Makšķernieku karte

un neticu, ka tiem kas atbrauc pamakšķerēt no citas valsts nav nekādu personu apliecinošu dokumentu jeb kā raksta ilmārs: dokuments, kas ļauj identificēt personu. un parasti jau šiem dokumentiem ir arī kāds numurs. tam jau nav jābūt personas kodam, tas var būt pases sērijas nr, jeb autovadītāja apliecības sērijas nr utt, kuru uzrāda misteram inspektoram.
5.janvāris 2012, 12:24 | links
 
andriabc. ir ļoti daudz tādu, kam 10 LVL ir baigi daudz un sevišķi priekš makšķerēšanas. domāju, ka vienas dienas atļaujas būtu izdevīgas.
varbūt, ka stulbs piemērs, bet tomēr:
zinu tirgotājus, kas tirgojās ar ābolu sulu. tradicionāli to darīja 3L burkās. bet tad paprovēja safasēt mazākos iepakojumos pa 0,5L, 1L un bizness aizgāja daudz labāk. jo redz tantiņai 3L burku grūti panest.
tā pat mans sencis makšķernieku karti nepērk, jo brauc copēt divreiz gadā. vienreiz butēs un vienreiz izrauju šo līdz līdakas paspiningot.
viņam vienkārši roka neceļas pirkt divreiz gadā pa 5 latiem vai vienreiz par 10 latiem.
5.janvāris 2012, 12:21 | links
 
Marti, personas kods ir latvijas pilsoņiem. Ko darīt tiem, kas atbraukuši uz Latviju pamakšķerēt? Tiem savu sistēmu ieviest?
Vienas dienas atļauja var būt aktuāla iebraucējiem, bet latvijā dzīvojošam makšķerniekam? Gan jau kādam tas ir aktuāli, bet procentuāli tas ir tik maziņš cipars. Jebkurā gadījumā desmit vienas dienas atļaujas, droši vien nemaksās mazāk par gada karti un 10 Ls nav pasakaina summa.... Gan jau ar laiku arī tādas būs.
Sveiks, XOCT, kā cope? Vismaz viens apmierināts cilvēks. Vienmēr var vēl labāk. Tikai viss maksā un pašiem vien būs jāmaksā par servisu. Var katram makšķerniekam iešūt čipu ar makšķernieka karti un zivij ar dzimšanas gadu, sugu un dzimtu, inspektors pat klāt varēs nenākt)))
5.janvāris 2012, 11:33 | links
 
tiesiibas nav personu apliecinoshs dokuments:), bet gan kaa noteikumos raxtiits - dokuments, kas ļauj identificēt personu
5.janvāris 2012, 11:27 | links
 
es pirku internetā. man tas šķiet ērti.
bet ideāli būtu, ja nav jāatceras kaut kāds mistisks kods, bet pērkot tiek piereģistrēts tavs personas kods un pietiktu tikai parādīt autovadītāja apliecību.
jo personu apliecinošs dokuments tā pat jānēsā līdzi.
5.janvāris 2012, 11:04 | links
 
AndriABC zinu ka ir 21 gadsimts,bet shur tur tas ir krietni aizkaveejies.Ne visiem ir ifoni un ne visiem ir printeri.Bet nejau par to ir runa,ir daudziem kam tie ir un shinii zinjaa viss ok,neko nepaarmetu.Paarmetu par to ka jau 2 janvaaii ir probleemas tikt pie makshkjereeshanas gada kartes.Nezinu varbuut taadas tikai bija man,tad tieshaam ljoti atvainojos,bet nepamet pagaajushaa gada sajuuta kad shiis probleemas tieshaam ljoti duuraas aciis.Un kapeec Igaunji speeja ieviest dienas un nedeeljas atljauju makshkjereet un mees nevaram?Buus jaasaak importeet Igaunju intelektuaalais resurss,citaadi mees ar savu Latvisko,jau saakam krietni atpalikt no anekdotees apsmietajiem Igaunju leeniigajiem praatinjiem.
5.janvāris 2012, 11:02 | links
 
man labi būs :)
bet es tiešām ticu, ka var labāk!
es ticu, ka tie idiņi, kas to sistēmu palaida kaut izlasīja, kas šajā topikā bija sarakstīts un aprakstīts!

manuprāt MK nākamais solis - tirgot 1dienai kaut par 1ls, mēnesim - 3ls!
Vienkāršs matemātisks aprēķins pierādīs to, ka tas ienesīs naudu!!!
5.janvāris 2012, 10:38 | links
 
Veči, vai jums kādreiz būs labi? Gribas visu un lai par to nekas nebūtu? )))) Kāda velna pēc izdomāt visādas sazvērestības teorijas? Nopērc internetā karti, saglabā failu, izdrukā kaut 364 kopijas katru savai dienai. Izgriežat laukumu ar pircēja un kartes datiem, nebūs daudz lielāks par pašu karti. Iebāz maka kabatiņā, ja tur vairāk neko neliksiet visu gadu lapele saglabāsies kā jauna. Kur jums tās problēmas visu laiku rodas? Dari kā gribi, vienmēr slikti....
5.janvāris 2012, 10:32 | links
 
:)2 janvaarii veeleejos iegaadaaties gada karti.Izdevaas tas ar otro piegaajienu.Pirmajaa Pasta iecirknii peec stundas niikshanas rindaa pateica ka palikushas tikai 3 meeneshiem,kas man galiigi nebeija izdeviigi.Tad devos uz Saktas Pasta nodalju,kur ar ne peec mazas staaveeshanas tomeer tiku pie vienas no peedeejaam karteem.Un tas tikai 2 janvaaarii:)Pirkt internetaa gadam uzskatu par apshaubaamu,tomeer tiek copeets daudz un uz copi nenjemu krutus telefonus,tomeer visaadi gadaas.Un taa izdruka ar izdils vienaa momentaa.Citaada situaacija buutu,ja mums beidzot ieviestu atljauju dienai,vai vismaz nedeeljai,tad jaa to papiireli vareetu ar drukaat.Katraa zinjaa saprotu ka vadoshaas instances ir ieintreseetas tirgot karti 3 meeneshiem,kas buutu daudz izdeviigaak.Laikam jau kaarteejaa sazverestiibas teorija ir dzimusi:)bet katraa zinjaa bardaks shai valstii jau ir kulturaali neatnjemama sastaavdalja
5.janvāris 2012, 10:13 | links
 
Es pieļauju visdrīzāko scenāriju - inspektors izrakstīs sodu Ls 20 apmērā un man būs tiesības to likumā noteiktā kārtībā apstrīdēt :) Ja es kļūdos - forumā dzīvojošie inspektori - palabojiet!
4.janvāris 2012, 23:38 | links
 
man telefonā saglabāts kartes nr. ja kas kādam nepatiks, tad lai iet bekot :)
4.janvāris 2012, 23:32 | links
 
Jautājums spečukiem - vai ir kāds normatīvais dokuments, kurš nosaka internetā iegādātās makšķerēšanas kartes leģitimitāti? Ko man teiks inspektors, ja es parādīšu viņam izdruku, bet viņš nevarēs aizsūtīt bezmaksas SMS, lai pārbaudītu unikālo kartes ID tāpēc, ka copes vietā nebūs zonas, viņam būs aizmirsies mobilais, vai servera uzkāršanās dēļ neatnāks atbilde?
4.janvāris 2012, 23:19 | links
 
Maksās apgādnieks!!
31.decembris 2011, 17:55 | links
 
Netā ir pieejamas kartes 2012. Iepirku gan tomēr veikalā.

Slikti, ka jāgaida rītdiena un nevar tūlīt pamētāt, a vecā beigusies pirms pāris dienām.
Cerams 2012 kaut ko beidzot mainīs lietas labā.Tad arī tūristi to karti iepirks uz brīvdienām, ja šāda iespēja būs!
31.decembris 2011, 16:08 | links
 
Moder- nesapratu Tavu domu, patiess... Iedod, lūdzu, kādu papildus navodku, ja ir tā vērts.
30.decembris 2011, 20:01 | links
 
Sagi- pīlītes apskatīji?
30.decembris 2011, 19:52 | links
 
Urmaas, kā vienmēr, modrs pēc vell'a!!!
:DDD
30.decembris 2011, 19:44 | links
 
Kāds šodien gadijumā nav jau iejēmis?:D
Rīt vēl vecais,PARĪT tik jaunais!
:)))
30.decembris 2011, 18:53 | links
 
Baci- smaidam ir jārotā ģīmis netikai 1. aprīlī, va' ne?!?
:D
30.decembris 2011, 18:52 | links
 
ko muldi.jaunais gads rit,ne 1.aprilis.
30.decembris 2011, 18:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager