Makšķernieku karte

eerglis

man uz laukiem ir viens īsti nezināmas piederības dīķis pie kura stāv sarūsējusi metāla plāksne, uz kuras ar krītu šķībiem burtiem uzrakstīts "MAKSKERĒM AIZLIEKC"... Tas kā būtu jātraktē?
6.janvāris 2012, 11:48 | links
 
Nu, ja paceļ tautas kustību ar bļaurības palīdzību, tad ir jārēķinās ar sekām. Labu apetīti - ne tādi vien te izlīdīs, kurus vispār ne pie kādiem ūdeņiem nevajadzētu laist.
6.janvāris 2012, 11:47 | links
 
Ta ko jūs Valdim uzklupuši?! Nu dabūjuši cilvēki dīķus (tātad mākslīgus objektus, kas uz publiskiem ūdeņiem neattiecas) un apkopj. Neredzu neko sliktu, ja tiešām brīvi laiž citus makšķerēt par noteiktu saprātīgu un adekvātu samaksu. Sliktais scenārijs ir tad, ja ne-privātā ūdenī uztaisa pilnīgu savējo "smilšu kasti" un citus nepielaiž vispār vai dala pēc deguniem... Ja privātīpašums, tad gan hozjain barin un dara kā grib.
6.janvāris 2012, 11:44 | links
 
Par karšu termiņiem runājot, jāpanāk lai 2.pielikumā
Ministru kabineta 2009.gada 11.augusta noteikumos Nr.918 V sadaļā "Amatierzveja - makšķerēšana" tiktu pievienotas vismaz divas rindiņas: Makšķerēšanas īstermiņa karte (vienam mēnesim) Ls... un Makšķerēšanas īstermiņa karte (diennaktij) Ls... Tikai - kas to var panākt?
6.janvāris 2012, 11:40 | links
 
moderators...izskatas ka tu nesaproti kas ir bizness!
6.janvāris 2012, 11:10 | links
 
moderators
Par kādu UPI tu murgo......„Rubenes Anši” apsaimnieko tikai un vienīgi divus dīķus ko starp citu paši pagasta ļaudis izveidoja ar savām rokām un darbu....
6.janvāris 2012, 10:49 | links
 
espac
Dīķi izveidojām paši tas gan 80 jos gados bet paši kolhoznieki ar savām rokām un darbu .....

moderators
Arī sabiedriskām organizācijām ir tiesības piedalīties projektos un tas nemaz nav biznesa projekts....
6.janvāris 2012, 10:44 | links
 
espac Civillikumā ir 2 pielikumi, kuros sarakstīti ezeri un upes, kuros var brīvi makšķerēt, par tiem tad arī ir runa. Pārējos makšķerēt drīkst, ja nav norādes par pretējo, tas ir, ja ir zīme makšķerēt aizliegt, tad tajos makšķerēt nedrīkst.
6.janvāris 2012, 10:20 | links
 
Interesanti, kas to dīķi izraka. Valdis un biedrība? Pirms tam tas laikam tā kā publisks skaitījās. Ne tā?
6.janvāris 2012, 09:53 | links
 
kādu uzpludinātu dīķi, nevis uzpludinātu dīķi, bet upi. Kā tā var nebūt uzņēmējdarbība, par maksu!
Ūdenskrātuves nodotas apsaimniekošanā no pašvaldības.

2011.gadā biedrības „No Salacas līdz Rūjai” projektu vērtēšanas komisija atbalsta projektu, ko iesniedza biedrība „Rubenes Anši”. Projekta mērķis ir sekmēt zivsaimniecības potenciāla attīstību Rubenes Anšu ūdens krātuvēs. Tiks nodrošināta zivju resursu saudzīga izmantošana un uzlabots tūrisma pakalpojums . Pieprasītais finansējums ir 12 173 LVL.

Iesaistīšanās Leader programā EZF līdzdalībā ilgtspējīgai attīstībai.

Kā tas nav bizness, kā orests raksta, ko?!

Vakarā paturpināsim...
6.janvāris 2012, 08:59 | links
 
Ar to ari vajadzēja sākt!:))
6.janvāris 2012, 08:21 | links
 
Valdis un viņu biedrība neapsaimnieko publisku ūdenskrātuvi,bet gan uzpludinātu dīķi.
6.janvāris 2012, 08:17 | links
 
AndrisABC - čau! cope ok - krāmējos :D
Visam savs laiks. Nākamnedēļ taisos turpināt eksperimentēt ar zanderiem. ;)
Līdakas lai atpūšas no manis un es no viņām.
Gaidu ledu.

Ja par šo tēmu, tad varu pateikt vairākus gadījumus, kad draugi, kas nav aktīvi copmaņi ir gribējuši atbraukt man līdzi uz copi, kā arī ārvalstu pilsoņi. Un man pašam ir licies pilnīgi kreizī, ka jāmaksā 5ls lai vienu dienu atpūstos ar pīcku. Murgs. Jēga bija taisīt www!??
Šī situācija kārtējo reizi atspoguļo LVA tuvredzību!
Un tā ar visu! :(
Ko daram? :)
6.janvāris 2012, 01:00 | links
 
Aivar viņi jau paši nesaprot ko raksta....
Protams ka ir arī neapmierinātie....tie kas pirms tam lika pa 20 ūdām ,vlka tīklus un uz lielajām karpām taisīja biznesu copējot ar 6-8 makšķerēm un zivis pārdeva.....šobrīd tie jūtas abižoti .....
6.janvāris 2012, 00:11 | links
 
Uzklupusi Valdim!Bet runa jau iet par to ka neviens algu nesanem un tas nav bizness ka visur citur.Visa iekaseta nauda 100% aiziet atpakal dikos.Copet driks jebkurs tikai samaksajot simbolisku 2Ls.
5.janvāris 2012, 23:19 | links
 
moderators
Valdi, tad jau pēc tava rakstītā sanāk tā, ka tagad katram ar steigu "jāsavāc" savs dīķis un jātup virsū nevienu nelaižot klāt?!
Uzskata, ka lielākā zivs ir jāmeklē ne jau savā durvju priekšā. Kādreiz, kaut kur braucam arī.

Vai tad es teicu ka nevienu tur nelaiž....Dīķos copēt drīkst visi kas vien to vēlas bet apsaimniekot sākām tikai viena iemesla pēc....copē visi bet nav neviena kas atjaunotu zivju resursus un gala rezultātā zivju iet mazumā,un vietējiem jāsēž pie tukša dīķā un lai arī mazbērniem būtu tad arī visiem apvienojoties tapa biedrība un nav te ko lekties un vispār runa iet par publisko ūdeņu izsaimniekošanu kā piemērs BURTNIEKS...ir ieviesta LM bet resursi netiek atjanoti....
5.janvāris 2012, 23:07 | links
 
Labvakar kungi :)))
Vēl nepieciešamas, 3 balsis.

ZA RIBALKU
5.janvāris 2012, 22:14 | links
 
man tikko rādījās vēl 10 balsis ;)
5.janvāris 2012, 21:33 | links
 
Valdis Zariņš
Man 30 gadus netraucēja Tavas izpļautās taciņas un Tavas taisītās laipas.Kāpēc man par kaut ko jāmaksā?
5.janvāris 2012, 21:13 | links
 
Valdi, tad jau pēc tava rakstītā sanāk tā, ka tagad katram ar steigu "jāsavāc" savs dīķis un jātup virsū nevienu nelaižot klāt?!
Uzskata, ka lielākā zivs ir jāmeklē ne jau savā durvju priekšā. Kādreiz, kaut kur braucam arī.

Ta, joptvaj, mani senči ķiveri nolika par Daugavas gabalu, un te, tagad, man kaut kāds pimpis ar koku aizrādīs kur man makšķerēt, ko? Kaut kādai loģikai jābūt!!!

Atvainojiet vīri, nenoturējos! Aizmirsu, ka bērni arī te lasa, un nekas, lai lasa..., lai izlasa! Varēs vēlāk parādīt, un izstāstīt vēsturi, kas tie tādi bija, kuri aizliedza vecamtēvam makšķerēt.
5.janvāris 2012, 21:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager