Makšķernieku karte

varēja jau izdomāt vēl kādu variantu bez 5LVL un 10LVL...
19.decembris 2011, 12:11 | links
 
Albakorā Piedrujas ielā 5a Rīgā jau no pagājušās nedēļas ir gan gada kartes( 10ls) gan 3 mēnešiem (5ls).
19.decembris 2011, 12:11 | links
 
Kāda tad sistēma strādās 2012.gadam? Elektroniski vēl nevar iegādātiesun veičos arī nav manītas....
19.decembris 2011, 11:34 | links
 
Vai statoil pardodas makskeresanas kartes? A to es skatos ka man beidzies derigums , domaju ka augustu vel varu , bet izradas ka ne. Un rita tiesi no rita agri taisos braukt makskeret. Un tagad jau plkst pus devini un pasts jau ciet.

Padomaju tad rita varetu statoil iebraukt !
9.augusts 2011, 20:26 | links
 
sen jau iegādāta un ielaminēta!!!!
1.janvāris 2011, 19:07 | links
 
man ar vēl karte nav un ātrāk par 2dienu nedabūšu, vaitad tagad nevarētu inspektoram iestāstīt, ka vēl veikalā nav? :)) lai gan neticu, ka satikšu :))
1.janvāris 2011, 19:05 | links
 
Laimīgu Jauno gadu visiem copmaņiem!

Vai makšķernieku kartes jau ir? Aizmirsu veikalā uzprasīt.Parasti viņi paši jau piedāvā,bet šoreiz nepiedāvāja.Rīt gribu izbraukt,bet nav kartes.
1.janvāris 2011, 17:51 | links
 
Jā , ugunīgais ūdens šodien līs pa malu malām :) galvenais sagaidīt Jaunu gadu ar vaļējam acīm :))
31.decembris 2010, 10:44 | links
 
tere Kilka:)
mans gan šodien peldēs, to pretīgo grādīgo ugunsdziru strēbt!!!
:)))
31.decembris 2010, 10:41 | links
 
urmaas, beidz. Zivtiņas taču nepeld to pretīgo, sāļo ūdeni strēbt, kur ielaiž, tur paliek! :DD
31.decembris 2010, 10:34 | links
 
zivju laisšana ūdenskrātuvēs,kuras ir saistītas ar jūrju,ir viena vienīga ūdens smelšana ar sietu.kurš pēc tam būs spējīgs pateikt-cik galu galā tur zivis ielaiduši?vistīrākā naudas atmazgāšana!un neviens man nepierādīs pretējo.
31.decembris 2010, 10:31 | links
 
Lai to naudinju ko iekasee par makshkjernieku karteem ( nu kautvai 80% no taas summas) atmaxaa ( relatiivi atjauno zivju rezursus - zanderus , liidakus, karpeles taja regjionaa kur ir iegaadaata - kaads man ibio sakars gar Liepajas zanderiem vai pieriigas zushiem - tur es nebiju un nebuushu - man luudzu lielajos Latgales ezeros Cirma. Ludza Raazna Rushons Siivers ( jo tur vismaz inspektorus var sastapt) atjaunot un papildinaat spurainju kraajumus
30.decembris 2010, 17:50 | links
 
roluks7 - tā jau sanāk - šie tik laiž un laiž, bet zvejnieki un makšķernieki nejēdz noķert:D
29.decembris 2010, 14:51 | links
 
Bez maz vai iebrauci kādā cita pagastā un jūties kā citā republikā :))
29.decembris 2010, 13:09 | links
 
Galējība ir tā,ka ar likumu ir noteikts-katra pašvaldība ar savas teritorijas ūdeņiem var darīt ko grib.Nu tad parādiet man to pašvaldības šefu,kurš negrib braukt ar jaunu autiņu.Un viņam ir pie d...zivis,gribi licenzēto posmu,maksā būs.Slinkums staigāt un iekasēt naudu,maksā,varēsi likt tīklus.Ja labi samaksāsi,saņemsi vēl oficiālu valsts iestādes dokumentu,ka tavs darbs labvēlīgi ietekmē zivju populāciju.
29.decembris 2010, 13:04 | links
 
Mirtin- ja nopietni, zvejniekiem jau arī , ļoti reti tikai kāds trāpās no zandartiem...
29.decembris 2010, 13:01 | links
 
Mirtins- jā, tā ir ...būs privātstundas pie zandartu "laidējiem" jāiziet :) būs jāpainteresējās ko nākamreiz laidīs, varbūt licenzi nemaz nebūs vēlēšanās pirkt...
29.decembris 2010, 12:59 | links
 
roluks7 - tas ka tu neesi noķēriz zandartu, nozīmē tikai to, ka copēt nejēdz:D Atskaitēs viss melns uz balta - zdal, priņal, potpisj, protokol - zandarti ezerā ir.:D
29.decembris 2010, 12:49 | links
 
Lai makšķerētu Liepājas rajona peļķēs, pērkot gada licenzes ar tiesībām makšķerēt maija mēnesī, man vajag kādus 70 ls... un tad sākās otra galējība, katrs otrais copmanis domā ka licenžu naudu tak vajag "atsist", kam mērs, tas kulē...
29.decembris 2010, 12:47 | links
 
Tiešī tā un uzreizs met iekšā tīklus,licenzētā nauda nonāk atkal augšā,bet makšķernieki tukšā:((
29.decembris 2010, 12:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager