirgū drošvien :)
9.janvāris 2012, 21:52 | links
 
moderators...un par ko tu butu ar mieru maksat?
9.janvāris 2012, 21:49 | links
 
Orests, rakstīji šādus vārdus: "Agrak tikli bija visas malas,uz narsta laiku veci skraidija ar daksam un dura narstojosas karpas."
Drīkst pajautāt, kas bija tie, kas lika tīklus un dūra? Kas mainījās? Kas ir tie kas tagad neļauj durt?
Šaubos vai kāds no kaimiņu pagasta vai Rīgas brauca likt tīklus, tāpat kā šaubos ka kāds no kaimiņu pagasta vai Rīgas sargā un kopj.
Tad kas ir mainījies un kāpēc?
9.janvāris 2012, 20:50 | links
 
tumšs forda džips. brauc gandrīz pensionārs krievs, kas brien iekšā, bet sieva krastā pārnes makšķeres un velk ārā. ir manīts jā.
9.janvāris 2012, 20:17 | links
 
orests> kā es varu braukt copēt uz Rubenes Anci, ja es nezinu, kā un par ko tiek maksāts?!
Un ja es nesamaksāju, tad kāds sods man par to būs, ko?
Vai tad te nav neviens no Rubeniešiem, Vaidaviešiem, Kocēnniekiem, kurš varētu izskaidrot?
9.janvāris 2012, 19:49 | links
 
Nē. Bet kaut kā vajadzētu visu to pasākumu nedaudz sakārtot. Paskat kas mazirbē kaut notiek! Atveļas krutie čali ar džipu, piebrauc pašā jūras krastā izkrāmē visas pekeles aizbrauc uz stāvietu. Beidz copi atkal brauc klāt pie jūras, bet lai savus sūdus savāktu, gribējās gan.
9.janvāris 2012, 19:08 | links
 
urmaas
es Gaujā makšķerēju jau gadus 15, inspektorus makšķerējot saticis neesmu ne reizi, izņemot lašu laikā cauri pilsētai izbraucot.
9.janvāris 2012, 19:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager