Makšķernieku karte

baci: 16gadīgs bez kartes drīkstētu makšķerēt tikai tāda pavadoņa klātbūtnē, kam ir vismaz 3 gadu makšķerēšanas pieredze un makšķernieka karte. pavadonis un apmācāmais nedrīkst būt alkohola reibuma stāvoklī :D vai kā tur bija :P
30.decembris 2011, 10:56 | links
 
nesaprotu kapec kartes ir japerk no 16 gadiem,pases dot no 15,pilngadiba un lidz ar to atbildiba par visu ko dari no 18.nu nekas cits pusaudza dzive no 16 nemainas tikai makskernieka karti vajag.saja vecuma vini ir skolnieki un pasi vel nepelna.un kas maksas sodu ja vinu nokers bez tas kartes.
30.decembris 2011, 06:29 | links
 
Kaut ko dzirdeeju par balansieru atlhaushanu upees1 Ja taa buus, tad gan buus jaanopeerk Shis briinums! :) Ar noliegshanu... tikai pretreakcija ! :)
29.decembris 2011, 23:32 | links
 
Par to arī dūša šodien apskrējās!!!
29.decembris 2011, 20:06 | links
 
Tieši tā.
29.decembris 2011, 20:04 | links
 
Vēži tie paši, tikai viņiem tas maiss tā kā bišķiņ apzeltīts, ne?!?
29.decembris 2011, 20:04 | links
 
Tie paši vēži,tikai citā maisā.
29.decembris 2011, 20:02 | links
 
Šodien lēmu, ka jauno gadu sākšu kā likumīgs mačkernieks, t.i., nopirkšu karti, jauno.
Rezultātā dažas pārdomas:
1. pazīstamajiem zēniem (Griesejs zinās, par kuriem runāju) karšu nebija vispār, jo labums par to izvairošanu praktiski nekāds (man atliek tikai ticēt verbālajam, jo faktu manā rīcībā nav);
2. šāgada kartoniņš tikpat pelēcīgās krāsās, kā pērnais;
3. kāpē', netā pērkot, jāmaksā tikpat, cik veikalā vai citā izplatīšanas vietā? Kur paliek ekonomija par to pelēko kartonu, drukāšanu un (varbūt) izplatīšanu???
29.decembris 2011, 19:59 | links
 
moderators: Tev tiešām liekas, ka katrs atņemtais rīks tiek iznīcināts? Turklāt putriņa sanāk, ja netiek konfiscētas un iznīcinātas kapronu tonnas....+ Man 10ls nav iemesls riskēt , lai pārliecinātos vai inspektoram pie kājas mans 400-500ls inventārs! Sūda bunti jau neņems tur tev taisnība un nav visi inspektori zelta gabaliņi, tapēc es labprātak apmainos ar :"Labdien, lūdzu karte un veiksmi darbā", pie tam neizbojājot copes prieku un azartu.
19.decembris 2011, 18:39 | links
 
to urmass. Kādā ziņā domāji, kā es skaidrotu?? Tur jau nav, ko skaidrot. Es jau diemžēl nevaru atrisināt makšķerešanas kartes jautājumu. Bet kā pilots tiks uztaisīta sistēma, kad, piemēram, licenci varēsi nopirkt internetā (atsevišķām vietām) braucot uz noteikto peļķi (cerot, ka makā būs makšķerēšanas karte). jaunākiem par 16 un vecākiem par 65 - līdzi dokumenti i vsjo.
19.decembris 2011, 16:33 | links
 
:)
gandrīz putriņa ieskrēja...
Kam Nazim Tava džerku kaste?! Kur viņiem bāzt tās mēslu buntes?! N-tās kaprona t?
Galvenais, lai samaksātu sodu! Kam viņiem krāmēties ar mēsliem? Cik to glauno rīku pārkāpējiem... Te pat zirgam jāsmejās:DDD
19.decembris 2011, 16:02 | links
 
...ja nebūtu punkta - rīku konfiskācija - tad diez vai atbalstītu šo sāpīgo "pasācienu''! Jo inspektoram mana džērku kaste vai patāgu komplekts būtu gards kumosiņš un dēļ 10 Ls to visu atdot tas vienkārši būtu sāpīgi un stulbi!
19.decembris 2011, 15:43 | links
 
Sanāk, sanāk kas samaksājuši
Par ķeršanas iespējām mums
Esam tak dārgi mēs sapiķojuši
Tāpēc viss tagad atļauts ir mums
Jo tu esi dzīvs, jo tu esi brīvs un lasis vēl dzīvs
Viena vieta pie upes vēl brīva, vēl brīva.

Šitais jādzied :D
19.decembris 2011, 15:06 | links
 
KristsKG
Kā Tu izskaidrosi 1- punktu???
Svarīgi!
1. Makšķerēšanas karte ir nepieciešama arī vietās, kur noteikta licencētā makšķerēšana.
2. Karte nav nepieciešama personām vecumā līdz 16 gadiem un personām, kas vecākas par 65 gadiem, kā arī invalīdiem.
3. Makšķerēšanas karte būs derīga tikai uzrādot to kopā ar personu apliecinošu dokumentu.
19.decembris 2011, 14:26 | links
 
njaa, pietuvinaatajiem čaļiem tas bizness nav izdevīgs. Es ar nākamo gadu ieviesīšu vienu projektiņu un tur uztaisīšu iespēju iegādāties licences makšķerēšanai pāris ezeros elektroniski, pierādot, ka to sistēmu var pietiekoši lēti un ērti ieviest attiecībā arī uz makšķerēšanas kartēm... šito 19gs.pieeju vajadzētu takā piegriezt. Igaiņiem jau sen strādā.
19.decembris 2011, 14:24 | links
 
Kā var būt izdevīgi drukāt MK pa 2,50 gb.Tas pat ezītim skaidrs.
:))
19.decembris 2011, 14:20 | links
 
Atvainojos, " internetā " :)
19.decembris 2011, 14:19 | links
 
Inernetā ir šāda iespēja: http://www.makskeresanaskarte.lv/
19.decembris 2011, 14:17 | links
 
jāierosina referendums, jāvāc paraksti :D
19.decembris 2011, 12:40 | links
 
marti, citi varianti nebūtu viņiem izdevīgi :DD
19.decembris 2011, 12:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager