Makšķernieku karte

zivniek - APK 80.pants. Medību, zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpšana

Par makšķerēšanas noteikumu vai licencētās makšķerēšanas noteikumu pārkāpšanu —

uzliek naudas sodu no divdesmit līdz piecsimt latiem, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, tai skaitā pārkāpuma rezultātā iegūtās zivis, kā arī peldošos līdzekļus ar aprīkojumu vai bez konfiskācijas.
28.decembris 2010, 17:33 | links
 
kāds inspektors :)
28.decembris 2010, 17:30 | links
 
vai ta bij tik bargs sods??? man liekas, ka ja pateici, ka mājās esi aizmirsis, tad bij kāds 5īts, bet var jau būt, ka viss mainījies :))
28.decembris 2010, 17:28 | links
 
nu jā bet ja kaut vai asarītis tad uzreiz dabas resursu zaudējumi + administratīvais. pareizi jau ir par sodien, bte nu es savos galos neceru ieraudzīt insektoru!
28.decembris 2010, 17:27 | links
 
ja nav neviena zivs -pirmajaa reizeee vismaz 20Ls
28.decembris 2010, 17:24 | links
 
Cik maksā makšķerēšana bez MK?
28.decembris 2010, 17:23 | links
 
nu re GUgu! :)
tas priecē, ka manā galā ir salīdzinoši bieži sastopami inspektori, ja vairaak naudu piešķirtu degvielai, varētu katru dienu sastapt inspektorus, būtu vispār ideāli,- negudri cilvēki ne maliķotu vismaz....
28.decembris 2010, 17:20 | links
 
ashukainis.Viņš nemelo tik tiešām tur ir padārgi sanāks bez atļaujas.Pieredze ir,pašam.
28.decembris 2010, 17:18 | links
 
ashukainis tew ir inspektori..ok nebraucu ciemos :d
28.decembris 2010, 17:16 | links
 
manā galā padārgs prieks būtu nepirkt karti, it seviški pēdējos gados, kad biežāk inspektori sastopami, kas protams priecē!
agrāk vienu laiku tas bija ļoti forši, ja reizi gadā inspektorus satikt varēja, bet šogad satiku reizes 5 vismaz inspektorus, moš pat vairāk!
28.decembris 2010, 17:14 | links
 
Nu nezinu, neesmu tāds optimists un neceru, ka situācija ar inspektoriem uzlabosies! :D
28.decembris 2010, 17:07 | links
 
ka tik tad nenostrādā mau**ības princips - tieši sāks pārbaudīt!
28.decembris 2010, 17:04 | links
 
Es 1x esmu pārbaudīt! Bet, lai uz nākošo gadu samazina kaut 1 inspektoru- nu i naxu*, karti vairs nepirkšu!
28.decembris 2010, 16:56 | links
 
mja tip es viņus esmu redzējis pie ūdeņiem :)
28.decembris 2010, 16:39 | links
 
Nākošajam gadam varat kartes nepirkt, jo inspektoru vairs nebūs! :D
28.decembris 2010, 15:48 | links
 
es karti un licenzes lieku tādā plastmasas kuļukā ar aiztaisāmu augšu. un pēc tam makā. nekādu problēmu, ir gan maks izmircis lietū, gan ūdenī iekritis.
22.decembris 2010, 17:11 | links
 
nu jā es staipu līdzi, btw cik nav bijis kad foreļojot viss maks ir iegāzies ūdenī un tad ir čau :)
22.decembris 2010, 17:05 | links
 
aha, ir tāda lieta..... parasti atstāju maku ar karti mašīnā, kad atbrauc inspektori pārbaudīt karti -aizskrienu līdz mašīnai pēc maka, jo copē gadās visādi.... lietus utt, izmirks karte un čau......
22.decembris 2010, 17:03 | links
 
nu tāda jau vispār būtu ideāla lieta. bet nu man karte sadalās neatkarīgi no inspektoru satikšanas, kas jau nav noticis gadus 2 laikam. vienalga vienmēr makā ir un maks attiecīgi aizmugurējā kabatā, tam visam es pa virsu un ilgi nav jāgaida :)
22.decembris 2010, 16:59 | links
 
ja inspektorus gada laikā nesatiec, tad jau karte vesela paliek :)))
ja satiec bieži inspektorus, tad karti gada beigās no 4 gabaliņiem kopā jālīmē! :D
varēja uzbliezt tāpat kā bankas karti tādu-tik katru gadu pārskaitītu tos 10 Ls un copē tālāk ....
22.decembris 2010, 16:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager